Gowin: Komorowski udowadnia, że nie ma trwałych przekonań - zdjęcie
21.05.15, 06:48fot. Wikipedia

Gowin: Komorowski udowadnia, że nie ma trwałych przekonań

2

Jarosław Gowin ocenił, że propozycja Bronisława Komorowskiego ws. wieku emerytalnego jest absurdalna. „Jeżeli dzisiaj wielu młodych ludzi rozpoczyna pracę w wieku 18-20 lat, to po 40 latach oni będą mieli 60 lat i będą mogli przejść na emeryturę. Propozycja Komorowskiego jest kompletnie nieodpowiedzialna.

 Na tym tle propozycja Andrzeja Dudy jest dużo bardziej wyważona. I tak ZUS jest bankrutem. Musimy przebudować system emerytalny, pójść w kierunku emerytur obywatelskich” – powiedział na antenie TVP.

Dodał, że system trzeba po prostu zbudować na nowo. Stwierdził też, że Komorowskiemu odbiera wiarygodność jego niestałość w przekonaniach.

„W polityce czasami warto mieć charakter, być odważnym i trzymać się swoich przekonań. Komorowski udowadnia, że nie ma żadnych trwałych przekonań” – mówił Gowin.

bjad/tvp.info

Komentarze (2):

anonim2015.05.21 7:10
Wielu ludzi cierpi od wczoraj na ogromny bul głowy. Dotychczas twierdzili że Duda chcąc przywrócić poprzedni wiek emerytalny rozwala gospodarkę. Tymczasem propozycja pana Komorowskiego umożliwiłaby przejście na emeryturę od 58 roku życia, jeśli ktoś pracuje od 18 roku życia. I co na to zwolennicy PO i prezydenta? I co na to uczeni ekonomiści oskarżający dotychczas Andrzeja Dudę? Czy teraz z taka samą siłą będziecie atakować i będziecie pluć na pana Bronisława?
anonim2015.05.21 7:34
Ja myślę, że pan Prezydent ma już chyba tego też dość, chętnie wziąłby sztucer i poszedł w las, a tu mu ciągle na plecach się kładą, podpowiadają, sterują i pilnują, jakby sie bali, że jak zostawią go samego to wodę z kwiatów wypije... I to ciągłe tresowanie. Co oni z tego czlowieka zrobili w czasie ostatniej debaty. Przecież on nie był sobą. I cały swój program "zgoda i bezpieczeństwo" zrujnował...Eh... Z drugiej strony, gdzie te "wpływowe środowiska" tak łatwo sterowalnego człowieka znajdą ... Więc odnoszę wrażenie, że nie są to wybory tylko na prezydenta...;-)