Czy wszechpolacy znieważyli Lecha Kaczyńskiego? - zdjęcie
17.12.13, 06:41fot. Młodzież Wszechpolska

Czy wszechpolacy znieważyli Lecha Kaczyńskiego?

15

Do skandalu doszło 14 grudnia. Wtedy na jednym z portali społecznościowych Młodzieży Wszechpolskiej pojawiła się grafika przedstawiająca zdjęcie gen. Jaruzelskiego z datą 1981 r. i hasłem: "stan wojenny" oraz Kaczyńskiego: "2007 traktat lizboński", a pod nimi napis: "Pamiętamy twarze zdrajców". Obraz wywołał burzę wśród użytkowników portalu – większość z nich była oburzona takim zestawieniem. - Młodzież Wszechpolska tym czynem przebiła podłości komunistycznej propagandy – komentuje współtwórca "Solidarności" Andrzej Gwiazda. I dodaje, że takie zestawienie "nie wyklucza agenturalności w strukturach tej Młodzieży Wszechpolskiej".

Z kolei poseł PiS Stanisław Pięta mówi, że takie oskarżanie Lecha Kaczyńskiego to zachowanie wyjątkowo niegodne i nie powinno mieć miejsca. - To przykre, że osoby uważające się za patriotów zestawiają wybitnego polskiego patriotę, który oddał życie w służbie dla Polski, z komunistycznym zbrodniarzem".

sm/Gazeta Polska Codziennie

Komentarze (15):

anonim2013.12.17 7:09
Prawda w oczy kole
anonim2013.12.17 7:27
Gdyby traktat lizboński podpisał Tusk, to by był zdrajca. A jak podpisał Kaczyński - to patriota. Cóż: po czynach ich poznacie. Sprawa jest prosta: podpisał traktat godzący w suwerenność Polski - jest zdrajcą, niezależnie od nawiska.
anonim2013.12.17 8:14
Endecka kanapa znów dostaje frustracji że nigdy nie będą polskim "Jobbikiem - bis " i odreagowują takimi głupotami :).
anonim2013.12.17 8:18
Małe sprostowanie Panie Pięta: nieprawda, że Lech Kaczyński "oddał życie w służbie dla Polski", ale stracił życie w służbie dla Polski - proszę tego nie mylić, bo to dwa, jakże różne, stwierdzenia.
anonim2013.12.17 8:27
To może być i prowokacja, ale fakt faktem, że śp. Lech Kaczyński zgodził się na IV rozbiór Polski, tego się nie da ukryć. Co nie zmienia faktu, że był on najlepszym prezydentem od czasu wojny. Zresztą wygrał również dzięki mojemu głosowi.
anonim2013.12.17 9:05
Prezydent Kaczyński miał daną szansę, pióro, które dostał do podpisu traktatu lizbońskiego odmówiło posłuszeństwa. Nie skorzystał z tej szansy.
anonim2013.12.17 9:08
Pan Gwiazda też już ma nierówno w głowie... Nie wielbią Kaczyńskiego? Agenci!
anonim2013.12.17 9:12
Protestancki Ruch Narodowy jedzie po bandzie i będa robic to co robili od zawsze..czyli wycinanie innowierców z krzyżem w ręku ! Zezwala na to pastor Chojecki.. a przytakuje Cezary Gmyz nie podemując tematu, nie krytykując, nie wspominając o tym nigdzie w mediach ( bo jest pewnie bardzo zajęty gotowaniem z gwiazdami )..
anonim2013.12.17 13:23
Podpisanie Traktatu Lizbońskiego przez zmanipulowanego, oszukanego przez ex premiera Buzka L. Kaczyńskiego kosztowało go bardzo drogo, zapłacił życiem i nie tylko on. Gdyby nie podpisał żyłby, a tak to go zamordowano, przestał bowiem być im potrzebny, osiągneli cel - ktorym jest zniewolenie narodu. tzw. Bracia Masoni zatryjufowali RP.
anonim2013.12.17 13:34
Można oskarżać śp. Lecha Kaczyńskiego za podpisanie traktatu ale to Polacy w swej większości, niestety, chcieli niestety do UE. Prezydent jedynie był wyrazicielem woli większości o czym niektórzy nie chcą tutaj pamiętać. Na ogłupione społeczeństwo się obrażajcie nie na L.Kaczyńskiego. Po drugie jednak, zrównanie Prezydenta L.Kaczynkiego ze zbrodniarzem, zdrajcą i komunistą w jednym to normalna podłość i skończone ku...stwo! Przepraszam wszystkich za wulgaryzm ale inaczej nie da się tego nazwać.
anonim2013.12.17 16:16
co do jaruzelskiego nie ma najmniejszych wątpliwości że miano zdrajcy mu pasuje lecz nazwanie w ten sposób prezydenta Lecha Kaczyńskiego to wyjątkowo mocna obelga gdyż trzeba najpierw poznać szczegóły związane z traktatem lizbońskim oraz w jakich okolicznościach doszło do aprobaty i dopiero po tym podawać wyroki. Już raz giertych udowodnił razem z młodzieżą wszechpolską że są znacznie zaprzyjaźnieni z lewakami i wprowadzają tylko zamęt okrzykując uczciwych ludzi pochopnie nieprzyjemnymi epitetami.
anonim2013.12.17 18:12
@Kriss66 Polacy w większości nie chcieli do uni. Za było poniżej 50% uprawnionych. Poza tym traktat lizboński zmienił całkowicie unię. W nagrodę dla Lecha Kaczyńskiego nikt z uni nie ruszył d...y by być na jego pogrzebie. @arbiter Ty też sprawdź swoją szafkę.
anonim2013.12.17 20:45
@Tomasz - jeśli ktoś ma w d.... wybory, to znaczy że jest mu wszystko jedno. Gdyby był przeciw, to zagłosowałby na nie. Proste. Niestety w tzw demokracji, nieobecni nie mają racji. Głupota dużej części naszego społeczeństwa jest porażająca i niestety ponosimy tego konsekwencje.
anonim2013.12.18 18:33
@arbiter - weź na zatrzymanie jak to się określa w przypadku pewnej niedyspozycji. Zapoznaj się z Teorią Poznania, Logiką itp działami Filozofii. Przestań myśleć, że to nieszcząśliwy wypadek cyt. z tajnej narady w Inner Cirecle (grona Lucyferów) "... A których nie możemy kupić, mamy wypróbowane sposoby Tacy umierają na "zawał serca" albo "w wypadkach" - Bezmyślne masy przyjmują to za naturalne." Jeżeli chodzi długość kary czyśćcowej Prezydenta L. Kaczyńskiego z powodu tzw. winy społecznej podpisanego Traktatu trwać będzie tak długo, aż zostaną obalone skutkie tego Traktatu tzn. Unia dokona samozniszcenia się w swych granicach. tj. Państwa bezbozne same się zniszczą wskutek zdemoralizowania obywateli Podobnie jak Pokuta w czyśćcu Jego Eminencj Prymasa Hlonda skończy się dopiero wtedy gdy Kardynałowie i Władze RP dokonają żądanej INTRONIZACJI NSJ nie wcześniej, tak jak pokuta u bram piekła Adama i Ewy z Łaski Boga została im darowana na skutek próśb Jezusa i Maryi - a miała trwać do końca świata, bo dopiero wtedy znknełyby skutki społeczne ich winy tj. Grzechu Pierworodnego. Radzę wiąc abyś zaczął dobrze myśleć tzm Mądrze" po Bożemu tj. - tak jak wymaga tego Bóg
anonim2013.12.19 10:59
Lech Kaczyński popełnił dwa poważne błędy w swojej prezydenturze. Podpisał ten traktat, który daje Niemcom właściwie wszechwładzę w uni i podpisał europejski nakaz aresztowania, co moim zdaniem narusza konstytucję RP.