Co za jad!!! Hartman uderza w abp. Jędraszewskiego i kpi z katolików - zdjęcie
06.08.19, 11:25screenshot Youtube

Co za jad!!! Hartman uderza w abp. Jędraszewskiego i kpi z katolików

61

Na portalu lewicowego tygodnika „Polityka”, w tekście „Jędraszewski i #czarnazaraza” były żydowski mason i czołowy ateista w naszym kraju Jan Hartman zaatakował abp. Jędraszewskiego, oskarżając go o rasizm, chronienie pedofilów, zrównując z nazistami, i przypisując mu przynależność do najbardziej zbrodniczej organizacji w dziejach świata.

Według publicysty lewicowego portalu rzekomy rasizm arcybiskupa polega na tym, że w 2013 roku ubolewał on na spotkaniu z młodzieżą nad kryzysem demograficznym wśród białych. Zdaniem Hartmana taką wypowiedzią arcybiskupa „została na przeciwstawieniu sobie tzw. ras ludzkich i wskazaniu »ras« innych niż biała jako groźnych i niebezpiecznych dla tej jednej, która jest „nasza” i której przed obcymi „rasami” trzeba bronić”. Zdaniem ateisty opinia duchownego „była to w sposób oczywisty wypowiedź rasistowska, siejąca strach i nienawiść rasową” i typowa dla „biskupów nazistów”.

Prawnuk rabina w swoim artykule stwierdził, że Kościół katolicki jest przeciwny wolności i równości, szerzy podłość i nienawiść, a atakując gender chce ukryć swoją pedofilię i totalną nicość moralną katolików.

Czołowy ateista ma za złe arcybiskupowi, że ten określa lewicę (marksizm, bolszewizm, homo rezolucję) mianem zarazy. W swoim artykule Jan Hartman oskarżył też arcybiskupa o chronienie przed odpowiedzialnością pedofilów. Były żydowski mason twierdzi, że ma na to dowody, ale co ciekawe, nie składa doniesienia do policji czy prokuratury tylko czeka, aż arcybiskup wytoczy mu prywatny pozew o zniesławienie. Zgodnie z polskimi przepisami ukrywanie dowodów (czyli nieudostępnianie ich prokuraturze i policji) o przestępstwie (polegającym na wspieraniu pedofilów) samo w sobie jest przestępstwem.

Słowa arcybiskupa o zarazie zionący obsesyjną nienawiścią do katolicyzmu bloger uznał za katolicką agresję i wezwał swoich sojuszników do odwetu. Według Hartmana rzekoma katolicka agresja „dziś wyraża się w chamskich słowach przebranego w genderowe szatki prostaka, sprzedającego nienawiść i odpusty, lecz przez tyle stuleci wyrażała się łamaniem kołem, paleniem żywcem i wyciąganiem wnętrzności gejów i lesbijek”.

Warto czytając tekst publicysty lewicowego portalu zwrócić uwagę na jego seksistowską uwagę o „genderowych szatkach”, twierdzenia o tym, że arcybiskup sprzedają „nienawiść i odpusty” (szkoda, że Jan Hartman nie podał cennika tych „nienawiści i odpustów”), i paleniu na stosach, łamaniu kołem i zarzynaniu przez kler sodomitów i gomorytek przez Kościół katolicki przez wieki (do tej pory palone miały być czarownice).

Choć od samego początku władzy nazistów Kościół katolicki zwalczał narodowych socjalistów swoimi encyklikami, za co katolicyzm był prześladowany i szkalowany, to były żydowski mason bredzi, że w latach 30 XX wieku katoliccy duchowni, „na masową skalę, od papieża do prostych księży, w wielu krajach Europy współpracowaliście z nazistami”. W swoim artykule ateista twierdzi też, że więcej duchownych za czasów PRL było tajnymi agentami SB, niż wspierało opozycję.

Prawnuk rabina w swoim artykule obiecał duchownym katolickim „po pierwsze, odpowiadać na epitety epitetami, a po drugie, gdy skończy się wasza władza w tym kraju, uciśnionym przez was od tysiąca lat – wepchnąć was do końca waszych dni w piekło praworządności i równego traktowania”.

Zdaniem czołowego ateisty w naszym kraju „Kościół rzymskokatolicki też nie będzie trwał wiecznie”. Były żydowski mason swój artykuł skierował „do księży z agencji prasowych i katolickich redakcji, a także do świeckich sług tej firmy oraz sterowanego przez nią reżimu, którzy z obowiązku po niemal każdej mojej wypowiedzi przygotowują wulgarne paszkwile na mój temat, by wypełnić swe media jakąś treścią i wykonać swą powinność oficerów propagandy partyjnej”.

Zionący obsesyjną nienawiścią do katolicyzmu bloger w swoim artykule oskarżył Kościół katolicki o „morze niewinnie przelewanej przez tysiąc lat średniowiecza (i jeszcze kilka stuleci nowych czasów) krwi, masowe mordy na »poganach« i „niewiernych”, szaleńcze rzezie w imię Chrystusa – od Jerozolimy po Warmię, nie mówiąc już o obu Amerykach – terror i totalitaryzm, getta dla Żydów i inkwizycja”.

W swoim artykule Jan Hartman przedstawił też manifest ideowy, w którym zawarł żądania, w tym tego by przedstawiciele „wszystkich orientacji mogli [...] okazywać publicznie swoją tożsamość […] seksualną”, zawierać śluby, by w szkołach homo indoktrynowano dzieci.

Zdaniem publicysty lewicowego portalu kolorem katolików „jest czerń sutanny”, a symbolem „zwłoki rozpięte na krzyżu jako narzędziu tortur i kaźni”. W swoim artykule Jan Hartman kpił z wiary katolickiej, oskarżył katolików o dwulicowość, bo rzekomo duży odsetek duchownych to pederaści, a katolicy krytykują sodomitów. Ateista oskarżył katolików o wykorzystywanie finansowe osób, którym składają niesprawdzalne obietnice (życia wiecznego), zbrodnie na pedałach i Żydach.

W swoim tekście prawnuk rabina insynuował też, że katolicy „korzystali z pracy niewolniczej, pobierali obowiązkowe daniny i haracze, karali chłostą osoby zaniedbujące uczestnictwo w organizowanych przez nich szkoleniach czy spotkaniach”, „straszyli małe dzieci piekłem, nieustającym nadzorem anioła stróża”.

Zdaniem czołowego ateisty w naszym kraju „przez kilkanaście stuleci (!!!) torturowali(...) i mordowali(...) osoby nieheteronormatywne”, skrzywdzili miliony „osób nieheteroseksualnych, które skazali(...) na piekło życia w śmiertelnym strachu bądź dopadli(...) i zarżnęli(...) jak świnie”.

W opinii zionącego obsesyjną nienawiścią do katolicyzmu blogera „przez tysiąc lat istniał potworny totalitarny reżim, oparty na dwuwładzy cesarsko-papieskiej. Za każdą niesubordynację, za każde odstępstwo od nakazanych dogmatów groziły tortury i śmierć. Każdy bez wyjątku musiał składać hołdy (...) władzy, potwierdzać niezachwianą wiarę (...), płacić pieniądze lub świadczyć niewolniczą pracę”.

Zdaniem publicysty lewicowego portalu katolicy swoje terytoria poszerzali „przez stulecia, mordując tych, którzy bronili swojej ziemi, wiary i kultury, odmawiając chrztu i podporządkowania się(...). Z pomocą wojsk katolickich książąt i królów, lecz również własnymi siłami militarnymi niszczyli(...) świątynie i dewastowaliście całe społeczności (...). Siali(...) nienawiść do inaczej wierzących i urządzali(...) krwawe rajdy i podboje, w czasie których zwyrodnialcy, pośmiertnie mianowani (...) świętymi, mordowali, gwałcili i rabowali. Następnie przez stulecia terroryzowali(...) ludność podbitych ziem najwymyślniejszymi torturami i stosami, wmawiając im, że to dla ich dobra”.

W opinii prawnuka rabina „papieże przez stulecia trzymali Żydów w gettach i kazali im nosić opaski albo ośmieszające czapki”, antyżydowskie ustawy Kościoła katolickiego „stały się bezpośrednim wzorcem dla prawa nazistowskich Niemiec, a i inne wynalazki (...), jak spowiedź, zostały wykorzystane przez totalitaryzmy XX w”.

Czołowy ateista w naszym kraju uważa, też, że katolicy „wysługiwali(...) się Hitlerowi i Mussoliniemu”. Po wojnie katolicy mieli chronić nazistowskich zbrodniarzy i pomagać „im w ucieczkach do Ameryki Południowej”.

Zdaniem prawnuka rabina „faszyzm/nazizm oraz komunizm” są „na różne sposoby powiązane z” katolicyzmem i z katolickich doświadczeń korzystają.

Jak można przeczytać na Wikipedii Jan Hartman „urodził się w zasymilowanej rodzinie żydowskiej. Jest synem Stanisława Hartmana i praprawnukiem rabina Izaaka Kramsztyka”. „W latach 2007–2013 był członkiem (w tym od 2010 – wiceprezesem) B’nai B’rith Polska”. Bnai Brith to żydowska loża masońska.

Jan Bodakowski

Komentarze (61):

RHQQ22019.09.13 10:47
Jak Hartmana nie trawię i za niektóre wypowiedzi powinien być usunięty z uczelni to w tym przypadku 100% prawdy powiedział.
jan2019.08.22 17:17
On nienawidzi przede wszystkim Polski i Polaków.
anonim2019.08.7 9:08
A kiedy sobie pomyślę, ile Pan Hartman zawdzięcza katolikom z Uniwersytetu w Lublinie, Krakowie i jak im się odwdzięcza, wszak wyciągnęli go z marazmu, niebytu, to robi mi się przykro.
anonim2019.08.7 6:45
Mamy poczucie wyższości nad Aztekami za wyrywanie przez nich bijących serc. Ile serc wyrywamy obecnie?Jaka koncepcja człowieka to umożliwia? Mamy ludzi i podludzi?! Ludzi i niewolników, magazyny narządów?!To jest ten Pana nowy, "wspaniały", świat jaki przeciwstawia Pan katolicyzmowi?!
anonim2019.08.7 6:22
Czy istnieje jakiś ładny traktat o cnocie wdzięczności Bogu i człowiekowi, bardzo by się przydał w naszych aroganckich czasach pogardy!
anonim2019.08.7 6:20
Uważam też, że byłoby przyzwoicie swoje eksperymenty i zabawy z ludźmi prowadzić na jakiejś zielonej, dziewiczej wyspie, wśród tych, którzy na to przystają. Uważam za wstrętne i podłe szkalowanie czegoś z czego dorobku się korzysta. Uniwersytety to pomysł katolicki, Drogi Panie!
anonim2019.08.7 6:09
Dzięki Kościołowi Katolickiemu, którego nauka opiera się na prawdzie o Bogu i człowieku powstała piękna cywilizacja, z której owoców Pan Hartman obficie korzysta. Fałsz dotyczący Boga i człowieka zrodził terror rewolucji we Francji, bolszewizmu, nazizmu i neomarksizmu, bo boskiego, duchowego elementu w człowieku, nie da się zlikwidować dekretem, więc próbuje się to zrobić przemocą twardą, bądź miękką. Zawsze wówczas, kiedy jakaś grupka"mędrków", chce się zabawić w Pana Boga! Wandea, umierająca śmiercią głodową Ukraina, Katyń, Auschwitz, masowe zabijanie dzieci i wykorzystywanie ich martwych ciał do produkcji, to wasze epitafium! Najpierw destrukcja Boga w człowieku a potem i samego człowieka, jako niepoprawnego bożego tworu!
Moly2019.08.7 5:41
Heteroseksaulista Bodakowski pisze bardzo marnie I topornie. Nie odnosi sie do tekstu tylko mowi o korzeniach etnicznych. Heteroseksualista Bodakowski chyba zle sie uczyl
zdenerwowana2019.08.7 0:28
No i jak nie byc antysemita po takich wypowiedziach. Wlasnie tacy powinni byc srogo karani za podjudzanie do antysemityzmu. Panie Ziobro - bez wahania !
katolicy2019.08.6 23:55
ileż w tym żydzie Hartmanie musi być jadu, nienawiści i piekielnej podłości aby pluć jadem żmijowym na wierzących Polaków !
anna2019.08.6 21:57
ten Hartman chyba coś bierze albo nadużywa bo jakoś dziwnie patrzy "spod byka" i gada bzdety
GNIDA POSZERNA2019.08.6 21:51
CZY TEMU PARSZYWEMU ZYDOWI NIK NIE MOZE ZAMKNAC W POLSCE TEJ MORDY?
Renata2019.08.6 21:29
Pan Hartman, to jest dopiero mowa nienawiści, ten to potrafi!
vvv2019.08.6 18:09
Jedyny błąd Polaków w czasie wojny to ukrywanie żydów.
KDJ2019.08.6 21:57
Bronisław Geremek po opuszczeniu getta przez miesiąc ukrywał się w Warszawie u znajomego Polaka. Z wywiadu Hanny Krall z Geremkiem w czerwcu 1981 r. - H.K. Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków? B.G. Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę!
Wojtek Polak 2019.08.6 17:50
coś panu panie hartman zacytuje ''precz z stąd żydzie nie pchaj pacy między dzwi nie o ciebie idzie. prawdziwy idiota a przecież starsi i mądrzejsi uważają się za najmądrzejszych.
Jan Radziszewski2019.08.6 17:15
już Bronisław Gieremek odleciał w niebyt historii i podobnie budiet z Raabe Hartmanem diabły go do ognistego piekła zabiorą jak słynnego Europosła min Bronisława G. wezmą który srał w portki w podziemnym Sanktuarium Lucyferycznym pod Brukselą gdy diabły zabrały w ogniu piekielnych jego Towarzyszy
Krzysiek2019.08.6 16:54
Każda wypowiedź "profesora" Hartmana (nota bene, etyka - ha ha ha!) skutecznie robi punkty PISowi. Profesorku, pleć tak dalej, będzie się z czego pośmiać, a PIS na tym zyska zwolenników. PS. Tylko się nie dziw, że jeszcze sprowokujesz reakcje, które pewnie uznasz za antysemickie. Bo wszystko, co nie jest bałwochwalczym kadzeniem żydom to, jak wiadomo, karygodny antysemityzm.
Wiesław Kaloryfer2019.08.6 16:27
"Zdaniem czołowego ateisty w naszym kraju „Kościół rzymskokatolicki też nie będzie trwał wiecznie”. " Ale czy przypadkiem to twierdzenie Hartmana (wbrew jego przekonaniu) nie jest zgodne z nauką Kościoła? W końcu istota wiary w KRK (w zasadzie w chrześcijaństwie w ogóle) jest ponowne przyjście Chrystusa (paruzja) i zabranie sprawiedliwych do Nieba. Czyli nie mniej ni więcej - koniec świata. Skoro zatem świat się skończy, to skończy się i Kościół Katolicki. Skończy się (co oczywiste) na ziemi. Tym samym według nauki Kościoła Katolickiego nie ma on sam przymiotu wieczności.
bea2019.08.6 16:20
DEMONY W NATARCIU UDERZAJA W KK I WIERNYCH W WARTOSCI ALE JEZUS POKONAL PIEKLO SMIERC I SZATANA NIE LEKAJCIE SIE
anonim2019.08.6 15:59
Hartman = bolszewik!
Tomasz2019.08.6 15:51
A gdzie jego obrońca Bp. Ryś?
GNIDA POSZERNA2019.08.6 21:54
ten rys to moze tez zydek?
michu2019.08.6 14:57
Taka już jest lewacka mowa miłości ;)
walenty2019.08.6 14:50
uderz w stół a nożyce się odezwą-widać kto stoi za tymi lgtb i innymi wynaturzeniami i kto to sponsoruje.Żydzi cały czas walczą z tymi co poszli za Jezusem.Trwa to 2tys lat. Walka trwa i trwać będzie aż starozakonni się nawrócą.
IZA2019.08.6 14:48
Panie Bodakowski, nawet, jak na Pana to marny tekst. Może Pan odpowie na argumenty, a nie atakuje pochodzenie autora. Żenujący poziom dziennikarstwa, jak na całej Frondzie.
anonim2019.08.6 17:08
Iza żenujący to jest pan Hartman .
waldi2019.08.6 14:20
lepiej być hamem niż hartmanem
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 13:57
Bodakowski prostaku homofobie naucz się pisać po polsku, bo tego wściekłego prawackiego bełkotu nie przeczyta nikt o zdrowych zmysłach
KDJ2019.08.6 17:12
Naucz się kacapski (twoje IP zostało zidentyfikowane) pedale, że po polsku pisze się ,,nikt przy zdrowych zmysłach". Polski jest trudny kacapie, ale na naukę i zerwanie ze zboczeniami nigdy nie jest za późno.
anonim2019.08.6 17:12
Polaku Ateisto Dumny Geju ty masz problemy z rozumowaniem to twój problem .
KDJ2019.08.6 13:33
Hartman, co łączy tych ludzi oprócz tego, że są Żydami: Roman Polański, Woody Allen, Jeffrey Epstein, Daniel Cohn - Bendit, Dominique Strauss-Kahn, Harvey Weinstein i Mosze Kacaw? Mogę te listę bez trudu powiększyć.
edi2019.08.6 12:48
Księże Arcybiskupie MARKU JĘDRASZEWSKI - MY POLACY DZIĘKUJEMY !!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.6 13:58
nie Polacy, tylko polaczki spod kleszego buta
vvv2019.08.6 18:07
Nie Polak Ateista Dumny Gej tylko sPOlszczony Kloaczny Wypierdek Stalina
Jahu2019.08.6 12:36
Jasiu któremu się mowa miłości z mordy wylewa napisz coś o K. Sadowskim co to dzieci lubił..
marek2019.08.6 12:29
Hartman, to ten cymbał co to marzy mu się współżycie z własną córką albo synem?! Szambo i kloaka. Nie warto zajmować się tym czymś
anonim2019.08.6 12:25
Bodakowski wy w ogóle umiecie pisać? Jak można tak debilnie zaczynać każdy akapit. Prawacki przygłupie
ubawiony Jasiem Fasolą - Hartmanem2019.08.6 12:23
Nadęty Jasio zgodnie ze swoją logika cepa powinien jeszcze obwinić Kościół katolicki w Polsce za ideologię Białych Anglosaskich Protestantów z Ku Klux Klanu. To nic, że ideologia antymurzyńska, antyżydowska i antykatolicka zarazem, grunt że niewolnictwo to przecież wina Trumpa, a Trump wiadomo naśladuje Kaczyńskiego. Więc to PiS jest winien strzelaninom za oceanem.
Marek2019.08.6 12:17
Czemu nie piszecie co z jego zarzutów nie jest prawdą?
Albert2019.08.6 13:08
Bo wszystkie są prawdą.
Albert2019.08.6 12:17
Pan Hartman roztarł tego żenującego klerucha i całe katolstwo po podłodze jednym krótkim felietonem. Zaraz się rozlegnie w komentarzach kwik prawacko-faszystowskiego ścierwa i trzask pękających katolickich żyłek.
anonim2019.08.6 12:21
Na razie to ty kwiczycie i nerwobóle macie aż piana wam z buziulek leci .
Ktoś 2019.08.6 12:24
A kto to ten pan jakiś Hartman ,bo nie znam?
marek2019.08.6 12:30
Lewacki debil popierający wszelki gnój i kloakę.
anonim2019.08.6 12:33
A to idol Albercika teraz rozumiem .
ZERR02019.08.6 12:21
Co roztarł na podłodze?
Albert2019.08.6 13:07
Ciebie i tobie podobne odpady genetyczne.
ZERR02019.08.6 15:05
rozetrzeć mógł co najwyżej swoje własne smarki na swoim własnym stole
orgi2019.08.6 12:41
alberciku , tfuj bełkocik i jemu podobne wzbudzają jedynie współczucie ..... bo gdybys był Człowiekiem Honoru , to po prostu dostał byś w mordę .....
Albert2019.08.6 13:09
Tak tak, słyszałem to mnóstwo razy. Problem w tym, że te wszystkie prawackie śmiecie są głośne w internecie. A w świecie rzeczywistym ci, którzy "chcą dać w mordę" chodzą trójkami lub nawet piątkami, bo w pojedynkę baliby się nawet dziecku podskoczyć. Też do tych internetowych napinaczy należysz.
ZERR02019.08.6 15:10
Świata rzeczywistego ty na oczy nie widziałeś. Ile razy sprzedawałem komuś lampę, zawsze samodzielnie i bez pomocników. Nigdy też nie były to dzieci młodsze niz ja sam. Nie, sory, wróć. Minimum raz za pomocnika posłużyły mi kombinerki.
Albert2019.08.6 17:38
A w tej bajce były smoki, katolski ćwoku? Snujesz takie same urojenia jak z tym rzekomym programowaniem na trzech monitorach.
hm2019.08.6 12:06
takie coś wykłada na polskim uniwersytecie, tfuu!
02019.08.6 12:05
co za bezideowy śmieć, prostytuto masońska won z Polski
Marek2019.08.6 12:03
Co jest w środku mówiącego takie słowa? Można się tylko domyślić.
Tomek2019.08.6 11:53
Smutne. Izaak Kramsztyk był wybitnym rabinem, Żydem i polskim patriotą zarazem. Jego prawnuk jest zakompleksionym nadętym bucem, szukającym rozgłosu przez bardzo tanie prowokacje. Rozumiem, że takie rzeczy mógłby napisać nastoletni zbuntowany gimnazjalista, ale facet mający lat 50 bredzący bluzgami i wplatający w to historyczne kłamstwa wygląda żałośnie.
PiS=UWbis2019.08.6 15:39
Izaak K. nie był wybitnym rabinem i nie był polskim patriotą. Żydowski szczeniaku mały żołnierzyku hasbary czy tobie się wydaje, że ocieplisz wizerunek Żydów pie..c takie teksty? Z jednej strony łajając Hartmana a z drugiej wychwalając jego praszczura? Takiego wała!
Stanislaw2019.08.6 11:41
Ty jesteś też chyba tęczowy! Czy widzisz Pański krzyż? Pierzchaj więc z naszej alkowy, A kysz, a kysz!
JoannaOdKrzyża2019.08.6 12:39
Mówcie, jeśli wola czyja, Jezus Maryja. Nim uwierzę, że nam sprzyja Jezus Maryja: Niech wprzód łotrów powybija Jezus Maryja. Tam car jak dzika bestyja, Jezus Maryja! Tu Nowosilcow jak źmija, Jezus Maryja! Póki cała carska szyja, Jezus Maryja, Póki Nowosilcow pija, Jezus Maryja, Nie uwierzę, że nam sprzyja Jezus Maryja.
Jana2019.08.23 9:17
Jest przykładem zyda,który nienawidzi chrześcijan.Zawsze myślałem,że taki osąd to uprzedzenie.