Duda: Złodzieje czują, że obecna władza nie popuści! - zdjęcie
27.09.17, 20:45Screenshot YouTube - prezydent.pl

Duda: Złodzieje czują, że obecna władza nie popuści!

 „Wzrosła ściągalność podatków. Ściga się tych, którzy do tej pory oszukiwali, po prostu okradali polskie społeczeństwo. Ci złodzieje, którzy okradali nas do tej pory z podatków, czują, że obecna władza nie popuści i że trzeba po prostu te podatki płacić” - mówił dziś prezydent Andrzej Duda do mieszkańców Jezioran w powiecie Olsztyńskim.

Prezydent dodawał, że Polska staje się coraz silniejsza, a jej potencjał rośnie, dzięki czemu wzrasta i bezpieczeństwo jej obywateli. Duda chwalił też efekty programu „Rodzina 500 plus” i podkreślił, że dzięki temu ubóstwo wśród polskich dzieci spadło aż o 93 procent.

To wynik spektakularny w skali światowej. Można powiedzieć tak: z jednej strony, jak wiele odwagi, ale z drugiej strony, tak naprawdę jak niewiele potrzeba było, żeby pomóc rodzinom wychowującym dzieci, żeby te rodziny mogły odetchnąć i mogły zacząć żyć godniej”

- podkreślił prezydent i dodał, że cieszy się z faktu, że sam uczestniczy w takiej ekipie, która wspiera i realizuje tego typu rozwiązania w Polsce.

dam/Radio Olsztyn,Fronda.pl