Ewa Kopacz zdradza jaki lubi ... alkohol - zdjęcie
26.12.14, 18:32

Ewa Kopacz zdradza jaki lubi ... alkohol

5

Wywiad zanim został wyemitowany był już krytykowany. Sam wywiad jest bardzo ... zwyczajny, bez jakiś rewelacji.

Dowiadujemy się z niego, że Ewa Kopacz podjęła zamiar pójścia na studia medyczne już w szkole podstawowej. Powód? Jej mama chorowała na astmę, więc chciała jej pomóc: "Zakodowałam sobie obrazek, że podjeżdża karetka, zabierają mamę na noszach, mama ma sine usta i bardzo ciężko oddycha - opowiadała w TVP1 szefowa rządu. - Wiedziałam, że to są kolejne dni, kiedy mamy nie będzie w domu i będziemy z bratem tylko z tatą, który gotował tylko zupę pomidorową i żeby nie martwić mamy chodziliśmy do szpitala i mówiliśmy, ze jedliśmy coś innego - mówiła.

Okres studiów do dla Pani Premier czas nauki i czas w którym nie piła alkoholu: "Dla mnie alkohol może nie istnieć, uwielbiam tylko słodkie nalewki, bo moją słabością niestety są słodycze " - mówiła Ewa Kopacz. Choć jak zdradziła Agacie Młynarskiej to na studiach zapaliła pierwszego papierosa: "Pierwszego papierosa zapaliłam na drugim roku studiów i tak zostało. Wstydzę się tego, więc za każdym razem kiedy myślę, że może bym dała radę tym razem, to znajduje sobie 100 innych powodów, dla których mówię, że to jeszcze nie teraz ".

mod/TVP Info

 

Komentarze (5):

anonim2014.12.26 20:27
I to jest caaaaaały wywiad czy tylko fragment? Dość cieniutki. Musiał trwać max 60 sekund...no chyba że autorowi artykułu w święta przestała działać klawiatura...... To Młynarska robi teraz tak krótkie wywiady? przy jej doświadczeniu dziennikarskim? ...coś mi tu nie gra......
anonim2014.12.27 6:02
dr. śmierć po tuningu to nieprzyjemny widok. tym bardziej w okresie Świąt. Fronda mogła sobie odpuść temat z tą zakłamaną kobietą
anonim2014.12.27 18:49
Źle mamusia wychowała córeczkę. Dziecko Agaty z Lublina przez Kopacz nie żyje. Niszczenie przedsiębiorstw produkcyjnych, fałszowanie wyborów. (Za politykę wewnątrz państwa odpowiada premier).
anonim2014.12.28 13:14
Kopaczka do gnoju z tym ryjem!!!
anonim2014.12.29 10:09
No proszę, czyli da się panią premier przedstawić w dobrym świetle.