Czesława zdradziłam, na szczęście w ciążę nie zaszłam - zdjęcie
07.11.15, 11:39

Czesława zdradziłam, na szczęście w ciążę nie zaszłam

15

Maria Kiszczak, wdowa po generale Czesławie Kiszczaku, biedy klepać nie będzie. Z pieniędzy podatników będzie otrzymywać 85% świadczenia pobieranego przez męża. Tym samym miesięczna kwota wypłacana jej z ZUS będzie wynosić 7650 złotych. A przecież z mężem nie zawsze jej się dobrze układało! Jak sama opowiada w książce "Kiszczakowa. Tajemnice generałowej", męża nie raz zdradziła...a i on miał zdradzać ją. 

Kiszczakowa podejrzewała, że w życiu generała jest jakaś inna kobieta - i spodobało jej się za to zemścić. ""Poza tym pewnego dnia obraził się jak zwykle nie wiadomo za co. Wyjechał w Bieszczady. Często tam wyruszał na polowania. Poczułam się ogromnie samotna, więc umówiłam się na wieczór z bliskim kolegą. Miał na imię Marek. Bardzo mi się podobał, był przystojnym, czarującym mężczyzną o nienagannych manierach. Wiedziałam, że on też za mną szaleje" - pisze w książce Kiszczakowa.

"Najpierw poszliśmy na tańce, obejmowaliśmy się, całowaliśmy, piliśmy wino" - wylicza następnie. "o wszystkim poszliśmy do mnie. No i stało się. Wylądowaliśmy w łóżku. Wszystko wyszło tak spontanicznie. Będąc z nim, myślałam o Czesławie: jeżeli mamy się zdradzać, to na zasadzie wzajemności" - dodaje Maria Kiszczak.

Później żona generała spotykała się jeszcze nie raz ze swoim kolegą. Po połowie roku zdrad zaniechała. "Powiedziałam Markowi, że z nami koniec, i więcej się nie spotkaliśmy. Za bardzo kochałam Czesława" - pisze Kiszczakowa.

Zapewnia, że nie bała się zajścia z kolegą w ciążę. "Nie myślałam o tym. Strach ogarnął mnie dopiero później. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. W ciążę nie zaszłam" - wyjaśnia.

wbw/fakt.pl/se.pl

Komentarze (15):

anonim2015.11.7 12:07
Zbrodniarze maja emeryturki-wielokrotności emerytur swych ofiar. A przy okazji i żoneczki są ustawione. Dzięki układzikom także i latorośle. Ale jak ktos domaga sie odrobiny sprawiedliwości to jest przywoływany do porządku przez Michnika (syna Ozjasza Szchtera - działacza stalinowskiej agentury a jednoczesnie brata stalinowskiego bandyty sądowego).
anonim2015.11.7 12:09
i po co się tym podniecacie? ścigacie się z faktem i super expresem, czy jak? a może też byście tak chcieli żyć - polowania, tańce, zdrady, tylko boicie się, że Bóg was pokaże, co Frondowcy?
anonim2015.11.7 12:50
nowy autorytet?
anonim2015.11.7 12:52
Grafomańskie teksty esbeckiej generałowej,kto to wydał,kto to czyta?Patykiem bym nie dotknęła a tym bardziej nie cytowała.Wstyd Frondo.
anonim2015.11.7 13:03
Póki to się zmieni póty to nie będzie mój kraj. Ofiary komunistów KRZYCZĄ zza grobu a komuchy bezczelnie śmieją im się twarz (w przenośni). To SKANDAL !!! Komuchy winni stać pod mops-em i błagać o obiadek a nie 7650 !!! noszqrvamać
anonim2015.11.7 13:19
Co jej po pieniadzach jak meza stracila : ( Ja wiem, zaraz napiszecie, ze malzenstwo nie bylo idealne... Swiat nie jest idealny, nikt z nas nie jest idealny. Prosze Cie Jezu daj tej wdowie łaske wiary, nawrocenia, pogode ducha, i jesli taka Twoja wdowa, postaw na drodze jej zycia wierzacego wdowca by wspolnie mogli dzielic sie zyciem i wiara, i wspierac sie razem na drodze do Wiecznosci. Amen.
anonim2015.11.7 13:31
Pismo Swiete mowi: "Nie zapalaj się [gniewem] z powodu złoczyńców, nie zazdrość czyniącym nieprawość; rychło bowiem uwiędną jak trawa i zmarnieją jak ziele." To z Psalmu 37 Wiec nie mozemy zazdroscic, to grzech. A jesli pojawia sie w nas zazdrosc ze ktos ma wiecej, nalezy pokornie Boga przepraszac. A innych ludzi blogoslawic... blogoslawic a nie przeklinac. Modlic sie za naszych nieprzyjaciol, za tych co bladza, upadaja... Bo jakie swiadectwo daja takie wpisy niewierzacym? Musimy byc sola ziemi i inni maja nas poznac po milosci... Milosci ktora odziela nienawisc do zla i grzechu - od milosci do blizniego, ktory upada. Z Bogiem.
anonim2015.11.7 13:32
By brać współudział pośrednio w organizacji przestempczej , to muszą być nabyte predyspozycje zbójeckie i morale gender !
anonim2015.11.7 15:30
Ot takie lewackie bagienko... Czyżby nowa "celebrytka" a la Czubaszek?
anonim2015.11.7 18:24
Czy Fronda to magiel czy Pudelek?To ma być portal poświęcony?Czemu?Plotkom i wynurzeniom "elyty" PRL-u?!!!!
anonim2015.11.9 3:20
@ufam ... dla tego wdowca to by musiała być niezła pokuta z taką ku*wą
anonim2015.11.9 23:34
@ Treeni...ran: przecież on musiał o tym wiedzieć, nie ma dyskusji. Facet na takim poziomie władzy i w tej profesji musiał mieć wszystko prześwietlone, bo inaczej by go agenci w nocy z łóżkiem z domu wynieśli. Sam pewnie żonce podsunął "Marka" co to "szalał" za Marią, żoną pierwszego cyngla PRL, żeby miała jakieś rozładowanie i rozrywkę, bo taka kobieta zdradzana do wszystkiego jest zdolna.
anonim2015.11.10 8:36
Trafiłam do Pudelka??..
anonim2015.11.10 9:55
Paskudni ludzie. Teraz będą pisać paskudne książki o swoim paskudnym życiu. A wy lemingi będziecie je kupować, czytać i walić konia.
anonim2015.11.11 22:10
Bóg to wszystko osądzi. Mnie jedynie wstyd za zwierzenia tej kobiety i publiczne obnażanie się. To jedynie nadaje się do kratek konfesjonału aby w końcu przejrzeć na oczy i nawrócić się. Niestety, do grobu tych pieniędzy nie weźmie, a grzechy niewyznane i nieobżałowane zabierze ze sobą aż na drugą stronę życia. Nam teraz tylko modlić się za zdrajców narodu i bluźnierców o nawrócenie, bo wszystkich nas czeka koniec i co dalej??? Piekło jest niewyobrażalnie straszne. Tak nawiasem: wreszcie mogę powiedzieć że nasza Ojczyzna Polska i Polacy zaczynają oddychać innym świeżym powietrzem. Wraca patriotyzm, piękna kultura i tradycje oraz prawdziwa troska o nasz kraj. Mam nadzieję że wszyscy karierowicze, lewacy i zdrajcy już do władzy nie powrócą a Polska będzie silnym krajem i bogatym Bogiem.