Cymański do Biedronia: Pan też był zygotą  - zdjęcie
12.07.15, 11:01fot. TVP

Cymański do Biedronia: Pan też był zygotą

17

Zdaniem Cymańskiego, Platforma Obywatelska zajęła się sprawą in vitro przed wyborami, żeby zyskać poparcie liberalnego i lewicowego elektoratu. Przekonywał, że ta kwestia, ponieważ wiąże się z życiem ludzkim, jest niezwykle ważna. – Jesteśmy wszyscy ludźmi. Pan też był kiedyś zygotą, a teraz gadamy sobie w TVP Info – mówił do Biedronia. – To nie jest taka śmieszna rzecz – podkreślił. – I w momencie połączenia komórek jest przesądzone, że pan będzie tak wyglądał – zwrócił się do prowadzącego program. I ja nawet, 60 lat mając – zauważył. 

Robert Biedroń zauważył jednak pewną hipokryzję w tym, że in vitro jest sprawą tak poważną, a tak niefrasobliwie potraktowaną przez senatorów w czasie debaty. 

– Narzeka pan poseł, że to zostało szybko zrobione, ale ja sobie przypominam, że w parlamencie od wielu lat rozmawiano o in vitro. Ta debata o przetoczyła się przez Polskę wielokrotnie. Oczywiście, Platforma Obywatelska robi to ze względów politycznych, koniunkturalnych. To wszyscy wiemy i co do tego jest zgoda, ale w końcu przyszedł czas, żeby to uregulować. Obawiam się, że gdyby Platforma nie zrobiła tego dzisiaj, to za 4 miesiące, kiedy ewentualnie straci władzę, Prawo i Sprawiedliwość tego kompletnie nie ureguluje. To byłoby wielkie nieszczęście dla miliona par w Polsce, które czekają na dziecko, a nie mogą go mieć albo z różnych względów jest to utrudnione, bo m.in. nie ma nadal ustawy – ocenił prezydent Słupska.

 

MT/tvp.info.pl 

Komentarze (17):

anonim2015.07.12 11:32
Widziałem ten wywiad. Pan Biedroń tylko głupkowato się uśmiecha. Jak można było wybrać kogoś takiego na posła i na prezydenta miasta.
anonim2015.07.12 12:12
@paweł[email protected] chłopie możesz się udzielać na łamach "wybiórczej". Jak myślisz dlaczego tak szybciutko chcą to uregulować?Czyżby w trosce o ludzi czy o swoje stołki? Najbardziej mnie rozbawiły "miliony par":D.Może Biedroń nie wie że Polska nie liczy tyle ludzi co USA?Wyrazy współczucia dla Słupska.
anonim2015.07.12 12:46
@Tomasz Bo "gay" znaczy "wesołek". A tak naprawdę pod uśmiechami jest ukryta niedojrzałość emocjonalna - rdzeń kompleksu homoseksualnego. To dlatego "geje" się uśmiechają i są wesołkami - bo nerwice, lęki i zahamowania automatycznie kryją uśmiechem. To taka maska. Po prostu wskutek niedojrzałości nie potrafią się dorośle zachować. To tacy paroletni chłopcy. Każdy chyba widzi różnicę w poziomie dojrzałości, której przejawem jest zachowanie, p. Cymańskiego i p. Biedronia ?
anonim2015.07.12 13:19
Dziegcc, ja nie widzę. :)
anonim2015.07.12 13:24
No oczywiście, pan Cymański nawet nie próbował na to zwracać uwagi. Co innego być dowcipnym a co innego infantylnym.
anonim2015.07.12 13:26
@Dziegc - idąc Twoim tokiem rozumowania, wszyscy faceci którzy się dużo uśmiechają, mają jakieś nerwice, lęki i zahamowania. I pewnie są gejami. Ciekawe tylko, dlaczego kobiety to tak lubią ? :P
anonim2015.07.12 13:31
Biedroń jako osoba homoseksualnie upośledzona, nie powinien wypełniać obowiązków urzędniczych, państwowych. Dyżurny wesołek powinien zająć się muzyką, modą, lub fryzjerstwem, nigdy podejmowaniem decyzji mających znaczenie dla społeczeństwa.
anonim2015.07.12 13:50
Ten Cymański też był zygotą, ale on - w odróżnieniu od pana Biedronia - nią pozostał do dzisiaj.
anonim2015.07.12 15:33
Wysłać Biedronia do szkoły na lekcje biologii niech pozyska przydatną wiedzę jak przebiegają etapy rozwoju człowieka, i czym jest życie z punktu widzenie medycznego.
anonim2015.07.12 15:35
PearlHarbor Z Biedronia żadne pan to gej który jest dla społeczenstwa niebezpieczny, w Słupsku wytworzył długi za które Polacy płacą.
anonim2015.07.12 15:45
Majestic, nie on narobił tych długów, a Kobyliński Maciej, cymbale.
anonim2015.07.12 16:06
PearlHarbor Nie potrafił Biedroń załatwić korzystnie sprawy z właścicielem firmy domagającym się zapłaty za wykonanie obiektu do pływania. Miast Biedroń szukać rozwiązania to zajmował się upokarzaniem św. Jana Pawła II, to kolejne przejaw że Biedroń na tę funkcję sie nie nadaje.
anonim2015.07.12 16:41
@Sizemen " idąc Twoim tokiem rozumowania, wszyscy faceci którzy się dużo uśmiechają, mają jakieś nerwice, lęki i zahamowania. I pewnie są gejami" No tak, tylko to nie ja jestem twórcą określenia "gay"... Widzisz, jest coś w ich zachowaniu wspólnego, na co zresztą homo sami wpadki, właśnie taka infantylna postawa i wesołkowatość. Czym inny jest mężczyzna tryskający pewnością siebie i humorem, a czym innym wesołek, maskujący to nadpobudliwą uległą wesołością swoje kompleksy - chcąc zaskarbić sobie uwagę, zainteresowanie rozmówcy, i w końcu zyskać poczucie przynależności, czyli coś czego najczęściej nie posiadał.
anonim2015.07.12 17:54
@Pawel.nn i podobnie myślący + PO - tymi aktami zasłużyła się bardzo Lucyferowi i Lucyfer ich będzie ich za to odpowiednio wiecznie wynagradzał. Wiesz może gdzie ? W piekle, - bo każdy z nich jest mordercą. Tzn. obok kar które dotyczą wszystkich potępionych Ogień i siarka, brak Boga źródła radości zbawionych, wyrzut sumienia tj robak który gryzie i wieczna świadomość potępienia, towarzystwo diabłów oraz indywidualna kara przewidziana dla wielokrotnych zabójców ect. To naprawdę jest miła perspektywa przewidziana dla głupich duraków którzy myślą, że wszystko im wolno!!!
anonim2015.07.12 18:31
Biedroń ma rację, mądry człowiek
anonim2015.07.13 9:20
Zdecydowanie jego racja jest najmojsza.
anonim2015.07.13 15:16
Majestic, co nie zmienia faktu, że nie on te długi wytworzył, jak napisałeś wcześniej. Tak samo nie upokorzył JPII, a zadbał o świeckość ratusza. :-)