23.02.15, 19:55Ks. Michał Olszewski SCJ (fot. YouTube)

Egzorcysta ks. Olszewski: Moja walka z szatanem

„Piątego marca, w moje urodziny, dostałem takiego smsa, że lekko ugięły mi się nogi (…). To smsy od osób zniewolonych, opętanych, smsy, które przychodzą z numeru 666, no-name czy różnych takich”.

„Do pewnego momentu to ignorowałem. Kiedyś siedzę jednak przed komputerem, dzwony biją na Anioł Pański. Dostaję smsa z numeru 666 po włosku: stoję za tobą i zaczynam cię straszyć. Przeżegnałem ten telefon, usunąłem smsa.

 Za chwilę drugi sms: Nie wierzysz? Zastukam trzy razy w drzwi! I w tym momencie w moje drzwi do pokoju, bach, bach, bach… Wziąłem kropidło, bo miałem je pod ręką, wypadłem na korytarz i zlałem go wodą! [śmiech] Ktoś zobaczy, pomyśli, jakiś świr… [śmiech]. Choć moi bracia są już przyzwyczajeni i jeszcze by mi pomogli” – opowiada ks. Olszewski. 

kad

Komentarze

anonim2015.02.23 20:26
hmmm.....znam biskupa w Polsce, którego numer telefonu, a także kilku jego kurialnych biur zaczyna sie cyframi 666....
anonim2015.02.23 21:04
Następny satocelebryta. Episkopat miał ograniczyć ich działalność medialną, ale widać frondzi to nie obowiązuje. Grouppies będą wdzięczne redakcji.
anonim2015.02.23 21:34
To serio jest czy tak dla jaj ??? Choc to przykre ze znajomi (znajacy jego mumer) robia sobie z niego az takie jaja. Nie przystoi.
anonim2015.02.23 21:50
Kasia wlasnie dobrze ze ich dzialalnosc medialna jest widoczna ; ) Mozne wlasnie dla tego, moglam do jednego ks Egzorcysty napisac i poprosic o modlitwe za blika mi osobe i Jezus pomogl : ) Choc wtedy o modlitwe prosilam tez wiele innych osob ale wiem, ze kazdy dolozyl swoja cegielke. I za to Ci Jezu dziekuje, ze pomagasz. Zas co do ograniczenia tzw dzialalnosci medialnej nie widze tu powodu, czemu dobro ma sie ukrywac? Zlo niech sie ukrywa, zas dobro nie moze pozostac w ukryciu ale ma swiecic wszystkim. Z Bogiem : )
anonim2015.02.23 22:47
W Tworkach jest pełno pacjentów dostających smsy z tych samych numerów co ten tutaj onanista.
anonim2015.02.23 22:55
Ciekawe dlaczego sms z zapowiedzia straszenia byl po wlosku? Czy to jakas sugestia? Dobrze, ze ten ksiadz go zrozumial. Co by bylo, gdyby byl w jezyku nieznanym temu ksiedzu, moze po koreansku lub chinsku i wszystko odbyloby sie bez ostrzezenia.... Nie, no trzeba miec naprawde duzo determinacji, zeby podchodzic do tekich rewelacji powaznie.
anonim2015.02.23 22:59
Mógł ksiądz podać swój numer sam by mu napisał w języku elfów z Tolkiena życzenia na Wielkanoc :) Dobra a poważnie Jeżeli ktoś jest nękany esemesami może iść na policje i wystąpić o ujawnienie osoby wysyłającej. Ksiądz będzie przynajmniej wiedział kto sobie z niego żarty stroi. Co to za numer 666 ? Od kiedy użytkownicy sieci GSM mają numery 3 cyfrowe...hmm mógł ksiądz pokazać takiego esemesa. Natomiast Fronda nie powinna sobie stroić żartów z prawdziwej walki duchowej takimi tekstami. Na świecie tylu Chrześcijan cierpi a wy tutaj dalej mania prześladowcza i księża którzy cierpią bo dostali esemesa że ktoś zapuka do ich drzwi. LITOŚCI!
anonim2015.02.24 0:07
Odezwali się opętani w komentarzach. Lepiej mówcie różaniec, bo potracicie życie wieczne, już jesteście ledwo żywi.
anonim2015.02.24 9:38
Księże Michale, dziękuję...
anonim2015.02.24 12:10
"Wyjaśnia, że szatan wysyła do niego w różnych językach smsy." U mnie jest gorzej. Ciągle jakieś "szatany" na maila mi spam wysyłają... w różnych językach ma się rozumieć. Nawet chińskiego te czarty się nauczyły.
anonim2015.02.24 12:26
Wasza prześmiewcza postawa świadczy o kompletnej niewiedzy na dany temat. Nie znacie księdza Michała, nie macie pojęcia jakim jest egzorcystą i ilu ludziom pomógł. Jeśli wypowiada się w mediach to tylko po to żeby ostrzec takich jak Wy - niedowiarków. Śmiejcie się dalej, na końcu drogi nie będzie Wam do śmiechu, może wtedy wspomnicie księdza Olszewskiego, ale będzie już za późno.
anonim2015.02.25 6:53
Biedny człowiek. W dodatku trafił do środowiska, w którym pomoc psychologa czy psychiatry nie jest mile widziana.
anonim2015.02.25 21:50
dogmi Jeżeli Cię uraziłem to PRZEPRASZAM, nie chodzi o to by prześmiewać księdza, ale teksty o esemesach z numeru 666 są mało wiarygodne. Tzn wiesz w ten sposób każdy złośliwy żart można przypisać szatanowi. Już ksiądz Natanek gadał przez telefon z Panem Bogiem... reakcje kurii znasz? Oto chodzi że z poważnej walki duchowej robi się trywialny temat... taki esemes nadaje się więc do zbadania przez jakąś Kościelna komisje skoro uważasz że to szatan go wysłał. Natomiast co do poczucia humoru... pamiętaj szatan go nie zna według słów samych egzorcystów. Nasz humor jest ludzkim przymiotem, i pisząc żartobliwie że mogę też księdzu wysłać życzenia nie mam nic złego na myśli. Na BOGA jeżeli chcecie rozpowszechniać takie info że szatan pisze esemesy to musi to potwierdzić Kościół bo inaczej to osłabiacie wiarę. Co sobie może pomyśleć człowiek daleki od Kościoła który to czyta?
anonim2015.02.26 0:06
@Mniemanologia "....Nie skuteczniej byłoby zająć się ludźmi słabszej wiary i zacząć działać "masą"?....? Szatan do ateistów maili nie wysyła bo nie musi. W całości należycie do niego. On tylko niepokoi osoby które działają.....nie po jego myśli. Najbardziej działają mu na nerwy ci którzy są bardzo blisko Boga (czyli głównie księża) gdyż oni aktywnie zajmują się ewangelizacją, więc dzięki kapłanom, szatan w wyścigu w walce o dusze ponosi największe straty.
anonim2015.02.26 0:07
@Szok ".....Co sobie może pomyśleć człowiek daleki od Kościoła który to czyta?...." A on w ogóle myśli???? ;). Jego mogą dopaść tego rodzaju niemiłe sytuacje w momencie gdy zacznie się nawracać...bo dopiero wtedy szatan poczuje się zagrożony i dopiero wtedy będzie musiał wkroczyć do akcji. @Szok "......ksiądz Natanek gadał przez telefon z Panem Bogiem..." Co to ks Natanka to nie znam szczegółów natomiast Abraham też rozmawiał z Panem Bogiem.
anonim2015.02.26 21:50
Czy ksiądz był przebadany psychiatrycznie?
anonim2015.02.28 0:51
Nieznajoma_200 "Co to ks Natanka to nie znam szczegółów natomiast Abraham też rozmawiał z Panem Bogiem." Wpisz w Google i poczytaj.