COVID-19, rak czy wypadki drogowe? W 2021 roku najczęstszą przyczyną śmierci była aborcja - zdjęcie
07.01.22, 10:40Fot. via: Pixabay- kevinsyman/pxhere.com

COVID-19, rak czy wypadki drogowe? W 2021 roku najczęstszą przyczyną śmierci była aborcja

60

„Nasz Dziennik” przytacza dane serwisu „Worldometer” na temat najczęstszych przyczyn zgonów w 2021 roku. Podobnie jak przed rokiem, najczęstszą przyczyną śmierci na świecie jest zabójstwo dziecka w łonie matki. Z powodu aborcji w 2021 roku zginęło 42,6 mln nienarodzonych dzieci. To jednak tylko udokumentowane przypadki. W rzeczywistości było ich na pewno znacznie więcej.

To nie pandemia koronawirusa, ale pandemia aborcji wciąż pozostaje najczęstszą przyczyną śmierci na świecie.

- „Wiemy więc, że – oficjalnie – do 31 grudnia 2021 roku zmarło na świecie 58 mln 700 tys. ludzi. Jednocześnie dowiadujemy się, że w minionym roku przeprowadzono – również oficjalnie – 42 mln 640 tys. 209 aborcji. Z wyliczeń wynika, że aborcja jest ponad 12 razy bardziej śmiertelna niż koronawirus”

- podaje „Nasz Dziennik”.

Dane te nie uwzględniają środków wczesnoporonnych i aborcji nigdzie nieraportowanych.

Tymczasem wiele państw na świecie pilnie opracowuje programy mające zahamować depopulację.

- „Możemy zapytać, czy tworzenie programów społecznych, ekonomicznych ma sens, jeśli jednocześnie przymykamy oczy na to, że głównym czynnikiem depopulacji na świecie są antykoncepcja i aborcja”

- wskazuje ks. prof. Krzysztof Bielawny.

kak/Nasz Dziennik, PAP

Komentarze (60):

matis982022.01.7 16:01
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
MaxFiend2022.01.7 14:55
Ile było naturalnych poronień?
robaczek2022.01.7 14:36
ALEZ WAM PERON ODJECHAL PISIUSIE........................ szkoda słow
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2022.01.7 12:41
miłosierny bóg tak chciał
Anonim2022.01.7 12:56
Puszczalskie wygodne madki i pozbawieni kręgosłupa moralnego ojcowie tak chcieli TYLKO i WYŁĄCZNIE wiec nie mieszaj Najwyższego do ludzkiego wygodnictwa i egoizmu.
olo2022.01.7 13:26
Nie osadzaj innych ludzi po sobie.To nie katolickie.Znasz Dekalog? Chyba nie.
Anonim2022.01.7 13:37
olo a ty znasz , ja wiem ze w pewnym % mam rację a ty dlaczego celowo przekłamujesz prawdę? Jaki masz w tym interes? Teraz to ja czyje że ty włąśnie olo grzeszysz wobec mnie 8 przekazaniem?Nic o mnie i swoim wpisem również mnie osądzasz.
olo2022.01.7 14:09
Nie jestem katolikiem, a ty? Chyli potwierdzasz że katolik NICZYM sie nie rózni od ateisty
Anonim2022.01.7 14:18
Skoro jesteś ateista to dlaczego powołujesz się na dekalog?Wielka niekonsekwencja jak na ateistę.
olo2022.01.7 14:32
Jestem ateistą od niedawna.Ale znam Dekalogi sie do niego staram stosowac.To źle? A Uczynki miłosierne względem duszy punk 1, znasz czy musisz szukac w internecie "katoliku"
Anonim2022.01.7 20:17
Skoro mnie napominasz , to czy napominałbyś wesołą aborterkę po aborcji?.Ciekawe czy wykazałbyś się wtedy moralną wybiórczością względem 5 przykazania nie zabijaj lub hipokryzją względem normy społecznej przeciwstawiającej się zabijaniu? A może ateiści wszystkie normy społeczne jak np aborcja tratują wybiórczo. Dla świata nie dla moralności.Jako szanujący się ateista nie powinieneś powoływać się na dekalog ,gdyż wtedy wychodzić łagodnie to ujmując na zakłamanego bądź niedecydowanego.Jak ktoś kto gardzi Najwyższym powołuje się na coś co ludzkość dostała od Najwyższego? Chyba sam rozumiesz że to wielka nieścisłość lub hipokryzja względnie zakłamanie.Powołuj się na normy społeczne wtedy ok. I czekam na relację z napominania aborterki jeśli jesteś sprawiedliwy.
Anonim2022.01.7 13:38
Nie było piosenkarki która zabiła swoje dziecko gdyż miała za mały metraż?
anonim2022.01.7 13:47
Zabiła dziecko — mówisz?
Anonim2022.01.7 14:05
A aborcja czy innym jest, jak nie zabójstwem celowym?
Anonim2022.01.7 13:38
Nikt inny za morduje tych dzieci jak ich ''rodzice"
Anonim2022.01.7 14:09
Nike inny nie morduje tych dzieci jak ich "rodzice"
Anonim2022.01.7 13:50
Stwierdzanie faktu to jeszcze nie osąd.A jak było z wygodną Przybysz?
Anon2022.01.7 13:44
widocznie to Jahwe pasuje skoro zapylil 13-letnia zydoweczke ;)))
Topek2022.01.7 12:33
Pisdzielce dążą do by zabronić całkowicie aborcje ponieważ każdy głosujący na pis ma znaczne upośledzenie fizyczne i umysłowe nadające się jako płód do aborcji tym samym znaczyło by to całkowitą eliminację PiSu z życia
Anonim2022.01.7 13:06
Głosujący na po i lewicę mają znaczne upośledzenie fizyczne i umysłowe co świadczy całkowity brak jakiekolwiek moralności , miłosierdzia (zwierzęta stoją moralnie wyżej od tych osobników)i wulgarność nadające się jako płód do aborcji tym samym znaczyło by to całkowitą eliminację lewusów z życia
jon2022.01.7 13:22
Bzdura, moralność nie zależy od opcji politycznych tylko wychowania.Sam jestem lewakiem i ateistą ,ale rodzice mnie wychowali na porządnego człowieka. Mam jedną żone od 26 lat i 3 dzieci. Wkrótce będzie wnuk:) Mam wielu znajomych którzy są po rozwodach i zapewniam cie że niewielu z nich jest lewakami ,wręcz przeciwnie, Pozdrawiam.
Anonim2022.01.7 13:42
jonie nie miałam zamiaru Ciebie atakować aczkolwiek czułam atak od Topka /Typka czy jak mu tam, po prostu odpisałam mu w ten sam sposób przykry poniekąd jak on zaatakował ludzi głosujących na tą partie.Bynajmniej nie mam ciągot totalitarnych w odróżnieniu do Typka Topka. Chyba?
Lachon2022.02.2 13:12
Wyjaśni jakie wartości ma lewak.Od czego się odcinasz patrząc na p.Lempart.
LACHON2022.02.2 13:00
Jewreje lewacki lepiej kapucyna strzepać,niż bezmyślnie zapładniać biedne kobiety.Więcej z tego walenia masz ty przyjemności niż kobieta.Myśl przed waleniem.Nie zabijaj nienarodzonych dzieci.
matis982022.01.7 12:25
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Żorż2022.01.7 12:24
Jesli tak jak w poprzedniej wojnie zginie tylu ile było aborcji to teraz będą to miliardy.
Anonim2022.01.7 12:21
To wina Boga. Po co przy tworzeniu człowieka dał im seksualność? Chyba że katolicy nie wierzą że to Bóg stworzył człowieka tylko w teorię Darwina.
Daria2022.01.7 12:26
W teorie Darwina moga wierzyć niedouczone dzieci , marksiści , naiwni, analfabeci
Anonim2022.01.7 12:34
Czyli to wina Boga że stworzył takiego człowieka. Dzieki za info.
xyz1232022.01.7 12:55
czy ty wlasnie powiedzialas, ze TEORIA NAUKOWA => niedouczone dzieci, a bliskowschodnie brednie => jacys mega oswieceni intelektualisci? Ziemia zapewne plaska i ~6k lat ma??
Albert2022.01.7 13:01
Podważanie darwinizmu to automatyczny dowód na bycie totalnym idiotą i bezmyślną, katolicką biomasą.
Katolickie jaja2022.01.7 12:06
Śmierć przed urodzeniem? Byle statystyki wielbicieli płodów epatowały. A że debilizmem...
Anonim2022.01.7 12:21
To Fronda ,ona żeruje na nienawiści.
Helga2022.01.7 12:27
Nie .Zerowanie jest na polu i w zbiornikach wodnych o optymalnych warunkach
Anonim2022.01.7 12:23
Jajogłowa skrobaczko masz farta , że cię matka nie wypluła między 1 a 9 miesiącem .
Anonim2022.01.7 12:35
Lewaku i ateisto ,popierasz aborcje na portalu katolickim. Precz !
Anonim2022.01.7 12:41
Często myślisz o aborcji,KODziarzu? A moze ty ze Strajku Kobiet od Lampucery?
Anonim2022.01.7 12:58
Lemarciece trzeba wysłać do domu (znaczy do Zoo) do klatki jakiegoś goryla.Wszyscy będą zadowolenia i Lemaprtowa również ,zresztą emocjonalnie niczym się od gorylów nie różni więc spoko.
Krzysztof2022.01.7 13:14
Ale katolikiem to ty nie jesteś. Katechizm tego ni naucza, ale pewnie nigdy sie z Katechizmem nie spotkałeś.
PIS=Lockdown=Dług Horror Drożyna2022.01.7 12:02
Juz latem 2020 byly wnioski do prokuratory na to co zrobil Szumowski ze sluzba zdrowia ale Ziobro wolal badac pojedyncze zgony w DPS (jak umierali w DPS masowo to juz nie badal). Zdrowie ludzi jest dzis nieporownywalnie gorsze niz na wiosne czy jesien 2020 wiec za to tez placimy cene...... PIS to najwieksi szkodnicy od czasow Hitlera. Najgorsza byla ich pycha gdy ponizali Polakow wymyslajac jak najglupsze i pozbawione sensu restrykcje.. I dlugie porownywanie sie z Kopacz ze ona nic by nie zrobila (MACIE RACJE SKU.. KOPACZ NIE GNEBILABY POLAKOW) ... Najlpierw zamykali lasy a pozniej byl bon turystyczny. Teraz zrobili sylwestry zakazen by za chwile moze znowu sciagac ludzi na brak szmaty na ryju na ulicy
Anonim2022.01.7 12:25
Takie jest socjalistyczne wychowanie i jego skutki dla wszystkich
Żyd katolicka kretynizacja, wieczny nudziarz2022.01.7 12:01
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to ewidentna mania prześladowcza. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików.
Katolickie skretynienie wiecznego nudziarstwa2022.01.7 12:04
Właśnie wypisałem stek bzdur pokazując, jak tępy jestem, jak mi jadowita nienawiść zastępuje jakiekolwiek myślenie, jak usiłuję wmówić, że każdy kto ośmiela się myśleć i mieć swoje poglądy jest moim wrogiem. Taki minijędraszewski jestem. Bydlę ze mnie i ścierwo, taki typowy frondowy katol.
Żyd Anonim, wieczny nudziarz2022.01.7 12:18
Skąd tyle furii? Prawda aż tak boli? A Anonim pisał dopiero co, że to "najlepsze komplementy i miód na jego duszę". (Więc jednak ma jakąś duszę. To co z tą nicością po śmierci? Oj, ateiści. Zero spójności i konsekwencji. Jak u Marksa i Lenina.)
Jawny2022.01.7 12:55
Wszystko się zgadza. Lewacy mają takie dusze wybrakowane. One zdychają po śmierci ciała. Nawet nie można ich zabalsamować i wsadzić do mauzoleum. Przykra sprawa.
Tajny2022.01.7 14:05
Jaśnie Pani głupota spuściła Jawnego ze smyczy, a ten oczywiście palnął jak chory Rydzyk w kubeł. Dusza mu się pojawia albo n ie, w zależności od tego, czy kto ma religijna papkę zamiast mózgu czy nie. Chociaż może i racja: normalni ludzie czego takiego nie mają, mają natomiast katole, żeby iść do wymyślonego dla niech piekła.
Katol Anonim, wieczny nudziarz2022.01.7 14:02
Moje alter ego pyta, po wypisaniu nienawistnych, prowokacyjnych bzdur, skąd tyle furii? A gdzie toto ją zauważyło? Toż to tylko delikatne wytłumaczenie, skąd u katolskiego ścierwa tyle chamstwa.
Hieronim Purchawka2022.01.7 19:45
"Bydlę ze mnie i ścierwo, taki typowy frondowy katol." No tak, to nie są słowa furii, ale taktowne i delikatne. Oczywiście wg kryteriów obcych polskiej kulturze, ale za to dość powszechnych np. na dworze J. W. Stalina.
Hildegarda Porkupina2022.01.7 21:24
Bydlę, ścierwo, katol to określenia bardzo delikatne na tle katolickiej mowy miłości, lejącej się na każdej stronie frondy. Oczywiście według polskich kryteriów, a nie rydzykowego prostactwa, jędraszewskiego chamstwa czy pisowskiego szamba.
Hieronim Purchawka2022.01.7 12:59
Poglądy możesz se mieć jakie chcesz. Ale porypały ci się fora. Takie pierdoły, to se możesz wygłaszać na forum Gazety Koszernej Michnika albo Lisiego Newsweeka, nie tutaj. Tutaj się marnujesz.
Do Hieronima2022.01.7 21:26
A ty, Hirciu, czujesz się tutaj jak smród w gaciach czy bakteria gnilna w szambie - jak swój wśród swoich: chamów, prostaków, tępaków.
Anonim2022.01.7 12:25
Tak, tak, jeszcze. Takie słowa od PiSdzielca lub/i klerucha to miód na moją duszę i najlepszy komplement!!!😁😁😁
Wiedzą, że zdrój dusz jest już prawie pusty2022.01.7 11:59
i nieudolnie usiłują powstrzymać Apokalipsę. Nie doczytali i tylko ją przyspieszają.
#info2022.01.7 11:58
Kaku, napisz, że wg GUS-u inflacja w grudniu osiągnęła 8,6% rr.
cam2022.01.7 11:56
Serio? W ten sposób chcecie przykryć fakt, że w 2021 ZMARŁO PONAD PÓŁ MILIONA Polaków? Najwięcej od zakończenia II WŚ - a spory w tym współudział nieudolnych rządów PIS.
Żyd Anonim2022.01.7 11:54
Po roku odpada lewa noga, po 18 miesiącach prawa noga, a po 2 latach eksploduje mózg.
AAAtomek2022.01.7 11:51
Inflacja, spadek wartości polskiej waluty, podwyżki cen, paliw, gazu, burdel polskiego nieładu, Pegasus, i inne problemy stworzone przez PiS etc etc I to wszystko katoprawacy znowu chcecie przykryć aborcją i antykoncepcją????? Paradne!
Po 11 ...2022.01.7 11:50
Bzdura. Największym zabójcą jest Bóg, zabijający 30% nienarodzonych dzieci ("samoistne" poronienia). I co? Zatkało kakao?
Anatol2022.01.7 11:56
To ostrożny szacunek. Są też szacunki, że niezagnieżdżone zygoty i poronienia we wczesnej fazie ciąży to 60-70% wszystkich dzieci poczętych.
Anonim2022.01.7 12:06
wytlumacz swoj komentarz z wiosny 2020. Te "pomoc boza" w Szwecji uznales za prawo karmy ze prostu bedzie dobrze gdy ludzie beda czynic co do nich nalezy?... czy naprawde wierzyles w nadprzyrodzone zjawiska? ... Gdyby nie chodzilo o skandynawie to bym pomyslal ze robiles sobie zarty