Forum ONZ przesiąknięte lewakami? Ordo Iuris w mniejszości będzie bronić życia - zdjęcie
10.11.19, 10:51(fot. pixabay)

Forum ONZ przesiąknięte lewakami? Ordo Iuris w mniejszości będzie bronić życia

30

Podczas międzynarodowego szczytu ONZ w Nairobi dojdzie do próby uznania aborcji za prawo człowieka i narzucenia państwom przymusowej wulgarnej edukacji seksualnej. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele organizacji proaborcyjnych m.in. Planned Parenthood. Mimo piętrzonych przez organizatorów szczytu trudności, będą w nim uczestniczyli także eksperci Instytutu Ordo Iuris jako jedni z nielicznych przedstawicieli organizacji broniących życia i rodziny.

 

Spotkanie rozpocznie się 12 listopada. Od początku organizacja szczytu budziła liczne wątpliwości. Organizacje pro-life z całego świata, w tym Ordo Iuris, miały poważne problemy z uzyskaniem akredytacji na to wydarzenie. Ostatecznie, przyznanie Instytutowi statusu delegatów na szczyt ONZ było możliwe dzięki wsparciu kenijskiego rządu - gospodarza szczytu.

 

Instytut Ordo Iuris zgłosił do ONZ alternatywne propozycje postanowień szczytu. Prawnicy proponują, by uczestnicy wydarzenia opowiedzieli się wyraźnie przeciwko aborcji, przypominając o wciąż wiążących postanowieniach konferencji w Kairze. Zgodnie z jej ustaleniami, uśmiercanie nienarodzonych dzieci w żadnym wypadku nie może być promowane jako jedna z metod planowania rodziny, a obowiązkiem państw jest zmniejszanie ilości przeprowadzanych aborcji (pkt. 8.25 Planu Działań Kairskiej Konferencji Ludnościowej). Instytut zwrócił przy tym uwagę, że coraz powszechniejsze w skali globalnej stają się zjawiska zabójstwa prenatalnego ze względu na płeć, rasę i niepełnosprawność. Ordo Iuris sprzeciwił się również przedstawianiu aborcji w kontekście ochrony zdrowia. Ponadto, podkreślił konieczność poprawy standardów opieki okołoporodowej jako jednego z warunków realnego wsparcia dla rodziców oraz obniżenia liczby przeprowadzanych aborcji. Instytut opowiedział się również za prawem rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami, w tym w zakresie wiedzy dotyczącej seksualności.

 

W trakcie trwania szczytu w Nairobi delegaci Ordo Iuris będą zabierać głos na piętnastu sesjach. Będą to m.in. posiedzenie dotyczące uznania aborcji za „podstawowe świadczenie zdrowotne”, sesje zamierzające potępić ochronę życia nienarodzonych dzieci jako „akt przemocy i szkodliwej praktyki”, sesje dotyczące wdrażania radykalnych i obowiązkowych programów edukacji seksualnej czy angażowania międzynarodowych korporacji w „łamanie tabu i wdrażanie przemian społecznych” poprzez promocję ideologii ruchu LGBT.

 

„Pragniemy również zabrać głos podczas równoległego wydarzenia w sąsiedztwie szczytu ONZ, którego gospodarzem będą organizacje pro-life z Europy i USA niedopuszczone do udziału w szczycie. Chcemy wyrazić poparcie dla nich, a przy tym sprzeciw wobec radykalnych postulatów ONZ” – skomentowała Karolina Pawłowska, ekspert Instytutu Ordo Iuris.

 

Instytut przygotował petycję do rządu RP z apelem o wyrażenie sprzeciwu wobec proaborcyjnych postulatów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym.

źródło: ordoiuris.pl

Komentarze (30):

Maria Blaszczyk2019.11.10 22:22
NIE dla obecności odrojurków na szczycie ONZ Proszę, podpisujcie: http://chng.it/PBTRStHNnN
cenisz dobre dziennikarstwo?2019.11.10 19:14
Nie lewakami a Polakami: https://www.fronda.pl/a/kolejny-miedzynarodowy-sukces-polska-wybrana-do-rady-praw-czlowieka-onz%2C134782.html
tzeżwo myślący2019.11.10 16:36
Niestety, Fatima wciąż aktualna. Bolszewickie lewactwo rozsiało swoją zgniliznę po całym świecie. Niszczą nie tylko siebie, ale i sięgają po nasze dzieci. Lewactwo to również masoneria. Przypominam słowa żydomasona Hartmana, który zapowiedział, że zrobimy porządek jeśli nie z wami, to z waszymi dziećmi. I właśnie to robią. Sypią groszem na deprawowanie, zabijanie dzieci, promowanie kanibalizmu i różne bzdury, by normalnych ludzi ogłupić i wykorzystać do plenienia ich ideologii i redukcji populacji na całym świecie... Proszę zwrócić uwagę na ich hasła: „podstawowe świadczenie zdrowotne” - wydawanie społecznych pieniędzy na okaleczanie psychiki niedoszłych matek "reprodukcja" - jak u zwierzą; odczłowieczanie istoty ludzkiej "planowanie rodziny" - zabijanie dzieci „łamanie tabu i wdrażanie przemian społecznych” - demoralizacja dzieci; sprowadzenie dzieci do poziomu zwierząt, które myśląc o seksie i nie będą zagrażały rządom światowym w realizacji ich planów. Przewrotność, ohyda, pycha. ONZ ma kasę na organizowanie indoktrynacji i terror (bo czymże jest przymuszanie do przyjmowania postanowień sprzecznych z interesem ludzkości?), natomiast na zapobieganie wojnom, niedożywieniu dzieci, głodowi (w XXI w. !) "piniedzy ni ma i nie będzie"
marko2019.11.10 14:22
Marsz przez instytucje trwa od wieków
loki2019.11.10 14:06
Cały świat to lewacy tylko w Polsce są prawicowi bolszewicy.
Beno2019.11.10 12:40
Niestety, cały świat jest przesiąknięty lewactwem, nawet do Kościoła się wdziera.
andrzejhahn32019.11.10 12:31
ordo luris przesiakniete zacofaniem i ciemnota
Albert2019.11.10 11:23
Frondle wycięli mi komentarz i poprawili ten ordynarny błąd w tytule :) Przypomnę więc, że oryginalny tytuł według frondlowych analfabetów brzmiał "Forum ONZ przesiągnięte lewakami?" I prawactwo się potem dziwi, że lewaki rządzą wszystkim i wszędzie...
Ramirez2019.11.10 18:07
Lewakom się wydaje że 'rządzą", a tymczasem to lewaków jadą w dópki bankierzy, aż kał fruwa.
Albert2019.11.10 20:39
Bankierzy to też lewacy.
Agnieszka2019.11.10 11:11
W Polsce rząd ,uważający się za katolików, nic nie robi w sprawie aborcji a co najśmieszniejsze kościół wspierał PiSowskich morderców podczas kampanii wyborczej!
Ramirez2019.11.10 18:05
Co za bełkot. Powinno być tak: W Polsce rząd, PODAJĄCY się za katolików w w rzeczywistości tworzony przez zadeklarowanych lewaków, ludzi UW albo co gorsza PO, nie robi nic w sprawie aborcji, ponieważ w pełni popiera zbrodniczą Konwencję Stambulską.Kościół niechętnie wspiera pisowskich morderców, ponieważ alternatywa dla pisu jest jawnie zbrodnicza rasistowska i katofobiczna lewica. Lewackie półmózgi nie kumają elementarnej prawdy - polityka to sztuka KOMPROMISU. Bełkocą coś tam pod nosem, podpuszczają normalnych ludzi na wzór pedofila pouczającego dziecko jaka to mamusia niedobra, i one, pedofil, jest lepszy. Lepszy w łóżku, oczywiście, ale to ujawni się później. Nie musisz robić z ludzi idiotów. Wystarczy że ktoś zrobił z ciebie.
Magdalenka2019.11.10 11:01
WSZĘDZIE CI LEWACY, NA UCZELNIACH LEWACY, PROFESORZY LEWACY, BOGACI LUDZIE LEWACY, DZIAŁACZE SPOŁECZNI LEWACY, KOSMONAUCI LEWACY, LUDZIE SZTUKI LEWACY, PISARZE LEWACY, HISTORYCY LEWACY, ATEIŚCI LEWACY, LGBT LEWACY, Wasz urojony świat pełen jest LEWAKÓW którzy tylko się czają żeby przejąć władzę nad światem, chociaż wg waszych opinii jest ich tylu, że już dawno władają światem. Wy i wasza brunatnonacjonalistyczna wizja świata, jakie to żałosne.
Albert2019.11.10 11:24
Oczywiście, że świat jest rządzony przez lewaków, z jednego prostego powodu. Prawacy są po prostu ludzkim odpadem, niekwykształconym motłochem dającym się wodzić za nos jak lemingi.
Cierpliwy.2019.11.10 12:18
Po co żyjesz? By pójść na końcu wspaniałego życia pół metra w piach? Jeśli widzisz świat jako realizację swoich hedonistycznych potrzeb, to Ty nie masz rozumu z powodu przerostu płatów czołowych z funkcją nagrody za sex. Nie " prawacy". Taka wspaniała konstrukcja Jak Ty nie sprawdza się. Co zrobi Twój "Projektant" jeśli nie zdasz testu. Złomuje Cię dobry człowieku. Zrób reset i pozbądź się wirusów, to się może uratujesz.
Albert2019.11.10 12:28
"Po co żyjesz? By pójść na końcu wspaniałego życia pół metra w piach?" Oczywiście. Tak samo, jak ty i każdy inny człowiek. Z tą tylko różnicą, że ja wykorzystuję każdą sekundę, jaką mam do dyspozycji. Ty każdą sekundę marnujesz na starożytne zabobony. Na tym polega różnica. A drugiej okazji już nie będzie.
Cierpliwy.2019.11.10 13:19
Niestety między nami jest taka różnica, że ja jestem pewny że mogę wyjść z tego piachu na nowo i żyć wiecznie dla Boga, który tą "niebieską kulkę" zaprojektował i wykonał. Jako ludzie jesteśmy jedynymi na tej planecie istotami, którzy mając dane 5 zmysłów możemy ogarnąć bezmiar Wszechświata i swoją nicość przy nim. Ale zmysły dają ogląd otaczającej nas rzeczywistości tylko taki jak nas zaprogramowano.Widzisz gwiazdy których już nie ma. Nie widzisz w ultrafiolecie, podczerwieni czy widmie rentgenowskim. Skąd wiesz że obok Ciebie nie ma istot dla Ciebie niewidzialnych? Ale każdy z nas ludzi jest niepowtarzalny i "czujący" własne ego. Czy ogromny Wszechświat z miliardami galaktyk i bilionami gwiazd powstało tylko dla Twojej zabawy? Jaką moc ma Istota ,która go stworzyła.To nauka (np. genetyka ) potwierdza mądrość i moc Stwórcy. Jaki masz ubogi rozum że tego nie dostrzegasz. Szukaj a znajdziesz, może się jeszcze uratujesz przed bezpowrotnym złomowaniem.
Albert2019.11.10 13:30
Bredzisz jak mały Kazio po dużym piwie. "To nauka (np. genetyka ) potwierdza mądrość i moc Stwórcy. " Raczej wyklucza jego istnienie. " Jaki masz ubogi rozum że tego nie dostrzegasz." Mam wystarczający, żeby rozumieć, jak działa Wszechświat. W przeciwieństwie do ciebie, bo najwyraźniej zatrzymałeś się na poziomie piątej klasy szkoły podstawowej.
Cierpliwy.2019.11.10 19:45
Czemu mnie dobry człowieku obrażasz? Naprawdę wiesz jak "działa" Wszechświat? To może odpowiesz jaki jest cel jego istnienia. Pominę już to, że za tą wiedzę powinieneś dostać wszystkie Noble. Naprawdę Geniusz. Ale nawet Lucyper Twój mocodawca, który doprowadził Cię do tak ogromnej pychy i upadku tego nie wie. A przecież wielce wykształcony dobry człowieku, zdajesz sobie sprawę ,że wszystko co uważasz za ułatwienie życia dla Ciebie łącznie z Twoim " telefonikiem", musiał ktoś wymyślić, zaprojektować i wykonać. Po to byś pisał bezrefleksyjne androny.Ciebie też wymyślono i zaprojektowano. I pojawiłeś się na taśmie życia nie mając na to żadnego wpływu. Nie miałeś żadnego wpływu na swój wygląd, rasę, imię, rodzinę itp i itd. To właśnie o tym możesz dowiedzieć się z genetyki. No to po co pojawiłeś się na tym świecie i "kto" o tym zdecydował? Tylko nie myśl że to "decyzja" ojca i matki wynikła z ich uniesień miłosnych.Matka jako płód miała już komplet jajeczek. Z jednego narodził się Albercik. Ale tylko dlatego że Cię nie abortowali. Byłaby szkoda, świat nie poznałby takiego geniusza.Wzorcowe zaćmienie rozumu przez rozsadzającą go pychę istnienia. Po prostu "balon.Twój mocodawca też myślał że wszystko może w swojej mądrości i mocy ,którą otrzymał. I co czarna dziura? Szkoda mi Ciebie.
Albert2019.11.11 12:50
"Naprawdę wiesz jak "działa" Wszechświat?" Tak, w ogólnym zarysie. Mam jednak na ten temat wystarczającą wiedzę. "To może odpowiesz jaki jest cel jego istnienia." Nie ma żadnego. "wszystko co uważasz za ułatwienie życia dla Ciebie łącznie z Twoim " telefonikiem", musiał ktoś wymyślić, zaprojektować i wykonać." Oczywiście. "Ciebie też wymyślono i zaprojektowano." Bzdura. To dzieło ewolucji. Więcej rozumu i nauki, mniej bezmyślnej wiary polecam.
Cierpliwy.2019.11.11 13:04
Telefonik zaprogramowano , a jajeczko w jajniku kobiety już nie. Dzieło ewolucji. Te piękne kolory upierzenia na setkach gatunków ptaków i ich indywidualny śpiew to ewolucja.Groch o ścianę. Szkoda mi ciebie dobry człowieku.
Albert2019.11.13 11:03
Braku wiedzy i rozumu nie zasłonisz ślepą wiarą, choćbym nie wiadomo, jak usilnie próbował.
Magdalenka2019.11.10 12:30
LEPSZE PYTANIE Po co wy żyjecie. My źli lewacy i ateiści żyjemy by cieszyć się życiem, by pełnymi garściami czerpać z piękna świata, ze sztuki, doznań, przeżyć, przyrody. Część z nas także chce i planuje dzieci, gdyż mają taką potrzebę. A wy co macie z życia, obolałe kolana od klęczernia, ciągłe użalanie się nad sobą, wmawianie sobie że jesteście jakimiś cudownymi stworzeniami, a nie zwierzętami, a przed śmiercią nawiedza was strach, że co jeśli waszego boga nie ma, a całe zycie zmarnowaliście.
anonim2019.11.10 15:27
Oh nie mierz wszystkich swoją miarą. To, że ktoś nie wyznaje tej ramej religii co ty, nie oznacza, że tylko się rucha po kątach, kradnie i morduje. Ateiści świadomi tego, że mają jedno życie starają się je w pełni wykorzystać, można żyć życiem pełnym empatii by dla niektórych ten padół łez i cierpienia był bardziej... znośny. Pozdrawiam cieplutko
Cierpliwy.2019.11.10 20:27
Ja nie pisze o religii ale o życiu na "niebieskiej kulce" i o naszym celu istnienia. Nawet Ty ateista przyznasz, że masz głęboko zakorzenione poczucie własnego ego. Jesteś niepowtarzalny. Klon to nie to samo co Ty, nawet jeśli powstał z Twojej komórki( ma już "historię" swego istnienia) . Ludzie od zamierzchłych czasów usiłują znaleźć eliksir nieśmiertelności. Dlaczego? Bo chcą żyć wiecznie. Nie oszukuj się, Ty też tego chcesz.To jest zaprogramowane w naszym "ego". Teraz szukamy genu "nieśmiertelności". Trzeba szukać nie w genach, bo tam telomery starczają na 120 lat. A to "zapisał" Stwórca. Trzeba szukać odpowiedzi jaki miał cel powołując mnie do istnienia na tym padole łez. Napisano " kładę przed Ciebie życie i śmierć. Wybieraj". Tylko co znaczy "wybieraj"? Czy bezrefleksyjne życie pełne empatii do drugiego człowieka wystarczy na " życie czy może na śmierć"?
anonim2019.11.10 23:20
Do zdania "A to "zapisał" Stwórca" pisałeś bardzo sensownie. Wiara jest tylko po to by ludziom się łatwiej umierało i by nie myśleli, że ich życie jest nic nie warte w perspektywie wszechświata. Religia za to jest narzędziem do sterowania ludźmi. Bezrefleksyjne? Czy osoba niewierząca nie ma refleksji nad życiem? Nic bardziej mylnego.
Cierpliwy.2019.11.11 10:05
Wszystko to co jest poniżej oczu ma służyć Twojemu mózgowi. DANO Ci ROZUM i WOLNĄ WOLĘ. Jedynie TY na tej Ziemi masz możliwość wyboru. Tylko Tobie dano możliwość wiedzy o Wszechświecie i poczucie własnego ego. Tylko Ciebie nie zmuszono do cyklicznej prokreacji.I Tego który jest twórcą i właścicielem tego wszystkiego odrzucasz. Nie trzeba żadnej religii żeby to "zobaczyć". Jak skonstruowany jest system Twojego trawienia tego co zjesz. Poczytaj o jego fizjologi działania. To nie powstało samo z chaosu. Twój "telefonik" też ktoś musiał zaprojektować i wykonać. Czy Ziemia ze swoją pozycją względem Słońca powstała do zabawy. A pole magnetyczne wokół Ziemi nie ma chronić życia na niej. Masz rozum i wolną wolę i możesz wybrać empatię albo uwielbienie dla Tego, który dał Ci życie. Wybieraj.
Albert2019.11.10 10:54
"Forum ONZ przesiągnięte lewakami" Przesiągnięte? U was komuś udało się skończyć podstawówkę, czy wciąż jeszcze podejmujecie starania? A potem się dziwicie, że wszędzie rządzą lewacy. Jak ma być inaczej, jak prawacy to stuprocentowi analfabeci i zwyczajni debile?
kryspin2019.11.10 11:02
Zamiast bezpardonowego ataku czy nie lepiej napisać jedno słowo z poprawną pisownią.Ale po co? Lepiej dowalić po lewacku? Więcej empatii i szacunku dla drugiego.
Bóg Honor Ojczyzna 2019.11.10 11:13
"Wszędzie rządzą lewacy" czyżby? Właśnie zaczyna się druga kadencja rządu, który lewakom pokazuje środkowy palec. Coś przeoczyłeś albo z rozpaczy wyparłeś!