Dopóki Putin rządzi nie poznamy prawdy o katastrofie smoleńskiej - zdjęcie
09.04.16, 20:57

Dopóki Putin rządzi nie poznamy prawdy o katastrofie smoleńskiej

4

Cezary Gmyz w TVP Info powiedział, że "jestem przekonany, że tak długo jak na Kremlu zasiada Władimir Putin, pełnej prawdy nie poznamy, dlatego, że to jest pochodna dziedzictwa jeszcze KGB. Jak wiadomo, mamy do czynienia z oficerem formacji, która jest spadkobiercą NKWD. To ostatnia osoba, której zależy na tym, by pełna prawda o Smoleńsku i Katyniu ujrzała światło dzienne".

Z kolei Jerzy Domański redaktor naczelny „Przeglądu” powiedział, że prawda o katastrofie smoleńskiej jest znana. – Ta prawda to są setki dokumentów, które przygotowali najwybitniejsi specjaliści pracujący przez lata w dwóch komisjach Jerzego Millera i Macieja Laska – mówił.

Więcej posłuchaj TUTAJ]

kol

Komentarze (4):

anonim2016.04.9 21:26
Od początku śledztwo niedbale przez PO prowadzone, po latach będzie trudno dociec prawdy, kłamstwa Laska wynikające z raportu Rosyjskiego Mak są powtarzane przez gorszy sort.
anonim2016.04.9 22:26
A może w takim razy wymienisz dwa kłamstwa Laska wraz z krótkim uzasadnieniem opartym o ogólnie dostępne źródła?
anonim2016.04.10 0:58
wielkie zło nie ma wpływów tylko ze wschodu - wielkie zło jest także z Niemiec i od Merkel i trzyma na nas łapy od 2010 do spółki z Putinem
anonim2016.04.10 11:50
Nie potrafisz Majestic wymienić nawet jednego z tych kłamstw i uzasadnic swojej oceny? To dla ciebie musi byc przykre, że cierpisz na takie wady...