Do Polski z Libanu przybędą tylko chrześcijanie! - zdjęcie
08.01.16, 18:04

Do Polski z Libanu przybędą tylko chrześcijanie!

9

Wiceszef MSWiA Jakub Skiba potwierdził, że wśród uchodźców, którzy przybędą do Polski z Libanu, znajdą się tylko chrześcijanie. 

Tylko chrześcijanie mają trafić do Polski w ramach przesiedleń z Libanu. Kilkaset osób jest już gotowych na przyjazd do naszego kraju – ustaliło RMF FM.

Przyjęcie uchodźców z Libanu jest dobrowolną decyzją naszego rządu, który zdecydował, że przyjmie jedynie chrześcijan. Wiceszef MSWiA Jakub Skiba w rozmowie z RMF FM przyznał, że zadecydowały tu możliwość przyszłej asymilacji tej ludności, a także kwestie bezpieczeństwa.

Jakub Skiba zwrócił uwagę, że selekcji religijnej przyjmowanych uchodźców sprzeciwia się biuro Wysokiego Komisarza ONZ do spraw Uchodźców, z którym prowadzone są rozmowy. W razie niepowodzenia, Polska może przyjąć syryjskich chrześcijan w ramach rządowej akcji humanitarnej, a nie w planie unijnych przesiedleń.

daug/telewizjarepublika.pl/RMF FM

Komentarze (9):

anonim2016.01.8 18:50
''W razie niepowodzenia, Polska może przyjąć syryjskich chrześcijan w ramach rządowej akcji humanitarnej, a nie w planie unijnych przesiedleń.'' No patrzcie jak sprytnie. Czyli przyjmą zarówno tysiące rzekomych chrześcijan jak i tysiące muzułmanów.
anonim2016.01.8 18:51
Niech przyjmą same kobiety i już. :)
anonim2016.01.8 18:59
Będzie tak: w ramach ''rządowej akcji humanitarnej'' przyjmą tylko chrześcijan żeby zamydlić Polakom oczy, i by przekonać nas że nie będą wpuszczali muzułmanów. Sprawa przycichnie, ludzie się uspokoją nie zauważając że ''plan unijnych przesiedleń'' czyli sprowadzania muzułmanów do Polski en masse, a la Kolonia również został po kryjomu przeprowadzony lub zostanie przeprowadzony po sukcesie ''rządowej akcji humanitarnej''. Zawiłe to, ale tak właśnie ''ci z góry'' działają.
anonim2016.01.8 19:12
PiS to podobne lewactwo do PO, tylko stojące bliżej kruchty.
anonim2016.01.8 19:18
Szkoda, że nie libańscy Eskimosi. To dopiero chamówa na maksa. Ktoś może jeszcze wspominał o miłości do bliźniego? :-D
anonim2016.01.8 19:37
a co do przyjmowania ''kobiet z dziećmi''... Czy wy nie wiecie że istnieje coś takiego jak ''prawo do łączenia rodzin''? I że te kobiety będą mogły sprowadzić do Polski bez problemu swoich mężów? ...
anonim2016.01.8 21:55
W ramach testu każda osoba starające się o pobyt w Polsce powinna zjeść kromkę chleba ze smalcem, zagryźć boczkiem i popić gorzałką. Prawdziwy dżihadysta tego nie wytrzyma...
anonim2016.01.9 0:43
Brawo! Przynajmniej tyle, bo pewnie to i tak będą młodzi niepracujący mężczyźni. Mam nadzieję, że przynajmniej rozporki będą mieli na wodzy. Żałuję tylko tego, że ci którzy naprawdę potrzebują pomocy pozostali na miejscu nie mając się za co wydostać. Małe dziewczynki pozostały w drodze, na przykład w Bejrucie na ulicach.
anonim2016.01.9 0:46
Serio. Nie głosowałam na PIS, ale jestem teraz z nich dumna. Dumna, bo nie kłaniaja się Unii. Dumna nawet jako wróg socjalizmu.