Przez ostatnich osiem lat Falzmann była korespondentką stacji Polsat i szefem biura w Waszyngtonie. Realizowała materiały reporterskie dla Polsat News i "Wydarzeń" Polsatu.

Wcześniej związana była z TV4, wp.tv, Naszą TV i TVN. Przez wiele lat pełniła obowiązki wydawcy serwisu zagranicznego programów informacyjnych Polsatu i TV4. Była gospodarzem studia Formuły 1 oraz realizowała nagrywany w Londynie program VIP London Calling.

Zuzanna Falzmann jest absolwentką Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Studiowała też Etykę i Relacje Międzynarodowe na Uniwersytecie Harvarda, Problematykę Bezpieczeństwa Narodowego na Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie oraz Zarządzanie Konfliktem w Szkole Zaawansowanych Studiów Międzynarodowych na Uniwersytecie Johnsa Hopkinsa w Waszyngtonie.

Leszek Krawczyk był korespondentem TVP w Stanach Zjednoczonych od 2014 roku. W ubiegłym tygodniu został odwołany ze stanowiska, obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim. W przeszłości relacjonował wydarzenia m.in. w Gruzji, Egipcie czy Syrii. W latach 2013-2014 był wysłannikiem "Wiadomości" w Kijowie i Doniecku.

za: WIRTUALNEMEDIA.PL