Dwóch "dżentelmenów" i burdelowe dowcipy - zdjęcie
24.06.14, 09:31Radosław Sikorski (fot.Mateusz Włodarczyk/Wikimedia Commons) i Jacek Rostowski (fot. Wikimedia Commons)

Dwóch "dżentelmenów" i burdelowe dowcipy

12

Dżentelmen według Słownika Języka Polskiego to: "mężczyzna dobrze wychowany, taktowny, rycerski, umiejący się zachować w każdej sytuacji; także mężczyzna wytworny, elegancko ubrany". Czy zatem pan Sikorski i pan Rostowski jest dżentelmenem? Jedynie "elegancko ubrany" pasuje do tych dwóch postaci, reszta...

A oto dowód na to, że Rostowski i Sikorski żadnymi dżentelmenami nie są.

Zapis nagrania rozmowy opublikowany przez tygodnik "Wprost":

Radosław Sikorski: Znasz to? Przychodzi pan Jacek do burdelu.
Jacek Rostowski: Pan Jacek?
RS: Tak.
JR: A może pan Radek? [śmiech] No, mówisz.
RS: A burdelmama mówi: Panie Jacku, pan już dzisiaj trzeci raz.
JR: [śmiech]
RS: K...a, przez tę sklerozę to się zapie...ę na śmierć.
JR: Piękne [śmiech].
RS: Słyszałem dziś kawał. Agencja towarzyska, oferta promocyjna, cennik. Szef agencji mówi: "Panowie, blow job - 25 złotych. Anal job - 35 złotych. To bardzo przystępnie". 
JR: To bardzo przystępnie.
RS: Klient pyta: a klasyczne pierd...e? A szef burdelu odpowiada: klasyczne nie jest jeszcze w ofercie, bo niestety jestem jeszcze sam.
JR: [śmiech] Ja bym właśnie taki opowiadał, że przychodzi do burdelu facet i prosi o najchudszą dziewczynę. Jedną z najchudszych, wysoką... Gdy dziewczyna się pojawia, klient mówi: proszę jej włożyć obrożę.
RS: Obrożę?
JR: Obrożę. Reks! [woła psa] A ta cała zdenerwowana. Burdelmama zdenerwowana. Reks, widzisz? Jak nie będziesz jadł, będziesz tak wyglądać.

I jak tu nie rozpaczać nad kondycją państwa polskiego, jeśli mamy takich urzędników i poityków.

Philo

Komentarze (12):

anonim2014.06.24 9:43
Ale macie używanie :) A jak poseł Adam "Pytong" Hofman chwalił się wielkością swojego przyrodzenia w obecności kobiet, to było dobrze. Przytoczę fragment Frondowego artykułu o przemocy wobec kobiet: "Molestowanie kobiet w tych krajach ma charekter permanentny. [...] Stają się one ofiarami obmacywania, niewybrednych żartów, natrętnych pytań o podtekście seksualnym, obelżywych komentarzy dotyczących ich wyglądu [...] lub innych zachowań o wulgarnym czy perwersyjnym charakterze." Kochani, panowie Rostowski i Sikorski dowcipkowali sobie we własnym towarzystwie, tymczasem zachowanie pana Hofmana - według frondowej definicji - podpada pod definicję molestowania. Czyżby był tajnym agentem dżędera?
anonim2014.06.24 9:59
żeby oni tylko opowiadali dowcipy ale oni dużo gorsze rzeczy mówili
anonim2014.06.24 10:07
Ten poziom humoru zamiłowania do ostrych prymitywnych wulgarnych dowcipów oznacza dla mnie jedno, że to ludzie bez zasad moralnych. Udają kogoś wielkiego a prawda jest taka, że to rynsztok spod budki z piwem. Hipokryzja na kilometr! Czy Polacy machną ręką i dadzą z siebie robić pośmiewisko, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie?! Nie pomyśleliście, że przez pryzmat tego co wyszło na jaw inne kraje będą nas postrzegać?! Jeśli ci skompromitowani ludzie nie odejdą od władzy, jeśli nic z tym nie zrobimy, to będziemy tak jak oni gówno warci, sorry za "gówno"...
anonim2014.06.24 10:19
No proszę ilu "świętych" się ujawnia, nikt nie przeklina, każdy kocha swoich szefów, nikt nie opowiada sprośnych dowcipów, cud czy hipokryzja?
anonim2014.06.24 10:44
@grzechol Kto nagrał Hofmana dlaczego? ABW ,prokuratoria nie wkroczyła do akcji?Nie szukali tak goraczkowo winnego? Powinien być chyba jako facet zadowolony ze kobietki z jego otoczenia chciały oglądać, widać było co. Z tą zasadniczą różnicą że społeczeństwo nie jest zainteresowane jakimś flaczkiem między nogami tych dyskutantów, dorzucając Belkę, Tuska i Komorowskiego i resztę bandy.Ludzie żądają ich dymisji !! A mafia trzyma się stołeczków i koryta!
anonim2014.06.24 10:49
prostackie mozgi, to i prostackie kawaly - nie wiem dlaczego sa osobnicy, ktorzy mysla, ze jak wloza garnitury, biale koszule i krawaty,to sa kims lepszym. Teraz wielu lemingom otworzyly sie oczy i zobaczyli jakich prostackich debili wybrali,ci politycy to chamy ktorzy w polityce Europy i swiata sa tylko kelnerami, ktorzy na tacy donasza pieniadze.
anonim2014.06.24 10:56
chamy do potęgi.
anonim2014.06.24 11:19
ODDAJE GŁOS LEPSZEMU! http://max.salon24.pl/592399,polska-afera-watergate-w-maxtv
anonim2014.06.24 11:46
Osobiście nie cierpię Sikorskiego (za watahę) ani Rostowskiego (za VAT i OFE), ale akurat za to bym się ich nie czepiał. Poczucie humoru to prywatna sprawa - akurat nie mająca absolutnie nic wspólnego z dyplomacją ani z finansami - w odróżnieniu od innych rozmów !!! Zresztą na tej samej zasadzie Hoffmana też się nie ma co czepiać bo na szczęście jego większy czy mniejszy ch** nie ma przełożenia na politykę państwa.
anonim2014.06.24 13:34
A ja się pytam, czemu wywalono na zbity pysk Roberta Węgrzyna, za to, że chętnie popatrzyłby na lesbijki? Proszę zadać to pytanie prosto w twarz Tuskowi i jego kompanom!!!
anonim2014.06.24 14:48
Nic nie rozumiecie, oni wrócili do pierwotnego znaczenia słowa gentleman, które oznaczało osobę z elity posiadającą dobra ziemskie - zmianę znaczenia tłumaczy CS Lewis we wstępie do "Chrześcijaństwa po prostu"
anonim2014.06.25 14:15
Kawalarze. Znany typ z przyjęć. Nudziarze pozbawieni kreatywności.