Gadowski: ,,Stalinowcy i reszta tego towarzycha wyje, aż miło niesie się po horyzont'' - zdjęcie
14.07.20, 17:38fot. yt/witold gadowski

Gadowski: ,,Stalinowcy i reszta tego towarzycha wyje, aż miło niesie się po horyzont''

50

Witold Gadowski, który dość często krytykuje w swoich komentarzach działania rządu Zjednoczonej Prawicy oraz samego prezydneta Andrzeja Dudy, przed drugą turą oficjalnie, jak zaznaczył „pomimo wszystko”, poparł w drugiej turze Andrzeja Dudę oraz w bardzo ostrych słowach krytykował Rafała Trzaskowskiego oraz obóz Platformy Obywatelskiej, z której ten się wywodzi.

Już po ogłoszeniu wyniku wyborów oraz wygranej Andrzeja Dudy, publicysta napisał na Twitterze:

- Ta kadencja prezydenta Dudy nie będzie wygodna. Przynajmniej ja się o to postaram - to skutek ponad tysiąca listów i maili od moich widzów. Po wakacjach idę na trudną rozmowę w obecności kamery

I następnie:

- Nawet honorowo przegrać nie potrafią, teraz będą podważać. Jak to nazwać? Jak określić ten stan zepsucia honoru i ducha?

Dodał też:

- Po zmianie ambasadora Niemiec na bezpieczniaka trzeba przygotować petycję o zmianę ambasadora USA w Warszawie. Ta pani najwidoczniej zagubiła się w pokojach ambasady

Oraz:

- Kiedyś towarzysz Geremek (dla młodszych: człowiek który zsobaczył całkowicie polską dyplomację) stwierdził: naród nie dorósł...i na szczęście coraz częściej nie dorasta.

KPP, stalinowcy i reszta tego towarzycha wyje...aż miło niesie się po horyzont. To piękne chwile Polaków

mp/twitter

Komentarze (50):

ad2020.07.15 9:26
Przypominam, że obecnie każdy, ktokolwiek opowiada się za jakimikolwiek zasadami porządkującymi życie społeczne, jest uznawany za f a s z y s t ę. Jest to pokłosie ideologii wypracowanej przez nowy m a r k s i z m - konkretnie chodzi o teorię krytyczną Horkheimera, Fromma, Marcuse i Adorno z 1937 r. Sztandarowym intelektualnym dorobkiem tej ideologii jest wkład Adorno w ksiązce "Osobowość autorytarna", gdzie zrównuje konserwatyzm z faszyzmem. A jest to bzdura. Poczytajcie, czym jest skala F, według niej każdy jest faszystą - tylko w różnym stopniu. To jest oficjalna metodologia badań na uniwerkach. Widzicie jak lewica m a r k s i s t o w s ka manipuluje ludźmi. historiasztuki com pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html
Marek2020.07.15 8:54
Dobrze redakcjo, tylko po jakie licho trzy razy powtarzać to samo?!
Maciej2020.07.15 6:50
Towarzysz Stanisław M. był urzędnikiem. Towarzysz Stanisław M. skończył średnią szkołę. Towarzysz Stanisław M. BYŁ SEKRETARZEM PODSTAWOWEJ ORGANIZACJI PARTYJNEJ - PZPR !!!!!!!! Towarzysz Stanisław M. bierze emeryturze - CZTERY TYSIĄCE ZŁOTYCH NETTO I ŚMIEJE SIĘ Z TEGO !!!! - Kto jest BENEFICJENTEM ????????????/
ceramik2020.07.15 6:31
Cudowne ich wycie. Albo wyjechali by do swojego kraju. Albo PO rzucili by dywersję i zaczęli by z rządem Polski budować naszą Ojczyznę, a nie ciągła obstrukcja i destrukcja, hucpa. Wcinacie kartofelki, śledzia i czosnek z polskiej ziemi.
N2020.07.15 5:34
"To piękne chwile Polaków." - faktycznie, naród głęboko podzielony to powód do radości. Smutne, że dla niektórzy wyżej stawiają prywatne interesy, prywatne ideologie wyżej, niż dobro narodu na zasadzie "ważne, że nasi wygrali, oni przegrali"
Hanys GórnoŚląski2020.07.15 6:27
Skutkiem demokracji jest podział społeczeństwa - co w tym dziwnego? +++ Mamy być wszyscy zunifikowani-tęczowi i kopuliować w tylek bo tak robi biedroń ze śmiszkiem i rabiej ze swoim chłopalkiem-analkiem ?
Ewka2020.07.15 7:06
Piękne chwile bo na tym polega demokracja- spór o lepszy pomysł na czynienie dobra dla wspólnoty. "Zjednoczone, zgodne, jednomyślne" społeczeństwa to ustroje totalitarne. Jakby wygrał Dubler MKB-Rafał to byłby powód do świętowania ale jak tę machinę nienawiści,pogardy,kłamstwa pokonał Andrzej Duda--- to karygodne, że kogoś to cieszy...
zzz2020.07.15 5:25
Bardzo przykro mi to powiedzieć, ale za 3 lata PiS prawdopodobnie przegra wybory do parlamentu: 1. Młodzież, która teraz ma 18 lat i pierwszy raz poszła głosować - w chwili dojścia PO-PSL do władzy miała 5 lat, a po zakończeniu przez nich rządów 13 lat. A dzisiejszy 15-latkowie za 3 lata pójdą głosować. Oni nic nie wiedzą o tym, jak się wtedy (2007-2015) ciężko żyło i jak ich rodzice musieli harować na 2 etatach żeby zapewnić rodzinom życie na granicy egzystencji. Nie są uświadomieni kompletnie, ze rodzice się zadłużali w parabankach, żeby im np. kupić komputer lub Xboxa. 2. Młodzież czerpie informacje (w tym polityczne) wyłącznie z Internetu siedząc w smartfonach całymi dniami. Ich domena, to głównie sieci społecznościowe, w tym lewicowo-komunistyczny Facebook. Wiadomo, że właśnie tam jest największa nagonka i kłamliwa propaganda szkalująca PiS i inne prawicowe ugrupowania. 3. Wszelkie media w naszym kraju (gazety, stacje radiowe, portale internetowe, stacje TV itp.) należą do zagranicznych koncernów, w tym w 95% do Niemiec. Rząd miał tyle lat na dekoncentrację wrogich nam mediów i wszystko to zostało zaprzepaszczone. 4. Rząd PiS nie kompletnie żadnej niezależnej platformy cyfrowej, a co się z tym wiąże żadnej oferty muzycznej i telewizyjnej skierowanej do młodzieży. Dlatego siedzą tylko w Netflixie i łykają lewicową narrację przyjmując ją jako jedyną właściwą. 5. Jak powiedział bulterier Tuska niejaki cham Jażdżewski, za 3 lata umrzeć może około milion starszych ludzi w Polsce (główny elektorat PiS) oraz zaczną głosować ci, którzy właśnie ukończyli 18 lat (młodzież otumaniona przez lewacką propagandę z Facebooka, Netflixa, TVN-u niemieckich gazet itp.). Można by tu wymieniać dziesiątki czynników determinujących możliwą przegraną prawicy za 3 lata. Wyjście jest jedno, wziąć się za solidną edukację młodzieży oraz stworzyć ofertę rozrywki skierowaną do nich. Zrobić porządek z wrogimi mediami, sądownictwem itp.
AAA2020.07.20 16:47
A goowno prawda!!
ToJa2020.07.15 4:31
Gadowski ma na myśli PiS bolszewików.
dz2020.07.15 6:30
ale śmieszne ! bolszewicy straszą bolszewizmem. I połączyć Prawo i Sprawiedliwość z bolszewizmem - totalna ignorancja i pomieszanie pojęć. To chyba resztki dialektyki marksistowskiej.
AAAtomek2020.07.15 7:31
PiS to mieszkanka bolszewizmu i faszyzmu okraszona religią bliskowschodnią.
Andrzej2020.07.14 23:09
Panie Witoldzie ,Duda jest winny kasę,Panu andrzejowi izdebskiemu/SB/ a propo złodzieji,WSI,itd.....
Aga2020.07.14 22:50
https://www.youtube.com/watch?v=2t-yerzJeYw
John2020.07.14 22:16
Świetny dziennikarz śledczy polecam bloga red. Gadowskiego współczesnego Konrada Wallenroda rzetelnego dziennikarstwa. https://gadowskiwitold.pl/
anka2020.07.14 21:44
Ta mosbacher koleżanką prezesów discovery już dawno powinna być wykopana z ambasady w tym się zgodzę i zmienicie ten szajs zwany google captcha uniemożliwiający pisanie odpowiedzi
Anna2020.07.14 21:08
Brawo Polska!!
Leonia2020.07.14 21:07
Pozdtwiam przystojnego i madrego Pana Redaktora
Marek2020.07.14 20:48
Nawet z pomocą "pałkinowców" nie dali rady.
AAAtomek2020.07.14 19:47
Cieszą mnie takie komentarze jak Gadowskiego i innych zwolenników PiS. Pełne nienawiści do Polaków głosujących na Trzaska, gorszego sortu, podludzi z LGBT itepe. Odkrywają swoje prawdziwe oblicza. Coś wam powiem, nie ma już jednej Polski! Są przynajmniej dwie. Rozbiliście Polskę! I nie próbujecie ją "sklejać", nie z wami.
z POgrobowcami Stalina2020.07.14 20:42
na pewno nie!!
AAAtomek2020.07.14 20:51
"Kto nie jest z PiSem to pogrobowiec Stalina, gorszy sort i stoi tam gdzie ZOMO......!". Idealny przykład myślenia prawicowca rodem z PiS. Jeszcze raz napiszę do takich jak wyżej, Z WAMI NIE BĘDZIEMY BUDOWAĆ WSPÓLNEJ POLSKI!
At2020.07.14 21:14
Głupi i ślepy jesteś AAAtomek,nienawiść to widzę u podobnych osobników jak ty i PO-lszewików: czyli kłamstwa dezinformacja ,chamstwo,głupota i agresja,jak się zadawało pytania temu kandydatowi z Peło, to zakrzykiwano i to była kampania tegoż osobnika?,najlepszym przykładem było zrywanie i zamalowywania banerów Pana Prezydenta Andrzeja Dudy ,właśnie istna bolszewia!!!
Remigiusz2020.07.14 21:02
mnie tez ciesza - lubie Gadowskiego, dobrze gada
Ala2020.07.14 21:06
Bełkot, "nienawiść, nietolerancja, gorszy sorty, dzielenie ludzi itp." Chcesz mi powiedzieć, że do tej pory w Polsce towarzystwo z obrożami na mordach, obleśni odmieńcy prowadzeni na smyczach, czyli towarzystwo LGBTQ łaziło sobie po kraju swobodnie i bezwstydnie. Aż tu nagle przyszedł PiS i zaczął ich prześladować, dyskredytować. Podzielił naród na tych wspaniałych, tolerancyjnych, uśmiechniętych, wykształconych i tych pełnych nienawiści, zacofanych, nietolerancyjnych, wsioków, po podstawówkach. Nie rozumiem cię w ogóle. Przecież należysz do tych wspaniałych. Chociaż tak na prawdę to mi cię żal. Nie zrobisz z normalnego zdrowego organizmu dewianta.
jerzy02020.07.14 18:35
Pogrobowcy Armi czerwonej,wnuczki dziadków z czworaków którym los zesłal gomułkowskie wykształcenie [on sam był tylko mechanikiem] uznają się ex katedra że sa wyksztalconymi. Słoma im z butów wychodzi ale noisa zadzieraja. szczególnie komedianci nie wiedzieć czemu uwazają się za mędrców ze wschodu. załosne ich wycia i miny już nikogo chyba nie ekscytują. Udawali jeszcze za PRL u jacy to oni opozycjoiniści do komuny sa. widzielismy na zdjęciach PKF jak maszerują wpochodach 1-wszo majowych.W pierwszych szeregach ,trzymając dzieci na reku wiwatują na cześć przestepców z KCPZPR stojąch na trybunach. Wdzięczą się i usmiechają. Potem nie przeszkadzało im że bandyta Jaruzelski zostal prezydentem ,że w trakciewyborów czerwcowych zmieniono regulamin aby partyjni mogli wejśc do sejmu. Potem im nie przeszkadzalo ,że żaden z badytów partyjnych co mordowali ludzi nie zostal ukarany. Byli przeciw lustrtacji. Byli za wyrzucaniem ludzi z pracy,miliony wtedy jastraciły dzięki "mędrcowi" Balcerowiczowi który dostał kartkę programu od Saxa. i przepisal wszystko i wszystko zaakceptował. nie przeszkadzalo im że komuch a Kwasniewskiego dopuszczono do prezydentury. Nie bylo protestów gdy chwiał się pijany na uroczystościachw Katyniu. Nie było drwin z Tuska gdy zabrał z OFFe większosc pieniędzy ludzi twierdząc ze to nie ich pieniądze! Nie,,,Nawet Smoleńsk i smierć tylu wspaniałych ludzi nic ich nie nauczyła. ..Dalej popierają zdrajców, zaprzańców,ludzi którym polska jest cięzarem. Teraz za nowoczdsnego polityka uznali Trzaskowskiego...czlowieka wyraznie na usługach ludzi [którzy byli w jego sztabie]. stare gęby z wsi, Czy nowoczesnosc opogarda dla dekalogu? to kłamstwa? to podleglośc bogatym krajom? to się wam podoba? Nie! tak nie bedzie. Nigdy nie będziecie mieli władzę nigdy w Polsce!!!!!!!!!!!!
jle_ffm2020.07.14 18:20
A poza tym to chciałem przypomnieć kto kiedyś krzyczał: 'Sfalszowaliście wybory!'...
Anonim2020.07.14 18:29
Nawet pamiętam... ale w nie przypominam sobie by zanim ogłoszone zostały wyniki ktoś w PiS-ie mówił, że jak przegramy to wybory są sfałszowane a jak wygramy to wszystko jest OK.
jle_ffm2020.07.14 18:18
Jeśli Gadowski nazywa opozycje 'stalinowcy' to jak analogicznie można nazwać pisowców, 'hitlerowcy'?
Anonim2020.07.14 18:27
Co, pobierałeś lekcje u Guja?
Leon2020.07.14 18:08
Słuszna uwaga a co najmniej do przemyślenia: "Nawet honorowo przegrać nie potrafią"
mordechaj2020.07.14 18:02
Na razie to wyje Gadowski, że mu PiS nie dał synekury. Albo pije, albo wyje.
Anonim2020.07.14 18:06
No popatrz, a to zupełnie jakbym widział Ciebie.
mordechaj2020.07.14 18:10
Gadowski pije więcej. Ja tak nie wyglądam i tak nie seplenię.
Anonim2020.07.14 18:26
He, he, he... kulturalny i w dodatku abstynent się odezwał... He, he, he... Wiesz czym się różni menel od biznesmena alkoholika? Tym, że ten pierwszy leży pod ławką w parku a ten pod stołem we własnym pokoju i że niedługo będzie leżał pod ławką w parku...
mordechaj2020.07.14 18:46
Wiesz dużo o chorobie alkoholowej. Wyczuwam praktyka.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.14 17:56
Może przed II turą wyborów przydenckich ktoś mógłby uwierzyć w to, że PiS będzie rządził jeszcze długo bez przeszkód, ale nieznależna wygrana Dudy i do tego tak niewielką różnicą głosów to ostatnia wygrana kłamców i oszczerców. Patrząc na uśmiechniętą twarz Kaczyńskiego można by pomyśleć, że to dobrotliwy dziadunio. Tymczasem ten dziadunio to największy autokrata wszech czasów, który wyspecjalizował się w kłamstwach i manipulacji. Polacy właśnie to zrozumieli, czego dowodem są wyniki wyborów.
Anonim2020.07.14 18:05
Patrzę na Ciebie i widzę jak ta nienawiść zżera Cię od środka. Przecież krzywdę robisz tylko sam sobie. W końcu zadławisz się tą nienawiścią.
Kanalie poUBeckie są wśród Polaków .2020.07.14 18:12
i pewnie to jakiś pomiot PO-UBecki
Pierre2020.07.15 7:40
Katolik i kretyn, dziwna przypadłość w Polsce. Być może choroba nie jest uleczalna, ale Ty też możesz zostać zbawiony.
ten drugi2020.07.14 17:53
Dziś znów mnie czeka tankowanie nocą Znów czuję straszny paliwa brak Z nerwów drżę cały i ręce mi sie pocą Gdy się rozluźni - napełnię sobie bak Nie mogę ruszyć normalnie do przodu Ani do tyłu nie wchodzi mi bieg Gdy mnie dopada uczucie głodu Zaczynam trząść się i boli mnie łeb
Po 11 nie bądź OBOJĘTNY2020.07.14 17:52
Co prawda, to prawda. Sam od wczoraj rana wyję sobie ze złości i myślę, że trzeba jednak postarać się o drugi paszport. Dopóki w Polsce będzie rządzić niewykształcona tłuszcza, lepiej mieć otwarte granice ...
Anonim2020.07.14 17:55
Nawet bez wiz do USA ta "tłuszcza" załatwiła. Możesz jechać jak pandemia się skończy... Chociaż oni już tam mają swoich oszołomów z BLM to na co im następny intelygentny inaczej?
Iks2020.07.14 17:56
Nie - nie rób tego góralom - pewnie tego nie zniosą.
Tomasz2020.07.14 21:05
ales ty durny... na wschod marsz
Ala2020.07.14 21:21
Chłopie, obawiam się, że z twoim wykształceniem nigdzie nie znajdziesz pracy.
Po 11 nie bądź OBOJĘTNY2020.07.15 6:31
Ale ja nie muszę szukać pracy. Mam firmę i klientów na całym świecie (głównie USA). Firma mieści się w MacBook Pro. Na początku nawet nie zmienię logistyki, zostawię produkcję w Polsce. Podatki (mniejsze) będę płacić w innym miejscu.
Pierre2020.07.15 7:42
Oszczędziaj kompa. Jak Ci padnie to ci mamusia nie kupi drugiego.
Anonim2020.07.14 17:48
A mnie jest miło z tego powodu, iż potrafiliśmy określić zbiór wartości podstawowych, dla których obrony i szerzenia, warto podjąć owocną współpracę!
Iks2020.07.14 17:54
Fajnie, że Polacy określili zbiór wartości podstawowych i Niemcy też - będziemy na pewno współpracować nad niemiecką solidarnością europejską, w sprawie Nordsream.