Cohn-Bendit interweniuje! Zakaz publikacji dokumentów nt. przeszłości do 2031 r.! - zdjęcie
29.04.13, 20:57Fot. Wikimedia Commons

Cohn-Bendit interweniuje! Zakaz publikacji dokumentów nt. przeszłości do 2031 r.!

11

W tekście "Sny i marzenia Daniego", informację tę ujawnił dziennik Frankfurter Allgemeine Zeitung. Zawartość zastrzeżonych dokumentów stanowić ma m.in. korespondencja dotycząca książki polityka pt. "Wielki Bazar", zawierającej szeroko dyskutowane także na stronach naszego portalu opisy seksualnych doświadczeń z udziałem pięcioletnich dzieci. Wszelkie materiały dyskusji i debat odnośnie publikacji są niedostępne dla potrzeb badań dziennikarskich.
 
Sam polityk, który nie chciał udzielić odpowiedzi dziennikarzom, twierdzi, że niczego nie blokował, a dysponowanie archiwum leży w gestii Fundacji Heinricha Bölla, której podlega archiwum Partii Zielonych, o nazwie "Zielona Pamięć".
 
Co ciekawe, kierownik archiwum, powiedział dziennikarzom, że akta oznaczone były wyraźną adnotacją biura Cohn-Bendita.
 
Materiały do których dotarli dziennikarze są obrzydliwe. Nie wchodząc w szczegóły można choćby wspomnieć o tym, że jeden z rozdziałów ww. książki nie został w niej opublikowany, ale za to znalazł swoje miejsce na łamach miesięcznika "das da". Epatujący pedofilskimi aluzjami nosił tytuł "Sklep z dziećmi". W zbiorze znajduje się szereg innych obscenicznych pedofilskich publikacji, z którymi zapoznawanie się może przyprawić o mdłości.

Dziennikarze FAZ opisując wydarzenia lat 70 i połowy '80 wyraźnie podkreślają, że wówczas grupy Zielonych i homoseksualistów co jakiś czas postulowały zalegalizowanie "równouprawnionego seksu z dziećmi", a także podejmowały próby wykreślenia z niemieckiego kodeksu karnego paragrafu mówiącego o seksualnym wykorzystywaniu dzieci.

MCC/wpolityce.pl

Komentarze (11):

anonim2013.04.29 21:06
tego zboczeńca powinni wykastrować!
anonim2013.04.29 21:10
Niestety, obywatele ani sąsiedzi nie mają prawa do dyktowania zboczeńcom, jakie jest ich miejsce. To zboczeńcy mówią sąsiadom i obywatelom, jakie jest ich miejsce.
anonim2013.04.29 21:16
Ohydna kreatura. A tak poza tym to o co chodzi z listami Freuda ?
anonim2013.04.29 21:42
Zdegenerowamy lewak. Tacy posługują się pięknymi hasłami: tolerancji, wolności, możliwości świadomego wyboru..., a lewak to z reguły brudas moralny.
anonim2013.04.29 22:33
Jest już powiedzenie: BETTER DEAD THAN RED! Czas teraz na rym do: BETTER ... THAN GREEN! Jakieś propozycje?
anonim2013.04.29 23:49
"Czas teraz na rym do: BETTER ... THAN GREEN! Jakieś propozycje?" Unseen Jednak jak dla mnie może zostać po staremu, gdyż zieloni są jak arbuz, zieloni z wierzchu i czerwoni od środka.
anonim2013.04.30 0:19
podoba mi się, jak frondowi lewacy bronią pedofili jak Ojczyzny. Przynajmniej wszystko jest jasne Jedno mnie tylko wkurwia - że Fronda ich toleruje. Na każdym forum wycinają katolików: a tu katolicy publikują zboczonych trolli lewactwa
anonim2013.04.30 1:26
Cohn Bendit to podła kreatura, i tchórzliwy sukinsyn, Marek M duchowny nauczający religii w szkole, a lubujący się w pedofilskich uciechach i dziecięcej pornografii to współkompan w zboczeniu Benditta! Czy świecki czy sutanniany zbok to zbok, duży wyrok i dłuuuga nieprzyjemna odsiadka, to podstawa eliminacji takich osobników ze społeczeństwa
anonim2013.04.30 7:08
Pedofilia to najohydniejsza zbrodnia. Dla takich dewiatów nie może być miejsca w społeczeństwie.
anonim2013.05.3 16:01
Powiązania homoseksualizmu z pedofilią to temat na sporą książkę. Ciekawe, że taki niepoprawny politycznie tekst ukazał się w FAZ. @Thorgal Ciekawe jak emocjonalnie bronisz tego lewicowego pedofila. A dowodem pedofilskich skłonności są jego własne zboczone wypowiedzi.
anonim2013.05.4 7:34
Przecież to ziomek Michnika. I tak nie ukryje wszystkiego, a to co zostało ujawnione, wystarczy do tego, aby wiedzieć co to za człowiek. I można mieć swoje na ten temat zdanie. I wypowiedzieć je. Jak na razie. Niedługo będzie to zabronione. Będziemy mogli poszeptać sobie w na własne ucho, z obawy przed represjami. I tyle. Poza tym można mu naskoczyć.