Dariusz Piontkowski wiceministrem edukacji i nauki - zdjęcie
23.10.20, 17:46fot. tt/dariusz piontkowski

Dariusz Piontkowski wiceministrem edukacji i nauki

8

Jak informuje Ministerstwo Edukacji i Nauki, Dariusz Piontkowski, który dotychczas był ministrem edukacji, został powołany na stanowisko wiceministra edukacji i nauki w połączonym resorcie.

Nowo powołanym ministrem połączonych resortów jest prof. Przemysław Czarnek.

Dariusz Piontkowski na swoim koncie na Twitterze napisał:

- Dziś Minister Przemysław Czarnek wręczył mi decyzje Premiera Mateusza Morawieckiego o powołaniu na stanowisko Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Jest to dla mnie wielki zaszczyt, że mogę kontynuować pracę na rzecz polskiej oświaty.

mp/twitter/dariusz piontkowski

Komentarze (8):

moly2020.10.25 19:55
" glupi i glupszy" Hahaha
feldkuratkatz2020.10.24 12:36
Myślałem, że Zalewskiej nic nie przebije jeśli chodzi o głupotę i szkodliwość, ale PiS jak zwykle dał radę. Takiego głąba i gamonia na tym stanowisku jeszcze nie było. Skad oni ich biorą, jakieś kursy trzeba skończyć, czy wystarczy po prostu mieć IQ na poziomie numeru obuwia?
inżynier2020.10.24 11:22
To akurat nie była dobra decyzja Pana Ministra (chyba, że został do takiego posunięcia przymuszony).
T.2020.10.24 8:12
Piontkowski i "praca na rzecz oświaty" - wybierzcie jedno, bo to przeciwieństwa.
gumowa kaczka2020.10.23 18:13
gang fajniaków
Ja, Szatan2020.10.23 17:50
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, marionetek Sorosa, które w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu”, JPIII i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście moich ostatnich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
Matka Lucyfera2020.10.24 12:32
Lucyferze, przyzywam Cię! Zupa na stole.
Anonim2020.10.23 17:49
Głupi i głupszy?