Dymisja Kamińskiego? ,,To wierutna bzdura!'' - zdjęcie
25.09.20, 10:20Fot. P. Tracz / KPRM

Dymisja Kamińskiego? ,,To wierutna bzdura!''

4

Gazeta Wyborcza” usiłuje najwidoczniej po raz kolejny wzbudzić sensację i podgrzewać atmosferę związaną z kryzysem w Zjednoczonej Prawicy. Poinformowano właśnie, że z rządu odejść ma szef MSWiA Mariusz Kamiński.

Portal wpolityce.pl ustalił tymczasem:

[…] że jest to wierutna bzdura lub wrzutka, która ma prowadzić do osłabienia ministra koordynatora służb specjalnych”.

Na łamach „Wyborczej” przeczytać można:

„Z Nowogrodzkiej wyszła również sensacyjna informacja o możliwym końcu kariery rządowej Mariusza Kamińskiego. To szef MSWiA i koordynator służb specjalnych, przed laty twórca CBA, wreszcie sprawdzony współpracownik Kaczyńskiego z silną pozycją w PiS. Od miesięcy mówiło się o tym, że Morawiecki chciałby się go pozbyć z rządu. Jak twierdzą nasi rozmówcy, >>tu nie chodzi o karę, ale o względy osobiste i zdrowotne<<”.

Rozmówca portalu wpolityce.pl w rozmowie z osobą z kół rządowych dowiedział się, że historia opisana przez „Wyborczą” została zmyślona.

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze (4):

kxtolickx derxtyzxcjx Polski2020.09.25 18:06
Nx cxlym swiecie,ludzi nx stxnowisku Kxminskiego ,regulxrnie sie wymienix,dlx zxsxdy,xlbo oni przejmujx po cichu CXLX wlxdze. I ciekxwe,ze jest to regulx bez zxdnych wyjxtkow.
Prze2020.09.25 11:01
„komendanta” totalnie pop*****liło". PiS cały, pełen przytakiwaczy i karierowiczów, a nie tylko komendanta. Szkodliwości proponowanych ostatnio regulacji już nie sposób usprawiedliwić głupotą, choć może się mylę. Bezkarność urzędników to jazda w jedną stronę - w kierunku Polski, która przestanie być państwem prawa. Już samo proponowanie takiej regulacji, a właściwie deregulacji prawa jako całości, absolutnie kompromituje autorów pomysłu, a oni brną dalej. Jaki jest cel tych ludzi, tak starannie udających patriotów? https://www.salon24.pl/u/jedrzejewski/1078754,rafal-ziemkiewicz-bije-na-alarm-non-possumus
Pisowiec2020.09.25 10:47
Bzdury żydokomuny. Nawet jeśli z powodów zdrowotnych Pan Minister by zrezygnował to ani jego ani nikogo z naszych nigdy do kryminału nie zamkniecie! Marzyło by sie wam hahahah. Na szczęście dopóki mamy prawdziwego Polaka Patriotę na stanowisku Pierwszego Obywatela RP to możecie nam skoczyć! Pan Prezydent ułaskawi każdego naszego człowieka zanim zdążycie go oskarżyć o wymyslone historie. Takiego wała! Dużo sukcesów zyczę Panu Ministrowi!!!! Brawo PiS!! Brawo Polska!!! Oby tak dalej!!!
Anonim2020.09.25 11:00
Twoje wpisy tylko potwierdzają, że PISowiec = sekciarz. No chyba, że z ich władzy czerpiesz zysk, to wtedy jesteś po prostu złodziejem jak oni.