Zmarły 3-latek. Degeneracja mediów poraża - zdjęcie
03.09.15, 17:16

Zmarły 3-latek. Degeneracja mediów poraża

9

<<< MUSISZ TO PRZECZYTAĆ! JAK BÓG SZUKA CZŁOWIEKA i PO CO? >>>


<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! O DUSZACH ZMARŁYCH KTÓRE SIĘ Z NAMI SPOTYKAJĄ! PO CO? >>>

Media - niestety, nie tylko liberalne - w całym świecie zachodnim, w tym w Polsce, epatują dziś zdjęciem 3-letniego syryjskiego dziecka, które leży martwe u wybrzeży Turcji. Chłopiec wraz z matką, bratem i kilkoma innymi uchodźcami zatonął podczas przeprawy morskiej z Syrii. Publikowanie tego zdjęcia uważamy za przejaw bardzo poważnej dekadencji europejskiej cywilizacji chrześcijańskiej. Nasza kultura zawsze unikała obrazowania tego, co obsceniczne i najgłębiej intymne.

Taka jest właśnie śmierć małego dziecka. Pokazywanie jego zwłok po to, by pobudzić ludzkie emocje, to dowód na całkowity upadek rozumności. Dziennikarze nie próbują przekonywać do pomocy uchodźcom już nawet żadnymi argumentami. To jedynie chęć wywołania bezrozumnej emocji. Zobaczcie, zdają się mówić, zginęło małe dziecko, takie piękne i małe, a martwe! Na to nie możemy pozwalać, trzeba pomóc! Jak? Nikt nie mówi. Więc pewnie tak, jak proponuje Europa: Przyjmując masowo uchodźców na kontynent, mieszając tych, którzy rzeczywiście uciekają przed prześladowaniami z tymi, którzy szukają po prostu wygodniejszego życia, nie patrząc na żadne konsekwencje.

To skrajna głupota i dziecinada. Obsceniczne w pełnym sensie tego słowa zdjęcie nie może być żadnym argumentem. Dodajmy, że często ze strony ludzi, którzy na własnym terytorium przyzwalają na zabijanie każdego roku setek tysięcy nienarodzonych. Zakrwawiony płód jednak tak nie porusza, tylko odrzuca, więc problemu nie ma. Zdjęcie 3-latka, w dodatku, skrajnie zakłamuje rzeczywistość. Zdecydowana większość uchodźców, nawet 80 proc. to mężczyźni, często młodzi i silni. Nie biedne dzieci i kobiety, które też, oczywiście są, ale w mniejszości. Bo małe dziecko nie jest w stanie przepłynąć morza. Dlatego potrzebuje pomocy na miejscu, u granic swojego kraju, a nie tu, w Europie.

Problem uchodźców jest dlatego, że kraje europejskie wywołały niepotrzebne wojny. Obalano dyktatorów, wywołując tym niebywały chaos. Gdy nastało Państwo Islamskie, Zachód umywa ręce i nie robi prawie nic – a ma przecież dość siły, by, gdyby tylko chciał, całkowicie zniszczyć terrorystów. Nie chce. Zamiast tego woli biernie wpuszczać na swoje ziemie barbarzyńskie hordy przemieszane z ludźmi naprawdę cierpiącymi. Prawda jest taka, że setki tysięcy uciekinierów ekonomicznych brutalnie wykorzystują naiwną litość Europejczyków i pod płaszczykiem uchodźcy szukają po prostu dobrobytu, jednocześnie niosąc nam zagrożenie islamskiego zakażenia cywilizacji. O ile jeśli tę kochającą obsceniczność cywilizację da się jeszcze bardziej zepsuć.

kad

Komentarze (9):

anonim2015.09.3 18:09
Niedawno merdia eksploatowały zaduszenie 71 uchodźców w ciężarówce. Przecież to wszystko jest przez kogoś reżyserowane.
anonim2015.09.3 18:09
To jest chore, to co robią media meanstreamowe dzisiaj. To jest bezczelny emocjonalny szantaż. Żebyśmy tylko tych tzw. uchodźców przyjmowali, coraz więcej i żeby oni przyjeżdżali coraz liczniej i żebyśmy ich przyjmowali coraz liczniej... Trzeba naprawdę nie mieć wyobraźni i elementarnej wiedzy, żeby nie widzieć, do czego to doprowadzi w Europie.
anonim2015.09.3 18:38
Tak. Trzeba pokazywac takie zdjecia zeby niektorzy zrozumieli komu musimy pomoc i jak wielka tragedia spotkala tych ludzi. Latwo jest wierzyc, ze emigranci to sami islamscy terrorysci i dzieki temu usprawiedliwiac swoja niechec ale zdjecie dziecka jakos nie pasuje Wam do tego obrazka i mam nadzieje, ze niektorych poruszy i zmusi do myslenia.
anonim2015.09.3 20:39
I po raz drugi PRL-owska cenzura na Frondzie zadziałała. Dzielnie dbacie o spuściznę Partii. Jeszcze raz się naprodukuję w takim razie Katolicy w temacie ochrony życia są mocni póki zostają w granicach abstrakcyjnych idei i myśli. Nic ich to nie kosztuje i niczego od nich nie wymaga, a własne ego podbudowuje. Kiedy przychodzi do praktycznej, rzeczywistej i można rzec namacalnej ochrony życia, gdzie trzeba się poświęcić i coś od siebie włożyć, to okazuje się, że katolicy to cienkie bolki, a polemikę prolajferską spuszcza się w kiblu. Inaczej mówiąc katolicy nie mają jaj, aby podeprzeć swoje słowa czynami. Oj Jezusek zadowolony by nie był jakby coś takiego zobaczył. Tutaj dochodzi jeszcze sprawa oczywistej hipokryzji. Pokazywanie poronionych płodów jest dla was w porządku, ale pokazywanie martwego dziecka to już manipulacja. Tak ogromne przedmiotowe wykorzystywanie innych ludzi i często ich tragedii to tylko u katolików widziałem, są oni absolutnie najgorszymi dwulicowymi hipokrytami.
anonim2015.09.3 21:28
@kors 2 razy tylko pod tym artykułem. Wszystkich skasowanych komentarzy nie liczyłem, ale będzie spokojnie gdzieś ponad setkę.
anonim2015.09.4 8:31
Dziękuję, że Fronda zaproponowała modlitwę za tego malucha, iście iście po chrześcijańsku.
anonim2015.09.4 8:36
@Mniemanologia i in. Fronda i prolife pokazują martwe płody jak podroby; widocznie i oni w głębi duszy czują, że taki płód nie jest w pełni człowiekiem i nie ma godności, którą należy chronić.
anonim2015.09.4 8:55
@Wojtek Rozczłonkowane fragmenty płodów ludzkich, to nie prawdziwa ludzka tragedia, tylko nieprawdziwa płodowa komedia...Zacznij się leczyć. To, że ktoś kiedyś nazwał człowieka w tej fazie rozwoju płodem nie oznacza, że nie jest człowiekiem. To oczywiste. Przecież lepiej brzmi zwrot usunięcie ciąży, aborcja, terminacja płodu, niż prawda, ze jest to zamordowanie bezbronnego człowieka. Jeśli idzie o martwego chłopca, który stał się "bohaterem" mediów to odpowiedzialność w pierwszej kolejności ponosi ojciec. Poza tym nie wiemy nic. Nie wiemy czy to na pewno ojciec rodziny, a nie obcy facet, który ich przewoził a następnie z premedytacją utopił, jako część planu. Tak dużo ładnych zdjęć przedostało się szybciutko do informatorów publicznych...Jeśli idzie o media zawsze jestem sceptyczny. W Polsce codziennie umierają dzieci w hospicjach, szpitalach czy w wypadkach, jakoś cicho o tym.
anonim2015.09.4 22:54
Ale zdjęcia abortowanych dzieci na ulicach miast są już ok, tak?