Czarna rozpacz w opozycji! Kolejny sondaż z miażdżącą przewagą PiS - zdjęcie
09.09.19, 21:28Zdj. Prawo i Sprawiedliwość, Flickr, CC BY SA 2.0

Czarna rozpacz w opozycji! Kolejny sondaż z miażdżącą przewagą PiS

4

Pracownia Social Changes przeprowadziła badanie tendencji politycznych dla portalu wPolityce.pl. Prawo i Sprawiedliwość osiąga w nim ponad 14 proc. przewagi nad Koalicją Obywatelską.

Zjednoczona Prawica może liczyć na 43,5 proc. poparcia, jednak oznacza to spadek o 1,1 p.p. Na Koalicję Obywatelską zamiesza zagłosować 29,1 proc. ankietowanych, co też jest spadkiem o półtora p.p.

Koalicja lewicy może liczyć na 13,9 proc. (poprzednio 10,4 p..p.), Koalicja Polska, w skład której wchodzi PSL i Kukiz‘15, może liczyć na 8,5 proc. ankietowanych ( poprzednio 9,1 proc.) Próg wyborczy przekroczy również Konfederacja z 5 proc. (poprzednio 5,3 proc.).

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

Tysol.pl

Komentarze (4):

gumowa kaczka2019.09.10 5:45
Dzień bez MIAŻDŻENIA,ZAORANIA,ZMASAKROWANIA I TRAFIENIA W PUNKT dniem straconym
Spoko2019.09.9 23:37
Podglądam ostatnie sondaże przedwyborcze i widzę, że w prawie każdym ok. 10% pytanych na kogo będziesz głosować, odpowiada: „nie wiem”. Trzymam się więc za głowę i myślę sobie, czy dzisiaj, po 4 latach rządów PIS-u , kiedy wszystkie obietnice wyborcze są zrealizowane i to z nawięzką, jest aż tak trudno rozróżnić 8 lat rządów lewackich złodziei i kłamców z PO i PSL, którzy zdradzali i zdradzają nadal naszą ojczyznę, kradli miliardy, każąc Polakom pracować do 67 lat przy ogromnym bezrobociu i biedzie, - i 4 lata rządów ludzi PIS, którzy są prawdomówni i wiarygodni i zrobili więcej dobrego dla Polski i Polaków niż inni kiedykolwiek. Pytam więc niezdecydowanych: To co jeszcze musiałoby się stać, żeby tych 10% Polaków uwierzyło w prawdę ?! Prawdę, która jest przecież oczywista i namacalna ! /pieniądze z programów socjalnych dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych, a także 13-tka dla seniorów trafiają systematycznie na konta zainteresowanych, starsi mogą iść na emeryturę już w wieku 60 i 65 lat, młodzi do 26 lat nie płacą podatków, przedsiębiorcy mają wiele ułatwień, ludzie w wieku produkcyjnym mają zapewnioną pracę (bezrobocie tylko 5%), płace rosną w dobrym tępie, a gospodarka rozwija się w tępie >4% PKB. Pozatym uruchomiono programy budowy mieszkań, dróg lokalnych, transportu szczeg. w Gminach, pomoc dla rolników, zdrowe powietrze i wiele innych /. Niezdecydowani, powiedzcie więc nam, co jeszcze musiałoby się stać ?!!!!
Pikatoro2019.09.10 12:09
PIS obiecał zakazać aborcję eugeniczną - nic z tym nie zrobił a wręcz uwalił 2 ustawy; Nie odmówili konwencji stambulskiej , otwierając wrota wszelkim wrogim ideologiom (LGBT i inne); PIS nic nie zrobił by ukrócić spekulację na temat USTAWY 447 (chociażby wymówienia deklaracji Terezińskiej) - racja członkowie PIS mówią, że nie wypłacą NIC organizacjom zarabiającym na Holokauście, tylko że z doświadczenia wiem, że ich słowa nie są wiele warte a na papierze jeszcze nic nie dali (żadnej ustawy odpowiedniej); Tam się podziewa te kilka % - może i 10 a może i więcej, bo ilu też w ogóle nie chodzi do urn patrząc bez nadziei na to jak nami rządzą. Współcześni Polscy Politycy są niczym ludzie bez godności i honoru (bo czy je mają, łamiąc się pod presją mediów? innych państw? bandy feministek?) Są dwa wyjścia albo są tak słabi, że sobie nie radzą tak z polityką wew. jak i zew. albo po prostu świadomie działają na szkodę Narodu Polskiego.
Łociec2019.09.10 14:28
SP O K O > ,, KAKAOWE OKO '' , XIĘDZA Ł O K O !!!