Dulkiewicz dla 'Die Welt':Gdańsk przyjmie uchodźców wbrew PiS - zdjęcie
07.03.19, 12:20screenshot Youtube - Pomorskie.eu

Dulkiewicz dla 'Die Welt':Gdańsk przyjmie uchodźców wbrew PiS

104

Partia wykorzystuje dla swoich celów katastrofę samolotową w Smoleńsku, w której zginął Lech Kaczyński, brat bliźniak szefa partii Jarosława Kaczyńskiego oraz inni przedstawiciele polskiej elity” - powiedziała w rozmowie z „Die Welt” nowa prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Dulkiewicz, którą gdańszczanie na prezydenta miasta wybrali zaledwie cztery dni temu, już atakuje Prawo i Sprawiedliwości, na dodatek w niemieckich mediach. Robiąc to, stwierdza, że to PiS „pogłębia podziały wśród Polaków”.

 

Stwierdziła też, że „PiS obarcza opozycję współwiną i rozpowszechnia teorię o zamachu”.

Co więcej, w rozmowie zapewniła, że przyjmie uchodźców i dodała:

Pawłowi było wstyd z tego powodu, że Polska nie przyjęła właściwie żadnego uchodźcy. Był chrześcijaninem, był bardzo wierzący, stąd jego zaangażowanie”.

dam/wp.pl,Fronda.pl

Komentarze (104):

urszula2019.03.12 9:59
CHRZESCIJANIN ma obowiazek pomagac pokrzywdzonym wojnami, ale nie ma obowiazku poddawac sie komus,kto nie chce pracowac na swoj chleb,ale chetnie grabi ,gwałci i uzywa rozboju. Tacyi i tym podobni niech zostaja u siebie a my chetnie przyjdziemy im z pomoca humanitarna ....zreszta to robimy....nasza pomoc humanitarna ,szczegolnie zdrowotna znana jest na bliskim wschodzie w rejonach walk z IZIS. w jednym z listow sw.Pawła pisze sie , ze podczas odwiedzin w domach chrzescijan , gosc nie moze byc ciezarem ,dlatego pracuje,by zarobic na swoj chleb. Pani Dulkiewicz moze do swojego domu przyjac uchodzcow jako gosci ale wbrew racji stanu przyjmowac jej uchodzcow do Gdanska nie wolno. JEJ ONBOWIAZKIEM JEST DBANIE O BEZPIECZENSTWO GDANSZCZAN a nie narazanie ich na rozboj, gwałty, kradzieze ze strony uchodzcow.
Jerzy2019.03.10 18:16
Paweł A. był chrześcijaninem i był bardzo wierzący. Ciekawa teoria. Zapewne już została zweryfikowana po Tamtej Stronie. Zaś gdańszczanom należy się współczucie, że tę panią sobie wybrali. Poniosą tego żałosne konsekwencje.
Mitek2019.03.9 13:10
To zwykła szmata , wycieruch ....nic więcej ! Szkoda nawet czasu na dyskurs ,,,,
izydor2019.03.8 18:24
Popatrzcie na jej oczy , bije z nich nienawiść do wszystkiego co polskie.
polka2019.03.8 16:34
Pewnie nie da mieszkan biednym Polakom, ale na zlosc rzadowi chce przyjac islam.Oby sie nie naciela na jakiegos jurnego islamiste.
Ewa2019.03.8 16:23
Jestem przeciwko przyjmowania uchodźców, bo sami biskupi i księża z ich terenów mówią, że nie takiej pomocy im potrzeba. Jeśli wykorzenimy Syrię z obywateli w kwiecie wieku, to ktoś przejmie ich kraj. Natomiast wnioskuję, żeby pani Dulkiewicz przyjęła do swojego domu uchodźców koniecznie, a nie obdarowywała nimi gdańszczan i Polaków.
gosia2019.03.8 16:21
droga panienko - Gdańsk nie jest twoją własnością - czy uchodzcy będą czy nie - o tym decyduje Rząd szczęśliwie nam panujący
klaus2019.03.8 10:00
mam pytanie czy Gdańsk jest jeszcze Polski, czy jest tak jak w okresie międzywojennym, wolnym miastem podlegającym jurysdykcji Niemiec za takie deklaracje, które są w jurysdykcji panstwa Polskiego a składa je osoba obojętnie jakiego miasta Polskiego tym samym łamie prawo i powinna z automatu być pociągnięta do odpowiedzialności, Państwo Polskie powinno zapytać Tą Panią czy przestrzega prawa polskiego czy je wypowiada.
kasi2019.03.8 12:35
czytajac ciebie dobrze żeby Gdańsk był wolnym miastem, i nie tylko Gdańsk :))
Czy to jeszcze Polska2019.03.8 9:35
czy już Judeopolonia z żydowsko-niemiecką wyspową autonomią obejmującą większe aglomeracje? Odrębna polityka historyczna, zagraniczna, własna i wroga Polakom kasta sądowniczo-prokuratorska, powiązana z UE i odrębna w dużej mierze kasa, promocja wszystkiego co antypolskie i antykatolickie... Na naszych oczach pod rządami koncesjonowanych "patriotów" państwo Polaków rozpada się..
lolek2019.03.8 9:09
Żeby tak mówił jakiś gaulaiter wolnego miasta, to rozumiem, ale prezydent polskiego miasta, to nie rozumiem
mamu2019.03.8 8:33
i bardzo dobrze,byleby mieszkali w granicach miasta i mieli zakaz wyjazdu poza misto,przecież gdańszczanie tak chcieli.Demokracja ma swoje prawa.
Hanys2019.03.8 7:51
typowa, by nie powiedzieć: wzorcowa, chazarska, wschodnia morda
ewka2019.03.8 7:28
PAdamowicz był takim wierzącym chrześcijaninem ale jakoś tak nie mógł zapamiętać siódmego przykazania. Ciekawe jak te tłumy uchodźców przyjmą gdańszczanie.Brawo wy! Macie prezydenta jakiego sobie wybraliście.
TORO2019.03.8 6:42
On to może i był chrześcijaninem i typem fana LGBT ale do Gdańska będzie ściągać islamistów w końcu meczet już w Gdańsku mają.
Janusz2019.03.8 6:29
Nie wolno przeciwnikom zabraniać popełniać błędów ! Niech przyjmują ! Ja pamiętam co było gdy fundacja ESTERA przyjęła 100 rodzin z Syrii. Wszyscy uciekli natychmiast do Niemiec a niektórzy podali państwo polskie do sądu o oszustwo
anonim2019.03.8 3:54
Gdańsk też ma swoje plagi. W ubiegłym roku szambo miejskie w Motławie. A w tym roku Dulkiewicz w ratuszu.
sct2019.03.8 0:14
Bo ku.wa z Berlina tak chce.A jak szwabska kanclerzyca zakończy (nie-) rząd to spier.oli do Paragwaju tak jak jej poprzednicy.
Mirek2019.03.7 23:07
"był bardzo wierzący, stąd jego zaangażowanie”. - to pewnie dlatego popierał sodomitów. Dom wariatów. Strach już jechać do Gdańska. To jakiś inny kraj. Inni ludzie. Już nie polacy.
Grizzly2019.03.7 22:42
Co na to MSW i ABW?
emhyr2019.03.7 22:24
Powinna być ustawa regulująca import uchodźctwa i na pewno nie powinno to pozostawać w gestii lokalnych pajaców. Tak smao jak i ustawa dot. importu taniej siły roboczej stworzyła niekontrolowany napływ szumowiny ze wschodu i nie tylko. Tak nie powinno być. Że każdy smród na zagrodzie sprowadza kogo chce i ile chce a potem morderstwa, napady, kradzieże, gwałty itd. dotykają zwykłych ludzi a winnych zrobienia z Polski enklawy przestępczości i rozkwitu gangów wschodnich - nie ma.
już2019.03.7 22:08
Adamowicz też przyjmował. Widać było takie rzuty sporych ich grup przemieszczających się w grupach i wyposażonych w takie same torby. Tyle że niewiele ich zostawało bo jak tak blisko faszystów już są to jechali dalej do nich. Jeżeli ona poszła pluć na Polskę to prawdopodobnie teraz zaleje nimi to miasto. Czas się stąd zabrać.
Eva2019.03.7 20:04
Tatk, tak paniusiu, Adamowicz był bardzo wierzący na pokaz. A poza kościołem robił machloje, kradł jak dobry kryminalista, to była jego wiara i religia. Rozumiem, że teraz pani pójdzie w jego ślady, mafia gdańska musi trwać. A co do uchodźców, ilu ich miał w domu Adamowicz, za kradzioną kasę mógł ich sporo utrzymywać. Ilu uchodźców ma Pani w swoim domu? I jeśli już przyjmie pani uchodźców do Gdańska, to prosze dobrze dbać by się nie rozleźli po całęj Polsce, proszę mocno ich trzymać na smyczy. Przy okazji niech gwałcą Gdańszczanki i niech zaczną od Pani rodziny.
jan lesiak2019.03.7 20:43
pilnujcie, aby się nie porozłazili po woj . pomorskim, ci ,,uchodźcy", a pani prezydent Dulkiewicz w końcu wybrana w wyborach demokratycznych,lecz gdyby Adamowicz miał ulubioną papugę, też wyborcy gdańscy z miażdżącą przewagą głosów wybraliby papugę, ma pomysł , aby ich trzymać w Gdańsku, bo będą to zdrowi ,, wyposzczeni, czarnobrewi mlodzieńcy, się żadnej roboty nie bojący.
matis892019.03.7 19:23
Politycy lewakoateistów kłamią że są wielkimi katolikami choć nie są wcale, a lewakoateistom się to tak bardzo podoba. Lewakoateiści pchają się do Kościoła jak nikt i wszyscy to wychwalają choć każdy wie że do obłuda na maxa. Za Franciszka ateizmu już nie ma to czysta Religia Światowa do której lewakoateści są pierwsi ze wszystkich religii.
por2019.03.7 19:40
i jeszcze przejmują stanowiska aby manipulować ludzmi w kościele
matis892019.03.7 19:53
Racja, w KK za Franciszka ujawnia się coraz więcej lewackoateistycznych, masońskich kapłanów, wszyscy oni są wspierani przez lewakoateistów. A jak politycy lewakoateistów mówią że są wielkimi katolikami to lewakoateiści są wtedy tacy zachwyceni. Lewakoateiści obecni pchają się do KK jak nigdy w historii, udają nawet katolikó i wszyscy się tym zachwycają, ale reprezentują Religię Światową jak nikt.
Agnieszka2019.03.7 19:09
Chora kobieta. W Libii, która przyjęła chętnie wielu poszkodowanych wojna sąsiadów i była dumna, że pomaga faktycznym, prawdziwym uchodźcom z Syrii, ludzie chcą, żeby już wracali do siebie i głośno mówią, że już ze szkodą dla Syrii i Libii przedłużają u nich pobyt. Syryjczycy żyją w prowizorce, dostają pomoc finansową i dodatkowo za marne grosze gotowi w każdej pracy jeszcze coś dorobić a dla Libańczyków pracy brak i zarobki przy takiej liczbie niewymagających pracowników spadły do stawek, za które wyżyć się nie da, więc Libańczycy za chlebem muszą emigrować ze swojego kraju. Syryjczycy też chcą wracać do siebie, bo większość terenów w Syrii już bezpieczna i tylko jest nagląca potrzeba, żeby tam domy Syryjczykom pomóc odbudować i kraj, bo sami rady nie dadzą. A zafiksowana na nienawiści do PiS-u Dudkiewicz zamiast myśleć o tym jak faktycznie w danym czasie pomóc pomóc, to chce chyba wspierać światowy terroryzm, przyjmując nie wiadomo kogo albo kolejnej wojny oczekuje, żeby potrzebujący do przyjęcia byli. Puknij się kobieto i jak chcesz zabłysnąć swoją dobrocią na tle PiS-u, to się zajmij pomocą polskim bezdomnym, których PiS jak wcześniej PO też ma w nosie. Albo się zajmij takimi jak zbójca Adamowicza zanim zabiją, okradną, pójdą na usługi mafii - żeby po wyjściu z więzienia mieli perspektywę powrotu do normalnego życia, społeczeństwa a nie tylko śmierci jako bezdomny albo recydywy, żeby przy której najważniejsze jest podniesienia swojej pozycji w hierarchii przestępczej jakąś spektakularną zbrodnią, żeby ostatnim popychadłem w więzieniu nie być. A Gdańsk to nie Dudkiewicz, więc trzeba było trąbić o tym uczciwie w kampanii prezydenckiej albo teraz referendum zrobić jak się bała zaryzykować a nie tylu ludzi w konia dziś robić, narażać i wykorzystywać.
Piotr Nowak2019.03.7 19:14
Agnieszko MIłosz Ona nazywa się Dulkiewicz. Nie Dudkiewicz. A poza tym bredzisz. Pozdrawiam :)
Agnieszka2019.03.9 20:44
Nazwisko nie jest dla mnie warte zapamiętania jak z Nazari i Mochbacherem. Prawdziwym problemem, za który przepraszam bardzo, jest wyłącznie to, że napisałam Libia zamiast Liban. A to, co napisałam, oparłam na opisie sytuacji w Syrii i Libanie, o których kilka dni temu opowiadał człowiek, który w Libanie żyje od lat i problemy zna z autopsji a nie wyobrażeń. Skoro jednak nie jest ważna realna pomoc ludziom poszkodowanym przez wojnę i opinia jak jej udzielać ludzi, którzy najbardziej aktualne, stale zmieniające się potrzeby poszkodowanych znają a najważniejsze jest nakręcanie polskiego piekiełka, bo jakaś Dudkiewicz ma urojoną wizję swojej dobroczynności w oparciu o zafiksowanie na robieniu na złość i odwrotnie niż PiS, to faktycznie bredzę, bo myślałam że choć raz może chodzi o ludzi, ich problemy a nie o "pępki świata" z jakichś partii typu Dudkiewicze i ich potrzeby propagandowe pod wybory.
Agnieszka2019.03.9 20:57
O sytuacji w Libanie a pod koniec o prawdziwych potrzebach uchodźców z Syrii AKTUALNIE mówi Kazimierz Gajowy od 12-tej minuty programu "Oo co chodzi" https://www.tvp.info/41305240/06032019-1732 No ale Dulkiewicze nadal "Na złość babci będą odmrażać NAM uszy"
Jan Radziszewski2019.03.7 19:06
Nie ma problemu dla niej miejsca w PIEKLE nie zabraknie podobnie jak dla jej gacha Adamowicza
Piotr Nowak2019.03.7 19:11
Jedno jest pewne. PiS zamiast rozdawać pieniądze powinien wam leki kupować.
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.03.7 21:53
Lubiem pana czytać bo mamy cuś wspulnego. Ma pan racje ten z metra scienty to nakradl panie jerzcze w naszej solidanosci. Tera sie kamófluje. Deweloperka jusz się interesował jak ja z Kiszczakiem snółem plany. Dawał słowo chonoru ze źle na tem nie wyjdziemy. Tera tczeba na niego uwarzać. Bendom z okien wyskakiwać jak bendem prezydentem. Młody człowieku glosuj na nas. Niech pan poda dalej, z gury dzienkuje.
anonim2019.03.7 22:00
a tobie szympansie bonobo klatkę
Mateusz Jegliński2019.03.7 18:51
Czy w kraju kaczora dyktatora jurgieltniki mogą ponieść odpowiedzialność? Czy nazywanie popierającego aborcję i inne zboczenia byłego p Gdańska wierzącym katolikiem, doczeka się kiedyś sprostowania tchórzliwego episkopatu? Oj PIS, PIS, tylko potraficie się nadymać i ruszać palcem w bucie. To w Polsce władza centralna ma coś do powiedzenia, czy p miasta może robić co chce?
Auferetur Inferunt Insaniam2019.03.7 18:17
Poczytałem komentarze. Coś pięknego, ta bezsilność i tylko wyzwiska. Coś pięknego. Veni Vidi Vici, pani Olu.
Piotr Nowak2019.03.7 18:29
Pełna zgoda. Taki katolicki portal z którego ciągle "lewactwo" chcą wyrzucać. Bo tu samo dobro jest... A tu takie miłosierdzie się wylewa milunie. Szambo dno i metr mułu. Amen. "Bóg Honor Ojczyzna" w pełnej krasie...
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.03.7 21:51
Lubiem pana czytać bo mamy cuś wspulnego. Ma pan racje ten z metra scienty to nakradl panie jerzcze w naszej solidanosci. Tera sie kamófluje. Deweloperka jusz się interesował jak ja z Kiszczakiem snółem plany. Dawał słowo chonoru ze źle na tem nie wyjdziemy. Tera tczeba na niego uwarzać. Bendom z okien wyskakiwać jak bendem prezydentem. Młody człowieku glosuj na nas.
anonim2019.03.7 21:55
A u ciebie ''bób-humus -kapusta ups .. włoszczyzna'' I wiesz nikt cie tu nie chce, wypir........
Mateusz Jegliński2019.03.7 18:58
Zwcieńnstwo kogo i nad kim idioto? A miłosierdzie wbrew tutaj brylującemu o Szustakowi ma swoje granice, tak samo i katolicka cierpliwość nad atakami na ŚwKRK. Idioto, swoje głupoty trzeba uzasadnić. Spróbuj porównać po czyjej stronie jest więcej wyzwisk. A swoje lewackie mordy (cytując klasyka) to zabierać ze ŚwKRK. Myslicie, ze tylko lewactwo potrafi wyprosić nieprzychylnego im dziennikarza z ich zlotów lewackich wiedźm?
Janosik2019.03.8 5:23
Zycze ci islamskich radykalnych sasiadow .
Jack Em2019.03.7 16:54
Taki z niego chrześcijanin jak Merkel czy Stalin ! Aborcyjny morderca !
Anna2019.03.7 16:39
Im bliżej do wyborów, tym więcej antypolskich wiedźm się ujawnia. I chyba tusk jej podpowiedział, że trzeba grać na Smoleńsku. Ohyda!!
Agnieszka2019.03.7 15:16
Czytam te komentarze i jestem przerażona. Co się w wami ludzie dzieje? Gdańsk w demokratycznych wyborach wybrał sobie prezydenta. Pani prezydent nie jest z PiS, nie popiera polityki PiS, więc wszyscy mocno zaangażowani, prawdziwi Polacy uważają za punt honoru zniszczenie jej,wulgarne wyzwanie, obrażenie. Bo jak ona śmie mieć inne poglądy! Jak śmie oburzać się na łgarstwa rozpowszechniane na temat jej i jej córeczki! Oprócz wyzwisk trolle frondowe poszły dalej. Przemiły Tomasz proponuje wymyślne tortury, widać dalej tkwi obiema nogami i głowa w głębokim stalinizmie. Bardzo zakamuflowany ( zapewne ze strachu)TY/MY uzewnętrznia tu swoje fantazje seksualne. Pozostali panowie, jak przystało na dzielnych potomków naszych honorowych rycerzy, ułanów i powstańców obrzucają Olę Dulkiewicz wulgarnymi wyzwiskami sugerującymi jej złe prowadzenie się( tym samym ukazując nam swoje głębokie kompleksy). A później, jak dochodzi do nieszczęścia, to przecież wszyscy są niewinni, nikt nie szczuł i nie groził.
diki2019.03.7 16:14
jak to jest z hejtowaniem ? gdyby nowa Pani prezydent skarżyła się tylko na hejtowanie no to bym to zrozumiał... z drugiej strony hejtowania nie można przypisać jakiejś opcji bo może te 2/3 to ruskie trole.. ? czyli ni-kto ale Pani Prezydent czepiła się Smoleńska nie wiedzieć czemu ... wpis powyżej : diki 7.3.19 15:38 na prawdę w tej sprawie PO nawet "nie ma włosa" na swoja obronę... to co zrobiła PO jest nie do obrony... jaki Prezydent Polski by nie był... jest całą dobę w pracy ...a prywatnie ? ? ? prywatnie to może chodzić do kibelka tylko... tak więc nowa Pani Prezydent Gdańska "w moich oczach" straciła wszystko... ale na szczęście nie jestem z Gdańska... i Gdańszczanom nie współczuje... "tak chcieli"... "tak mają"... tak jak piszesz...
Agnieszka2019.03.7 16:36
Powtarzam, ma prawo mieć swoje poglądy, a jakie one by nie były to i tak części naszego podzielonego społeczeństwa się nie spodobają. Jeśli chodzi o te podłe insynuacje, jakoby ojcem jej córki był Adamowicz, to uderzają one w wiele osób, najmocniej w małą Zosię, jej mamę, ale też w córki i żonę Adamowicza, aż wreszcie w pamięć i dobre imię zmarłego prezydenta. Ale co to kogo obchodzi, prawda? Ofiary muszą być, a że są nimi dzieci, to nie ważne.
diki2019.03.7 16:55
nie odnoszę się kto tam czyim ojcem jest... bo nie wiem ... i odnoszę się ogólnie do tego że hejtowanie jest złe.. ale też jest anonimowe czyli ktoś miesza ...może w 2/3 ruskie trole.. a głownie odnoszę się tylko do wypowiedzi nowej pani Prezydent o Smoleńsku ...więc nie wiem komu odpowiadasz bo nie mi... i nie na temat mojej wypowiedzi... a Rada dla Pani nowej Prezydent... : niech się o Smoleńsku nie wypowiada... bo jej wiadomości (być może twoje też) na ten temat i nastawienie nakręcone przez TVN i GW ... do niczego się nie nadają są żenujące... a brak PO-rzetelnego śledztwa (w zasadzie brak śledztwa) mogą być tylko przyczyną wstydu dla PO i ich zwolenników do końca świata i jeden dzień dłużej... czasem "milczenie jest złotem... " a nie latanie do niemieckich mediów i opowiadanie głupot podobnie jak nie jaka Pani Róża... kiepski pomysł do naśladowania
henio2019.03.8 8:13
Dobre imię prezydenta? Adamowicza masz na myśli kobieto? Dobre imię skorumpowanego oszusta i przekręciarza? Chyba jesteś w szoku.
Anna2019.03.7 16:49
Ja też jestem przerażona, jak słucham, co wybranka gdańszczan opowiada niemieckiej prasie. To nie jest polityka opozycji, a antypolskie, wulgarne ataki w obcych, wrogich pismach, których redaktorzy spijają z ust tej targowiczance ataki na polski rzad. A już wyciąganie teraz smoleńskiej katastrofy, żeby jątrzyć, dzielić i prowokować, w dodatku w niemieckiej prasie, to po prostu NIKCZEMNOŚĆ. Przykre, że pani nie widzi ohydy tego paplania.
Agnieszka2019.03.7 17:08
To nie jest antypolskie, to anty-pisowskie, na szczęście PiS to nie Polska. To my mamy wrogów? Widzi Pani, my nie prowadzimy z nikim wojny, więc wrogów nie mamy, to znaczy nie mieliśmy, dopóki nie zaczęto podatnym jednostkom wmawiać, że powinni nienawidzić Niemców, Rosjan, Syryjczyków, Francuzów i Tuska. Widzę ohydę waszego jątrzenia i nienawiści. Na własnej skórze doznałam hejtu, a nawet stalkingu (pozdrawiam Janinę i Cynka) i widzę, co próbuje się robić z Aleksandrą Dulkiewicz i jej rodziną.
diki2019.03.7 17:56
Agnieszka nie zrozumiałaś wpisu... Głownie chodzi o nie wyciąganie sprawy Smoleńska ... tak się składa że nie pełny raport mówi twardo : o rozpadzie w powietrzu... nie rozumiesz... prostej rzeczy : że ładna pani na ładnym tle w TVN coś powie to nie oznacza prawdy.. a oznacza inżynierie socjologiczną ...ale taka czy inna inżynieria socjologiczna nie zmieni faktów z przeszłości i nie zmieni twardych dowodów... bo nie ma takiej opcji w rzeczywistości.. problem z hejtowaniem jest taki jak podczas "ciamajdanu" z niedoszła ofiarą co to udawała ofiarę .. a w tym wpisie sama robisz hejt być może nie świadomie ... "dopóki nie zaczęto podatnym jednostkom wmawiać, że powinni nienawidzić Niemców, Rosjan, Syryjczyków, Francuzów i Tuska." kto to wmawia ? bo nie wiem ... może ruskie trole... ale z drurgiej strony za co mam lubić Tuska... przecież jestem moherem.. kto to powiedział ale "to pryszcz ..." w stosunku do dowodów w sprawie smoleńska ... czy mam za to lubić Tuska ? miał być 3 razy 15% a był od 17 do 20 mld rocznie ukradzione na samym Vacie z paliwa... czyli walka o prawdę i własny interes, i ukaranie winnych... to dla ciebie wzywanie do nienawiści ? coś "nie teges" z tym twoim myśleniem... i tak się sama nie świadomie shejtowałaś ... tak to bywa...
Agnieszka2019.03.7 18:20
Ja robię hejt? Celowo nie mówię o Smoleńsku, bo wystarczająco długo byliśmy co miesiąc zarzucani tekstami "jesteśmy coraz bliżej prawdy". według mnie prawda jest jedna. Złe warunki, zła organizacja lotu, nieprzygotowane lotnisko i rosyjska bylejakość. Dodatkowo ambicjonalny przymus lądowanie mimo zlej pogody. Tragiczna katastrofa, tragiczne wydarzenie, a ofiary niech spoczywają w pokoju. I więcej na ten temat nie będę pisać,mimo prowokacji.
diki2019.03.7 19:21
Agniesiu ... i to jesteś szkolnym typowym przykładem inżynierii socjologicznej TVN GW i itp... ale będę cierpliwy https://www.youtube.com/watch?v=Qk1SrSS4AmU to masz powolny przelot na lotni w kierunku pasa startowego... brzoza leży prostopadle do linii ewentualnego uderzenia (kierunku lotu) (złamanie 3 zasady dynamiki Nevtona) lewego skrzydła... więc ? więc 11 metrów w prawo stoi mniej sławna buda Bodina więc ogon samolotu (z trzema silnikami na ogonie) przeszedł by ledwie 2,5 metra do 3 metra nad dachem tej budy w pochyleniu 15 stopni (tak mówi Raport Milera zał.4) na CIĄGU STARTOWYM ...prędkość odrzutu spalin około 1,5 macha (1 200 km/h * 1,5 = 1 800 km/h) z sinus-a policzysz że dysze silników były by na wprost od dachu i górnej części ściany od 8 do 12 metrów ledwie.. .tej chałupki z dykty... i chałupka nie uszkodzona szyby nie wyleciały... a drzewka z brzozą nie wycięte... film jest chyba z 2013 roku... komisja Milera twierdzi że była na miejscu... to już nawet nie chodzi i geometrie wykreślną ... ale a orientacje intuicyjną w przestrzenie.. to ma każdy ... więc jak była jak dla mnie... nieszacowna komisja Milera twierdzi że w tym miejscu przeszedł samolot o rozpiętości skrzydeł około 40 m (38,5 m) na wysokości 5 metrów od ziemi ledwie... to ja się pytam czy te inżyniery od Milera są w stanie normalnie chodzić po ulicy i omijać przeszkody typu ławka czy jakieś słupy... a tu masz przykład crasch test dc-9 chodzi o dwa słupy, drugi słup faktycznie tnie skrzydła ale i sam odpada po linii film na wprost : https://www.youtube.com/watch?v=bK-lW9i-Hjc film z boku : https://www.youtube.com/watch?v=TrIZd53Gl4E czas filmu od 5:20 do 5:30 jak odleciał kołek... co ściął końcówkę skrzydła jak zrozumieć 3 zasadę dynamiki newtona np. obejrzyj sparing bokserski ...jak ktoś dostanie z prostej to jak głowa odskakuje a jak ...jak dostanie z sierpowego.. to jak ? nawet ogłaszałem konkurs wkręcić ołówek w imadło walnąć czymś i jak ołówek odleci prostopadle do linii uderzenia to flaszkę stawiam ale chętnych nie ma... a tu nie pełny raport http://podkomisjasmolensk.mon.gov.pl/plik/file/raport_techniczny.pdf np. strona 26 fot.22 zawinięta w ślimak (lub naleśnik) poszycie skrzydła ale w osi góra dół prostopadle do niby uderzenia w brzozę.. no jak ? w uderzeniu w brzozę blacha odginała by się do tyłu ale nie w ślimak.. "i po zmiatane" dowody są twarde.. nic nie poradzisz ani ja nie poradzę ...widać co widać... samolot przeleciał wyżej ... i się rozleciał w powietrzy , urwana końcówka faktycznie leży 50-60 za brzozą... ale brzoza jest nie winna .. ale winni są ci co tak w poprzednim Raporcie Milera nakłamali... i co nadal będziesz opowiadać te głupie formułki z TVN ?
ZERR02019.03.7 18:26
Bo im się wydaje, że jak zwyzywają jakiegoś kozła ofiarnego, to Zło się przestraszy i ucieknie. Zło (może być spersonifikowane jako Tusk) z całą pewnością się nie przestraszy i nie ucieknie. To jest dziecinada.
Patriota2019.03.7 18:28
jestes zwykłą antypolska suką dlatego tak bronisz innej suki.Twoje dzieci to bękarty diabla bo sama nie wiesz z kim je masz. wszyscy razem zdechniecie jak scierwa.
Piotr Nowak2019.03.7 18:55
O jak ładnie. A teraz zapie..laj do kościółka pojęczeć o miłości, dobru i miłosierdziu... Nie zapomnij o "pokój nam wszystkim" i spowiedzi. A potem leżąc w swoim łóżku pomyśl: Jestem katolikiem. .. A potem idź do łazienki, spójrz w lustro i napluj sobie w twarz. Będziesz miał bonusa że naplujesz qrwie w ryj. (+1 do cebuloświętości) Potem tylko paciorek. A rano od nowa. ps. No i o patriotyzmie nie zapominaj "Bóg Honor Ojczyzna" . Tylko jaki bóg? Jaki honor? No i ojczyzna to tylko twoje urojenie. Skoro masz takie do rodaków podejście. Skrzywiony półmózgu. :) Rafałek prawda? Ja cie zawsze poznam a ty o mnie przecież też nigdy nie zapomnisz... Misiu.
Patriota2019.03.7 19:10
Nowak zalosny jestes wielbicielu dziwek
Piotr Nowak2019.03.7 18:58
Nawet jak nie jesteś Cynkiem to i tak jesteś tchórzliwą ciotą - bo jak jesteś taki kozak to się przedstaw :) Bo umówmy się że Patriotą to na bank nie jesteś. To tak jak ja bym się podpisał Jezus Chrystus. Łajzo. :)
anonim2019.03.7 21:58
jestem kim jestem chu.j ci do tego cioto
Piotr Nowak2019.03.7 23:53
inaczej. Jesteś nikim. I faktycznie chu.j mnie to obchodzi. Tak brzmi lepiej. Czyż nie? Zapytaj lustra. Prawdę ci powie. Buziorki i uściski oraz serdeczne gratulacje za przyznanie się do siebie. Huggs&Kisses :) Rafałku. Weź się wyluzuj. Nikt cię nie atakuje. To jest tylko w twojej głowie. papa
anonim2019.03.8 6:30
Brawo zaorać to ścierwo i jej potomstwo. niech nawet pamięc nie zostanie. Bóg Honor Ojczyzna.
ZERR02019.03.8 7:04
jejkuś, aleś ty straszny.
ciekaw2019.03.8 11:24
Patriota- czy raczej idiota. :)) Pamiętaj, co życzysz innym może ciebie spotkać, od taka Boża sprawiedliwość. Jak ty innym tak Bóg tobie. Bo rozumiem, że prawdziwy patriota to katolik, a jak katolik to powinien znać sowa żyda Jezusa?? Swojego Pana, do którego zależy zbawienie jego sługi, katolika patrioty?? Uważaj i nie szastaj tak tym diabłem, bo z twojego tekstu raczej wynika ze jesteś mu bliższy w jego „miłości do bliźniego” niż sądzisz.
matis892019.03.7 19:14
A pożniej lewaczka Agnieszka skromnie, wycofanie udaje że nie popiera seksualnej edukacji proponowanej przez polityków lewakoaetistów. Otórz wspierasz i bronisz polityków lewakoateistów którzy to popierają. Jesteś fałszywa i obłudna.
Agnieszka2019.03.7 19:22
Oj Mati, mam swoje zdanie, którego nie zmienię. Jestem fałszywa i obłudna, bo moje zdanie jest inne od Twojego?
matis892019.03.7 19:30
No przecież jasno powiedziałem czemu jesteś fałszywa i obłudna. Czytać nie umiesz więc kłamiesz dorabijąc fałszywe teorie? Bo udajesz bardzo skormnie że niby nie popierasz tej wręcz skandalicznej lewackiej seksualizacji dzieci, ale popierasz, bronisz i wspierasz polityków lewackich którzy to popierają.
ZERR02019.03.8 6:57
Oczywiście, że nie popiera. Ale jak większość ludzi w Polsce popiera demokracyję. Gdańsk wybrał - to fakt - gdańsk ma. Trzeba uznac prawo suwerenów do zrobienia sobie krzywdy.
anonim2019.03.7 21:56
czego szczujesz mendo
antonim2019.03.7 23:01
Rzeczywiście gdańszczanie wybrali, i niech się ta pani zajmie sprawami Gdańska, bo do tego została wybrana. Polityka zagraniczna to nie jest to do czego została powołana i nie ma prawa wypowiadać się w imieniu Polski ani nawet jej części jaką jest Gdańsk poza granicami kraju. Od tych kwestii są Prezydent i Rząd. Poglądy może mieć jaki chce, ale nie może działać na szkodę kraju, bo Rząd i Prezydent również zostali wybrani i w kwestie budowy dróg lokalnych w Gdańsku się nie wtrącają. Nie lubię ani tego rządu, ani opozycji, ale jeśli pani z Gdańska będzie działać na szkodę mojego kraju to będę domagać się dla niej sądu i więzienia!
sct2019.03.8 0:42
Agnieszko, nie widzisz w jakiej kondycji jest zachód?Co tam się dzieje??Chcesz żeby w POlsce wyglądało, w tej dzedzinie, tak samo??? Trzeba wyrwać chwasty zanim zarośnie nam cała Polska!
Agnieszka2019.03.8 5:31
Lepiej widzę co dzieje się w Polsce. Na katolickim forum, osoby które zaciekle bronią rodzin, dzieci, życia, życzą śmierci mi i moim dzieciom, a pozostali patrioci, katolicy, lepszy sort lajkuje ten wpis, bo taki trafiony. Niedobrze mi się robi. Nigdy w życiu niczego takiego nikomu nie powiedziałam, przez gardło by mi nie przeszło,nie potrafiłabym patrzeć na siebie w lustrze, ale wam to przychodzi lekko. Gadajcie sobie na mnie co chcecie, zresztą wszystko już tu chyba przeczytałam, ale zostawcie moje dzieci w spokoju. Niczego nie potraficie uszanować, nie ma dla was, tak naprawdę żadnej świętości, tylko puste slogany.
anonim2019.03.8 6:39
Stul pysk ścierwo. już jesteś martwa
ZERR02019.03.8 7:12
Następny pan Nikt. Honor - to twoja dewiza? Dewizka? Dewizunia? całkiem maleńska?
ciekaw2019.03.8 11:34
sct- Ty byłeś na zachodzie?? Byłeś i rozmawiałeś z tymi ludźmi? Znasz ich życie, pasje?? Na czym opierasz swoją opinię o zachodzie? Na słuchałeś się idiotów co znaleźli garstkę innych podobnych malkontentów nieszczęśliwych i powielasz stereotypy. Uświadom sobie ze UE to 500 000 000 mieszkańców.
sct2019.03.8 12:38
Byłem, żyłem (20 lat) i, co najważniejsze, powróciłem!!
sct2019.03.8 12:46
Byłem, żyłem (20 lat) i, co najważniejsze, powróciłem!! PS.Jak masz ochotę na niemiecką demokrację, to proszę, granice są otwarte, biorą każdego kopciucha to i też pewnie niejednego Polaka wezną.Wolę 100 Kaczyńskich i 50 Rydzyków niż jedną niemiecką psychopatkę która doprowadziła swój naród do piekła multikulti-pederastia!
tomasz2019.03.8 14:59
Agnieszko tu nie trzeba się przerażać tylko przyjąć szczerą prawdę. Gdańsk dzięki tej pani będzie piekłem dla jego mieszkańców. Ponieważ ta pani przyjmując uchodźców stwarza zagrożenie . Araby stworzą system w którym kobieta będzie workiem treningowym czyli bita kopana gwałcona oraz zmuszana do noszenia burki lub czadora. Inaczej będzie skrócona o głowę. I żaden policjant/tka nie pomogą bo sami będą się bali a w przypadku policjantek - bicie kopanie i gwałcenie . dlatego Agnieszko zastanów nad tym co piszesz ?
wanda2019.03.9 21:29
PRZESTAN PITOLIC DYRDYMALY DZIDZIA , TU NIE CHODZI O WYZWISKA TU CHODZI O COS WIECEJ , ALE TY TEGO NIE POJMUJESZ WIESZ JEDYNIE JAK BYC DUPOLIZEM .. NIECH TA OLA SPROWADZI CI TYCH GOSCI TO DOPIERO ZACZNIE SIE DLA CIEBIE BALANGA , BEDZIESZ MIALA RADOCHE , ZE ZAPOMNISZ O WYZWISKACH A I Z UCIETA GLOWA NAWET DO FRYZJERA NIE POJDZIESZ ..
OZ2019.03.13 15:56
P. Dulkiewicz : myślę, że na półlitrówce się nie skończy
slupski2019.03.14 15:15
mam POdobne zdanie ale .... czemu ona przekracza swoje kompetencje od polityki zagranicznej jest rząd jak tu pani wspomniała demokratycznie wybrany niech xzajmie sie tym do czego jest POwołana a mianowicie do rzadzenia miastem tak by mogli w nim zyc POLACY a wypowiadanie się przez nia na temat katastrofy jest tak obrzydliwe jak ona w chwili tego wypowiadania a teraz radzę czytac i nalizować
tomasz2019.03.7 14:49
Dulkiewicz powinna być dożywotnio zamknięta w więzieniu . Wyrok powinien być odbywany nago w lodowatej wodzie. Bez światła i innych wygód czyli warunki jak za Stalina. Wtedy dopiero będzie pokorna i przestanie służyć Niemcom.
Grizzly2019.03.7 14:45
Suka sk...rwiała!
diki2019.03.7 14:38
śledztwo trwa... w mediach z grubsza cisza... to o co tej pani chodzi ? dowody ? to nie kwestia wiary... pancerna brzoza ? se leży .. na nie zerwanych resztkach włókien prostopadle do linii ewentualnego uderzenia... więc ? na tym kierunku podejścia na ma dowodów na kontakt brzoza skrzydło ...co rozumie każdy nawet nie rozgarnięty mechanik ... ale była komisja Milera nawet tak prostych rzeczy nie rozumie... i wprowadziła ludzi w błąd .. mówiąc oględnie .... stety... nie stety... PO dała do remont samolot NATO (który to samolot nadawał się do sprzedania do Afryki) remont dokonano bez ochrony, z feralnego lotu PO zdjęła ochronę... (status head) a po zdarzeniu PO oddało śledztwo i dowody stronie postępowania (czyli Rosji) nie zrobiono rekonstrukcji materialnej, nie zbadano ciał ofiar... Kopacz kłamała jak to "w ramie w ramie... " i kto tu dzieli polaków ? nie znam tej nowej pani Prezydent Gdańska ale myślałem że jest Inteligentniejsza... a tu kalpa... poziom Schetyny i Kopacz i Niesiołowskiego ... w sumie w PO to norma... a czy wyborcom Gdańska współczuje ? w sumie to chyba nie ...chcieliście to macie...
bea2019.03.7 21:34
Warszawiakom tez wspolczuje
Tomasz2019.03.7 14:29
Jestem z Gdańska, nie wszyscy Gdańszczanie głosowali na tą panią, i ja też nie. Szkoda, że polska prawica nie ma tu jakiegoś widocznego lidera.
bea2019.03.7 14:50
to wasza wina katolikow z Gdanska ze nie wybraliscie prawicowych liderow pan Braun jest dobry szatan wszystko zrobi zeby zniszczyc Polske Katolicka
TY/MY 2019.03.7 13:55
DO SWOJEGO DOMU NIECH ZAPRASZA ALE WIZY NIECH ZAŁATWI LEGALNE . MURZYNÓW DO ŁUPIENIA DU....................Y
wanda2019.03.9 21:22
I WYDAWAC NA NICH PUBLICZNA KASE .. DO TEGO OCHRONE DLA JEJ RODZINY CALEJ I DLA NIEJ GDY IDZIE DO KIBLA CZY DO SKLEPU PO WODKE JAK TO POKAZAL FILMIK .. NIE DLA TYCH LUDZI JEST POLSKA SWIETA ZIEMIA
tolo2019.03.7 13:16
Życzę jej, żeby nie spotkała wnuka admirała Urnuga
helena2019.03.7 13:08
niech pis sie obudzi i nie liczy na dobroc ,prawde na milosc szacunek dla drugiego czlowieka tych liberale - nowego zdegradowanego komunistycznego pokolenia prawnukow wraz z komuno zydostwem ,wrogow naszej POLSKI i wszystkiego co NATURALNE DOBRE ,lamiacych konstytucje,,propagandistow surowo karac i pisac o nich w POLSKICH mediachdocierac do wszystkich POLAKOW SPIOSZKOW bo bedzie zle w koncu dojdzie do bratobojczej walki,RZAD ma tyle instrumento do ukarania zloczyncow i odsuniecia od wlady wrogow Polski na kazdym polu naukowo-kulturalno-gospodarczym i prawnym nie patrzac na wrogiej POLSCEi POLAKOM UE
OLI2019.03.7 12:48
W obszerniejszej wersji wywiadu użala się, że pseudo-dziennikarze prawicowi wymyślają fake-newsy na jej temat i na temat jej córki. No to oceńcie sami: podobna do tatusia, czy niepodobna? - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2279593912103973&set=a.882424441820934&type=3&theater
anonim2019.03.7 13:08
Rzeczywiście, skórka zdjęta z tatusia: http://4.bp.blogspot.com/-t6qH4MDQ3Q0/Vp6D_F20SxI/AAAAAAAALMw/x74w-y_pLtY/s1600/z17885888Q%252COstatnie-lata-pontyfikatu--Jana-Pawla-II--papiez-p.jpg
henio2019.03.7 13:25
Mamusia ci nie mówiła, że zabawy ptaszkiem degenerują płat czołowy?
anonim2019.03.7 12:32
To nie wolno już opozycji udzielać wywiadów?
trucker 2019.03.7 12:47
Szkopski lokaju nie szwargotaj.
Julia2019.03.7 13:35
To nie wywiad do sranie do własnego gniazda....
anonim2019.03.7 14:44
Ks. Rydzyk w Brukseli podczas wysłuchania w sprawie umieszczenia TV Trwam na multipleksie nie udzielił ani jednego wywiadu?
to ostatnie wybory potem generał...2019.03.8 7:05
problem w tym, że POLSKA to nie jej gniazdo
ciekaw2019.03.8 11:13
No ale Julia ma własne gniazdo, szkoda, ze z tego powodu rozumu musiał się przesunąć, czy usunąć :))
sesi2019.03.7 12:27
Ta suka antypolska jest taka sama jak Adamowicz
Grzegorz2019.03.7 12:52
prawda w oczy kole
henio2019.03.7 13:21
Kogo? Dulkiewicz?
igor2019.03.7 13:54
Pożyjemy zobaczymy 7 mieszkań , o niektórych zapomniał i strugał wariata , 37 kont z lewych przekrętów -ZMANIPULOWANY OSZUST niczym KULCZYK , zastanawia mnie jeden fakt ??? , sproszkowali oszusta - ja go nie widziałem w trumnie …………….///. ps. dla mnie to śmieć …../.