Czy Tusk na pewno nie wystartuje w wyborach? Antoni Macierewicz: Nic jeszcze nie jest do końca rozstrzygnięte... - zdjęcie
06.11.19, 08:35Fot. via Flickr, ppor. Robert Suchy (CO MON)

Czy Tusk na pewno nie wystartuje w wyborach? Antoni Macierewicz: Nic jeszcze nie jest do końca rozstrzygnięte...

5

Antoni Macierewicz w rozmowie na antenie radiowej „Trójki” przyznał, że decyzja Donalda Tuska na temat niekandydowania w wyborach prezydenckich nie zaskoczyła go. „Może forma, taka zdeterminowana, ta determinacja, która sprawiała wrażenie, jak często zresztą u przewodniczącego Tuska, takiej decyzji rzeczywiście rozstrzygającej, twardej, zdecydowanej, itd.” - dodał były szef MON.

Jednocześnie zaznaczył też:

Tylko że później one wszystkie były albo prawie wszystkie zmieniane w trakcie przebiegu wydarzeń i tak myślę tę trzeba traktować”.

Przyznał jednak, że co do tego nie ma pewności. Dodał:

Pozostaję sceptyczny wobec deklaracji pana przewodniczącego, bo doświadczenie mówi, że one później mają różny dalszy bieg i tylko tyle. Przyjmuję do wiadomości to, co powiedział”.

Również w rozmowie na antenie TVP Info w programie „Jedziemy” Macierewicz mówił:

Myślę, że jeśli chodzi jego decyzję, to nic jeszcze nie jest do końca rozstrzygnięte”.

W dalszej części rozmowy na antenie radiowej „Trójki” mówił:

Uważam że czeka nas ostra i ciężka, trudna, pełna konieczności daleko idącego zaangażowania kampania prezydencka. Co do tego nie mam wątpliwości”.

dam/PR3,TVP Info,300polityka.pl

Komentarze (5):

Wprost2019.11.7 16:33
Nie wystartuje dopóki Duda nie da mu takiej szansy.Jeżeli Duda będzie robił wielbłądy a sondaże zmienią się w grudniu to Tuska będzie miał w styczniu na bank
heule2019.11.7 4:10
Schowajcie do szafy tą zidiociałą ciotę.
qwerty2019.11.6 9:15
A i biskupie Sławoju Leszku Głódziu i jego wyczynach nic nie napiszesz ? Co głupio tak o swoich idola pisac że okazali się zwykłymi gnojami.?
gracz2019.11.6 9:11
Szanowny panie Antoni,gdybym ja miał 140000 tyś zł miesięcznie pensji i zapewnioną emeryturę w wysokości 30000 tyś,to kandydowanie na manekina do przecinania wstęg miałbym głęboko w d....
XYZ2019.11.6 8:51
Nie ma sensu teraz zajmować się Tuskiem,strategia PISu padła.Obrzucanie błotem by przy wyborach było łatwiej okazała się strata czasu.Duda ma za sobą elektorat PISu ,czyli 43%.Frankowicze nie pomogą.