07.08.19, 10:30Fot. Pixabay CC0 / Youtube - ScienceOnline

Denerwują cię owocówki? Oto jak przegonić je z domu!

Wielu z nas latem ma ogromny problem z muszkami owocówkami. W domu mamy wówczas często sporo owoców, które dojrzewając, przyciągają te owady. Jak sobie poradzić z tym problemem?

Na pewno nie poprzez ich zabijanie – to po prostu niewykonalne. Znacznie prościej doprowadzić do tego, że nie będę chciały pojawiać się w naszym domu. Przepis na odstraszacz przeciw owocówkom jest po prostu banalny. Co więcej, tym sposobem odstraszymy też muchy, komary czy inne owady.

Do sporządzenia odstraszacza wystarczy nam cytryna oraz goździki. Owoc należy przekroić na pół i w każdej jego części wbić mniej więcej 10 goździków. Cytrynę wystarczy zostawić np. w kuchni, na stole w ogrodzie czy w innym miejscu, gdzie często pojawiają się denerwujące nas owady. Po krótkim czasie sam zobaczysz, że muszki, muchy i komary będą to miejsce omijać.

Komentarze

Azazel2019.08.8 9:32
Radziszewski: po pierwsze - Azaradel, nie Azaredel; po drugie - g...o mojego psa ma dla mnie znacząco większe znaczenie od ciebie i twoich bzdur. To tak do twojej wiadomości - bo oczywiście nie zabraniam ci wylewać tej brudnej wody z pozbawionej mózgu głowy. Ba - zachęcam do pisania, bo ubaw z czytania takich debilizmów mam przedni.
Jan Radziszewski2019.08.8 4:39
Azaredel - przewrotny żyd Karol Darwin pełnej gówien głowie wymyślił wam teorię a wy mu wierzycie pomimo że w czasie stwarzania świata przez Boga tej małpy Karola Darwina nie było - bo urodził się 6000 lat później a po śmierci płonie w swoim małpim futerku w jeziorze ognia i siarki /Ap 20,15) do którego i ty nie dalej jak 8 lat żydzie Azaradel wpadniesz Jak może świat oskarżać Boga? Jak może stworzenie - człowiek przeklinać Boga? Głupie są zamiary człowieka nienawidzącego Boga, są jak mrówek, które próbują przewrócić górski masyw. W świętokradczym wysiłku, może jedynie siebie samego, doprowadzić do ruiny i stoczyć się na zawsze w przepaść. Jaką? Do czeluści Piekła na zawsze. Dotyczy to tych, którzy są współczesnymi, potomkami dawnych Hebrajczyków. a więc także i ciebie żydzie Azaradel
IKS2019.08.7 18:11
Bardzo dobrze też radzi sobie z nimi odkurzacz! :-)
Pierzasty kogucik2019.08.7 15:50
Mnie denerwuje wszystko co czarne i brzęczy za uszami.
Azazel2019.08.7 13:44
Sławek "anty-Polskie, anty-Chrystusowe, przeciw Bogu krzyczące trole" doskonale wiedzą, że muszek nie stworzył żaden bożek. Nie muszą atakować bohaterów bajeczek.
KDJ2019.08.7 14:43
A skąd się wzięły muszki? Skąd się wzięło życie? Jesteś zabawny Azaradel. Nauka nic nie wie i nie będzie wiedziała o początkach życia. To jest poza jej granicami.
anonim2019.08.7 19:29
KDJ Zabawny jesteś wierząc, że wszystko stworzył jakiś bożek żydowskich plemion, przekształcony przez sprytnych oszustów w boga wszystkich ludzi.
Sławek2019.08.7 12:13
Tutaj anty-Polskie, anty-Chrystusowe, przeciw Bogu krzyczące trole nie atakują. Dziwne. Przecież muszki stworzył Pan Bóg a oni tu akurat nie atakują Boga za to stworzenie. Pozdr.
anonim2019.08.7 13:28
Debil, bez pozdro