Donald Tusk nie chce komentować zdjęcia „W Sieci” - zdjęcie
08.11.13, 12:07Tygodnik W Sieci

Donald Tusk nie chce komentować zdjęcia „W Sieci”

12

Premier Donald Tusk powiedział: „Na żadne pytania dotyczące tygodnika "wSieci" nie będę odpowiadał, bo uważam się za człowieka przyzwoitego i staram się unikać ludzi nieprzyzwoitych i miejsc nieprzyzwoitych. Więc z całą pewnością nie będę komentował niczego, co prezentuje nieprzyzwoity tygodnik”.

Chodzi o okładkę tygodnika "wSieci", na której widać uśmiechających się Donalda Tuska i premiera Rosji Władimira Putina.

sm/gazeta.pl

Komentarze (12):

anonim2013.11.8 12:26
Ale jaki chudy wykręt . "Uważam ,że jesteście be i niegodni buty mi wiązać , pan wasz i władca".
anonim2013.11.8 12:28
Co, tu widać? Inna wersja: " Przybij piątkę!! " Wystarczy przyjrzeć się tym, uśmiechniętym gębusiom.Toż to, spotkanie dobrych znajomych, na fajnej imprezce :-(
anonim2013.11.8 12:41
GŁUPEK nie wie jak teraz wybrnąć z tego
anonim2013.11.8 13:27
"Nie będę się wypowiadał..." To jedyne co może powiedzieć Tusk żeby jeszcze bardziej sie nie pogrążyć....bo cokolwiek powie więcej może mu to zaszkodzić. ..Wiadomo już bowiem, że kolejnych zdjęć ukazujących całą sekwencję radości Tuska jest więcej. Nie da się więc już obronić tezy, że to przypadkowo uchwycony grymas twarzy....naszego umiłowanego przywódcy,,,,który chwilę wcześniej i chwilę po zrobieniu tego niefortunnego zdjęcia, płakał jak bóbr na ramieniu współczującego Putina.
anonim2013.11.8 13:35
Fraszki- Igraszki. Miller wojewoda-"letnia woda" Szkoda. Cieszy się i mlaska- wystarczy Mu Laska. ?:(/ 1. Siała Baba MAK( Marny Argument Konieczny) nie wiedziała jak, Putin wiedział nie powiedział. Czyżby to był znak?? 2. Siała Baba MAK "wiedząc" co i jak. Byle prędko, byle szybko. Trupi ciągnie wiatr. 3. Siała Baba MAK, Putin podał znak. Lecz My wiemy i powiemy. Coś tu jest nie tak. 4. Siała Baba MAK, siejąc ciągle wspak. Prawda boli, Nas wyzwoli. My już wiemy jak!
anonim2013.11.8 14:29
"Szefie,jak rany,udało się" "...nie potwierdzam, nie zaprzeczam..."
anonim2013.11.8 14:42
Czy nami rządzą mafiozi? Kiedy ten naród przejrzy na oczy.
anonim2013.11.8 14:46
Powiedział Domejko ujadający na widok trzech niewinnych liter p,i oraz s.
anonim2013.11.8 14:53
Hmm, przestaję cokolwiek rozumieć. Wszyscy wiedzą, że Tusk nakręca sobie i PO słupki straszeniem perspektywą dojścia PiS do władzy. Każdy brutalny atak na niego za pomoca wyssanych z palca dowodów go wzmacnia, bo wywołuje u większości zwykłych ludzi lęk przed dojściem do władzy formacji, która byłaby gotowa wsadzać do więzienia na podstawie gdzieś tam znalezionego zdjęcia, na którym oskarżony się uśmiecha. W tej sytuacji jego odpowiedź jest obliczona na podrażenienie rywala. Liczy na to, że będą dalsze bzdurne oskarżenia oparte na zdjęciu, które nie wiadomo, czy jest prawdziwe, nie wiadomo kiedy i gdzie zostało zrobione i co przedstawia. A Fronda to wszystko kupiła. Zawsze sądziłem, że Redakcja Tuska nie lubi, ale w tym wypadku ewidentnie mu pomaga, na miarę swoich skromnych sił oczywiście. I tego nie rozumiem.
anonim2013.11.8 15:37
Czlowiek ma pelne prawo do niekomentowania tego, jak ktos inny prezentuje jego wizerunek. Po co zreszta komentowac, skoro wspolobywatele, co widac po wiekszosci tutejszych komentarzy pod tekstem, i tak widza to, co chca widziec i oczywiscie jak nikt inny wiedza, co siedzi w glowie Tuska, w czym facet wtedy uczestniczyl i co sie tam dzialo. Tusk musialby byc imbecylem, zeby okazywac publicznie radosc z tego, co wydarzylo sie w Smolensku (nawet gdyby byl zupelnie pozbawiony wrazliwosci...), a jest dosc zrecznym politykiem, bo partię, ktorej lideruje "kupuje" nadal spory elektorat. Wiec cala ta heca ma na celu podniesienie sprzedazy periodyku. A czy periodyk juz poinformowal skad te fotki sie wziely? I dlaczego wyplynely po 3-ch latach od zdarzenia?
anonim2013.11.8 17:22
@snaut Nie sympatyzuję z Tobą ani Twoją formacją, jakakolwiek by ona była. Dlatego nie mogę się powstrzymać od satysfakcji, że jednak napisałeś ten komentarz. Bo efektywnie oddala on moment, w którym Tusk mógłby stracić władzę.
anonim2013.11.8 18:39
A chciałbyś kotku?