Dramat! Oblał rodzinę benzyną i podpalił! - zdjęcie
09.11.15, 09:15

Dramat! Oblał rodzinę benzyną i podpalił!

2

Cztery osoby zostały ranne w czasie pożaru w Jesionce. Mężczyzna oblał benzyną siebie, konkubinę i jej dzieci, a potem podpalił. O sprawie informuje RMF24.

Jak informuje straż pożarna, sprawcą pożaru był mężczyzna który oblał benzyną swoją konkubinę i dwoje dzieci po czym podpalił. Dzieci zdołały uratować się przed płomieniamu wyskakując  z okna. 

Rzeczniczka policji w Nowej Soli Katarzyna Wąsowicz powiedziała, że mężczyzna i kobieta są w stanie krytycznym i trafili do szpitala w Nowej Soli. Mają rozległe poparzenia. Dzieci także trafiły do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja nie zdradza na razie innych szczegółów ani okoliczności zdarzenia.

mor/rmf24.pl

Komentarze (2):

anonim2015.11.9 23:47
Jak w serwisach informacyjnych to przekazywano, to już tak kręcili i ubierali w słówka aby im się zgadzało z Konwencją antyprzemocową, która to za źródło przemocy uważa tradycyjną rodzinę, normalne macierzyństwo i rodzicielstwo. Ani słowa o dlugoletnim konkubinacie tylko jakieś gadki o tym, że chcieli się pobrać (rychło w czas...;-) A to nie normalna rodzina jest źródłem przemocy tylko te wszystkie niedomerdane "leasingi", czyli bierzem się w używanie z możliwością zwrotu... Tu, ofiarami przemocy są nie tylko kobiety, ale głównie dzieci które często czują się w takich dość nietrwałych związkach jak piąte koło u wozu dla obydwu stron, lub muszą potem "wybierać"-okaleczone psychicznie na całe życie. Oczywiście członkowie PO w trosce o miejsca na listach wykazali iście komunistyczną jednomyślność i posłuszeństwo w głosowaniu...;-) Życie jednak swoje. To nie tradycyjna rodzina jest źródłem przemocy ile właśnie jej brak ,panowie i panie z PO...
anonim2015.11.10 4:59
No proszę - czyli jednak tego rodzaju sytuacje nie tylko u muzułmanów bywają, ale i również w Polsce, gdzie jest oficjalnie ok. 90 proc. katolików.