Emilewicz do RMN: Usunięcie piosenki Kazika z listy przebojów skandaliczne - zdjęcie
17.05.20, 14:50Kazik Staszewski, Jadwiga Emilewicz, Marek Niedźwiecki/YT/S.P. Records/KPRM/Księgarnia KRK

Emilewicz do RMN: Usunięcie piosenki Kazika z listy przebojów skandaliczne

97

Po głośnym już usunięciu piosenki Kazika z Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia, głos zabrała również wicepremier Jadwiga Emilewicz.

W liście do do przewodniczącego RMN Krzysztofa Czabańskiego napisała m.in.:

Niedawno minęło trzydzieści osiem lat od premiery emisji Listy Przebojów na antenie Trzeciego Programu Polskiego Radia. Mało jest w naszym kraju wydarzeń kulturowych, które stanowią tak ważne i symboliczne doświadczenie międzypokoleniowe. To już samo w sobie jest wartością, którą należy pielęgnować

Oraz:

Wczorajsza decyzja o usunięciu z Listy Przebojów piosenki Kazika pt. „Twój ból jest lepszy niż mój” słusznie wywołała oburzenie słuchaczy i artystów. Ostatni raz tego typu ingerencji, w coś co nigdy nie może być przedmiotem cenzury, dokonano w 1984 roku. Miałam wtedy jedenaście lat i doskonale pamiętam samotne werble z „To tylko tango” Maanam w miejscu ocenzurowanych przez ówczesne władze utworów zespołu

Dodaje też:

- W polskiej historii kultura posiada silny gen kontestacji rzeczywistości; od zawsze była także ważnym barometrem nastrojów społecznych. Artystyczna wolność nigdy nie powinna być w żaden sposób skrępowana, nawet kiedy twórca ma inne zdanie i inaczej postrzega rzeczywistość.

Liczę, że Rada Mediów Narodowych podejmie szybkie i zdecydowane kroki w sprawie wyjaśnienia incydentu oraz powrotu piosenki na fale radiowej Trójki. Pamiętajmy, że wirus, z którym walczymy atakuje płuca, a nie zdrowy rozsądek

mp/twitter

Komentarze (97):

Bierz sie w końcu za robotę2020.07.14 22:49
wy zaprzańcy od Gowina
adam2020.07.11 19:25
stare dziady grubasy m niedz tewu sepleniące przyprowadzanie dzieci komuna się chyba skończyła do dzieniektórych niedochodzi wpolsce też grają iśpiewają nietylko wstanach czy w tej kaziocczej angli grubasie o okrągłych oczach
Glaudiusman2020.07.3 18:27
A komu potrzebne s piosenki Kazika ??? No komu ???
Graz2020.05.18 9:43
Skandalem to jest to, że pani Emilewicz wypowiada się w ten sposób bez dokładnego zbadania sprawy.Może podoba się pani pseudonim Bera ?..Może zbyt wcześnie została pani Wicepremierem?!Tylko patrzeć jak zechce pani zwolnić Morawieckiego, i całePIS, któremu pani wszystko zawdzięcza. Tylko to wszystko trzeba zrozumieć.
Glaudiusman2020.05.18 9:23
Redaktorów z Trójki należy trzymać krótko za pysk, bo to lewactwo.
Renata2020.05.18 8:10
Kazik nich zaśpiewa o swoim tatusiu komuchu i panem Kaczyńskim niech swojej obleśnej buzi nie wyciera.
anonim2020.05.18 17:24
Tatuś komuch co wyemigrował do Francji? Jeżeli to coś co to napisało leżało obok Renaty, to krótko, bo tak śmierdziało, że pościel trzeba było wyrzucić.
kerr2020.05.18 6:37
Jadziu, znowu jątrzysz? Czyżby szef Gowin Ciebie podpuścił? Sam zrobił burdel na uczelniach, i co? I nic.
Loki2020.05.17 23:11
Czarne Szeregi Proletaryatu idealnie opisują polskich klechów, a Arahja Kultu i Generał Fereira reżim pisowskich agresywnych sk..
kryspin2020.05.17 23:02
Pani Emilewicz dlaczego się tak pospieszyła z pismem? A co teraz Pani powie, bo informatycy zrobili wydruk i prawdą jest, iż doszło do zmiany kolejności piosenek, których zwycięstwo wskazali słuchacze?Oczekujemy na przeprosiny.Pośpiech jest dobry przy łapaniu pcheł, bo inaczej pozostawia często niesmak.
Krakus2020.05.17 21:50
"Coście s...ny uczynili z tą krainą" Już tak PiS sie boi, że nawet piosenki cenzuruje. Cytowana przeze mnie jest napisana przed przejęciem władzy przez PiS. Pasuje jednak do dzisiejszej rzeczywistości jak nigdy.
Renata2020.05.18 8:17
PiS piosenek nie cenzuruje tylko ujawnia wasze lawaków oszustwa i kłamstwa.
Mirek2020.05.17 19:25
Jadwiga ....a może lepiej Jagoda przestań Ty się lepiej wygłupiać . Te stare pryki jak Man , Niedzwiedzki i inni już dawno powinni być odstawieni do lamusa . Za państwowe pieniądze stworzyli sobie chłoptasie jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji i drą japy jacy oni ważniaki . Pamiętam jak Man w telewizji pociągał za sznurki aby spadł tytuł jakiejś piosenki i wiesz co ci Jagoda powiem : to było po prostu niestrawne . Ten facet ruszał się jak upasiony słoń i coś tam dukał od siebie . To są popłuczyny marksizmu-leninizmu . Daj się dziewczyno na spokój . Kogo dzisiaj obchodzi jakaś TRÓJKA czy czwórka .
2020.05.17 20:19
Skąd PiS wydobywa takich lamerskich troli jak ty?
Krakus2020.05.17 21:57
Tylko Zenek, nie Mirek? To Twój poziom :P Martyniuka rozumiesz, Boysów i inne gówno. Tak, "Trójka" nie dla Ciebie. Za głupi na nia jesteś
Foster2020.05.17 18:17
Okazuje się, że to Czabański winien ?. Teraz rozumiem - czlowiek z przeszlością. To to jest ten prowokator ?. Nie wierzę. Myślalem, że to Tusk.
Agnieszka2020.05.17 17:58
Tekst Kazika to jeden z najbardziej załganych, politycznie perfidnych grafomańskich tekstów. Hańba temu, kto go stworzył, kto choć raz go na antenie upublicznił a tym bardziej hańba Emilewicz, że go broni i to nie tylko prywatnie, ale oficjalnie jako wicepremier podobno przyzwoitego rządu (z nią na pewno nie) urzędowym pismem. SZOK! Załgane to, bo jak wielu Polaków prze świętami (też z mojej rodziny) zwyczajnie akurat 10.04,2020 roku po prostu poszłam na cmentarz. Przeczytałam powieszone na murze zarządzenie. Przez myśl nie przeszło mi, by się cofnąć czy o pozwolenie kogoś pytać, ale wyłącznie czy go zerwać czy dopisać komentarz zastraszonemu proboszczowi. Darowałam sobie i jak inni, których mijałam i którzy zrobili to wcześniej zapaliłam na grobach bliskich lampki. Potem pojechałam w miejsce pamięci o ofiarach smoleńskich i też zapaliłam lampki, bo tylko szuja zrezygnowałaby z tego w 10 rocznicę ich zabicia ze strachu przed mandatem, bo zagrożenia koronowirusem to nie było tam nawet tyle, co kot napłakał. Zamiast więc jeździć po porządnych, normalnych ludziach, to niech się Kazik lepiej zajmie jaki to niby ma ból lewacka córunia jednej z ofiar, co zamiast zwykłego odruchu zwykłych ludzi tęskniących, szanujących swoich zmarłych to wolała zostać w domu, żeby potem udawać poszkodowaną i atakować Jarosława Kaczyńskiego
Foster2020.05.17 18:20
Nie wierzę - funkcjonariuszka PIS, sabotuje PIS owskie prawo ?.
Agnieszka2020.05.17 21:20
Oczywiście. Sabotuję prawo każde i każdego, jeśli nie ma w danym momencie sensu albo jest wręcz szkodliwe. Mam niby stanąć kiedyś przed Bogiem i powiedzieć "Panie co prawda mocno odbierałam, że zapraszasz mnie do czegoś innego i inna jest Twoja wola, ale jej nie wypełniłam, bo ktoś spanikował, miał złych doradców uległ naciskom i ustanowił durne prawo, które ślepo, niewolniczo musiałam przestrzegać bardziej niż Twoje - rozumiesz Boże a do tego te mandaty... No ja wiem, że pierwsi chrześcijanie, to na arenach ginęli, ale mi to przecież mandat groził..." Cieszę się, że Jarosław Kaczyński też nie zatracił z oczu tego, co ważne, więc to podłe ze strony tych rzekomo prawicowych tchórzy bez kręgosłupa moralnego, że chcą go tym jak Emilewicz niszczyć z pomocą grafomana, choć nawet formalności dopełnił. Za to za szczyt egoizmu i nieodpowiedzialnej bufonady a nie bohaterstwo uważam nienoszenie maseczki i wzywanie do bojkotowanie tego, gdy nie ma przeciwwskazań zdrowotnych. Z dużym obciążeniem dla siebie ją noszę, choć wiem, że nikła lub żadna jest dla mnie jej ochrona i pewnie innych od swojego kichania też chronić nie muszę, bo nie zakażam skoro żyją moja schorowani bliscy. Robię to dla spokoju psychicznego, tych których spotykam w miejscach publicznych i by nie siać fermentu i destrukcji, jeżeli jest choć parę procent prawdopodobieństwa, że chodząc w maseczkach masowo choć hamujemy drogę zakażeń.
Seks pokazy randki2020.05.17 17:32
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.xlove.com.pl Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 kup vip i napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Agnieszka2020.05.17 17:03
Szok! Czy to nie fajk albo włamanie na serwer ministerstwa przez moskiewskich trolli? Tio się przecież nie może dziać na prawdę!!!! Czy ta głupia baba bez sumienia nie ma dziś ważniejszych spraw do roboty niż rozkręcanie barbarzyństwa na smoleńskich grobach i smoleńskiej tragedii??! Czy jej funkcja jest do tego, żeby w czasach gdy jedni z narażeniem życia ratują życie innych, to ona z takim poświęceniem używa swojego urzędu do walki o to, żeby - wśród wielu wspaniałych utworów, które nigdy nie zagościły i nie zagoszczą na falach publicznych stacji radiowych i telewizyjnych - walczyć poważnym pismem z urzędu wicepremiera, żeby można było dokopywać w najboleśniejszą ranę liderowi partii, której wpływów krecią robotą ona i jej gowinistyczna szajka nie zdołała jeszcze obalić? Mało wam zamętu na krwi i niszczeniu Polaków kreatury gowinistyczne bez sumienia? TO SZOK! Co za palikociarskie kreatury z tych gowinistów a ona wyraźnie chce szefa pobić w podłościach ukrytych pod gładkimi słówkami! Komu ty się wysługujesz? Skoro żaden z ciebie pożytek, to zamiast bawić się państwowymi poważnymi pismami, pieczątkami, to już lepiej idź siedzieć do swojego fryzjera, bo znów ci włoski o centymetr podrosły. P.S. Mam nadzieję, że artyści, których wszystkie utwory poznikały z publicznych rozgłośni, gdy stworzyli jakiś politycznie niepoprawny (np. patriotyczny), choć nie walący w nikogo utwór, wezmą się za tą pustą, niedorosła lalunię od kreciej roboty a premier w końcu podziękuje tej szajce, która potrafi nawet twardy elektorat PiSu zniechęcić całkowicie do głosowania.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.17 17:23
Za "rozkręcanie barbarzyństwa na smoleńskich grobach i smoleńskiej tragedii" odpowiedzialny jest w 95% PiS. Dowód? Gdzie jest raport potwierdzający WSZYSTKIE tańce PiSu na grobach smoleńskich? Gdzie? Był przecież gotowy przed świętami.
Agnieszka2020.05.17 22:02
Za rozkręcanie barbarzyństwa na smoleńskich grobach i smoleńskiej tragedii absolutnie w całości odpowiedzialna jest ekipa poprzedniej władzy z Tuskiem i Komorowskim na czele, która tworzyła i wspierała kłamstwa, prowokacje i każdą podłość, która ten temat i ich odpowiedzialność miała zamieść pod dywan. Choć mediów pana Sakiewicza m,in po wspieraniu 447 już nie polecam, to polecam serię wywiadów z ekspertami tzw. komisji pana Macierewicza pt. "10/04/2010 Fakty" Ostatni odcinek z 15 maja jest już chyba 122 https://www.youtube.com/watch?v=OubbYSikSYI W każdym jest ogrom nieznanych, cennych informacji świadczących o ogromie pracy, odwagi i wielkim profesjonalizmie badaczy. To punkt po punkcie obalanie peowsko-ruskiej zakłamanej narracji, która do dziś niszczy nas od Smoleńska. Ale faktycznie coś mocno w tzw. zjednoczonej prawicy i tzw. dobrej zmianie mocno śmierdzi skoro zamiast łatwo dotrzeć do tych informacji w publicznej telewizji, to z trudem trzeba odgrzebywać to w jakiejś internetowej niszy. Mimo zaangażowania i zainteresowania to ja to odkryłam przypadkiem dopiero kilka tygodni temu i nie zdołałam jeszcze wszystkich odcinków wysłuchać. Szok jakie męty do władzy się dziś dostały pod sztandarami PiSu, że taka tragedia i tak często heroiczne docieranie do prawdy, bohaterscy patrioci w to zaangażowani są tak wrednie marginalizowani i lekceważeni. No ale czego dobrego i po kim się można spodziewać skoro ogon zaczął rządzić psem i najpierw Gowin udawał głupiego a jak z szantażami przesadził, to teraz Emilewicz już nawet nie ukrywa swojej podłości w tej sprawie i demonstruje już oficjalnie, z wysokości swojego urzędu, że władza nad PiSem i Polską została wrogo przejęta przez krety, drani i zdrajców.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.17 22:59
Wspieram Cię w Twojej walce. Masz trudno. Nawet w PiS krety, dranie i zdrajcy. Podziwiam Twoją determinację. Bóg z Tobą i ekspertami Macierewicza. Tylko pamiętaj, że prawdziwy Bóg jest przy mnie. Twój to bóg pisowskich kretów, drani, zdrajców i (Sic!) ekspertów Maćka Rewicza.
abiturient2020.05.17 16:49
A co to jest ta Emiliewicz?, bo pierwszy raz słyszę. Co toto ma do powiedzenia?
Olej2020.05.17 16:48
Niech się bujają ! Pompowane gwiazdy, fajansowi buntownicy, buntujący się zawsze gdy koniunktura na bunt zgodny z wiatrem. Pozerstwo i obłuda. TW -redaktorzy, kabotyni i cultura. Jakoś brakło im odwagi aby się puścić przeciw warsiawce i opiniotwórczemu salunowi. Buntują się ale zawsze tak aby nie dostać po łbie i mieć michę. Środowisko się oburzyło, ślą protesty, cała elyta poruszona do głębi, a głębia w kieszeni. Nie my dla nich,...... niech się bujają i żrą fasolkę z puszek !
Agnieszka2020.05.17 21:37
100/100
Pisbusters2020.05.17 16:27
Pisowskie kurfy niszczą PR I TVP
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.17 16:33
Nieprawda. Dzięki TVP poznałem Zenka. Poznałem Zenka i teraz wiem, że pieniądze, które Urząd Skarbowy zajął mi na koncie (uparcie nie płacę abonamentu) poszły na sztukę przez wielkie SZ. Shit ....
Kilar T.2020.05.17 23:41
Pisbusters" Nr 1 ku...wą ty jesteś, z racji swojego pedalstwa, wiesz o tym! Innych nazwisk nie znam......napisz nam..........Będzie dowód na pozew z racji szkalowania przez ciebie ich "dobrego imienia"! Czekam! Napisz! Odwagi, nie bój się tchórzu!
ABBA2020.05.17 16:23
Ofensywa paniusi od gówina. Na wszystkim się zna, codziennie w mediach. Przecież to nie jest jej resort, nie jej sprawa!!!!! Coś mi sie wydaje, że Porozumienie walczy o zycie, bo dla PiS całkowicie straciło wiarygodnosc, choć oczywiście glośno nikt tego nie powie. A teraz walczy o elektorat, bo wie, że nikt na listy juz więcej nielojalnych koalicjantów nie weźmie.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.17 16:36
Sprawa jest prosta. Nawet Emilewicz się połapała, że PiS przeskoczył PZPR. I skończy jak PZPR razem ze swoim nietykalnym, nawet w piosenkach, pierwszym sekretarzem.
Olej2020.05.17 16:17
12 zeta 12 zeta dla artysty, Na konfekcję jego buntu, Wzór opozycjonisty, 12 zeta Adasiowi, Z Czerskiej ulicy, Za prawdę o buncie, Ślą wzruszeni górnicy 4 zeta, w...... atleta, kiedyś się zbuntował i wybuchła planeta, 4 zeta za milczenie, We mgle prezydenta, i rap przegwizdany, gdy bunt był w cenie, 1 zeta dla ciecia, Że w.......ił śmiecia, Za szczanie na znicze, I opór ja ćwiczę. Artyści śpiewają cieć nie zamknął bramy, Bunt narósł w artyście, A my pawia puszczamy, Dodatkowa opłata zeta płacą ze zrzuty, Abyś gościu uwierzył i nie był opluty, Abyś gościu uwierzył co puszczają z redakcji, Rapem ryczy w mikrofon przedwczorajszy oddech w akcji. ..............
dac im igrzysk i chleba...2020.05.17 16:16
Emilewicz to ..hamulcowa od POrozumienia Gowina. Zawsze bedzie wspierac zwolennikow gender, LGBT, antykulture celebrytow, nawet ich przeklamania i bezczelne atakowanie Kaczynskiego (bo Holownie za swoje wystepy publiczne w tym samym czasie Kazik nie skrytykuje.nie wysmieje) Dla niego tylko Kaczynski - to samo zlo, ruina gospodarcza Polski itd. Ciekawe ilu mlodych znow da sie na to zlapac???
Alojzy Cedzidło2020.05.17 18:03
Myślisz ,że tylko młodych .? Jeśli ,,łapią "na ten tekst z Frondy ,jakby celowo uformowany , podlany sokami z buraka ,to urosła grupa złapanych . Albo udajżcych ,,złapanych."
Alojzy Cedzidło2020.05.17 16:14
Szukam , szukam ,doszukać się nie mogę .Kto tez obok pana Czabanskiego jest w tej Radzie Mediów Narodowych . Bo to ważne , podobnie jak w Senacie i Sejmie.
Piotr Nowak2020.05.17 18:30
Piotrowski mam pytanie. Czy Cedzidło i Japa są w twojej głowie parą? Czy może jakimis krewnymi. Bo jakoś tak zawsze razem pojawiają się na Frondzie. :D Ty świrze. :)))
Alojzy Cedzidło2020.05.17 22:50
Tak jest panie ,,Dumny (tu ) Piotrze " . Mam sekretarza. W wolnych chwilach mnie zastępuje Zrobł to wyzej .Hi hi hi hi hi hi ( bzt -dwukapuścian grochy .zwany baczkiem).Aaaaa .. A skad ten Piotrowski , skoro tego Jape Pan rozszyfrował
observer2020.05.17 16:11
CZTERY dni później 70 OSÓB pod pomnikiem ż..wskim - ciszaaaaaa ... Czy nie daje wam do myślenia to, że są pewne tematy tabu które media głównego nurtu i politykierzy omijają szerokim lukiem? PS Kiedy Polacy zebrali 200 tys podpisów pod projektem broniącym nas przed największym zagrożeniem od 1939 to sprawozdawca dostał 5 minut na przedstawienie wniosku .........
2020.05.17 20:16
Jesteś tym observer1920 z forumka?
spokojny ...2020.05.17 16:09
No coz, moi rodacy podniecaja sie marnym, pelnym przeklaman anty-Kaczynskim tekstem... Kazika - zwolennika euro, propagatora LGBT, obrazajacego Polakow od zlodziei. Ciekawe dlaczego nie pisze nic o innych nacjach - uwaza,ze sa lepsze? Rosjanie, Niemcy - wszyscy tam sa uczciwi, prawdomowni, nikogo nie wykorzystuja, To dlaczego tutaj - w tej zlej Polsce - caly czas siedzi? Moze tych zlodziei troche jednak jest - ale nie wsrod zwyklych ciezko pracujacych Polakow - tylko u celebrytow, ZARABIAJACYCH NIEUCZCIWIE MILIONY za plytka gadanine albo szkodliwa dla spoleczenstwa tresc piosenek - i tychze zlodziei, demoralizatorow pan Kazik sam czesto wspiera.
Elwir2020.05.18 0:10
Ehh Spokojny, zastanów sie co ty piszesz Teksty do których się odnosisz mają już przecież ze 20 lat.. Krytyka skierowana jest do nas i jest pisana przez jednego z nas, co w tym dziwnego ? Chcesz mówić komuś o czym ma śpiewać ? O jakich nieuczciwych milionach piszesz ? Coś Ci się poplątało. Tu akurat rządzi demokracja : nie chcesz = nie słuchasz = artysta ma mniejszy dochód
n2020.05.17 16:02
Taaa... W piątek usunięcie piosenki a dziś od Czaskowskiego słyszymy rozprawienie się z mediami publicznymi... Ciekawe kto w takim razie będzie następny do odstrzału bo na jednej czystce się nie skończy. Jak to było ongiś w Gliwicach z radiostacją... wzorce niemieckie nieodmiennie są przykładem dla PO... Potem Niemcy bronili wartości w Polsce...
o pajacach celebrytach pajac nie spiewa ...2020.05.17 15:59
Kazik- 4 pokoje - tekst "Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca Nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące Tylko zimno i pada, pada na to miejsce w środku Europy Gdzie ciągle samochody są kradzione, a waluta to polski złoty Samochody to nie Ruscy kradną, tylko robią to właśnie Polacy" Czyli Kazik mowi, ze Polacy to agresywni zlodzieje, i powinnismy przyjac euro. Nic dziwnego , ze Kaczynskiemu nic nie wolno - ale w tym samym dniu wolno bylo celebrytom, zwolennikom LGBT i euro- takim jak Holownia,Trzaskowski. O ich bolu nie napisze nic z nich smial sie nie bedzie,i na pewno nie napisze o sądzie swin Holowni A nasza gospodarka nie runela przez ..Kaczynskiego, wirus jest faktem, PIS w miare dobrze poradzil sobie w tej sytuacji. I to jest fakt.
Atheisten sind dumm - A . Einstein2020.05.17 17:36
A kto ci broni samemu zaśpiewać? Wszyscy artyści to prostytutki W oparach lepszych fajek, w oparach wódki To wszystko się tak cyklicznie powtarza Czas nadziei, człowiek z żelaza Wodzowi rewolucji do pasa się kłaniam Mecenas daje złoto, mecenas wymaga Ten system musi upaść, teraz i zaraz Śpiewane na koncercie w koszarach Czy Ty to widzisz? Czy się nie wstydzisz? 2x A słyszę, że mówią, że robią to co chcą 4x Wszyscy artyści to prostytutki W oparach lepszych fajek, w oparach wódki Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa To samo od nowa, to samo od nowa Przepraszam, czy mogę sobie zrobić zdjęcie z Panem Ja i koleżanka, niedźwiedź, Zakopane Swoją pracą na scenie chcę osiągnąć swój cel Order Orła Białego, budowniczy PRL Czy Ty to widzisz? Czy się nie wstydzisz? 2x A słyszę, że mówią, że robią to co chcą 2x A słyszę, że mówią, że robią już to co chcą 2x Wszyscy artyści to prostytutki W oparach lepszych fajek, w oparach wódki A jedne są lepsze, a drugie są gorsze A gorsze są tańsze, a lepsze są droższe Wszyscy artyści to prostytutki W oparach lepszych fajek, w oparach wódki A jedni są lepsi, a drudzy są gorsi A gorsi są tańsi, a lepsi są drożsi Czy Ty to widzisz? Czy się nie wstydzisz? 2x A słyszę, że mówią, że robią to co chcą 2x A słyszę, że mówią, że robią już to co chcą 2x
katolicka kretynizacja polski 2020.05.17 15:49
Dlaczego nie lubię "PISdzielców"? Bo nie lubię pisdy, pisd generalnie. A co lubię? Jak zgadniesz dam ci numer mojego telefonu.
cycolinda2020.05.17 15:49
Nie róbcie z gó...a pianki
...2020.05.17 17:14
Naprawdę "g..."? Prawa obywatelskie ograniczone, jak w stanie wyjątkowym, MinSpraw pracuje nad "konfiskatą prewencyjną" i udowadnianiem niewinności. Teraz trochę słów goryczy funkcjonariuszy medialnych na baczność postawiło. Kap, kap, kap, krople drążą skałę.
anonim2020.05.17 15:44
Komuchy z PiS czerpią pełnymi garściami ze swoich wzorców i wprowadzają cenzurę.
Newsroom2020.05.17 15:40
To przecież była prowokacja redakcji radiowej. Każdy sposób jest dobry by dokopać PiS ! Chwytają się różnych chwytów przed wyborami by zapobiec zatonięciu. Ratują się jak topielec kopią machają, łapami, a i tak za chwilę pójdą na dno ! Ta prowokacja miała podniecić młodzież która najczęściej słucha radiowej trójki !
anonim2020.05.17 15:47
To jest stacja rządowa pajacu...
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.17 16:01
Największą prowokacją opozycji było podrzucenie PiSowi prezesa z Żoliborza.
Dam2020.05.17 16:18
Piosenka była na liście, a PISowskie pajace kłamią. Masz tutaj przykładowy dowód https://twitter.com/Lukasz_Maslanka/status/1261972355229921280
Marta2020.05.17 15:37
A dlaczego usunięcie piosenki, której nie było na liście konkursowej, a została wprowadzona bocznym wejściem jest skandalem? czy to uczciwe wobec innych konkurentów, którzy uczestniczyli w wyborze? zresztą Trzaskowski zrobił to samo. Wszedł z ulicy na boisko, choć nie było go na ławce rezerwowej. Jest to tak samo uczciwe jak uczestnictwo mężczyzn w rywalizacji lekkoatletycznej z kobietami.
Jahu2020.05.17 15:43
Bo wiesz oni regulaminy mają głęboko w.. ważne że można wyć na rządzących przez tydzień.
Foster2020.05.17 15:44
Była na liście. Oglądalem to.
Dam2020.05.17 16:17
Bo była na liście, a PISowskie pajace kłamią? Masz tutaj przykładowy dowód https://twitter.com/Lukasz_Maslanka/status/1261972355229921280
Foster2020.05.17 15:34
Długo PIS się zastanawiał co z tym gównem zrobić. Wygląda na to, że teraz oni najbardziej będą protestować przeciwko rzekomym prowokatorom. Hipokrytom jednak się nie wierzy.
katolicka kretynizacja polski2020.05.17 15:33
Jadźka nie pyerdol! Jesteś w tym szambie z własnej woli, czerpiąc profity garściami! Nie udaj że ty jesteś inna! Innych prezes nie przyjmuje na swych pachołków! U cepów popularności nie zyskasz, a myślących nie przekonasz pozoranckimi działaniami. też puszczasz zasłonę dymną jak Jojo? To już było - tow.Stalin był umiłowanym ojcem Narodu, prawym i sprawiedliwym, tylko jego pieski niegodnymi okazywali się i jak tow. Stalin uzyskiwał wiedzę na temat ich win to surowo ich karał.
z Polski2020.05.17 15:32
Dla hejterów antypolskiej totalnej targowicy oraz PARTII - TVN, dla jej mediów #SokzBuraka, #Brejzownia, #WIESCI24, GW, Fakt, Newsweek, Onet.de, każde wydarzenie w Polsce jest powodem do KŁAMSTW, OSZCZERSTW i NAGONKI na Polski Rząd oraz Państwo Polskie, większość Polaków już o ty wie.
aspiring educationalist2020.05.17 15:32
Jak dowiódł Sokalszczuk, do kodu strony dodano wstawkę, która zamiast do wyników Listy Przebojów, przekierowywała na stronę z błędem. Wystarczyło usunąć wskazany fragment kodu, by Lista wyświetlała się poprawnie. Nigdy więc na stronie nie doszło do żadnej awarii, a jedynie portal szybko zakamuflował niewygodną informację. https://www.dobreprogramy.pl/Radiowa-Trojka-na-pewno-byla-awaria-strony-Prosty-trik-ujawnil-co-innego,News,107928.html
Phallus Impudicus judaeus canis. 2020.05.17 15:31
OBOJETNY - wypełnił niemal całą stronę swoim jadem! Let me remind you something filthy kike motherf*cker: What goes around comes around! Sooner or later you will get your share of shit! OBOJĘTNY w "pracy" ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ No i ma tą "melodię" do sr*nia 24/7.
Mysz2020.05.17 15:31
Oto jak na portalach informacyjnych chciałem skomentować ten rzekomy skandal z szansonistą. Mam lat 18. Nie słucham Kazika. Nie włączam Trójki. Nie toleruje kapusia. Nie znam kumpla,który robiłby odwrotnie jak ja. Nie znoszę jak do piosenki szansonista "za potrzebą",wprowadza swój zużyty das Klopapier. Niestety, cenzura lepsza niż onegdaj.
Andrzej Malik2020.05.17 19:33
Osoba która ma 18 lat, w życiu nie użyje słowa "szansonista". Jesteś starym, grubym trollem z owłosionymi paluchami, i siedzisz u matki w piwnicy.
"TOTALNI" w FAZIE AUTODESTRUKCJI. 2020.05.17 15:18
To co dzieje się obecnie w Polsce najbardziej trafnie charakteryzuje ten cytat: "Świat nie może wyjść ze zdziwienia, patrząc na Polskę. To jest jedyny kraj, w którym udręczona brakiem władzy opozycja robi wszystko by być aresztowana, a krwawa junta rządząca dwoi się i troi by do tego nie doszło." Ustalę autora tej rewelacyjnej oceny. Ona jak na dłoni wskazuje obłąkanych "totalnych" psycholi, usiłujących zarazić swoją schizofrenią Polaków przyglądających się z ironią jej poczynaniom.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.17 15:18
Zamknięte cmentarze to na skutek zdarzeń ostatnich tygodni, ostatnich wydarzeń na łańcuchy patrzę, ocieram łzy tak jak i Ty tak jak i Ty Otwiera się brama, ja nie wierzę oczom czy jednak się rzeczy inaczej potoczą podbiegam, Twoje karki krzyczą stój, bo Twój ból jest lepszy niż mój, Twój ból jest lepszy niż mój Ból ukoić możesz Ty jeden wszyscy inni wpadli w biedę limuzyny dwie jedna cały cmentarz Twój lepszy niż mój Na ulicach i w mieszkaniach duch miłości się wyłania limuzyny dwie jedna cały cmentarz Twój większy niż mój Cztery lata temu dziesiątego kwietnia Marii prosto pod koła córka uciekła Maria nie przekroczy bramy dziś tej, bo Twój ból jest lepszy niż jej Twój ból jest lepszy niż jej Józef miał ojca, żonę i syna I tego się dnia dla nich czas ten zatrzymał Józef nie wspomni dzisiaj dnia tego Twój ból jest lepszy niż jego Twój ból jest lepszy niż jego Ból ukoić możesz Ty jeden wszyscy inni wpadli w biedę limuzyny dwie jedna cały cmentarz Twój lepszy niż mój Na ulicach i w mieszkaniach duch miłości się wyłania limuzyny dwie jedna cały cmentarz Twój lepszy niż mój Ja tam po prawdzie nie kocham cmentarzy gdy mama mnie prosi to z nią tam pojadę na grobie ojca kładę kwiatów strój Twój ból jest lepszy niż mój Twój ból jest lepszy niż mój Co za piękny dzień dzisiaj nam wszystkim dano pamiętać o wszystkich, których zabrano po drugiej stronie stoją i ronią łzy tak jak i Ty tak jak i Ty tak jak i Ty tak jak i Ty
tyle insynuacji, przeklaman2020.05.17 15:46
Po cmentarzach , spotkaniach biegali wtedy tez inni politycy - np Holownia, Trzaskowski - ale im bylo wolno Kazik? ale tylko kaczynski jest BE? I nie mow ze nikt nie mogl isc na cmentarz - kilku osobom wolno bylo. Ale moze Kazik mowi - nie bylo zadnego wirusa . To Kaczynski wywolal wirus i doprowadzil do biedy wszystkich? Lepiej zobaczcie co sie dzieje, dzialo w innych krajach. W Polsce wszystko wraca do normy. Tylko Kaziki, Tanajna, Sabiny robia zadyme...
anonim2020.05.17 16:00
To wszystko ci tłoczyli w TVP a ty to łyknąłeś? Myślisz że Matka bez powodu powtarzała że jesteś jakiś taki mało rozgarnięty?
Japa2020.05.17 16:23
To trochę mało kulturalnie takie sprawy rodzinne ujawniać na Frondzie.. To co, Pan był ,,przygarnięty" z ulicy ? Czy tamten z godz 15:46..
Piotr Nowak2020.05.17 18:21
Matka boska Józek. Boska Ty to zawsze starasz się być taki złośliwie bucowaty, ale przeważnie zostaje tylko bucowatość. Wiesz?
Alojzy Cedzidło2020.05.17 22:36
A wiem wiem ._Po to piszę , aby się Pan wnerwił . Bo wtedy wychodzi wszystko.I kultura ,i wiedza , i intencję . No i czuć burakiem, jak od Dumnego Geja. Skoro ma Pan taka wiedzę to zapytam: .co to jest ten 'buc'.?Mam się cieszyć czy wpaść w rozpacz.? Bo jak jest to co myślę , a Pan wie , to ja jestem hetero .Niech Pan na mnie nie liczy .
Jahu — Bóg Hebrajczyków2020.05.17 15:16
Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, nadaremno; bo nie będzie miał Pan za niewinnego tego, który by wziął imię Pana, Boga swego, nadaremno. Wj 20:7
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.17 15:13
Głupota władzy PiS jest porażająca. Myślą, że ocenzurują Kazika? Przecież piosenka wróci na listę za tydzień i będzie nr. 1 przez następne tygodnie. Zostanie hymnem opozycji. Jak można być takim mistrzem w strzelanie sobie w stopę???
Foster2020.05.17 15:53
Ich trak latwo nie zmienisz - uruchomią swoje sprawdzone metody. IPN już nad tym pracuje. Wkrótce się okaże, że to jest wina Tuska.
Alojzy Cedzidło2020.05.17 17:43
Skąd Wy to wszystko wiecie . Sprawa się ,,miele "od kilku dni Pieron wie kto ,,popracował nad wynikiem ,wyboru " a Wy już ,,wsio znaju " " Kazika raz nadali przed 22.00 ..jesli listę przebojów ustalają słuchacze , to nie byłbym pewien ilu słuchaczy zagłosowało z przebojem. Czuć machloją na kilometr ,ale tylko idiota wprowadza tu cenzurę .Cenzurę w tekście , w którym jakby się uprzeć ,,Kazik " ma trochę racji..Na cmentarzu wszyscy są równi . Poza też.co twierdzę ,nie znając do końca prawdy. Bo jak ktoś mądrzejszy ode mnie powiedział " PRAWDĘ MOŻNA TYLKO POZNAĆ ,A NIE TWORZYĆ . A tu na tych Forach niestety " tfurców " prawdy nie brakuje.
tylko wy robicie z przeklaman... przeboje...2020.05.17 16:48
Trzeba z Kazika zrobic nowego guru - zeby przejac wladze, wprowadzic euro i znow krzyczec, tak jak Kazik ze my Polacy jestesmy agresywnymi zlodziejami zeby komunstyczna Unia mogla nam powiedziec tekst waszego guru Kazika "Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca Nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące Tylko zimno .. i pada na to miejsce w środku Europy Gdzie ciągle samochody są kradzione, a waluta to polski złoty Samochody to nie Ruscy kradną, tylko robią to właśnie Polacy"
...2020.05.17 17:10
Jak się czyta to, co napisałeś, to jak na dworcu w Kutnie - aż pękają oczy. Płyta "Melasa" była z 2000 r. i częściowo się zdezaktualizowała. Np. polscy piłkarze w końcu strzelili gola. A najbardziej aktualna jest kompozycja "Mars napada" (poza jupiterami stadionu Legii).
Jahu2020.05.17 15:10
"Skandal" ale chyba nie większy od tego gdy Jethon nie puszczała Kukiza. Prawdziwym skandalem to jest to co zrobił Gowin z wyborami..ale spoko pamiętamy!
149.202.5.192020.05.17 15:19
„Ksiądz proboszcz już się zbliża” chyba puszczali, nie? A czego nie puszczali? „Moje zastave – miasto budzi się”?
Jahu2020.05.17 15:22
np. "Samokrytyka (dla Michnika)"
149.202.5.192020.05.17 16:08
A Antyradio puszczało?
ladychapel2020.05.17 17:08
usuńcie ten komentarz!link- Nie możemy pozostać bierni. Prosimy o nieemitowanie naszych utworów na antenie PR3 do czasu przywrócenia w radiu podstawowych standardów - oświadcza wytwórnia Mystic Production. Z anteny "Trójki" znikną nie tylko utwory polskich wykonawców, ale też zagranicznych gwiazd.
Krakus2020.05.17 21:52
Kłamiesz Jahu. Jak każdy PiSior albo ruski troll
2020.05.17 15:08
Ludzie nie stawiajcie SPACJI przed znakami interpunkcyjnymi. Wyjątek stanowi pauza (—).
Skrzypek na dachu2020.05.17 15:03
Brawo Pani Emilewicz . Kazik jest debesciak .
Marian2020.05.17 15:01
Nagraj razem z Gowinem "Zakazane piosenki 2".
ASTOM2020.05.17 18:00
Myślałem, że ona jest rozsądniejsza od gowę, a tu nakręcone babsko jak świński ogon. A za chwilę może się okazać, że POdziemne służby specjalne kazały niedźwidziowi zrobić akcję, bo maja na niego stare haki i pani krzykalska schowa się do mysiej dziury razem chyba z myszką agresorką.
...2020.05.17 18:20
A ja odwrotnie - po pomyśle z półrocznym urlopem na spróbowanie we własnej firmie, miałem ją za oderwaną od rzeczywistości. A tu, potrafiła wyczuć, jak wielką szkodę wizerunkowi partii wyrządzili nadgorliwcy. Do tego właśnie prowadzi bezmyślny kult "Nauczyciela".
ASTOM2020.05.17 18:46
Ciekawe, że wyczuła szkodę nie jej partii, bo ona jest od Gowina a nie Kaczyńskiego. I nie mów hop o nadgorliwcach, bo informatycy sprawdzają ingerencję w system i sztuczne przesuniecie Kazika na 1 miejsce. A kult nie jest bezmyślny bo jego wizytę na cmentarzu oceniam jako niedopuszczalną. Tylko nie znam powodu takiego zachowania. Pierdzielenie Brudzińskiego też mam w doopie, bo gdy się samemu ustanawia zakazy to powinno się być pierwszym w przestrzeganiu tychże.
Dam2020.05.18 8:42
Sprawdzają też "przypadkowe" dodanie linijki kodu przekierowujące ze strony z listą na stronę z błędem? https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/afera-wokol-trojki-i-kazika-wyjasniamy-blad-na-stronie-i-to-jak-podejrzec-wersje/t9qfejc
anonim2020.05.17 15:00
Pusty frazes bez pokrycia, kolejny w wykonaniu tego rządu. Nastal czas cenzury.
ofiara z PO2020.05.17 15:36
cenzurowanie piosenki Golców za czasów PO+PSL ci nie przeszkadzało, to cenzurowali NASI więc wszystko było w porządku i to nie była cenzura, krótka , wybiórcza i ukierunkowana przeciwko PIS pamięć, taki z ciebie POstępowiec
n2020.05.17 15:57
Jak to się ślicznie składa - w piątek usunięcie piosenki a dziś Czaskowski zapowiada zrobienie porządku z mediami publicznymi... He, he, he... ale oczywiście to nie ma nic wspólnego z ustawką... No gdzież tam, UB-ecy się potulnie schowali w mysiej dziurze... Nie było, nie ma i nie będzie żadnych TW. Hej.
n2020.05.17 16:04
Ps. I oczywiście wszyscy celbryci wyrażają tzw. święte oburzenie, jak to od pięciu lat mają w zwyczaju... Zastanawiam się opierając się na dostępnych jawnie wiadomościach czy wśród tych celebrytów, choć jeden nie był TW...
Dam2020.05.17 16:14
Uważasz, że Trzaskowski kazał Trójce usunąć piosenkę? Czy może kazał Kazikowi napisać piosenkę, którą Trójka każe usunąć? Te wasze teorie spiskowe są coraz bardziej idiotyczne.
n2020.05.17 16:33
Z Ciebie to albo typowy przykład leninowskiego "pożytecznego idioty", który nie ma pojęcia jak działają służby, albo agent "soku z buraka". Twoje "rewelacje" o teoriach spiskowych nie robią na mnie wrażenia. One przypominają to okładanie epitetami antysemityzmu, homofobii, islamofobii, pedofilów itd. Stały się nic nie znaczącym terminem co to ma zamknąć usta. Przestały cokolwiek znaczyć poza kompromitowaniem się tych co ich używają. Poza tym piszę jako "ja" a nie jako "my". Twoja narracja charakterystyczna jest dla służb. Zwłaszcza komunistycznych. Kombinuj dalej, choć mało mnie to interesuje.
Dam2020.05.18 8:37
Ale wytłumacz. Służby kazały usunąć piosenkę i dodać do strony listy linijkę kodu, która przekierowywała na stronę z błędem? https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/afera-wokol-trojki-i-kazika-wyjasniamy-blad-na-stronie-i-to-jak-podejrzec-wersje/t9qfejc To na pewno potężni HAKERZY zrobili.