Fotograf publikuje zdjęcie z ,,Nocnej zmiany''. ,,Nie zapomnę tego śmiechu przykrywającego prawdę'' - zdjęcie
04.06.19, 09:50(fot. Olivier Ezratty cc30)

Fotograf publikuje zdjęcie z ,,Nocnej zmiany''. ,,Nie zapomnę tego śmiechu przykrywającego prawdę''

10

- Dla mnie 4 czerwca na zawsze będzie dniem tzw. "Nocnej zmiany", obalenia rządu Śp. Premiera Jana Olszewskiego, dniem "policzenia głosów", i tego śmiechu przykrywającego prawdę - napisał w mediach społecznościowych Andrzej Hrechorowicz, fotograf.

 

 

 

 

Komentarze (10):

Czytelnik2019.06.6 14:09
4 czerwca ....powinni ustanowic swieto !!! 4CZERWCA -DZIEN WSZYSTKICH BOLKOW !!!
Weteran Prawdziwy2019.06.6 13:37
BOLKOWI i całej jego FERAJNIE dedykuję. "A ja nijakiemu SZTUROWI zacytuję cały wiersz Czesława Miłosza, z tym wspaniałym fragmentem. "Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta. Możesz go zabić - narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy. LEPSZY DLA CIEBIE BYŁBY ŚWIT ZIMOWY I SZNUR I GAŁĄŹ POD CIĘŻAREM ZGIĘTA." --- Czesław Miłosz --- --"Który skrzywdziłeś"-- Który skrzywdziłeś człowieka prostego Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając, Gromadę błaznów koło siebie mając Na pomieszanie dobrego i złego, Choćby przed tobą wszyscy się kłonili Cnotę i mądrość tobie przypisując, Złote medale na twoją cześć kując, Radzi że jeszcze dzień jeden przeżyli, Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta. Możesz go zabić - narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy. Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta."
Paula2019.06.4 12:32
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej grupie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
Olin2019.06.4 10:54
niestety, wtedy TW Bolki i TW Oskary zniszczyły Polskę
Mirek2019.06.4 10:15
4 czerwca to fatalna data . To data zdrady narodowej . Komunistyczni szpicle tacy jak Bolek , Ryży i inni obalili rząd premiera Jana Olszewskiego . Premier Olszewski występując ostatni raz z mównicy sejmowej zadał dramatyczne pytanie : CZYJA BĘDZIE POLSKA ? !! . Okazało się że jeszcze długo III RP należała do zdrajców i złodziei . Długo czekaliśmy na naszą Polskę .........ale w końcu doczekaliśmy się . Stało się to 25 października 2015 roku gdy PiS przejął władzę . Mam nadzieję że w jesiennych wyborach do sejmu i senatu obronimy naszą Polskę i nie oddamy jej w ręce złodziei i zdrajców .
jozef2019.06.4 10:22
Jak się nie ma szabel to się nie idzie na wojnę. Olszewski przecież wiedział, że nie ma większości. Również PiS kiedyś taką większość straci.
ola2019.06.4 11:03
Straci? Wasze dni sa policzone, diably. I dobrze o tym wiecie. My szabli nie potrzebujemy, majac pomoc o wiele potezniejsza od waszej. Wasza bronia nienawisc, klamstwo, zlodziejstwo, mord, rozpusta. I od tej broni zginiecie.
stah2019.06.4 11:57
ola co za furia? diabły ? jozef tylko na zimno stwierdził samobojczy naiwny brak wyobraźni Olszewskiego . PIS też nie jest wieczny jak wszystko na tym padole . Hura optymizm bez rozumu = płacz !
sto2019.06.4 13:07
ola daj głos dostaniesz 500+.
Alojzy Cedziło2019.06.4 18:13
Panie ,,jozefie " , Pan to powinien bez przerwy pisac , pisać i pisać . Wtedy PiS wygrał by na leżąco. . Juz uzasadniam . Jaki człowiek może sobie wmawiać ,że jak zrobi z wyborcy matoła , wieśniaka , idiotę to ten wyborcza będzie na niego patrzył jak na stwórcę . Jak jeszcze dodac ,że wmawiacie ,że homosie sa wartościowsi niż rodziny z gromadka dzieci , to tylko istota z kompletnym brakiem szarych komórek to PiS powinie wam dziękowac za ZA WYBITNĄ POMOC WYGRANIU wyborów.