Dziś geje wraz z  Żydami będą ,,edukować'' Polaków - zdjęcie
08.06.19, 08:35Fot. Paul David Doherty via Wikipedia, CC 3.0

Dziś geje wraz z Żydami będą ,,edukować'' Polaków

133

Dziś przez Warszawę przejdzie parada „równości”, w którym po raz pierwszy weźmie udział prezydent stolicy. Rafał Trzaskowski robi najwyraźniej wszystko, aby być kojarzonym z tymi, którzy stawiają świat na głowie i próbują wmówić Polakom, że homoseksualizm jest czymś normalnym.

Warszawska „Gazeta Wyborcza” na swojej stronie internetowej jest tym faktem, oczywiście, zachwycona. Przypomina między innymi słowa Lecha Kaczyńskiego, który w 2004 roku powiedział:

Nie lubię prowokacji tego typu: to dzień po święcie Bożego Ciała, pokrywa się z trasą procesji”.

Wtedy, podobnie jak rok później, zakazał Parady Równości. W 2005 roku podkreślał:

Nie widzę powodów do krzewienia kultury gejów. Tego dnia będziemy czcić gen. Grota-Roweckiego. I akurat wtedy ma być parada gejów, to są żarty”.

Słowa te oczywiście przywołano po to, ażeby wskazać, jak „normalnym” prezydentem jawi się Rafał Trzaskowski. Wyborcza dumnie informuje:

Po 15 latach od tych słów na warszawskiej Paradzie Równości pierwszy raz w historii pojawi się prezydent stolicy”.

GW” przypomina, że Warszawa nie jest tu prekursorem - wskazuje na przykład Gdańska, Poznania czy Bydgoszczy.

Dalej czytamy:

Niestety, przez lata sytuacja nieheteronormatywnych Polaków i Polek się nie poprawiła. Wciąż nie ma nawet związków partnerskich, tymczasem standardem w wielu krajach świata jest równość małżeńska”.

Oczywiście, owe „standardy” są dla „Wyborczej” wręcz święte, a każdy rozsądny człowiek winien się temu podporządkować. Pojawiają się kolejne oskarżenia pod adresem rządu PiS:

PiS rozpętało nagonkę na nieheteronormatywnych Polaków i Polki. Czegoś takiego nie było od upadku PRL-u, od sławetnej akcji „Hiacynt” gen. Kiszczaka”.

Co ważne – na tegorocznej „Paradzie Równości” obecni będą też… Żydzi. Na stronie wydarzenia „Blok Żydowski na Paradzie Równości” informują:

Jako polskie Żydówki i Żydzi oraz osoby utożsamiające się lub sympatyzujące z żydowską kulturą, tradycją, religią i/lub Izraelem chcielibyśmy pójść wspólnie w Paradzie Równości w Warszawie.(...) Jedną z wartości, które nam przewodzą jest "tikkun olam". Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy "naprawianie świata”.

Więcej piszemy o tym tutaj.

tag/warszawa.wyborcza.pl,Fronda.pl

Komentarze (133):

Mikołaj2019.06.11 11:02
No właśnie ," naprawianie świata" zaczną od propagowania trędowatych i zadżumionych jako " równych" zdrowym !. Gdyby im sie tak udało , to świat stałby się jedną Siodomą i Gomorą .
ref-lex2019.06.9 2:47
Zenujacy I nienawistny artykul.Fronda pl zawsze byla I bedzie wstydem Polakow.
xionnd2019.06.8 21:08
No lepiej żeby księża edukowali najlepiej ci z pedofilskimi ciągotami prawda Frondo? Co za banda ciemniaków
Tadeusz2019.06.8 20:02
@Polak Ateista Dumny Gej Polak Ateista Dumny Gej 26.5.19 19:54 Gra muzyczka szampan się chłodzi, Pysio szykuje kieliszki czekamy na 21:00 wielkie zwycięstwo normalności. Wszystko wskazuje na to, że PiSdzielce zostaną zmiażdżeni dzisiejszego wieczora: "Wymowny komentarz Piaseckiego o frekwencji. "Będzie rekord. Raczej oczywiste komu to sprzyja"" https://natemat.pl/273925,kto-wygra-wybory-do-pe-2019-wymowny-komentarz-piaseckiego-o-frekwencji Szykujcie się prawackie kuurwy na największą porażkę w waszych nudnych marnych żywotach. Polacy powiedzieli wam DOŚĆ. Gdzie jesteś lewacka kuurwo?Nachlaj się z kumplami z czerskiej. A jak już będziesz pod stołem to rzygaj i wyj o zwycięstwie.Bolszewicka onuco.
z Bródna = Lech = słowiczek = W-wa = stara znajoma2019.06.8 16:00
jestem głupiom trollem, przyjechałom z białorusi sprzątać polskie kible i spammuje całe forum, nie mam osobowości, wstydzę się tego kim jestem dlatego podszywam się pod innych , moja "inteligencja" zawarta jest w postach takim jak ten powyższy zadając pytanie na które sam sobie odpowiadam, a mimo wszystko znów zadaje to samo pytanie.... jestem choro psychicznie i prosze o pomoc :( Mój email: [email protected] Mój IP adres, oto moje proxy 𝐈𝐏 46.42.4.138 - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - BIAŁORUŚ nie dajcie się nabrać, że Rosja, żadna Rosja! Każdy może to sprawdzić.
B552019.06.8 14:02
chrześcijanie nie zajmują się sodomiom i L.G.B.T owcami .nie chadza do klubu Sado-mazo......naszym nauczycielem i Królem ,Alfa i Omeg jest Jezus .....amen.............
Lech Keller-Krawczyk2019.06.8 13:45
Nazywam się Lech Keller czasami używam Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Kilka słów o pedofilii. Jeszcze nie udało mi się spotkać kogokolwiek z "branży" aby nie był aktywnym pedofilem, tchórzliwym pedofilem, pedofilem, który szuka okazji. Prawda jest taka, że od czasów nie tylko biblijnych, ale i innych zródeł ze starożytności, homoseksualizm to pedofilia. A te "święte" oburzenie blogowej dumnej ohydy to nic innego jak hipokryzja. Był pedofilem, albo jest pedofilem, albo marzy o chłopczykach. Jeżeli ktoś wątpi, że to nie ja, oto mój email: [email protected]
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 13:28
http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/59/stanowiskopts-na-temat-zdrowia-osob-o-orientacji-homoseksualnej https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm Wolność od religii. Masz prawo nie wierzyć ---> https://wolnoscodreligii.pl/ Instrukcja wystąpienia z sekty kocioł katolicki http://www.apostazja.info/index.php/procedura-b
stirlic2019.06.8 13:27
Bedą dwa smrodu w jedym marszu.
Jestem w Kościele2019.06.8 13:09
Terapia: https://homoseksualizm.edu.pl/terapia Świadectwa byłych gejów https://homoseksualizm.edu.pl/terapia/sukcesy-terapii/swiadectwa-exgejow Świadectewa byłych lesbijek https://homoseksualizm.edu.pl/terapia/sukcesy-terapii/swiadectwa-exlesbijek
Lech Keller-Krawczyk2019.06.8 13:04
Nazywam się Lech Keller czasami używam Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Jestem tu zawsze choć nie pod swoim nazwiskiem. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐤𝐚𝐥𝐢𝐧𝐤𝐚, 𝐦𝐨𝐫𝐝𝐞𝐜𝐡𝐚𝐣, 𝐧𝐢𝐤𝐭, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewikow). Znudzil mi sie poliamorysta, polishpatriot nudzi mnie andrzejhahn, JPIII, man woman albo gender - zaczyna mi brakować pomysłów na nowe nicki. Nie da się ukryć jestem nałogowcem blogowym, mitomanem, a tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Jeżeli ktoś wątpi, że to nie ja, oto mój email: [email protected]
nikt2019.06.8 12:51
Kim jest Polak : 1. Naród słowiański - niezaprzeczalni posiadacze ziemi swych przodków na których żyją . Wyznania katolickiego , protestanckiego , prawosławnego lub ateiści . 2. Naród żydowski : wyznania katolickiego , protestanckiego lub ateiści . 3. Naród żydowski : wyznania mojżeszowego ( judaizm ) . 4. Niewielki procent innych narodowości lub wyznań . Dla rdzennych mieszkańców tych ziem polskich niebezpieczni są Żydzi wyznania katolickiego , protestanckiego i ateiści . Żydzi wyznania mojżeszowego nie . To tyle jeśli chodzi o Żydów - Polaków .
Jestem w Kościele2019.06.8 12:49
Pogubieni ludzie nie mogą nas niczego wyedukować.
andrzejhahn32019.06.8 12:41
Od tego koszernego podlego jedzenia mam ustawiczne zatwardzenie. Dlatego probuje dostac sra.... na blogach. Czy moze ktos otworzyc kurek z Zyklon B?
Michał Kalinowski2019.06.8 12:36
Jest taka piękna wyspa, co zwie się Madagaskar. Tam jest dużo wolnego miejsca dla edukatorów jednych i drugich!
mordechaj2019.06.8 12:35
do @edi - Sobieski pokonując Turków pod Wiedniem uczynił wielką krzywdę Polsce. Wzmocnił Rosję i Austrię, które po 100 latach zlikwidowały razem z Prusami państwo polskie. To był wielki błąd polityczny Sobieskiego. Po drugie Polska w 1920 r. tylko wstrzymała na 20 lat pochód bolszewików na Europę. Przypominam, że bolszewicy zniewolili pół Europy po II Wojnie Światowej i 1/3 Niemiec - utworzyli NRD. Ale fakt jest bezsporny. Bitwa Warszawska 1920 r. była jednym z największych sukcesów Polaków w naszej 1 000 letniej historii. Pewnie dlatego od 30 lat nie ma muzeum tej bitwy, za to jest muzeum jednej z największych klęsk w historii Polski, czyli Muzeum Powstania Warszawskiego. KAŻDY z rządzących od 30 lat boi się wybudować muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 r.. Ciekawe dlaczego ?
max2019.06.8 12:51
Bredzisz mordko. Skąd Sobieski mógł wiedzieć co się wydarzy za 100 lat! To tak jak z tobą, bzdurzysz od paru lat nie wiedząc czym to się dla ciebie skończy.
JanP2019.06.8 14:41
Ale z ciebie naiwniak. Komu potrzebna jest historia do szczęścia. Propaguje się politykę historyczna i tyle. A że ta polityka cuchnie fałszem na kilometr, to się dosypuje kasy do takiego dziwoląga, jak IPN i sukces murowany. Oni wszystko udowodnią, co tylko władza sobie zażyczy.
mordechaj2019.06.8 15:02
do @max - nie bredzę, to ty nie potrafisz myśleć. Polska miała i ma ograniczoną liczbę sąsiadów. Niemcy i Rosję - silniejsze od Polski i Szwecję przez morze (obecnie się nie liczy) i coś na południu. Kiedyś Austria, obecnie Czechy i Słowacja. Zadaniem polityka polskiego jest tak pokierować sprawami, by nie nastąpił sojusz Niemiec i Rosji, a na północy i południu nie wyrosło zagrożenie. Sobieski widział zagrożenie w Turcji, anie w Rosji, Austrii i Prusach. I to był jego błąd polityczny.
W-wa2019.06.8 12:26
MIAŁES BYĆ NA PARADZIE PEDALE KREMLOWSKI, ALE WIZY NIE DOSTAŁEŚ !!! GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? 𝐊𝐑𝐄𝐌𝐋𝐎𝐖𝐒𝐊𝐈𝐄 𝐆𝐄𝐉𝐄 - "𝐈𝐏 46.42.4.138 - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - BIAŁORUŚ" - 𝐓𝐄𝐍 𝐈𝐏 𝐀𝐃𝐑𝐄𝐒 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐖 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐈, 𝐖𝐘 𝐁𝐀𝐑𝐀𝐍𝐘 𝐏𝐄𝐃𝐀𝐋𝐒𝐊𝐈𝐄. 𝐓𝐄𝐍 𝐈𝐏 𝐀𝐃𝐑𝐄𝐒 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐖 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐈, 𝐖𝐘 𝐁𝐀𝐑𝐀𝐍𝐘 𝐏𝐄𝐃𝐀𝐋𝐒𝐊𝐈𝐄. MIAŁES BYĆ NA PARADZIE PEDALE KREMLOWSKI, ALE WIZY NIE DOSTAŁEŚ !!! GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ???
edi2019.06.8 12:15
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
z Bródna2019.06.8 12:00
jestem głupiom trollem, przyjechałom z białorusi sprzątać polskie kible i spammuje całe forum, nie mam osobowości, wstydzę się tego kim jestem dlatego podszywam się pod innych , moja "inteligencja" zawarta jest w postach takim jak ten powyższy zadając pytanie na które sam sobie odpowiadam, a mimo wszystko znów zadaje to samo pytanie.... jestem choro psychicznie i prosze o pomoc :( Mój email: [email protected] Mój IP adres, oto moje proxy 𝐈𝐏 46.42.4.138 - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - BIAŁORUŚ nie dajcie się nabrać, że Rosja, żadna Rosja! Każdy może to sprawdzić.
z Bródna2019.06.8 11:50
MIAŁES BYĆ NA PARADZIE PEDALE KREMLOWSKI, ALE WIZY NIE DOSTAŁEŚ !!! GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Każdy może to sprawdzić. Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! MIAŁES BYĆ NA PARADZIE PEDALE KREMLOWSKI, ALE WIZY NIE DOSTAŁEŚ !!! GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ???
www2019.06.8 11:49
Nie ma nic zabawniejszego niż świat andrzejhahn3: https://culturewarresource.com/10-year-old-boy-drag-kid-photographed-with-naked-adult-drag-queen/ https://steemit.com/exposingexploitation/@ex-exploitation/desmond-napoles-of-desmond-is-amazing-needs-help Czy chcemy takiego świata?
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.8 11:53
Podnieca Cię to, że tak to wszędzie wklejasz? To Ty Betergej?
www2019.06.8 12:13
Myślisz, że to co geje uznają za zabawę, jest dla nich rzeczywiście podniecające? Bo nasz forumowy Gej twierdzi, że to tylko sztuka. Ja natomiast twierdzę, że ma to cechy seksualne i jest przedsionkiem pedofilii. Myślę, że trzeba ludzi ostrzec przed tym, co geje uważają za sztukę, dlatego wklejam.
andrzejhahn32019.06.8 11:44
nie ma nic zabawniejszego jak i bardziej idiotycznego......... od poganskiej sekty katolickiej
www2019.06.8 11:43
Gej to zwolennik takich chorych zachowań: https://culturewarresource.com/10-year-old-boy-drag-kid-photographed-with-naked-adult-drag-queen/ https://steemit.com/exposingexploitation/@ex-exploitation/desmond-napoles-of-desmond-is-amazing-needs-help Odizolujmy od niego dzieci.
Moly2019.06.8 11:42
"Co wazne , bede tez Zydzi..." No to juz koniec, umarl w butach.haha I p.Trzaskowski nic nie chce nikomu wmowic tylko przez swoja akcje demonstruje swoje poglady i wartosci: szacunku dla drugiego czlowieka i poglad ze kazdy obywatel jest wazny i jego wklad w nasza spolecznosc jest szanowany, doceniany i potrzebny. To naprawde nie jest skomplikowane dla wielu Polakow. Dlatego Polacy na tych marszach maszeruja
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 11:01
WWW to przegrany życiowo osobnik 40+, bez kobiety, bez faceta, bez rodziny. Sfrustrowany i zakompleksiony wylewa swoje żale po internetach, projektując swoją życiową sytuację na wszystkich dookoła. Gdyby nie fakt, że to skończone i kłamliwe chamidło to można by mu nawet współczuć.
Szlomo Rozencwajgier2019.06.8 10:59
No i o to chodzi o to chodzi! Edukacji nigdy zbyt wiele! Cieszy, że poza polityką również w tych sprawach żydzi zajmują zasłużone pierwsze miejsca! Liczę na udział a przynajmniej ciepłe słowo od pana Kalksteina, pana koszer premiera no i od zacnej małżonki pana Prezydenta!
mordechaj2019.06.8 10:56
do WWW - co to znaczy, że polscy katolicy nie chcą mieć dzieci, bo "wyrośli w trudnych warunkach "? Przecież to jest BZDURA. A w jakich warunkach wyrastali Polacy podczas okupacji czy w latach stalinowskich ? Łatwiejszych ? A mieli dzieci, w przeciwieństwie do obecnych młodych Polaków, co mają tylko dużo do gardłowania, a niewiele oferują Narodowi.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 11:00
WWW to przegrany życiowo osobnik 40+, bez kobiety, bez faceta, bez rodziny. Sfrustrowany i zakompleksiony wylewa swoje żale po internetach, projektując swoją życiową sytuację na wszystkich dookoła. Gdyby nie fakt, że to skończone i kłamliwe chamidło to można by mu nawet współczuć.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 10:32
❤️To już dziś kochani jest ten dzień!❤️ 🌈 https://www.PARADAROWNOSCI.eu/pl/ 🌈 Kto prócz mnie wybiera się z frondy na dzisiejszy Gay Pride?
rolmops2019.06.8 10:50
Będą tylko tobie podobni czyli dewianci .
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 10:59
Nie będzie żadnych dewiantów. Będą szczęśliwi normalni tęczowi ludzie. Będą ich hetero przyjaciele, znajomi, rodzina, dzieci. Fajna pozytywna impreza jedyna taka w Polsce!
Jestem w Kościele2019.06.8 12:54
Dzieci?! Ciekawe czyje. Od kiedy geje mogą mieć dzieci?! :O A my jutro pójdziemy na Marsz życia :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 13:30
Od zawsze podobnie jak lesbijki. Właśnie idę w Paradzie jest pełno dzieciaków.
krzysztof 54+2019.06.8 10:31
chazar [nie zyd] +sodomita+poko = sie dno
www2019.06.8 10:30
Nie chcą dzieci, bo wyrośli w trudnych warunkach. Zmiany takiego myślenia trwają dekady. Jeśli dopuści się obecność zboczeń w przestrzeni publicznej, to zmiany będą jeszcze trudniejsze.
Maria Blaszczyk2019.06.8 11:24
Nie chcą mieć dzieci, bo to w Polsce niesłychanie ryzykowne. Wspólnymi siłami kolejnych rządów kobiety wypycha się z rynku pracy. Zamordowanie służby zdrowia sprawia, że byle choroba dziecka stanowi niesłychane obciążenie dla budżetu rodziny. Wykończenie oświaty oznacza potworne koszty przedszkola, a następnie - prywatnych szkół. Żadne 500+ tych kosztów nie wyrówna. Dodatkowo morduje się politykę równościową, która stanowi pewną szansę. Co prawda nie sądzę, by udało się to całkowicie zatrzymać, ale bez państwowego wsparcia, te procesy będą przebiegać wolniej.
mordechaj2019.06.8 10:21
Śmieszą mnie "katolicy" w Polsce, co oburzają się na Paradę Równości. Bo to "niezgodne z tradycją i wiarą". A czy zgodne z tradycją i wiara jest to, że Polska jest dopiero na 212 miejscu na 242 państwa na świecie, jeśli chodzi o DZIETNOŚĆ ? Tak, tak ...ta pseudokatolicka Polska jest na 13 miejscu od końca na świecie. I nic nie pomaga, nawet 500+. I nic nie pomoże, nawet 500+ na pierwsze dziecko. Po prostu te "Matki Polki" :)))) (niezła ściema swoją drogą) i "bohaterscy powstańcy" NIE CHCĄ MIEĆ DZIECI. Nie chcą nowych Polaków-patriotów, przywiązanych do tradycji , kościoła i "wiary".Tylko chcą mieć gęby pełne frazesów.
max2019.06.8 11:05
Podajesz dane z 2014, kiedy rządziła PO z Kopacz. 500+ jest obecnie, za rządów PiS. Dzietność rośnie, a 500+ na pierwsze dziecko bez wątpienia podniesie liczbę urodzin. Poza tym, podanie danych i okraszenie tego tak wrednym komentarzem, dowodzi twojego strasznego lęku przed odradzającą się Polską. Chyba będziesz musiał się spakować i wyjechać, ten kraj nie dla ciebie. Wracaj do swoich mordko.
Maria Blaszczyk2019.06.8 11:20
Jak podniesie, jak nie (prawie - ale ten efekt jest wytłumaczalny w pelni przez niskie bezrobocie) podniosło? W 2017 roku w Polsce urodziło się 21 tys. dzieci więcej niż rok wcześniej - dokładnie 403 tys. Za to w 2018 roku już tylko 388 tys. A liczba kobiet w wieku prokreacyjnym będzie spadać: w 2025 roku kobiet między 25. a 29. rokiem życia ma być o aż 30 proc. mniej niż w 2015 roku... Do tego Polacy wymierają najszybciej od 1946 roku - co jest skutkiem połączonych sił smogu i wykończonej służby zdrowia. Polska wymiera, w zastraszającym tempie. A Ty bijesz brawo, posiłkując się jednorocznym artefaktem, który nie ma szans się powtórzyć.
max2019.06.8 12:46
Dostałaś jakiegoś objawienia, że "nie ma szans"? Oswajanie się z normalnym krajem, które nie zawiedzie w swojej państwowości, trochę potrwa. Polki, które wyjechały do GB, rodzily dzieci w przeciętnej znacznie wyższej od krajowej czy brytyjskiej. To nie jest proste odzyskać zaufanie do Państwa, po złodziejsko aferalnym armagedonie jaki urządził rząd Tuska.
Katarzyna2019.06.8 10:03
Kto traci wiare w Boga traci tez rozum
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 10:10
Nie kpij, jest wiele ludzi LGBT wierzących w Boga, niekonicznie twojego bożka homofoba.
andrzejhahn32019.06.8 10:17
ale masz zryty beret ........................o jakim ty prawisz bogu............w historii ludzkosci bylo ich tysiace i to jeszcze zanim wynaleziono taki idiotyzm jak katolicyzm..OGARNIJ SIE KOBIETO JEST 21 WIEK
stahu2019.06.8 11:07
pedał wierząca w boga? jest jakiś lubiący odchody ....Set egipski ?
Albert2019.06.8 10:23
Rozum wyklucza się z wiarą. Oba pojęcia nie mają części wspólnej. A to oznacza, że im większa wiara, tym mniejszy rozumek. To bardzo prosta zależność.
Patriota2019.06.8 9:56
Judeo-pseudochrześcijańska Fronda sama wspierała proces wojny kulturowej przeciwko Tradcycji, więc teraz nie powinna się oburzać z powodu tęczowej propagandy. Chyba że to taka maskiwrowka heretyckiej dywersji w Kosciele, najpierw się niby oburzamy, aby uśpić czujność, by stopniowo wpuszczać do Polski i Kościoła komunistyczna rewolucję.
tadeusz Kulczycki2019.06.8 9:56
Tabuny zboczonych nierobów pospacerują z rafciem i rafalalą. Sodomia nadchodzi..
andrzejhahn32019.06.8 10:02
najwieksze tabuny zboczonych nierobow i pasozytow spolecznych mozna spotkac w katolickich kosciolach jak i w zakonach i seminariach
Wojtek Polak 2019.06.8 10:21
a przecie lewackie pedały do kościoła nie chodzą to skąd wiesz? znowu te swoje mądrości wyssałeś brudnego palucha czy z banana a może z czegoś innego. ta chora nienawiść do normalnych ludzi w końcu cię zabije.
mordechaj2019.06.8 9:55
Jestem heteroseksualny. Nie boję się Parady Równości. Ona mi w niczym nie zagraża. Ale znam kryptogejów, co po prostu szaleją z nienawiści na widok homoseksualisty. NORMALNYCH, ZDROWYCH ludzi takie sprawy publicznie nie zajmują. W jedną, albo drugą stronę.
michu2019.06.8 10:37
Jak coś jest publiczne i dzieje się na ulicy to jednak ludzi zajmuje. Zwłaszcza jak wielu uważa coś za np demoralizację. ;)
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 11:05
Większość chyba nie uważa, bo już 60% Polaków jest za równouprawnieniem dla LGBT! Należałoby zrobić sondaż dla ilu Polaków religijne spędy publiczne to demoralizacja.
www2019.06.8 9:53
Najpierw przemarsze pederastów, a potem takie elewacje domów. Tu Berlin: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4e/Taz-gebaeude-paulo-olarte.jpg Uwaga, nie polecam osobom wrażliwym i dzieciom.
Maria Blaszczyk2019.06.8 11:11
Ale co to ma do rzeczy? Cała ta instalacja nie miała nic wspólnego z gejami, tylko z procesem a naruszenie dóbr osobistych przez gazetę. Ani pan redaktor Kai Diekmann - przedmiot tej prowokacji, ani zapewne redakcja TAZ zbiorczo nie jest gejem; na temat orientacji artysty, Petera Lenka (genialny jest, co? uwielbiam) nic znaleźć nie potrafię - może as? To oni, choc tak hołubieni przez katolików, z Pawłem z Tarsu na czele, sami się zaliczają do LGBT... Tak czy siak - rzecz z nieheteronormatywnością nic wspólnego nie miała, tylko z kompletnym zdziczeniem tabloidów...
www2019.06.8 11:38
To ma do rzeczy, że nie życzę sobie przenoszenia chamstwa rodem z dworcowych toalet na elewacje domów. Wytatuuj sobie waginę na swojej twarzy, członka na twarzy twoich dzieci i odbyt na czole swojego meża, jesli Peter Lenk cię zachwyca. Mnie zgnilizna moralna i zwyrodniałe obyczaje nie zachwycają.
Baśka2019.06.8 9:52
To jakiś Armagedon. Prą na oślep do samozagłady.
www2019.06.8 10:17
Nie do samozagłady, mają inny cel: https://www.nambla.org/
Mirek2019.06.8 9:47
Co innego jest równość a co innego afirmacja pedalstwa i innego zboczeństwa . Już niedługo na Zachodzie wszystko obrzydlistwo bedzie zakazane za sprawą islamu . Muzułmanie nie tolerują tego typu zachowań ..
Magda2019.06.8 9:43
Nikt mnie nie przekona do siania zarazy. Zło jest złem i żaden relatywizm moralny tego nie zmieni.
Foster2019.06.8 9:42
Tytuł artykułu wykluczający. Dlaczego tak ich nie znosicie ?. Czy to już nienawiść ?
stop dewiantom !2019.06.8 10:11
To tylko opis wydarzenia !
Zygfryd2019.06.8 9:40
Pokazujcie swoje zboczenia u siebie w domu a nie wynoście tego na ulice bohaterskiego miasta to wstyd dla Polski i Polaków wstrętne odrażające zboki firmowane przez układ mafijno gejowski warszawki wstyd wstyd wstyd.
Olek2019.06.8 10:07
W Polsce używajmy polskiego nazewnictwa, więc nie geje tyko pederaści.
Jahu2019.06.8 9:32
Roztrzaskane Lustro - Wojciech Roszkowski. polecam zwłaszcza lemingom z dużych miast.
max2019.06.8 10:56
Czytałem na Frondzie o tej książce: trzymamy w ręku książkę, która jest jednym z najważniejszych dzieł współczesnej humanistyki, nie tylko polskiej. Wybitny uczony i pisarz, wielki erudyta, prof. Wojciech Roszkowski, dokonuje w niej bilansu naszej cywilizacji. I bilans to dramatyczny. Upadek zachodniej cywilizacji, do której przecież i my, Polacy, należymy, wieszczono co prawda już sto lat temu, ale wówczas była to bardziej przepowiednia niż udokumentowana teza. Dziś nasze wielowiekowe dziedzictwo kulturowe zostało przez elity europejskie oraz amerykańskie w całości odrzucone, co uznaje się za wyraz… postępu. Prof. Roszkowski twierdzi: „Ludzie średniowiecza zabijali się z chciwości, żądzy władzy lub z powodu poglądów religijnych, lecz nie w imię postępu. Zabijanie w imię postępu stało się wynalazkiem ery nowożytnej”. Aprobata ambasady USA dla dzisiejszej parady dewiantow, to dowód na slowa autora.
mordechaj2019.06.8 9:31
Nie bardzo rozumiem, dlaczego tak podniecona jest prawicowa część dziennikarzy, polityków i obywateli sprawą dość banalną wśród dorosłych ludzi. Sprawa ta polega na tym: kto, komu, gdzie i co wkłada. Takimi banałami dla dorosłego człowieka jak życie seksualne może się podniecać jakiś niedojrzały, wyblokowany, nieszczęśliwy czy może spragniony człowiek. Ta niezdrowa ciekawość przyoblekana jest w szaty religii czy tradycji.Przecież nikt nikogo nie namawia do homoseksualizmu. Jeśli jesteś pewny/pewna swojej heteroseksualnej orientacji, to czego się boisz wyborco PiS ?
stahu2019.06.8 10:41
To po kiego grzyba włazisz tu onnizować się intelktualnie ..? $$$
Albert2019.06.8 9:25
Jedni chodzą po mieście i opowiadają z kim śpią, albo że lubią jarmułki i macę. Inni chodzą z jakimś rzekomo świętym obrazem wyglądającym jak bohomaz i zawodzą jak psy do Księżyca, albo popylają na klęczkach po Krakowie. Jedno i drugie jest tak samo żenujące.
ewa2019.06.8 9:35
mylisz się, to nie to samo- niedługo doświadczysz tej prawdy na sobie
Albert2019.06.8 9:58
To jedno i to samo. Parady idiotów. Albo homoaktywiści, albo religijne oszołomstwo.
michu2019.06.8 10:04
To nie jest to samo. Co prawda wrażliwość poszczególnych ludzi jest różna. Pewnie, że są tacy dla których zachowania obsceniczne i religijne to to samo. Tacy miedzy pornografią i religijną książką też nie widzą różnicy. To papier i to papier....;)
Albert2019.06.8 10:22
To jest DOKŁADNIE to samo. Manifestowanie w pełni indywidualnych gustów i upodobań. Niczym się to nie różni. Może tylko tym, że w imię krzewienia orientacji seksualnej nikt jeszcze nikogo nie zamordował.
michu2019.06.8 10:33
Dawniej jak ktoś nie widział różnicy między zachowaniem obscenicznym a religijnym, był określany jako najdelikatniej "niemądry". Ale jak do władzy doszli socjaliści, to ich organizacje np NKWD czy u nas SB to wymordowali tylu normalnych ludzi, że dawny margines na tyle się poszerzył, że dziś nawet się nie wstydzi...;)
Albert2019.06.8 12:01
Ty tak na poważnie, czy trollujesz?
www2019.06.8 9:22
Przemarsz pederastów z dziećmi: https://culturewarresource.com/10-year-old-boy-drag-kid-photographed-with-naked-adult-drag-queen/ https://steemit.com/exposingexploitation/@ex-exploitation/desmond-napoles-of-desmond-is-amazing-needs-help Tego chcą i się z tym nie kryją. Kilka procent patologii nie powinno zawłaszczać przestrzeni publicznej.
Albert2019.06.8 9:36
"Kilka procent patologii nie powinno zawłaszczać przestrzeni publicznej. " Powiedz to katolickim oszołomom.
stahu2019.06.8 11:01
my psów nie ru....amy !
Agnieszka2019.06.8 9:36
Nikt normalny nie pochwala takich zdjęć, przebierania tak dzieci, nikt nie zgadza się,żeby jego dziecko występowało w klubie nocnym ucharakteryzowane na dorosłą osobę, to chore i robi dzieciom krzywdę. Ale dlaczego uważasz, że ludzie, którym nie przeszkadza inna orientacja seksualna, czy nawet geje i lesbijki poprą takie krzywdzenie dziecka? A tak swoją drogą, zastanawia mnie, czy ktoś kto robi dzieciom takie zdjęcia nie popełnia przestępstwa.
www2019.06.8 9:52
Mylisz się Agnieszko. To JEST pochwalane i to jest rzeczywistość. To legalne zdjęcia z legalnej imprezy w klubie dla pederastów. Ma to umocowanie w prawie krajów, gdzie się odbywa. Jeśli będąc w tych krajach powiesz to, co tu napisałaś, czyli "to chore i robi dzieciom krzywdę", to wsadzą Cię za kraty za homofobię. A jeśli byłabyś osobą publiczną, jakimś celebrytą, to napiętnowano by Cię i usunięto by Cię z przestrzeni publicznej. OTWÓRZ OCZY Albo lepiej pojedź do Kanady i spróbuj się wypowiedzieć. Posiedzisz w areszcie to dotrze do Ciebie, jakiego świata bronisz.
Agnieszka2019.06.8 10:02
Nie! Pedofilia to nie LGBT! Bywam w różnych krajach, w niektórych częściej i dłużej, ale nie spotkałam się z przyzwoleniem na wykorzystywanie dzieci. Niech się dorośli bawią jak chcą, nic ani mi, ani Tobie do tego. Niech sobie otwierają swoje kluby, to nic złego. Ale na krzywdzenie dzieci, czy to przez księdza katechetę, czy przez nauczyciela, ojca, dziadka, czy kogokolwiek nie ma i nie powinno być nigdy zgody. Chyba co do tego jesteśmy zgodni?
www2019.06.8 11:30
Co chcesz powiedzieć, mówiąc, pedofilia to nie LGBT? Że tego co widzisz na zdjęciach nie ma? JEST i to legalne. Haczyk polega na tym, że tego co na zdjęciach nie definiuje się jako pedofilia, więc jest legalne. To co na zdjęciach to legalne LGBT.
Agnieszka2019.06.8 11:44
To co widzę na zdjęciach mi się nie podoba.Zakładając nawet, że temu dziecku nie dzieje się fizyczna krzywda, to po pierwsze uważam, że ryje mu to nieźle psychikę, po drugie takie fotografie to gratka dla każdego pedofila. Ale tak samo gratką dla pedofila i karygodną praktyką są amerykańskie wybory małej Miss. Uważam, że opiekunowie tego dzieciaka powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności, ale nie można na podstawie jednej skrajnej patologii definiować całego środowiska. . Mnie wcale nie kręcą takie parady, uważam że przynoszą więcej szkody niż korzyści, bo wiem, że większość homoseksualistów to ludzie, którzy nie poprzebierają się w różowe piórka, nie będą nieść dziwnych transparentów, bo oni tylko chcą być akceptowani i żyć jak inni. Ale nie można uważać kogoś za gorszego człowieka, gorszego Polaka, tylko dlatego, że kocha inaczej. Mój przyjaciel, przyjaciel mojej rodziny jest gejem. To dobry serdeczny, pracowity facet, poproszony nigdy nie odmówi pomocy. Najlepszy wujek moich dzieci,któremu ufam bezwzględnie i boli mnie, kiedy ktoś próbuje zrobić z niego zboczeńca, czy zwyrodnialca. Tak po prostu nie można.
www2019.06.8 12:20
Bardzo dobrze, że chronisz niewinnego człowieka. Ale chodzi o sytuację społeczną, gdzie prawo przyzwala na pewne zachowania. LGBT dopuszcza rzeczy jak na zdjęciach i to jest niebezpieczne. Są takie osoby o skłonnościach homoseksualnych, które zechcą z takiej rozrywki skorzystać, jeśli będzie dozwolona prawnie.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.8 11:49
Równie dobrze mozna powiedzieć, że cały kler to pedofile, po jednym zdjęciu! Przestań manipulowac kłamco.
www2019.06.8 12:47
Nic podobnego, nie można. Kościół nie legalizuje takich zachowań, ale je zwalcza. Za to LGBT uważa je za legalne. LGBT jest niebezpieczne.
polak2019.06.8 10:13
Przeciez do tej dziiiwki nic nie dotrze. Kiedy skończy się to wszystko kiedy KK będzie zwyciescą to policzymy się z takimi jak ona. Posypią się wyroki. skończy tłumaczenie.
anonim2019.06.8 12:09
Dokładnie tak. Ale tacy jak ona nie dożyja tego czasu. Zboki umierają młodo. Selekcja naturalna tak ze bajo AgnieszkaDz
Agnieszka2019.06.8 12:30
Tacy jak ja,czyli jacy? Potrafisz coś napisać na temat, czy tylko wycieczki osobiste?
Darek z Marek2019.06.8 9:08
Ciekawe, czy w "demokratycznym " Izraelu odbywają się parady równości?
michu2019.06.8 9:06
Kto kogo słucha przez tego jest edukowany.
linx2019.06.8 9:02
Najwięksi pisarze, kreatorzy mody reżyserzy ,aktorzy ,naukowcy ,piosenkarze można tak wymieniać bez końca to Geje i Lesbijki więc co wy mieniący się za......normalnych (hahahahahah) możecie zaoferować temu światu??? podpowiem :co oprócz wojen ,gwałtów ,przemocy ,nienawiści i można by tak bez końca,wymieńcie choć jedną rzecz którą pozytywnie was wyróżnia wy normalni.
michu2019.06.8 9:14
No proszę. Jednak do niektórych taka edukacja trafia. Najwięksi to.... Widać szkoły są różne ;).
stahu2019.06.8 10:35
jedno zwielu Nie śmierdzimy gównem .
andrzejhahn32019.06.8 9:00
a tak a propos ........skad wiecie ze tam beda zydzi...............bedziecie zagladali im w majtki nieuki frondowskie
Krzysztof2019.06.8 8:59
To jakaś po komunizmie nowa religia ateistów. Tak jak komunizm z czasem upadnie.
Michał Pasierb 2019.06.8 8:57
A nie może być dwa w jednym ?? Czy to niemożliwe? Tylko tak pytam....
Suweren2019.06.8 8:53
Skończcie wreszcie zawłaszczaniem terminu 'Polak'. Polacy są różni - czy wam się to podoba czy nie.
Moly2019.06.8 11:43
100%! A takze: patriotyzm i wartosci
andrzejhahn32019.06.8 8:53
ciekawe czy na tej paradzie byli...............maryjka nie zawsze dziewica i jezusek
Rey2019.06.8 8:58
Dureń z ciebie i prymityw.
andrzejhahn32019.06.8 9:01
a maryjka nie zawsze dziewica ta co meza zdradzila ta kobietata lekkich obyczajow i jezusek to nie zydzi.......ty ciemny zacofany kretynie katolicki
marek2019.06.8 9:54
Zapamiętaj to sobie że Bóg nie pozwoli naigrawać się ze swojej matki. Nikt, nawet normalny człowiek w miarę możliwości nie pozwoli na naigrawanie się ze swojej matki. Zapamiętaj to sobie dobrze bo przyjdzie czas że gorzko pożałujesz swoich słów. Bardzo szybko przyjdzie!
andrzejhahn32019.06.8 10:01
o jakim ty bogu prawisz.......w historii ludzkosci bylo ich tysiace i to jeszcze zanim wynaleziono takie cos jak katolicyzm..............ZAPAMIETAJ ze nie kazdy jest ciemny i zacofany tak jak poganscy sekciarze katoliccy
Tadzio2019.06.8 10:48
Jeśli pogański to przecież nie katolicki ! Rozumiesz tę sprzeczność , kacapie , czy nie bardzo ?
andrzejhahn32019.06.8 11:47
a jak nazwiesz ludzi co to obchodza swieto poganskie .czyli wielkanoc ....ty ciemny zacofany katolu wy katole nawet nie wiecie co swietujecie a poza tym sprawdz sobie obrzadki liturgiczne zbrodniczego kosciola katolickiego ............wasza sekta to najbardziej idiotyczna sekta na planecie Ziemia..........................OT CIEMNA ZACOFANA
Dariusz2019.06.8 10:42
Gdy będzie Pan odchodził z tego świata,a to jest pewne i jeżeli będzie Pan tego świadom,proszę sobie wtedy przypomnieć to co Pan napisał.
polak2019.06.8 18:27
masz coś z putina, jak on jesteś kawał skur..,,,,......na
nie tak dawny wykladowca2019.06.8 8:51
I prawidłowo. Edukacji nigdy dosyć.
michu2019.06.8 9:11
No cóż jacy wykładowcy taka edukacja ;)
anonim2019.06.8 8:50
Pożywka dla wszelkiej maści homofobów! Oj, będzie wesoło w komentarzach od pisowskich i "narodowych" dzieci którzy tak brzydzą się sodomii a posuwają swoje baby w tyłek a te później robią im lodzika!
RT2019.06.8 10:10
Dzielnicowy z MO czy Moskal ??
Hahaha wyrzucili ziemniakiewicza haha2019.06.8 8:49
CHCECIE ŻEBY JEZUS BYŁ KRÓLEM POLSKI? NO ALE ON JEST ŻYDEM, TO SAMO JEGO MATKA. WIĘC TO WY CHCECIE BY ŻYDZI RZĄDZILI W POLSCE. My lewaki, ateiści, ludzie wykształceni, bogaci, z dobrymi pracami, chcemy państwa świeckiego, gdzie nikt twojemu dziecku nie narzuca chorej religii żydowskiej w szkole, czy na ulicy nie zmusza cię, byś przez przypadek nie skrytykował kościoła znanego z gwałów na dzieciach.
michu2019.06.8 9:11
W Polsce póki co nikt nikomu religii nie narzuca (po upadku marksistowskiego PRL). Jak ktoś słucha lewackich mediów to KK jest znany z czego innego a jak kto słucha prawych to też z czego innego. Nie wiem jak u lewaków z demokracją ale takie MY CHCEMY może zderzyć się z innym MY CHCEMY i co wtedy? ;)
Hahaha wyrzucili ziemniakiewicza haha2019.06.8 9:40
Pomijając narzucanie religii w szkołach, urzędach, szpitalach, wojsku i sejmie. Racja, za PRL też narzucali religię. KK to szarańcza którą trzeba odciąć od publicznych pieniędzy i po problemie. Dobrze że młodzi Polacy masowo uciekają z kościoła, więc jest nadzieja.
michu2019.06.8 10:00
No i po co ta propaganda w gebelsowskim stylu?? Nie ma czegoś takiego jak narzucanie religii np w szkołach. Uczestnictwo jest w pełni DOBROWOLNE. Katolicy to nie socjaliści, jak ktoś nie chce to nie.... No chyba że ktoś jest wychowany na socjalistycznych historykach to wtedy jakakolwiek dyskusja nie ma sensu. No bo skoro sowieccy naukowcy określili a ich agentura na zachodzie potwierdziła ...;)
T.2019.06.11 7:32
bład w rozumowaniu - lewak nie może być bogaty i miec dobrą pracę, bo lewak żyje z pracy innych.
Agnieszka2019.06.8 8:47
Tak w sumie to ciekawe kto frondelkom bardziej przeszkadza LGBT, czy Żydzi :)
nikt2019.06.8 9:01
Ja do LGBT nic nie mam prócz tego , że przesadzają z propagowaniem swej odmienności często robiąc to w wulgarny sposób . Do Żydów mam całą listę zastrzeżeń , gdyż starają obrać mnie ze wszystkiego co ma dla mnie wartość . Stale muszę być czujna .
Agnieszka2019.06.8 9:11
Nie rozumiem tej drugiej części wypowiedzi. Tyle Żydów spotykasz na swojej drodze? A może po prostu wzorem wielu tu komentujących uważasz, że jak ktoś ma inne poglądy, może nie popiera PiSu, to na pewno jest Żydem? Wiesz, ja Żydówką zostałam tu nazwana wielokrotnie, nie obraża mnie to jakoś, ale akurat Żydówką raczej nie jestem, chociaż krakowskie "Szalom na Szerokiej" uwielbiam.
krzysztof 54+2019.06.8 10:32
skad wiesz ze to sa zydzi a nie podszywajacych pod nich chazarow
Amadeus2019.06.8 11:08
Rusz dupsko, wyjdź na ulicę i zapytaj ludzi, bo parady zboków i tych co chcą się na Holokauście zarorobić nie tylko "frondlom" przeszkadza.
andrzejhahn32019.06.8 8:46
a co moze edukowac maja nieroby koscielne czy takie jak wy nieuki frondowskie
michu2019.06.8 9:07
Niech każdy pobiera nauki tam gdzie chce :). Jedni w kościele inni w..... he he he
ff2019.06.8 9:11
zajmij się swoim chlewem kacapie
moher2019.06.8 9:38
hehe, no na pewno nie taki wieśniak ja ty, edukuj sobie swoje dziecko, jak je możesz mieć, w co wątpię, bo jak wiadomo, geje pchają nie tam gdzie trzeba, więc dziecka z tego nigdy nie będzie hehe. A ostatnie badania udostępnione prze światową organizacje zdrowia na dodatek pokazują jakich chorób można nabawić się będąc homo. Współczuję ci, pomodlę się za ciebie....
RT2019.06.8 10:06
Znowu kacap andrzejhahn3 szczeka ? Do budy ruskiej , kacapie !
andrzejhahn32019.06.8 10:15
ale was katole prawda kole w oczy .....WY CIEMNI ZACOFANI POGANSCY SEKCIARZE katoliccy................I WY SIE kATOLE DZIWICIE KIEDY GADA SIE NA WAS CIEMNA ZACOFANA MASA
polak2019.06.8 18:06
sami pedały z boki się tu wciskają więc napisze ---największe w świecie zło to PEDALSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!