Duda wygrywa też w drugiej turze. Kto jest najbliżej? - zdjęcie
30.03.20, 07:31Prezydent Andrzej Duda/prezydent.pl

Duda wygrywa też w drugiej turze. Kto jest najbliżej?

21

Pracownia Social Changes przeprowadziła na zlecenie portalu wPolityce.pl kolejny sondaż poparcia i symulacje dotyczące drugiej tury wyborów na urząd prezydenta RP.

Badania przeprowadzono w dniach 20-23 marca 2020 na grupie 1055 respondentów.

 

Jak wynika z tego badania, obecnie urzędujący prezydent Andrzej Duda wygrałby z każdym rywali.

Wynika dla każdego z kontrkandydatów wyglądałyby następująco:

- Andrzej Duda vs Małgorzata Kidawa-Błońska – 57% - 43% (w poprzednim badaniu 56%-44%)

- Andrzej Duda vs Szymon Hołownia – 57% - 43% (w poprzednim badaniu 53%-47%)

- Andrzej Duda vs Władysław Kosiniak-Kamysz – 56% - 44% (w poprzednim badaniu 54%-46%)

- Andrzej Duda vs Robert Biedroń – 57% - 43% (w poprzednim badaniu 51%-49%)

- Andrzej Duda vs Krzysztof Bosak – 68% - 32% (w poprzednim badaniu tak samo)

 

mp/wpolityce.pl

Komentarze (21):

Jan Radziszewski2020.03.31 11:57
Wielce jest zasmucone Moje Serce i Serce Mojej Matki przez brak wiary, letniość dusz i uleganie lękowi. Dzieci moje od dnia narodzin na tym świecie policzone są dni wasze. I tak jak Ja wyznaczam dzień narodzin waszych, tak i dzień śmierci jest już wyznaczony w dniu waszych narodzin. Kto z was może przedłużyć sobie życie choć o jeden dzień, choćby o godzinę, nawet minuty sobie nie przedłużycie. „ Polska jest miejscem dla Polaków i kochających Polskę, to mówiłem w tych Orędziach. Ci, którzy służą dwóm panom nie mogą kochać Polski bo ktoś kto służy dwóm panom jednego zdradzi. Wiecie o tym, prawda? Kościoły muszą zostać otwarte. Na mszach może być mniej ludzi. Chrystus nigdy nie zalecał aby podawać sobie ręce na mszy, tym bardziej, że niektórzy robią to przesadnie i skupiają się na człowieku zamiast Bogu. Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne.
Jan Radziszewski2020.03.30 10:33
Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.” Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce. Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu. Pan pouczenia Orędzia sobota, 28 marca 2020 23, 24, 25 III cz. I Na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails/ Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha/ Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On Poniedziałek, 23 marca - Tak, na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails. Dlatego tak dużo go jest. Dlaczego, Panie, na Włochów zrzucono i to na północ? - Raz, że na Włochy, to mój dopust. Dwa, z powodu ich współpracy z Chinami. USA, i Rosja także, nie pozwalają na swobodę w takiej sprawie nawet krajom takim jak Włochy. - A Twój przekaz [Panie] przeze mnie nic nie zmieni we Włoszech? - Teraz nie zmieni. Przyjdzie jednak czas iż odniesie skutek. - Dziękuję Ci Panie za wszystko dla Polski, za zatrzymanie chemtrails, a ściśle za zatrzymanie coronawirusa w nim i w ogóle wiele chemtrails w Polsce. po to aby 3.000.000 Polaków zmarło na tego wirusa zredukowane do 200 osób do czerwca i w czerwcu 85 .000 ludzi oraz potem żeby zdechło jeszcze 30.000 Ukraiców Za niewielką ilość zgonów do końca maja, za przypomnienie o spowiedzi generalnej, za to przede wszystkim, że jesteś naszym Królem na nowych zasadach od 20 lutego i za wiele innych rzeczy. Uwaga - to niech nam odpowie expert - skąd miały żydki tyle tj ogromne ilości - tego wirusa by zrzucać go z samolotów w strugach szatańskiego chemistrails
Jan Radziszewski2020.03.30 10:24
wybranych. + Każdy zasługuje na to. + Ja przyjąłem od niewiasty to namaszczenie olejkiem. Każdy chrześcijanin niech to przyjmie od Kościoła jak Łaskę, a kapłan namaści go, by zatrzeć na duszy ostatnie plamy. Każdy kapłan niech się cieszy, że może powtórzyć ten Akt Miłości Magdaleny ku Chrystusowi cierpiącemu w ciele chorego brata. Zaprawdę, mówię wam, że to, czegoście wtedy nie uczynili Mnie, możecie to zrobić w przyszłości tyle razy, ile razy pochylicie się z miłością nad umierającym, lub chorym by przygotować go do spotkania z Bogiem. Jestem obecny w żebrakach umierających, w pielgrzymach, sierotach, wdowach, więźniach, głodnych i łaknących i zziębniętych, zbolałych i zmęczonych. + Jestem we wszystkich członkach Mego Ciała Mistycznego, w którym zjednoczeni są Moi wierni! Kochajcie Mnie w nich i wynagradzajcie za tylokrotny wasz brak miłości i sprawiając Mu tym radość i przynosząc Chwałę. +
Trump2020.03.30 9:29
Wszyscy zachęcają żeby zostać w domu, a Pan Prezydent jeździ i robi kampanię i naraża innych ludzi. PIĘKNY PRZYKŁAD PANIE PREZYDENCIE! Cóż za wzór odpowiedzialności.
Nina2020.03.30 9:18
Obecna włądza to nic tylko okradanie Polaków i demolowanie kraju na każdym polu... tylko koryto i nepotyzm jest dla nich ważny.
anonim2020.03.30 9:17
Dla komuchów z PiS tylko koryto i lans się liczy... mają gdzieś prawo oraz zdrowie i dobrobyt obywateli.
Vengo2020.03.30 9:14
Najbardziej nieudolny prezydent "długopis" w historii...
Senny2020.03.30 8:59
Prezydent Polski mówi tak: "Jestem Polakiem, ale obowiązki mam żydowskie". No i tyle w temacie. Takiego prezydenta ja nie potrzebuję.
Elektor2020.03.30 8:51
Wy oszuści pisowscy najpierw na siebie spojrzyjcie. Łamacze Konstytucji. Jest jaka jest ale obowiązuje. Co chwile po bolszewicku łamiecie prawo. Zasady wyborów można zmienić co najmniej na pół roku przed ich datą. Zrozumiała ciemnota bolszewicka? Nie na miesiąc czy dwa. Co najmniej 6 miesięcy, komuchy. Won z PiS, won z Dudą!
PO - polityczny trup2020.03.30 10:52
Ulżyło ci, jak rzygnąłeś? To teraz posprzątaj!
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.30 8:44
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.zwiazki24.com.pl i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie!
robaczek 2.02020.03.30 7:58
;] DO URN!!!!! dziadki i babcie!!!!! WÓDZ WZYWA!!!!!!! ;] mi tam pasuje ;] do urn!!! KU CHWALE PARTII, WODZA i ADRIANA!!!!!!!!! ;] choćby miala byc to ostantnia rzecz w zyciu babic i dziadka!!! za ADRIANA!!!!!!!
PIS-ior ✝2020.03.30 8:19
Ciekawe czy po wyborach, czy to w maju, czy później, też będziesz taki wesolutki?!
robaczek 2.02020.03.30 9:59
ja??? zawsze ;] w du.... mam kto wygra. wazne ze was po wyborach bedzie znacznie mniej ;] znacznie ;]
Po 11-te nie bądź obojętny2020.03.30 7:38
Drogie Polaczki, cóż, odbiło mi zupełnie. Sorry, ale ja musze na was bluzgać. To skutek lektu-ry Wyborczej i prania mózgu przez nich. Tatuś SB-ek i dziadek z Wehrmachtu też mieli swój wpływ na to. Ale oni już są na łonie Lenina i Hitlera.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.30 7:37
Miałem wpisać parę wulgaryzmów pod adresem Polski i Kościoła. Nie mogę bez tego żyć. Po prostu musze bluzgać i kłamać. Tak mi każe mój pan - szatan, któremu zaprzedałem duszę. A poza tym, nieźle nam tu płacą za te bluzgi i za długie dyżury. Nienawidzę gdy PIS idzie od sukcesu do sukcesu i zyskuje poparcie kosztem lewactwa, które potrafi się tylko kompromitować. Szlag mnie trafił, gdy Duda się modlił w Częstochowie. W dodatku tak mnie doopa boli po wczorajszym, że mam lewackie rozwolnienie. Muszę po-czytać dzieła Lenina na dobranoc, może mi przejdzie. A jak nie, to "Wyborczą" lub "New-sweek".
Idź precz, szatanie!2020.03.30 7:36
Abstrakcyjny (na szczęście!) scenariusz: W czasie zarazy rządzi poprzednia ekipa. Komorowski: - A co to jest ten wirus? Tusk: - Nie zawracajcie głowy, mam pilne obowiązki w Brukseli. Balcerowicz: - Ten wirus to jest teoria. Gorsze jest psucie państwa przez PIS. Budka - Zniszczymy tego wirusa, ale jak odzyskamy władzę. Kidawa: - Czy wirus to jest to samo co świrus? Cimoszewicz: Trzeba się było zaszczepić. Sienkiewicz: - A na ch*j z tym wirusem! Kopacz: - Grobów na metr starczy dla wszystkich. Sikorski: - Przyłączmy Polskę do Rosji; średnia zachorowań spadnie. Schetyna: -(nieartykułowane, szczerzy zęby). Bieńkowska: - Cóż, takie są wirusy... TW Bolek: - To Kaczor-morderca go wypuścił! ………… Ludzie, obudźcie! Ci, co psioczą na ten rząd, mają w d... Polskę! Są uczuleni na katolicyzm. Im chodzi o rozmycie polskości w lewackim bagnie. A tak naprawdę to o przywrócenie po-przednich, złodziejskich układów!
Ciężarny gej przejechany na pasach przez Biedronia2020.03.30 7:36
"Konstytucja jest ważniejsza niż ludzkie życie". Przynajmniej szczerze, nie z kartki. A nie konsultowała tej głębokiej myśli z panią "profesor" B. Engelking (J. T. Gross i Spółka)? Tamta waliła prosto z mostu: "Dla Polaków śmierć to była po prostu kwestia biologiczna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, metafizyka, spotkanie z najwyższym…" Ma ktoś jeszcze wątpliwości na kogo zagłosować 10 maja?
Dam2020.03.30 9:30
A masz jakieś dowody na to, że takie słowa padły, czy tylko plotki kogoś w TVP? Bo na to, że Kaczyński zasłania się konstytucją, żeby zorganizować wybory 10 maja nagrania są.
BieS2020.03.30 14:52
Na to też są nagrania.
Precz z 🌈 zarazą!2020.03.30 7:35
Opozycji chodzi o jedno: odsunąć od władzy POLSKIEGO prezydenta i obsadzić to kluczo-we stanowisko lewackim liberałem: – dbającym interesy Niemiec i Francji (tzw. "europejskość"), – wprowadzającym aborcję (tzw. "prawa kobiet"), – popierającym zboczeńców (tzw. "prawa mniejszości"), – niechętnym Kościołowi (tzw. "wolność światopoglądowa"). Ale by to zrobić, trzeba mieć (1.) program (2.) przekonać do niego wyborców. A oni jedynie prześcigają się w wygłupach, kłamstwach, donosicielstwie oraz pazerności. Do tego liczne wpadki Kidawy. Dobrze wiedzą, że z takim "programem", lub raczej jego parodią, nie wygra-ją. Stąd ta histeria, demagogia, rozdzieranie szat i jazgot.