Co z ministrem Ardanowskim? ,,Decyzja zapadła'' - zdjęcie
22.09.20, 10:05Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Co z ministrem Ardanowskim? ,,Decyzja zapadła''

31

Jeśli premier jedzie do Brukseli na szczyt unijny, a współpracownicy ministra Ziobro łajają go na Twitterze w sposób dość obcesowy albo formułują swoje żądania wobec niego. Później mieliśmy tę sytuację z odwołaniem łódzkiego kuratora, gdzie został na PiS przepuszczony atak –to przykłady tylko z niedalekiej przeszłości” – mówił dziś wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel.

W rozmowie na antenie radia RMF FM dotyczącej kryzysu Zjednoczonej Prawicy polityk podkreślił, że nie chodzi tylko o ustawę o ochronie o zwierząt, bo to jest jedynie kwestia wtórna. Problemy – jak dodał Fogiel – pojawiały się już wcześniej.

Zaznaczył też, że PiS od Solidarnej Polski wymaga koalicyjnej lojalności oraz ważenia realiów politycznych i nie zaskakiwania partii oraz nie forsowanie nieustalonych wcześniej rozwiązań programowych.

Odnosił się też do kwestii zawieszenia posłów PiS po głosowaniu. Poinformował, ze wszczęto statutową procedurę, która może potrwać kilka tygodni. Dodał też:

Jeśli chodzi o ministra Ardanowskiego, decyzje zostały podjęte wczoraj”.

dam/RMF FM,Fronda.pl

Komentarze (31):

GS2020.09.22 21:02
Gdzie zginęły z Frondy te "arcy ciekawe" artykuły o "koronahisterii". O masowej zmowie kilku milionów ludzi na świecie w udawanie, że istnieje taki wirus. Niektóry nawet samobójstwa popełnili by nas oszukać, ze jest Koronawirus. Chińczycy tylko cierpliwie milczą i się śmieją.
Foster2020.09.22 19:11
Proponuję Kuźmiuka na ministra rolnictwa.
bodekyoga2020.09.22 15:34
PIS robiąc dobrą minę do złej gry sam sobie strzela w kolano. Zostawcie min. Ardanowskiego w spokoju. Rolnicy mają do niego zaufanie.
Halo jestem "Figo Fago " , ale niezupełnie2020.09.22 12:44
Bo jestem też: ebz , Zefla , bubu , a tak naprawdę to męska tylko z nazwy , pisda . Wycieram doopy Polskim Panom , ale mam ambicje . Ogólnie mówiąc to jestem głupia pisda zza Buga , dosłownie i w przenośni i nienawidzę Polskich Panów . Wprowadzają mnie w kompleksy . Moi rodzice do śmierci spali na piecu i gotowali jedzynie dla nas i świń w tym samym kotle . Tutaj się podpisuje różnie , bo jak wspomniałam , jestem głupia pisda zza Buga , ale lubię "politykować , "filozofować " , pokazywać jaka ja dobra jest nie tylko z polskowo jazyka , itp . , itd . , ale i innych obcych , choć doopy wycieram w Szczecinie , każdy to może sprawdzić . Zdradza mnie moja pisdowata "polszczyzna " i IP address . A co mam z sobą zrobić ? Te moje podkreślanie "słowiańsczyzny " i ten sztuczny antysemityzm na jedno wskazuje , że tylko jestem głupia , zakompleksiona , męska tylko z nazwy , pisda .
Japa2020.09.22 14:13
Hoho ho ho ...To ścieki z Czajki i tu dotarły ? Czy tez może , ktoś pisze na bani , po kąpieli w Wisle ?
Wkurzony2020.09.22 12:16
Tylko nie dymisja, na litość Boską!!!!!!! Nie ma i nie będzie lepszego ministra, który dodatkowo głosuje zgodnie z prawdą i sumieniem ze świadomością utraty apanaży. To super gość! Takich wybierajmy.
Maciej Płatov2020.09.22 11:35
Minister Ardanowski to GODNY Reprezentant wsi i Rolników Polskich Chwała Mu za to.
XD2020.09.24 8:15
Rolników czy katów?
Jan Radziszewski2020.09.22 11:06
NMP 12.05 2020 + "Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. + Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. + Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. + Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. + Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. + Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego?+ Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. + Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego /Tj króla a nie królika jak do tej pory) co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa. + I mocą Bożą zostanie zniweczony każdy rząd co zdradził Boga i zaprzedał się demonowi. Pan i król Polski 2.05.2020 r + Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone +++ Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. + Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. + A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji.
Figo Fago2020.09.22 11:29
Ojcze Janie . Piękne rekolekcje prowadzi Ojciec na tym grzesznym forum . Poprawy nie widać bo moim zdaniem nie walczy Ojciec o kulturę oparta o katolicyzm . Ta przebijajaca się u Ojca antypatia do PiS-u nie pasuje do obowiązujących zasad naszej wiary . A aaa . Słyszałem ,że zakon który Ojciec reprezentuje to Zakon Braci Biadolących.
Krakus2020.09.22 10:49
Ciekawe komu tak naprawdę nadepnął na odcisk pan Ardanowski? nie mam wątpliwości, że to jeden z lepszych ministrów po 89 a rolnictwa najlepszy - o co nawiasem mówiąc nietrudno.
Japa2020.09.22 11:08
Tez tak twierdzę . Dodam jednak MOIM ZDANIEM . Z prostej przyczyny . Co by nie powiedzieć o PiS ie , to motywacja , powody decyzji rządowych , do nas nie docierają ..
Agnieszka2020.09.22 10:44
Czyli zakłamany lewaku Fogiel śmiesz tak oficjalnie ogłaszać - jakby było się czym szczycić - że winą Solidarnej Polski jest to, że śmie być nie tylko samodzielnie myśląca jak każdy wolny człowiek, jak każdy poważny i odpowiedzialny polityk, ale co gorsza prawicowa a nie kryptolewacka jak wy, gdy haseł patriotycznych i konserwatywnych używacie, żeby otumanić prawicowy elektorat, zawłaszczyć ich głosy przy urnach i mieć z nich ubaw, że naiwne durnie zaraz tuż po wyborach razem z waszymi prawdziwymi koalicjantami czyli jawnolewakami. Oby zło które robicie wróciło jak najszybciej do was. Jeżeli zwolniliście do tego Ardanowskiego to od dnia, gdy to ogłosicie ZACZYNAM POMPEJANKĘ o JAK NAJSZYBSZĄ I OSTATECZNĄ PORAŻKĘ WASZEJ FORMACJI I KAŻDEGO Z WAS Z OSOBNA (razem z waszymi jawno-lewackimi, prawdziwymi koalicjantami) na całe wasze życie i wszelkie plany kariery politycznej czy związanej z jakimkolwiek wpływem na Polskę i życie kogokolwiek. Jak jedna nowenna pompejańska nie pomoże to zacznę drugą i trzecią - aż do skutku. Wszystkich ludzi dobrej woli, kochających Polskę i wierzących w Boga wzywam do podjęcia nowenny pompejańskiej w tej intencji!!!
Japa2020.09.22 11:21
Ale się paniusia spieniła . Jak pisiory to przeczytają , wpadną w rozpacz .
Agnieszka2020.09.22 11:48
Po przeczytaniu nie wpadną, bo to lewackie towarzycho nie wierzy w Boga i sens modlitwy do Niego, więc wpadną w rozpacz jak doświadczą jej skutków
Japa2020.09.23 10:10
Zaraz , zaraz ... Pani przeczytała z uwagą ten mój krótki wpis ?To towarzysz Czarzasty jest lepszym katolikiem od Kaczyńskiego?No i to " lewactwo " Co to jest ?
Anonim2020.09.22 10:38
Powinien isc do PSL z Gownem. Tylko tam każdy ma prawo do własnych poglądów.
majka2020.09.22 10:37
wszyscy grają w jednej drużynie nie ma miejsca na wybryki
Anonimax2020.09.23 6:12
Jakie wybryki? Dbanie o rolników, o ich być, albo nie to wybryki? Rząd ma mieć na uwadze DOBRO społeczeństwa, a nie wyłącznie swoje ambicje. Wnioskuję, że PIS to jedynie słuszna partia, jak kiedyś PZPR i nie ma w niej miejsca na swoje sumienie. Sumienie jest tylko jedno - Prezesa.
ciekawy2020.09.22 10:34
Czy z treści artykulu cokolwiek wynika o treści podjętych decyzji? Czyż to nie jest cyrk i szopka zamiast dziennikarstwa?
Klejnot Nilu2020.09.22 10:36
To fronda.pl. Pomieszanie szuryzmu, fanatyzmu, niedoinformowania, katolskiej indoktrynacji i włażenia w tyłek PiSowi.
Agnieszka2020.09.22 10:53
Decyzji PiS nie ogłosił, więc to nie jest wina frondy, że o niej nie informuje. Natomiast to co najważniejsze jest - zacytowanie Fogla wystarczy bez komentarza, żeby wiedzieć już wszystko o tej formacji!!! Oni nie tylko sami wybierają zło, ale są z tego dumni i winą/grzechem jest dla nich wybór dobra zgodnie z własnym sumieniem a nie zła jak to komuś nakazują i wzywają ich do poprawy. Już bardziej jasno Fogiel nie mógł ujawnić, że oni są SATANISTAMI (świadomymi lub nieświadomymi), bo kierują się moralnością diabła i chcą zniszczyć każdego, kto chce się kierować moralnością chrześcijańską lub swoim prawym sumieniem i rozumem podporządkowanym dobrej woli służenia Polsce. Fronda słusznie to ujawniła i kto mądry to po takiej wypowiedzi rzecznika zrozumie wszystko bez komentarza
Anonim2020.09.22 10:27
Jeżeli PiS w dobie kryzysu wprowadza ustawę kradnącą polskim rolnikom kilkadziesiąt miliardów zł i obdarowuje kosztem chłopa żydowskie gminy a następnie chce zniesienia odpowiedzialności karnej dla urzędników państwowych, to tylko to świadczy o szkodnictwie dla polskiej racji stanu prezesa Norka vel Kotek.
Gość2020.09.22 10:34
To tylko kilkaset, może trochę ponad tysiąc osób. No przecież nie możemy ulegać żądaniom mniejszości, prawda?
Anonim2020.09.22 10:40
Niedługo to samo powiesz o rybach które na wolnym rynku mogą nie mieć za dobrych notowań
Gość2020.09.22 10:44
Tak, na pewno tak powiem.
Icek2020.09.22 10:44
Gościu, tu chodzi o rynek mięsa z uboju rytualnego
Agnieszka2020.09.22 10:58
To nie tylko chodzi o dochód rolników, ale i bezpieczeństwo Polski. Rolnicy produkują żywność. Zwijanie rolnictwa to zagrożenie dla naszego szeroko rozumianego bezpieczeństwa i niepodległości w dobie być może rozpoczętej wojny biologicznej. Przecież polskie rolnictwo dawało nam to bezpieczeństwo, gdy wybuchła pandemia i nawet mogliśmy eksportem wspomagać innych w tym co najważniejsze do biologicznego przetrwania ludzi. Ktoś chyba to zauważył i następnym razem, chce nas wziąć za pysk wydzielając nam racje żywnościowe.
Gość2020.09.22 11:12
A to coś przespałem? Ktoś planuje zwijać w Polsce rolnictwo?
katolik2020.09.22 10:26
Pan Ardanowski jest najlepszym ministrem tego rządu. Pozbycie się go, będzie największą głupotą, jaką może zrobić PIS.
xxx2020.09.22 10:15
xxx