Dla kogo szczepionka AstraZeneca? Szef KPRM odpowiada - zdjęcie
02.02.21, 13:25Fot. via Pixabay

Dla kogo szczepionka AstraZeneca? Szef KPRM odpowiada

11

Wiemy już, jaka grupa osób będzie korzystać ze szczepionki opracowanej przez firmę AstraZeneca. Poinformował dziś o tym na konferencji prasowej szef Kancelarii Premiera.

W niektórych krajach preparat ten nie uzyskał rekomendacji przy szczepieniu osób najstarszych. Jak się okazuje, podobne decyzje zapadły także w Polsce.

Michał Dworczyk przekazał dziś:

Na podstawie rekomendacji Rady Medycznej podjęta została decyzja, że szczepionka firmy AstraZeneca będzie wykorzystywana dla osób między 18 a 60 rokiem życia”.

Dodał też, że rozpoczęto już przygotowania do szczepienia osób z grupy 1C, a więc przede wszystkim nauczycieli. Poinformował też, że rząd chce aby szczepienia te rozpoczęły się w przyszłym tygodniu.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (11):

grimm2021.02.2 17:54
Dr Simone Gold z America’s Frontline Doctors – Prawda o Covid-19 i szczepionce przeciwko Covid-19. Polskie napisy https://stowarzyszenierkw.org/polityka/dr-simone-gold-z-americas-frontline-doctors-prawda-o-covid-19-i-szczepionce-przeciwko-covid-19-polskie-napisy/
katolik2021.02.2 15:46
Koronawirus jest jak grypa, ale jest wypuszczony z labolatorium, więc nie jest naturalny, wiec jest kłamstwem, że w naturze jest tak grożny, ze człowiek musi się przed nim chronić w postaci szczepienia. Wypusciliście skombinowanego wirusa, TO wasz problem, to nie ludzie maja sie dostosowac do powszechnego kłamstwa, które ma na celu dokonanie wyłącznie Holocaustu, wg. zapowiedzi Nowego Porządku!
Chuj nie katolik!2021.02.2 15:54
Skąd brudasie białoruski nadajesz? Z "wrocławia"? Z "gorzowa"? Naucz się używać polski alfabet brudasie.
Loża Polin będzie szczepiona albo2021.02.2 14:20
już została zaszczepiona przez specjalną ekipę wysłana na polecenie SS Netanyahüj. On to przyrzekł, że każdy/-a tzw. niedopałek będzie przez Izrael zaszczepiony. Szczepionek w Izraelu mnogo bo NIE szczepią Arabów/Palestyńczyków. Nauki dr. Mengele i Spółka NIE poszły w las.
matis892021.02.2 14:18
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
matis ty chuju nie katolik2021.02.2 14:21
DRUGIE PRZYKAZANIE
Marek2021.02.2 14:15
A co by się stało gdybyśmy sami zbadali działanie preparatów.Może to nie pasować panu Dworczykowi ale naród polski liczy ok 35.000.000 ludności a nie 300 ludzi w kancelari premiera
Michał Jan2021.02.2 14:05
Czyli dla tych, którzy tej szczepionki za bardzo nie potrzebują. Tylko rząd potrzebuje wyszczepiać.
Radziszewski-matis chuj nie "katoli"2021.02.2 13:59
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Te K U R W Y ŁUKASZENKI z "Gorzowa", pierrdolą o USA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Kto jest wrogiem szczepionek i medycyny?2021.02.2 14:00
POLSKAJA KONFIEDIERACJA - "RADZIECKO-POLSKI NARODOWY KOŚCIÓŁ KATOLICKI", kretyństwo SEKTY Z "KOŚCIOŁA" tzw. "SCJENTOLOGII". Mają na sumieniu tysiące niepotrzebnie zmarłych dzieci a także dorosłych którzy mogliby być uleczeni. Ale nie tylko oni bo i inną SEKTA JEHOWYCH.
katolik2021.02.2 13:47
Szczepionka skonstruowana przez masonskiego szatana i naziste Billa Gatessa, Sorosa będzie przyjeciem znamienia szatana. Bill Gatess- moimi szczepionkami dokonam największego Holocaustu w historii. Pinkas- gł. insp. sanit.- ze szczepionkami w Polsce nie będzie problemu, wytworzymy taką sytuację, że będą chcieć szczepionki.