Groteska! Kamiński 'walczy o demokrację' razem z... wieloletnim członkiem PZPR, Kwaśniewskim - zdjęcie
07.10.19, 15:25zdj. screen Facebook/Michał Tomasz Kamiński

Groteska! Kamiński 'walczy o demokrację' razem z... wieloletnim członkiem PZPR, Kwaśniewskim

14

"Kiedyś bardzo się różniliśmy. Dziś wspólnie walczymy o polską demokrację"-mówi były prezydent, Aleksander Kwaśniewski w spocie wyborczym kandydata opozycji do Senatu z okręgu podwarszawskiego. Mowa o pośle Michale Kamińskim, który "zwiedził" już prawie wszystkie partie. 

Polityk dawniej związany z PiS, były rzecznik prasowy śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, potem- sekretarz stanu w KPRM za kadencji byłej premier, Ewy Kopacz, później wreszcie- jeden z założycieli koła Unii Europejskich Demokratów, chwali się poparciem udzielonym przez... wieloletniego działacza PZPR. 

"Kiedyś bardzo się różniliśmy. Dziś wspólnie walczymy o polską demokrację. Michał Kamiński kandyduje do Senatu z bliskiemu mojemu sercu okręgu podwarszawskiego. Popieram go, oddajcie na niego swój głos. Doświadczony, energiczny, nie zawiedzie. Wszystkiego dobrego"-przekonuje Aleksander Kwaśniewski. W opisie filmu opublikowanego w mediach społecznościowych Kamiński podkreśla, że jest dumny z poparcia byłego prezydenta. 

"Dziękuję, to dla mnie bardzo ważne"-pisze polityk. 

Na myśl przychodzi chyba tylko jedno określenie: groteska. I nie chodzi tylko o to, że Kamiński "walczy o demokrację" ramię w ramię z Aleksandrem Kwaśniewskim, który w czasach PRL od 1977 r. był członkiem PZPR. Wiernym partii aż do samego końca. 

 yenn/Facebook, Fronda.pl

Komentarze (14):

ali2019.10.8 19:59
Ten po prawej to ma być jakiś nowy Mahatma Gandhi, czy co? Po lewej poznaję, to Olek co się flachom nie kłaniał a kołnierz miał zawsze dobrze spasowany.
Barbara2019.10.8 10:25
O! Jaka ładna para.
Dam2019.10.8 9:19
Jeżeli komunistyczny prokurator może "dekomunizować" sądy, to co przeszkadza Kwaśniewskiemu walczyć o demokrację?
anonim2019.10.8 8:01
Kwaśniewski to ten prezydent co wprowadził nas do NATO i UE. Źle !!! Powinniśmy cały czas być pod butem Putina wtedy PiS mógłby robić co chce.
eRKa2019.10.7 22:34
Stalinowski synek STOLZMANA i izraelski szpieg, to duet na miarę PRL. Tylko czasy im się zmieniły i wypadli już z obiegu, bo pieniądz jest nie ten. Więc tylko pozostały im wczasy zagraniczne w poszukiwaniu dobrze płatnej i leniwej pracy, bo w Polsce są już "wypaleni".
arbiter elegancji2019.10.7 18:06
A gdyby zamiast z Kwaśniewskim - zechciał walczyć o demokrację z pezetpeerowcami Pietrzakiem, Kryże, Piotrowiczem czy Marcinem Wolskim?
Wysocki2019.10.7 17:41
Panie Kamiński kompletnie panu odbiło.
Iza2019.10.7 17:35
Sketyna zaprosił agenta Bolka na konwencję, a ten debil z Gdańska opie-rdolił ich za to, że pozwolili aby IPN z teczek Kiszczaka ogłosił, że Bolek to Bolek. No, i jak słuchali Bolka to w 2015 przegrali, a teraz nie słuchają Bolka i też przegrają. Pozatym ten debil z Gdańska nazwał Kornela zdrajcą bo odszedł od kapusia SB i założył Solidarność Walczącą. I żeby było jasnym, to przypominam, że Sketyna był również członkiem tej organizacji - a stał i bił brawo Bolkowi, przyznając się jakoby on był też sdrajcą. Nie wiem, ale tutaj nawet płacz nie pomoże !
Zosia2019.10.7 17:25
Co to za partia polityczna ?! Krzysiu Brejza z Człapką pojechali z „silnirazem” do Inowrocławia, Nitrasowi zamknięto pysk, Niesiołowskiego przeznaczono do rozpłodu, Kierwińskiego prawie nie widać, Szczerba się schował, Budkę podpalono, Neumann zrezygnował sam, ........................ a tu wybory, i zamiast wyjść do ludu i opowiadać co dobrego zrobili przez 8 lat ich rządów – to się pochowali ?! I oni chcą rządzić krajem ?!!!
PePe2019.10.7 17:25
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
Asmo2019.10.7 17:24
Apel do normalnych ludzi ! Ludzie, nie komentujcie i nie odpowiadajcie tutejszym lewackim szczochom na ich wymiociny ! Co wam to daje – NIC ! Zupełnie nic, bo przygłup się cieszy, że ktoś przeczytał jego „komentarz” , a waszej odpowiedzi i tak nie zrozumie. On ogląda TVN i wierzy, że manipulacje tam pokazywane są prawdą.
KKK2019.10.7 17:23
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów o ignorowanie sku-rwiela, który wabi się "dzielnicowy". Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Blogu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Lolek2019.10.7 17:12
Kamiński nie ma żadnych poglądów - oprócz portfela, by dorwać się do koryta zapisze się do każdej partii. Wyjątkowo odrażający typ na polskiej scenie politycznej
dzielnicowy2019.10.7 16:59
jeden i drugi to ten sam JUH