Dżihadyści mordują chrześcijan w obozach dla uchodźców! - zdjęcie
29.10.15, 12:11

Dżihadyści mordują chrześcijan w obozach dla uchodźców!

6

Do obozów dla uchodźców znajdujących się na terytorium Jordanii przenikają dżihadyści, których zadaniem jest mordowanie chrześcijan. Doniósł o tym jeden z islamistów, który postanowił odciąć się od dżihadu.

Obozy dla uchodźców w Jordanii są od dawna infiltrowane przez islamskich terrorystów, których zadaniem jest wyszukiwanie chrześcijan i mordowanie ich. Takimi informacjami podzielił się z mediami chcący zachować anonimowość informator, który zrezygnował z uczestnictwa w tych okropnych praktykach, gdy zobaczył jak w obozach chrześcijanie udzielają pomocy wszystkim ludziom bez względu na wyznawaną religię.

Jeden z pracowników humanitarnych w obozie w Jordanii powiadomił z kolei, że dżihadyści uprowadzili ostatnio młode dziewczyny, by sprzedać je na targ niewolników. Takie praktyki zresztą są bardzo powszechne wśród grup ekstremistów w rejonie Bliskiego Wschodu na terenach, na któych do głosu dochodzi Państwo Islamskie. 

"Gang muzułmanów dociera tu jako uchodźcy, ale mają oni swój własny program. Są jak mafia. Ludzi zabija się wewnątrz obozu, uchodźcy są przestraszeni i boją się powiedzieć, że widzieli zabójcę. Obawiamy się, że setki dżihadystόw, pod płaszczykiem uchodźców starających się dotrzeć do Wielkiej Brytanii, przybywa tu by dokonać ataków terrorystycznych na naszych ulicach" - tak relacjonują tę sytuację prawcownicy obozów dla uchodźców w Jordanii.

ds/pch24.pl

Komentarze (6):

anonim2015.10.28 13:11
To straszne co sie dzieje na swiecie. My jako chrzescijanie musimy pamietac w modlitwie o przesladowanych braciach i siostrach w wierze. Warto tez modlic sie za muzulmanow o nawrocenie i opamietanie i glosic im Ewangelie... Choc to ostatnie jest trudne i niebezpieczne, ale to my jestemy sola ziemi i jesli nie my, to kto im zaniesie Dobra Nowine. Czytałam ostatnio: http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/3977-odjazd-imigranci-spalili-obore-pelna-swin-bo-obrazaly-ich-uczucia-religijne To straszne, w jakim zaklamaniu zyja muzulmanie. W czym moga im przeszkadzac Bogu ducha winne zwierzeta : ( Dla tego tak wazne, jest aby modlic sie o ich opamietanie, nawrocenie. : (
anonim2015.10.28 13:20
muslimy zachowują się jak naziści
anonim2015.10.28 13:59
Jeżeli prorok Mahomet ma rękach krew pok 1000 ofiar - to czy można innego spodziewać się po jego naśladowcach? I podobnie jeżeli naib Mahometowi nie wystarczało ok 30 żon i uprawiał sex nierządny to czy i jego wyznawcom mogą wystarczyć 4 żony? i podobnie jak Nauczyciel Islamu Mahomet rabował i napadał na karawany to czy jego muślimy będą inaczej postępowali? Gdyby Mahomet był prawdziwym prorokiem Najwyższego ustanowiłby dzień święty w Piątek w dniu ofiary Krzyżowej Jednorodzonego Syna, kiedy Chrześcijanin ma pościć i pokutować? należy dodać że jedyne święto jakie mieli potępieni Aniołowie - diabły był właśnie Wielki Piątek to z tej racji Jaśniejący /Surra 113,1 Iz 14,12-15) kazał swojemu prorokowi świątować ów dzień
anonim2015.10.28 14:00
Jeżeli prorok Mahomet ma rękach krew pok 1000 ofiar - to czy można innego spodziewać się po jego naśladowcach? I podobnie jeżeli naib Mahometowi nie wystarczało ok 30 żon i uprawiał sex nierządny to czy i jego wyznawcom mogą wystarczyć 4 żony? i podobnie jak Nauczyciel Islamu Mahomet rabował i napadał na karawany to czy jego muślimy będą inaczej postępowali? Gdyby Mahomet był prawdziwym prorokiem Najwyższego ustanowiłby dzień święty w Piątek w dniu ofiary Krzyżowej Jednorodzonego Syna, kiedy Chrześcijanin ma pościć i pokutować? należy dodać że jedyne święto jakie mieli potępieni Aniołowie - diabły był właśnie Wielki Piątek to z tej racji Jaśniejący /Surra 113,1 Iz 14,12-15) kazał swojemu prorokowi świętować ów dzień
anonim2015.10.28 14:01
@ufam "Czytałam ostatnio: http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/3977-odjazd-imigranci-spalili" W niczym, to jest fejk w oparciu o wiadomości sprzed 5 lat. Na frondzie też był, ale go ze wstydem po cichu skasowali... :-) A IS morduje chrześcijan, szyitów, alawitów i każdego kto nie jest posłuszny ich zasadom.
anonim2015.10.29 16:55
@RobertW18 "nie jest obowiązkiem jakiegoś dalekiego i biednego kraju [...] przeznaczać środki na inny kraj czy ludzi z niego" Ale wysyłać wojsko na durną awanturę Wuja Sama to już było? Akurat co jak co, ale Polska jest jednym z krajów, które, jeśli cokolwiek, to mają większy obowiązek niż kraje, które w tej jatce od początku odmówiły udziału. Nie żeby mi się to jakoś specjalnie podobało, ale "osioł trojański Ameryki" powinien zapłacić frycowe.