Aktywiści LGBT kolejny raz udowadniają, że są środowiskiem, w którym homoseksualiści są najbardziej narażeni na dyskryminację. Chodzi o homoseksualistów myślących w jakikolwiek sposób inaczej niż chce „ortodoksyjna” homoideologia. Kolejny raz przekonał się o tym Kamil Starczyk. Po tym, jak skrytykował on przemoc, jakiej dopuszczają się aktywiści LGBT, na forach internetowych wprost aktywiści nawołują do linczu na nim.

Jakiś czas temu homoseksualista Kamil Starczyk opisał na Twitterze swoje doświadczenia ze środowiskiem LGBT. Przekonywał wówczas, że od nikogo nie doświadczył nigdy tyle agresji i poniżenia, co właśnie od osób, które utożsamiają się z tęczową flagą:

- „Dziś pierwszy raz od dawna płakałem. LGBT okazało się podłe, destrukcyjne, chore z nienawiści i nie chce mieć z tym nic wspólnego (…) Przez całe życie nikt nie sprawił mi tylu przykrości, nie próbował tak poniżyć, upodlić, zniszczyć, jak dziś ludzie z tęczą w profilach - bo nie zgadzam się na agresję aktywistów” – pisał.

- „Nie widzę więc powodów, aby walczyć - z tą różnicą, że małymi kroczkami - o lepsze jutro i szacunek dla ludzi, którzy sami nie szanują niczego i nikogo. Chcą smażyć się w piekle, które sami sobie zgotowali - ich decyzja. To jednocześnie moja największa porażka i rozczarowanie” – dodaał.

Teraz udostępnił zrzuty ekranu z forów internetowych, na których aktywiści LGBT nie tylko wyrażają swoją nienawiść do homoseksualisty, ale wręcz nawołują do dokonania na nim linczu.

- „(…) jak bardzo trzeba być atencyjna ku***wa, żeby podlizywać się homofobom i faszystom. Smieciu” – pisze jeden z internautów. „należy mu się lincz” – dodaje inny.

kak/Twitter, Fronda.pl