Upadek III RP coraz bliższy. - Tomasz Siemoniak odpowiada, jako minister obrony, za działania kryminalne. One tak zostaną ocenione - powiedział Jacek Sasin w Radiu ZET. Oczywiście chodzi o informację przedstawioną przez Antoniego Macierewicza, który poinformował, że 20 osób było podsłuchiwanych przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego. Później liczba inwigilowanych wzrosła: najpierw do 40 osób, a później do 60. 

- SKW zajmowała się represją polityczną wobec osób o innych poglądach niż rządząca koalicja PO-PSL. Nie dziwię się Tomaszowi Siemoniakowi, że on się bardzo denerwuje i podpisuje pod politycznym listem otwartym, bo on będzie się starał to przedstawiać jako kwestię polityczną, a nie kryminalną. A tak to należy ocenić - mówił poseł Prawa i Sprawiedliwości. 

Sasin dodał, że złożone zostało zawiadomienie do prokuratury. To jedno z 30 zawiadomień, które zostały złożone po przedstawieniu audytu w Sejmie - wyjaśnił. 

Czy uda się wsadzić tych polityków z PO-PSL za kraty, którzy przez tyle lat drenowali Polskę? Miejmy taką nadzieję, że sprawiedliwość zwycięży!

mk/media