Dworczyk MIAŻDŻY Broniarza!!! 'To chyba tyle, jeśli chodzi o chęć porozumienia...' - zdjęcie
26.04.19, 17:56Zdj. screen Youtube/Telewizja Republika

Dworczyk MIAŻDŻY Broniarza!!! 'To chyba tyle, jeśli chodzi o chęć porozumienia...'

11

Prezes ZNP, Sławomir Broniarz nie skorzystał z zaproszenia do obrad okrągłego stołu oświatowego. "Pan premier ma odwagę – żeby nie powiedzieć czelność – mówić, że dolewając paliwa do dziurawego baku, my się nie poprawimy? Szkoda czasu na tego rodzaju dialog"-skomentował słowa premiera podczas otwarcia dzisiejszych obrad. 

Broniarz zarzucił Morawieckiemu, że "nie wie, o czym mówi". 

"Ktoś, kto w swoim pierwszym słowie pokazuje wyraźnie, że nie ma bladego pojęcia, co robią nauczyciele w szkole i próbuje nas po raz pięćdziesiąty z rzędu skonfliktować ze społeczeństwem, nie zasługuje na to, żebyśmy tracili czas na słuchanie tego rodzaju obelżywych uwag"-stwierdził związkowiec w rozmowie z Polską Agencją Prasową. 

Wypowiedź Broniarza skomentował krótko szef Kancelarii Premiera, Michał Dworczyk. 

 „Kulturalnie i merytorycznie. To chyba tyle, jeżeli chodzi o chęć porozumienia:(” – napisał polityk na Twitterze. 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (11):

JaKi2019.04.27 14:44
Okrągły stół?Czyżby PiSowska reforma edukacji sprzed 3 lat sie nie udała?
Ciemnota to kupi?2019.04.27 12:01
Dworczyk kukla pisia nie chce zrozumieć ze z debila jego pokroju inteligentni wykształceni ludzie nie maja o czym rozmawiac
JR2019.04.26 20:31
Ty Broniarzu wiesz co nauczyciele robią, ile zarabiają? Nie wiesz nawet jak wygląda tablica szkolna, a tablicy interaktywnej to chyba byś się przestraszył! Co robiłeś trutniu przez ostatnie lata swojej bezczynności? Miałeś czas na udział w spędach kodziarskich, miałeś czas na udział w spotkaniach totalnej opozycji, na obserwację sytuacji w oświacie zabrakło ci czasu! Za co więc brałeś taką wysoką gażę? Na tego typa po prostu nie daje się patrzeć. Dziś nie wziął udziału w obradach bo faktycznie na oświacie mu nie zależy. Gonić gościa. Jego miejsce powinno być zgodnie z prawem gdzie indziej. O tym już pisałem wielokrotnie.
Ciemnota to kupi?2019.04.27 12:02
Trzeba było się uczyć ciolkukto ci bronil
JaKi2019.04.27 14:46
Taki sam zarzut można zastosować w przypadku Piotra Dudy i Solidarności,prawda?
Dumna Rafalala lalala2019.04.26 20:15
Mam swoją służbę domową, "trans" jak ja sama. Dba o mnie, robi mi lewatywkę, pudruje i smaruje, aby klient nie miał "niespodzianek" W wolnym czasie prowadzi moje biuro prasowe, m. in. tu na blogach Frondy. Choć mój Dumny Gej zaniedbuje się z pisaniem (nie idzie mu po polsku) to jest nieocenionym kompanionem. Tylko ta moja podręczna dziwka Dumna Trans lubi się przechwalać : "ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie". Ale to tylko pic na wodę. Ja mu to napisałam. Moja domowa Dumna Trans jest pulchniutka, malutka moczem cuchnąca, trochę zakompleksiona i podobna do Grodzkiej. Jak się zobowiązałam 0.5% dziennych i nocnych oczywiście utargów przeznaczam na tą bezdomną sukę Mikołaja. Pewnie się gdzieś po dworcowych WC szlaja. Jak to suka.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.26 19:57
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️11110zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.26 19:56
Zwryrodniały 👿katolicki👿 ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 https://www.tvn24.pl/plock-kontrowersyjny-grob-panski-interweniowala-policja,929944,s.html Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
Ewangelia wg św. Jana 12:46-492019.04.26 22:28
Ja przyszedłem na świat jako światło, aby każdy, kto we Mnie wierzy, nie pozostawał w ciemności. A jeżeli ktoś posłyszy słowa moje, ale ich nie zachowa, to Ja go nie sądzę. Nie przyszedłem bowiem po to, aby świat sądzić, ale aby świat zbawić. Kto gardzi Mną i nie przyjmuje słów moich, ten ma swego sędziego: słowo, które powiedziałem, ono to będzie go sądzić w dniu ostatecznym. Nie mówiłem bowiem sam od siebie, ale Ten, który Mnie posłał, Ojciec, On Mi nakazał, co mam powiedzieć i oznajmić.
Cogito ergo sum2019.04.26 18:15
Broniarz boi się publicznej dyskusji ponieważ tam zostanie pokazanych wiele patologii. Np nadmiar wolnych dni. Dlaczego nauczyciele mają wolny Wlk. Czwartek i Wlk Piątek? Ile jest wolnych dni kompletnie nieuzasadnionych z okazji ferii świątecznych, długich weekendów, egzaminów i wreszcie już na początku czerwca część dzieci przestaje chodzić do szkoły bo zostały już sklasyfikowane. Myślę, że uzbierałby się miesiąc zabrany dzieciom z nauki. Inna sprawa to ogromna ilość korepetycji. Im słabszy poziom nauczania tym więcej korepetycji i więcej lewej kasy. Itp.
mordechaj2019.04.26 18:02
Ale bzdura. MIAŻDŻY :))))))) Już niedługo przeczytamy, że ktoś kogoś j...ie, pier....., ruch...Co to za wsiowy hejt ?