,,Frankfurter Rundschau" o szczycie UE: Polska z największym sukcesem - zdjęcie
24.07.20, 10:50screenshot youtube- Kancelaria Premiera

,,Frankfurter Rundschau" o szczycie UE: Polska z największym sukcesem

11

,,Frankfurter Rundschau” pisze o tym, że to właśnie Polska osiągnęła największy  sukces na szczycie Rady Europejskiej. Powodem ma być to, że to nasz kraj otrzymać ma najwięcej pieniędzy z budżetu i funduszu odbudowy. Szczyt UE to sukces w negocjacjach, które aktywnie prowadził premier Polski Mateusz Morawiecki.

Zdaniem publicysty ,,Frankfurter Rundschau" sukces jest jeszcze bardziej korzystny dla Polski, z powodu tego, że umiejętnie został przedstawiony przez premiera Mateusza Morawieckiego.Publicysta podkreśla, że Polska okazała się zręcznym graczem na arenie Unii Europejskiej.

Dziennik jest zdania, że w Polsce dokonał się największy "cud gospodarczy" w Europie. Zdaniem gazety ten sukces ma być spowodowany funduszami z  UE.  To wszystko miało spowodować, że Polska była bardziej niż inne kraje Europy odporna na skutki gospodarcze pandemii.

Według publicysty sukces premiera Morawieckiego i Polski jest bardzo irytujący dla innych państw Europy.  jak ocenia dziennik, Polsce i Węgrom udało się pokrzyżować plany powiązania funduszów europejskich z przestrzeganiem norm UE. Polska i Węgry pokazały, że inne kraje europejskie muszą się liczyć z nimi.

Rr, dziennik.pl

Komentarze (11):

Mirek2020.08.20 16:06
Dzisiaj w Polsce mamy najgłupszą opozycję . Ta totalna opozycja wyrosła na kłamstwie i złodziejstwie .
Szybka Randka2020.07.24 18:46
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
JS2020.07.24 17:13
Premier wrócił z worem piniędzy ale co z naszą suwerennością ? Jak zgodziliśmy się na tzw. praworządność, czyli uniorządność albo niemcorządność to przyjdzie taki dzień, że zatną na nas swój hak jak na grubej rybie, która wcześniej połknęła wielką przynętę ! Pozdrawiam
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.24 15:58
Muszę się ze wstydem przyznać, że zawsze byłem i jestem pełen podziwu dla J. Kaczyńskiego. Dla całej jego rodziny. Na wskroś patriotyczną i wielce dla Polski zasłużona. --------------- Wstyd mi za moją żydowsko-UB-cką rodzinę rodzinę, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.24 14:07
PiS to szambo takie jak ma kaczyński w ryju! wystarczy popatrzeć na jego przeżarte próchnica i szkorbutem zęby.
ASTOM2020.07.24 15:19
Ciekawszy byś był opisując szambo, w którym sam PO uszy siedzisz, czyli środowisko ubeków, WSI i KGB. No, tylko, że mogliby się odstrzelić jak tzw knura parę lat wstecz.
Urszula2020.07.24 11:25
Niech się pisdzielcy modlą, żeby to zwycięstwo nie zepsuł niejaki Kurski. Za swoje zaangażowanie w wybory oczekiwał stanowiska rządowego. Niestety, otrzymał stanowisko minimalne - został ponownie wybrany prezesem TVP. Wiadomo, że Kurskiemu uśmiechało się premierostwo dlatego zwalczał ostatnio Morawieckiego, krytykował go i nie zapraszał do telewizji. Z dwojga złego wolę już Morawieckiego. Kłamie jak najęty, ale nie jest chamem jak Kurski, który po trupach zdąża do celu. "Rada Mediów Narodowych dostała polityczną dyrektywę od władz PiS, by powołać Kurskiego na prezesa TVP To nagroda za jego zaangażowanie w kampanię prezydencką po stronie PiS Kurski po wyborach marzył o posadzie rządowej, dlatego walczył z Mateuszem Morawieckim Kurski podejrzewa Morawieckiego o rewanż — inspirowanie materiałów w mediach dotyczących swego syna, oskarżanego o przestępstwa seksualne."
Anonim2020.07.24 11:40
...znow PiSde nadstawiasz genderowy odpadzie ...wal sie o kant stolu !!!
harry2020.07.24 11:14
"Totalni" to antypolski obóz ułomnych psychicznie, normalni ludzie wyciągają wnioski z kolejnych porażek, oni z kolei grzęzną coraz bardziej w nienawiści. Liczę, że ugrzęzną ostatecznie
Anonim2020.07.24 11:11
Obiektywna prawda wybrzmiewa podobnie. Niestety percepcja totalnych zasadzona jest na trzeciej zasadzie dynamiki Newtona i nie ważne, czy kotr reakcja ma sens, czy jest go pozbawiona .
NaziBarbi2020.07.24 11:04
Najlepsze są katolicka FRONDA.pl i prawicowa NIEZALEŻNA.pl (2 miejsce), reszta to dno bagno wp/onet/interia