Gowin: Złożyłem dymisję w proteście - zdjęcie
08.04.20, 18:30Jarosław Kaczyński, Jarosław Gowin/YT/gov.pl/Radio Wnet

Gowin: Złożyłem dymisję w proteście

56

Były już minister edukacji i wicepremier udzielił wywiadu „Super Expressowi”. W sprawie swojej dymisji powiedział:

- Złożyłem dymisję w proteście przeciwko całej klasie politycznej, która zajmuje się wyborami zamiast walką o zdrowie, życie i miejsca pracy Polaków 

Dodał też:

- Mówiąc wprost, jestem wściekły, że politycy w ogóle o wyborach rozmawiają. Powinniśmy je odwołać i skupić się wyłącznie na walce z epidemią

Były wicepremier zaznaczył, że ta dymisja jest początkiem jego nowego planu politycznego i w żadnym wypadku nie zawiesza działalności politycznej.

Gowin stwierdził, że rozumie stanowisko prezesa PiS, ale się z nim nie zgadza i nadal uważa, że wybory należy przesunąć na za 2 lata, ponieważ – jak uważa – walkę z pandemią koronawirusa powinno się prowadzić w tym składzie rządu. Nie wyjaśnił, dlaczego chce, aby po przedłużeniu kadencji prezydenta Dudy, nie mógł on więcej kandydować, co zawiera przedstawiony przez Gowina projekt.

 

mp/pap/super express

Komentarze (56):

Andy Semicki Rabin2020.04.17 13:25
Ciekawe jakie nowe wytyczne dostał ten agent? Pewnie będzie teraz "iskrą" dla Nowej Opozycji :D
O2020.04.10 21:26
O
Jan Radziszewski2020.04.10 8:09
d-c Przypomnę, że we wcześniejszym Orędziu przez Annę od Jezusa ( 29 marca) Pan i tutaj powiedział, że : „Nie ma woli Mojej by tylko pięć osób mogło przyjść na Mszę Świętą do Kościoła”. https://anna-od-jezusa.pl.tl/Marzec-%236.htm Pan Jezus na skutek modlitw o 20 -tej ( Nie drodzy księża tych co chce Episkopat o 20.30). Zmniejszył liczbę zakażonych do 760 tysięcy do lipca. Liczbę ofiar do 53 tysięcy. https://youtu.be/zpDaJhiv2I4 Och księża, księża kiedy nauczycie się słuchać bieżącego Słowa Boga. To ostatnie chwile dla was. Obudzicie się z ręką w nocniku i często z poderżniętym gardłem. Kto chce zachować swe życie straci je. Pan Jezus mówi przez swoje sługi, proroków, że nigdy nie zaakceptuje pięciu osób na mszy. Na przykład przez Grzegorza z Leszna https://youtu.be/zpDaJhiv2I4 Teraz zaś księża chcecie obchodzić powszechnie Triduum bez wiernych. Ratujcie się spośród tego przewrotnego pokolenia. Prowadzą was ślepi przewodnicy. Wpadniecie z nimi w dół a ze sobą pociągniecie swoje owieczki. Gdybyście byli odpowiedzialni tylko za siebie. Ale nie jesteście odpowiedzialni tylko za siebie. Jesteście odpowiedzialni za dusze. W pierwszym rzędzie. Dopiero potem za ciało. Nic od was usłyszeć nie można w tej sytuacji jaka jest, Dalej stoicie w miejscu. Żadnego sprzeciwu, żadnego, że szatan się z tego cieszy, nawet choćby połowicznego. Stoicie w miejscu a kto na drodze Bożej stoi w miejscu cofa się a potem zjeżdża po równi pochyłej. Tak powiedział Pan do mnie. I to dotyczy was jeśli stoicie w miejscu. Wasze stanie w miejscu i impregnowanie na znaki czasu daje to, że cofacie się na Drodze Bożej. Pokój i bezpieczeństwo. Kościół oparty na skale, na Piotrze oparty. Tak tylko, że ten wasz Piotr ma diabła wytatuowanego na piersiach, Behemota podobnie jak inni najwyżsi rangą jezuici Ale i on mimo wszystko ma w sobie więcej przyzwoitości jak satanista kardynał Nycz. Ale jest drugi Piotr o którym zapominacie. Prawdziwy papież, a nie biskup Rzymu tylko, jak Franciszek o sobie powiedział. Papież z „Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus” a nie z „dzień dobry”. Czy zdajecie sobie sprawę z tego co się dzieje, z waszej roli? Oto często stoicie i pilnujecie aby ludzie nie wchodzili do kościoła, aby nie było ponad pięć osób. Czy zdajecie sobie sprawę z tego? Z roli jaką na siebie wzięliście? Ksiądz to ten który mówi – nie wolno do kościoła. Wygania z kościoła inaczej mówiąc. Nie zaprasza, ale wygania. Jak można myśleć, że potem wszystko będzie w porządku i po staremu! A nawet gdyby szatan i jego sługi masoni nie przewidzieli ciągu dalszego czyż nie przychodzi wam do głowy, że ludzie będą mieli uraz, niechęć. Opamiętajcie się i posługujcie się też rozumem. Jesteście polską inteligencją także, nie tylko kapłanami. Więc zachowujcie się jak na polską inteligencję przystało i szukajcie prawdy, bo czasu macie doprawdy niewiele. [ Pan Jezus dodał : bardzo niewiele, dziecko]
Jan Radziszewski2020.04.10 8:03
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata Jezus Chrystus Królem Polski od 20 lutego 2020! Na zasadach na jakich nigdy nie Był do tej pory. Zaczyna się czas oczyszczenia narodu. Jednak zwycięstwo Polski jest pewne. Polska teraz to nowe Jeruzalem. „Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory. Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.” Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce. środa, 8 kwietnia 2020 30, 31 III Armia pokonana bez starcia z wrogami, podstępem/ Na dzień dzisiejszy ( dzień otrzymania Orędzia) nie może być utrzymana liczba 200 ofiar do czerwca / Orędzie Anny od Jezusa 2 kwietnia - potwierdzenie klątwy rzuconej na premiera Morawieckiego/ Zmniejszenie liczby ofiar coronawirusa do lipca - Grzegorz z Leszna - do 53 tysięcy. Pan Jezus mówi, że nigdy nie zaakceptuje limitu pięciu osób na mszy Poniedziałek, 30 marca 00:12 Zapisz dziecko - Panie Jezu, przepraszam Cię za Polskę i Polaków. - Smutny uśmiech Pana Jezusa:) Armia pokonana bez starcia z wrogami, podstępem, dziecko:) Smutny uśmiech Pana Jezusa. Dwieście osób do końca maja to była duża Moja Łaskawość. Ale wy Jej nie chcecie. Czy powinienem to utrzymać? Na dzień dzisiejszy, - Nie. Dwieście osób było [by?] gdyby msze odbywały się normalnie to znaczy z ograniczeniem pięćdziesiąt osób, które zaakceptowałem choć przecież są różne kościoły. Jeśli w przeciętnym kościele jest to pięćdziesiąt osób to w takiej Bazylice Mariackiej w Gdańsku może być znacznie więcej. Zatem na dzień dzisiejszy jak to wygląda przy braku modlitwy w domach, życia wiarą, nawiedzania częstego kościołów- nie mogę tego utrzymać, dwieście ofiar do końca maja. Potrzeba modlitwy, ofiary. - Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Wtorek, 31 marca - A skutki, Panie klątw? -:) Będą, dziecko. Nie tak spektakularne w przypadku tych dwóch posterunków policji, ale będą:). Orędzie Anny od Jezusa: ( 2 kwietnia 2020) „Tak Prezydencie Dudo co lekceważysz Moje słowa dawane ci jako napomnienie przez Cypriana Polaka, wiedz że nie ominie cie kara a słowa klątwy przez niego rzucane mogą być twoim udziałem. „ https://anna-od-jezusa.pl.tl/Kwiecie%26%23324%3B-%231.htm Symptomatyczne, że stało się to przy okazji klątwy. Tym samym Pan Jezus ją potwierdził gdzie indziej. ( Klątwę rzuconą na premiera Mateusza Morawieckiego ze względu na narzucony limit pięciu osób na mszy).
skarb2020.04.9 13:12
jezeli zolnierz schodzi z POla bitwy jak przyjaciel ginie to za dezercje,kulka w POroze,a co zrobic z dezerterem w czasie zagrozenia smierci wielu i toniecia calego domu rodzinnegoP.Gowin ?????,niech Pan sie glupio nie tlumaczy wyczail Pan dobry czas dla niszczenia prawicy,KRORA WYCIAGA REKE DO WSZYSTKICH NAWET ZDRAJCOW,PAMIETAMY ,JAK PAN Z PO POmagal w epidemii swinskiej grypy 00000%POmocy,POwodz 0%POmocy firmy zbankrutowaly POzbawiliscie ludzi majadkow i do tej POry z niesadami musza dochodzic sprawiedliwosci WSTYD......HANBA.....!!!!!!
Zarabiaj nawet 500zl dziennie2020.04.9 10:21
Siedzisz w domu??? Zacznij zarabiać! Nawet 1500zł w dzień  przez internet na stronie    --  https://inwestcrypto.com.pl -- Wystarczy Ci do tego komputer czy tablet. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy! Doradcy zrobią wszystko za Ciebie! Koszt to jedyne 1000zł zwrot nawet do kilku H!
anonim2020.04.9 10:01
Czym skorupka za młodu...czyli szkodnik.
OZ2020.04.9 8:52
Szkoda, że nie na początku kadencji. !!!!!
Stani2020.04.9 8:47
Trzymajmy kciuki, żeby Pan Gowin wreszcie mógł coś zrobić w zgodzie ze swoim sumieniem i się z tego cieszyć.
ORMO2020.04.9 2:30
Obywatelu! Zostań w domu. Stój na baczność, gdy w TVP pokazują Papcia Jarka. Zainstaluj sobie wszystkie możliwe śledzące Cię aplikacje w telefonie (jeżeli potrafisz - w razie czego poproś jeżdżących ze szczekaczką). Obserwuj kościoły i donoś na policję i do Sanepidu, jeżeli doliczysz się szóstej osoby wchodzącej. Obserwuj sąsiadów - jak któryś wrócił z zakupami i znowu wychodzi - wzywaj terytorialsów. Obserwuj psy! Gdy zauważysz, że pies sąsiada wyprowadzany jest zbyt często lub przez osoby trzecie, zawiadom natychmiast policję. Gdy zauważysz, osobę biegnącą lub jadącą na rowerze z psem na plecach, zawiadom ABW. Oglądaj Szkołę TVP - rozwijaj swoje umiejętności matematyczne. Wyjdź na miasto z kamerą rejestrując osoby idące 199 cm od siebie, czynną myjnię ręczną, wymieniających opony na letnie,wchodzących do lasu,informuj! Gdyby zdarzyło ci się jednak wyjść z domu, natychmiast donieś sam na siebie, ew. poproś o pomoc sąsiada. Działaj! Nie zostawiaj tych spraw na potem!Bądź czujny!
R2020.04.8 23:24
gowin chce prezydentury dla PO/LGBT/SLD itp. a Dudę wysłać na emeryture bo wtedy będzie języczkiem u wagi
Konrad Józef Turzyński2020.04.8 22:36
P. Gowin zrezygnował tylko ze stanowiska wicepremiera, czy również ze stanowiska ministra? Dlaczego zostając (jakiś czas temu) członkiem rządu nie zrezygnował z mandatu w Zgromadzeniu Narodowym? (To dotyczy nie tylko tego polityka, rozmaici posłowie i senatorowie są zarazem ministrami albo wiceministrami. To jest wbrew zasadzie rozdziału władz, obecnej od zarania, tj. od 3 V 1791 r., w polskim ustroju!) Chce zmienić konstytucję w celu ustanowienia 7-letniej kadencji prezydenta? Taka długość kadencji jest zapisana w konstytucji od 99 lat! Mnie to akurat nie podoba się. W roku 2008 p. Gowin postulował, aby urządzić wybory prezydenckie razem z parlamentarnymi (nie tylko w jednym roku, ale w jednym dniu). Już zapomniał o tym? Jeszcze lepiej byłoby, żeby także wybory samorządowe odbywały się w tym samym terminie, co prezydenckie i parlamentarne. Tak robią od dawna bogate USA, tak (za Gomułki) robiła oszczędna PRL, ale w tym celu należałoby długości kadencyj tych wszystkich organów zrównać, np. do 4 lat (jak w Ameryce), albo np. do 5 lat (taki okres byłby dobry w Polsce, tak myślę).
Anna2020.04.8 22:16
A od czego jest rząd ? Chyba od tego,między innymi, żeby nie było bezprawia. No, przecież wybory muszą być !!! Będziemy bez prezydenta ?
KATON STARSZY2020.04.8 22:09
Klasyczna me..da,kraj wcięzkiej sytuacji a ten skur.....l jątrzy.Kiedy będę przechodził koło niego to splunę.
Gowin na szczaw !2020.04.8 21:08
Precz z POpaprańcami !
Jerzy2020.04.8 20:40
Gowin sam się zakiwał. A może to tylko jego przerośnięte ego. Na pewno nie troska o Polskę i jej obywateli.
kibic2020.04.8 20:08
Gowin stań w prawdzie, jesteś najsłabszym ogniwem prawicy. Odejdź z polityki na wieczne czasy i na wieczna hańbę !!!
Alojzy Cedzidło2020.04.8 20:03
Tak se myślę ,że gdyby w Polsce byłą taka jedność , jak tu w ocenie Gowina , komucha i bruksela, ze świeczką by Polsce nie znalazł.
Marta2020.04.8 19:34
Głupiec! Zachowuje się jak pewna dziennikarka Paulina, która naprzód zażądała rozwodu, a jak dostała, to pisze ckliwe artykuły i wciąż na nowo wyjaśnia swoje motywy. Ale kogo to obchodzi? Won!
Japa2020.04.8 19:30
Czemu przesladuje mnie myśl,że ta cała heca pana Gowina to takie" nie bo nie' No, i takie powiedzenie - " czym skorupka za młodu(....) " I ten ,,wstręt " do polemiki o wyborach . To mi wygląda jak by pan Gowin przypisywał PiS -owi , że podczas pandemii zachciało mu się wybory Prezydenta robić. I woli ,nawracać " opozycję . Podobno do dziś jej , tej opozycji szuka . Na razie trafia na totalnych. i Berysa Budkę.
Marek2020.04.8 19:26
po prostu idiota. Za tydzien da wywiad w ,,wysikich obcasach jak to dzielnie walczył z Prezesem Kaczyńskim.A za 2 tygodnie o nim zapomnimy.
Piotr Nowak2020.04.8 19:12
Panie Gowin, coś pan narobił ?! Ryczę już drugi dzień, bo byłem pewny, że pan tak honorowo, a dzisiaj pan mówisz, żeś pan podał się do dymisji w proteście przeciwko sobie ! A myśmy cały czas myśleli. że pan jesteś mądrzejszy niż te beztalęcia z PO ! Aleś nas pan nabrał i nabił w bambuko ?! Nie jest panu wstyd ?! Mimo to przesyłamy panu na pocieszenie protest song !!! https://www.youtube.com/watch?v=wTjLZwpmufw
AVI2020.04.8 19:40
On już jest żałosny! Mam nadzieję, że jego własne Porozumienie wyśle go na bambus w poczuciu odpowiedzialności za Rzeczpospolitą.
K.K.2020.04.8 19:11
Co za bzdury ten Gowin wygaduje. Równie dobrze można by twierdzić, że wszyscy lekarze powinni się zająć chorymi na COVID-19, a leczenie innych odłożyć na później. Państwo musi normalnie funkcjonować. Co więcej, w obliczu tego co nas czego po zakończeniu epidemii tymbardziej potrzebna będzie stabilność polityczna. Pan Gowin naiwnie sądzi, że wybory przesunięte powiedzmy na jesień sprawiły by, że cała klasa polityczna zajęła by się zwalczaniem koronawirusa i jego skutkami. Wtedy dopiero by się zaczęła walka polityczna. PO i reszta opozycji wykorzystała by każdy dzień, aby każdy krok rządu skrytykować. Atak byłby permanentny, ukierunkowany na przejęcie władzy w jesiennych wyborach. Naiwnością jest sądzić, że opozycja tak bardzo się troszczy o zdrowie Polaków. Tu chodzi tylko i wyłącznie o władzę. W normalnych warunkach PO nie jest w stanie wygrać wyborów, więc mącą, judzą, kłamią, szkalują itd. Wybory korespondencyjne nie są bardziej niebezpieczne od robienia zakupów, które większość z nas robi co kilka dni. Wybory śą poprostu niezbędne, abyśmy w najbliższym czasie nie mieli oprócz kryzysu gospodarczego jeszcze kryzys polityczny. W zbliżającym się czasie, jak nigdy potrzebna jest stabilność polityczna i silna władza. Dlategoteż te wybory powinny się odbyć w maju.
antymarksista2020.04.8 19:25
Jestem tego samego zdania.
Alojzy Cedzidło2020.04.8 19:56
Dłączam i ja do zdania ,,anyt itd".Tylko co to daje skoro panu Gowinowi włos z głowy nie spadnie .Ktoś wyżej zauważył , że dzięki Gowinowi , na uczelniach stare komuchy żyją jak u Tuska za piecem.,I to prawda .Powie tez ktoś ,że to wina PiS-u .A co niby PiS może przy takiej gwardii ,,Mordechajów ". i gowinów .
Henryk2020.04.8 20:35
Bingo !.
mordechaj2020.04.8 19:09
Mogę zagwarantować Polakom. Skończy się koronawirus w Polsce i skończą się rządy PiS w Polsce. Wtedy Polacy odetchną, jakby zrzucili 100 kilowy kamień z piersi. Wytrzymamy !
antymarksista2020.04.8 19:29
Marzenia zarezerwuj sobie na noc podczas snu. Bez PiS-u dawno już Polskę sprzedalibyście wraz z jej mieszkańcami. Niedoczekanie wasze.
Japa2020.04.8 19:42
Zachowaj siły ,,mordechaj " bo jak się pełnią Twoje marzenia badziesz z gołą częcią ciała ( z tyłu , niżej pasa )chodził . a robił u jakiego bauera na roli .
Jerzy2020.04.8 20:42
mordechaj, i ty się skończysz.
Bies2020.04.8 23:59
Jesteś za cienki bolek; nie wytrzymasz. Ty Polakom możesz skoczyć nie gwarantować. Siedzisz tu na Frondzie jak ta gnida.
Irena2020.04.8 19:04
Pan minister chciał "się położyć Rejtanem" w obronie gender studies na uczelniach. Czy gender jest ważniejsze niż wybory, przeprowadzone zgodnie z konstytucją? Minister uważa się za katolika - ale "po owocach ich poznacie ich".
AVI2020.04.8 19:34
To taki sam katolik jak hołownia. Uważam, że panowie mają wiele wspólnego.
nie bądź kolejnym frajerem 2020.04.8 18:59
Nie wyszedł numer z "filmami online" to teraz próbują Ruscy, Ukraińcy gdzieś na Ukrainie, w Rosji i jakieś mendy polsko-języczne wpuścić frajera w maliny inaczej. NIE DAJ SIĘ WROBIĆ W TE "ZARABIANIE". OCZYSZCZĄ CI KONTA! JEDYNI CO ZAROBIĄ TO ONI, A CIEBIE WYSZYKUJĄ NA DOBRE.
ignacy2020.04.8 18:57
Gowin chce sobie wyrąbać ścieżkę na prezydenturę za 2 lata . Dlatego chce wyeliminować Dudę z możliwości startu po 2 latach .
Zarabiaj nawet 500zl dziennie2020.04.8 18:51
Zarabiaj w domu Siedzisz w domu??? Zacznij zarabiać! Nawet 1500zł w dzień  przez internet na stronie    --  https://inwestcrypto.com.pl -- Wystarczy Ci do tego komputer czy tablet. Nie musisz posiadać żadnej wiedzy! Doradcy zrobią wszystko za Ciebie! Koszt to jedyne 1000zł zwrot nawet do kilku H!
senior2020.04.9 0:20
UWAGA! To oszustwo! Ten post został zgłoszony na policję, która sprawdzi IP oszusta. Tym ogłoszeniem osoba pisząca je chce wyłudzić 1000 zł od ludzi bez pracy, złodzieju!!! ,,Koszt to jedyne 1000 zł zwrotu nawet do kilku H'' - to oszustwo!!!
katolik2020.04.8 18:45
in vitro+aborcja+gender=zagłada homo sapiens
antymarksista2020.04.8 18:45
Zdrowiem i życiem powinni zajmować się lekarze, a politycy ich wspierać. Pan Gowin będąc świadomym politykiem zawisł pomiędzy chęcią, a możliwościami.
AVI2020.04.8 19:33
Świadomy polityk by tak nie zawisł. Polityczny ślizgacz - i owszem.
j.w.2020.04.8 18:45
Tymczasem w prawdziwym świecie: Z powodu zakażenia koronawirusem zmarła druga pensjonariuszka domu pomocy społecznej w Koszęcinie na Śląsku. Placówka dla psychicznie chorych kobiet została ewakuowana po pięciu dniach od wykrycia patogenu u pierwszej pensjonariuszki. Obecnie zakażonych jest 21 kobiet, stan dwóch jest ciężki.
Piotr Nowak2020.04.8 19:03
Dziękujemy za tą informacje, bo rząd i minister Szumowski zataili fakt, że zmarła druga pensjonariuszka i że 21 kobiet jast zarażonych . Jutro podaj nam debilu wyniki z Niemiec, GB, Francji, Włoch i Hoszpanii, bo jak widzę masz prawdziwe dane !
j.w.2020.04.8 19:20
Piotr Nowak, w odróżnieniu od ciebie dziadek nie jest wtórnym analfabetą.
antymarksista2020.04.8 19:21
Korespondencja wewnątrz autonomicznego organizmu zachodzi bezproblemowo, aczkolwiek, jak w przypadku kazirodztwa i masturbacji, rodzi skutki fatalne. Nowak, nie uprawiaj kazirodztwa ze Stachem i przestań się onanizować.
hrabia Potocki2020.04.8 18:43
Chce rozsadzic rzad za namowa dawnych kolegow z PO, ma wydmuszki nie jaja, mysle ze to jego koniec , obym mial racje dla dobra POlski
www2020.04.8 19:15
Miejmy nadzieję , że to wreszcie koniec tego skoczka
Nina C.2020.04.8 18:43
Gowin nie masz prawa odbierać mi moje prawa, ja chcę spełnić mój obowiązek obywatelski jakim jest głosowanie w wyborze głowy państwa polskiego i żadne goowiny mi tego nie moga zabronić.
STANISLAW2020.04.8 18:41
To jak to, panie Gowin, czy jest jakaś konstytucja, która nakazuje wybory w określonym czasie, czy jej nie ma? A kto pozwala na to, by obywateli zamęczać kolejnymi kampaniami wyborczymi? Kto pozwala na zmiany kandydatów w trakcie, pod koniec lub przy ponownej kampanii, gdy pierwsza kampania komuś się nie powiedzie? Społeczenstwo to nie balon do gry dla polityków w dwa czy więcej ogni, panie Gowin!
emerytka2020.04.8 18:41
pajac!!!ja jestem wsciekla ze nic KOMPLETNIE NIC NIE ZROBIL NA UCZELNIACH WYZSZYCH,wzmocnil poukrywanych tam komuchow,ktorzy juz jawnie i otwarcie buntuja POLSKA MLODZIEZ przeciw POLSCE!!coz sam zakonczyl swoja kariere polityczna ktora nie byla swietlana!!!jak tera bedzie zyl skoro za marne 10tysiecy nie mogl wyzyc,DLATEGO nie szkoda mi go wcale.
antymarksista2020.04.8 18:54
Emerytko, poruszyłaś rzeczywiście bardzo istotny problem. Niektórzy rektorzy i senaty tzw. autonomicznych uczelni jawnie i sławnie godzą w polską rację stanu. Właściwy minister nic w tym kierunku nie zrobił.
Felek2020.04.8 20:10
Czyli pani nie przeszkadzaj poukrywani (raczej srednio dobrze) komunistyczni apartyczcy w PiSie ktorych jest pelno? Gowin chial wyjsc z twarza i niby szlachetnie sie zachowac ale jadl Kaczynskiemu z reki i robil by to dalej gdyby nie zaistaniala sytuacja.
Krystyna2020.04.8 21:58
Żałosny polityk . Najlepszy jego ruch , to to , ze podał się do dymisji
heinrich2020.04.8 18:36
Sorry, pański protest mało kogo obchodzi, gra pan fałszywą nutą. Czy tak postępują desantowcy i zawsze tak maja?
Grizzly2020.04.8 18:35
... dlatego chcesz zaaplikować Polakom roczną napier..lankę wyborczą! Ty jesteś raczej pier...nięty albo sabotażysta!
man.of.Stagira2020.04.8 18:33
W o w! .