Georgette Mosbacher: Oddajemy hołd Polakom, którzy dzielnie walczyli o ojczyznę i nigdy nie stracili nadziei - zdjęcie
01.09.20, 06:55Screenshot Youtube - Fakty RMF FM

Georgette Mosbacher: Oddajemy hołd Polakom, którzy dzielnie walczyli o ojczyznę i nigdy nie stracili nadziei

5

Dziś rocznica jednego z najbardziej tragicznych wydarzeń w historii” – napisała dziś na Twitterze ambasador USA w Polsce.

Jak dodała dalej Georgette Mosbacher:

Inwazja nazistowskich Niemiec na Polskę w 1939 r. na zawsze zmieniła świat”.

Podkreśliła też:

Oddajemy hołd Polakom, którzy dzielnie walczyli o ojczyznę i nigdy nie stracili nadziei, a także tych, którzy za swój kraj oddali życie”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (5):

basetla2020.09.1 13:36
Dużo to nas obchodzi co ona gada.
wit2020.09.1 11:06
Czy uważacie ,że ta pani powinna pełnić rolę ambasadora w RP? Nawet jeżeli spuścimy zasłonę milczenia na sposób w jaki zrobiła karierę, to i tak jej wypowiedzi znamionuje niebywała arogancja typowa dla nadzorcy niewolników. Po ostatnim wpisie , w którym zabroniła Naszym Umiłowanym Przywódcom zajmowania się repolonizacją mediów , w każdym normalnym kraju (nie bantustanie) zostałaby "persona non grata"
Henryk2020.09.1 9:04
POLACY I AMERYKANIE! W Ameryce republikanie i demokraci, w Polsce republikanie i tęczowi polityczni wariaci!!! Tęczę nam skradli, jak kradną nam życie, by nami kręcić jak w motowidle. Świat politycznych wariatów, na całym świecie dąży do swego celu, wywrócić normy, zasady, tradycyjną kulturę na ręby, do tego dążą,krzywe gęby ! My chcemy Boga jak Trump w Ameryce, wspólne mamy cele,to nasze życie! Szukają w życiu,czego znaleźć nie można, dla nich nicość,pustkowie to życiowa platforma! Ojczyzna,Naród,Państwo to obce pojęcia, ot tak do kopnięcia! My chcemy Boga jak Amerykanie! Dziękujemy za pamięć o Polsce w Ameryce, za biało-czerwone barwy Niagary, za Polskość ,która tam jest szanowana! Dziękujemy za obecność w Polsce, za wsparcie naszych dążeń, za współpracę widoczną gołym okiem! My chcemy Boga tu i w Ameryce! Tęczowi tylko przyjemności, wzorca nowoczesności! Szukają w życiu,czego znaleźć nie można, dla nich nicość to norma! W Ameryce by swe cele osiągnąć, czarnych wypędzają na ulice, by niszczyć świat od wieków poukładany, w Polsce szemrani przywódcy wolności demokracji, do rozlewu krwi namawiają, by dogodzić swojej fałszywej narracji! Świat bez Boga Polaku, to diabelski zamysł lewaków, kartki świąteczne z bałwankiem i marzanną, to program Tuska i ich pryncypałów! Nie myśl ,że ten kierunek życia, sam się bierze znikąd, jest zaprogramowany,jako światłość przedstawiany! W rocznicę tragedii Polski i świata, mam takie życzenie, niech Polak potrafi odróżnić od wroga brata! Taka jest potrzeba chwili, by Cię szubrawcy nie zmylili!!!
Apel2020.09.1 7:31
Czytelnicy Frondy! Ponieważ to antypolskie bydlę o nazwach: katolicka kretynizacja polski 🇵🇱, ladychapel, Polak Ateista Dumny Gej, Po 11..., JPIII i in. jest coraz bardziej chamski, wulgarny i bluźnierczy, a administracja portalu nie robi nic, by wpisy tego zboczonego idioty kasować proponuję, by maksymalnie dużo użytkowników dokonywało rozmaitych losowych, lapidarnych, humorystycznych wpisów korzystając z jego nicków. W ten sposób przynajmniej rozmyjemy jego szatańską działalność.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.1 7:21
czcić wybuch wojny i rzeź narodu to jest dopiero debilizm do kwadratu!