Chodzi po prostu o kasę? Aktywiści LGBT zebrali już prawie 200 tys. złotych na prawników i ,,dalsze dzikie akcje''! - zdjęcie
08.08.20, 15:35Fot. via Pixabay

Chodzi po prostu o kasę? Aktywiści LGBT zebrali już prawie 200 tys. złotych na prawników i ,,dalsze dzikie akcje''!

40

W serwisie zrzutka.pl pojawiła się akcja zbierania pieniędzy między innymi na pomoc prawnika dla Michała Sz., który został aresztowany na dwa miesiące w związku z atakiem na furgonetkę fundacji Pro Prawo do Życia. Zebrano już… niemal 200 tysięcy złotych!

Szokująca jest już sama nazwa zbiórki:

Stop Bzdurom - fundusz na prawników, dalsze dzikie akcje i wlepy”.

Zuzanna Madej, towarzyszka Michała Sz., zebrała już w ten sposób pokaźną sumę, która cały czas rośnie.

Czyli taka kolejna wersja puszki-mateuszki z czasów wczesnego KODu”

- komentuje jedna z internautek.

Czytamy też:

Młodzi, zaradni i nie muszą brać kredytów”.

dam/wpolityce.pl,twitter

Komentarze (40):

BABCIA2020.08.9 18:46
S********I TO CI CO WPŁACAJĄ NA ZBOCZEŃCÓW
Zenon2020.08.9 7:34
Przeciez i tak maja kase od znanego manipulatora Sorosa! Ten uprawia obrzydliwą inżynierię społeczną i chce za wszelka cenę zniszczyc i upodlić człowieka! Panie Soros piekło czeka - choc póki człowiek żyje- ma szanse na nawrócenie! Na dzus to diabeł wcielony!!
Łagodny2020.08.9 5:32
A może pora wprowadzić Prawo ,które będzie finansowanie zagraniczne uznawać Organizacje POZARZĄDOWYCH ,że takie Organizacje to ZDRAJCY.A Kara MINIMUM 25 lat BEZWZGLĘDNEGO więzienia.
Sprawdziłem z drżącym sercem2020.08.8 20:35
czy autorem wpisu nie jest przypadkiem Bodakowski.
A poważniej ...2020.08.8 20:38
... to ciekawi mnie ilu spośród tych młodocianych "tęczowych aktywistów" w cywilu zarabia na życie w Biedronce, Amazonie czy innym Lidlu a ilu to znudzone "nieśmiertelne" dzieciątka "tych którym się udało po 89" ?
Krzysztof2020.08.8 20:13
Jak Ordo Iuris,też robią zadymę na całą Polskę a potem jest zbiórka kasy.
ceramik2020.08.8 20:00
Kiedy byliśmy w ruskim bloku, to się mówiło dał pe, a teraz w UE mówi się LGBTQIAP+. Co kilka miesięcy doklejają jedną literę. Ten mały z wąsikiem wiedział, co robić w podobnych przypadkach.
ryszard2020.08.8 17:41
Jedni zarabiają ciężko uczciwie pracując. Inni żyją z złodziejstwa, jeszcze inni z udawania, ale można też dobrze żyć z psucia państwa w którym się żyje. W przypadku Polski jest obecnie wyjątkowe zapotrzebowanie na takie "usługi", ze strony zainteresowanych podporządkowaniem sobie naszego kraju. Trudno mi ich uszeregować wg. stopnia zagrożenia (nie mam wystarczającej wiedzy), więc niech będzie porządek geograficzny: 1. W Rosji Putin próbuje utrzymać swoją pozycję mirażem przywrócenia strefy podporządkowania z czasów carskich i radzieckich, wierząc że się wykończymy własnymi rękami. 2. Niemcy usiłują scentralizować swoją władzę nad Europą poprzez przesunięcie dotychczasowych kompetencji państw, na szczebel KE (w pierwszym rzędzie władzy sądowniczej ale też władzy ekonomicznej w wyniku żerowanie niemieckich operatorów na obcej kosztownej infrastrukturze). 3. Niektórym Żydom marzy się drugi alternatywny Izrael w Polsce i w zachodniej części Ukrainy. 4. Chiny potrzebują przyczółka w Europie (a Polska się do tego idealnie nadaje). Wszyscy oni są żywotnie zainteresowani destabilizacją i zanarchizowaniem naszego kraju i gotowi są na to poświęcać duże pieniądze. Czasami mają odrębne interesy w sprawie przyszłości Polski. a czasami dość blisko współdziałają. Można oczywiście nawet i to negatywne zainteresowanie wykorzystywać na naszą korzyść, ale może to robić tylko Polska Legalna Władza, a nie wykolejeńcy przebrani dla niepoznaki w błazeńskie szaty. Tym bardziej, że ta władza właśnie próbuje rozwiązywać nasze sprawy w ramach uczciwego układu z 5 (a może pierwszym) zainteresowanym, jakim jest USA. Jest to jednak układ obustronnych uczciwych wzajemnych korzyści, bo zabezpiecza nas prze imperialnymi zakusami Rosji i Niemiec, poprawiając jednocześnie pozycję USA w świecie, poprzez układ z znaczącą siłą w Europie jaką będzie (jeśli się uda) Międzymorze.
Po 11 ...2020.08.8 17:24
Komuna padnie. I u nas i na Białorusi. Precz z Łukaszenką, precz Kaczurą!!! Precz z pisiuną, precz z komuną!!!
Wojtek Polak2020.08.9 6:54
ty naprawdę jesteś debil komuna to ty i tacy jak ty czyli potomkowie przywiezionych na ruskich tankach czerfono-tęczofa zaraza czerfony-homo-terror lgbtq+znp i młodzi komucho-bolszewicy z "razem"latający z czerwoną szmatą sierpem i młotem.
***** ***2020.08.8 17:23
J E B A Ć P i S
BABCIA2020.08.9 18:47
J E B A Ć P O
Suweren2020.08.8 17:21
Dobrze, być może jedni rodacy wynagrodzą mu cierpienia zadane przez drugich (wy)rodaków.
Mrówka2020.08.8 17:13
Gatulacje dla prawników - zarobią 200 kilo. Tylko uwaga - nie wypuszczajcie ich na wolność bo przestaną płacić.
***** **2020.08.8 17:09
Polska ma prawo do obrony przed tęczowym błotem.
AntySzwab2020.08.8 17:08
Dopóki tęczowi istnieją boję się o życie!
Suweren2020.08.8 17:40
Im więcej takich głosów jak twój, tym prawdziwsze są ich obawy i słuszniejsze dążenia.
Krzysztof2020.08.8 20:14
Brawo, to umacnia lewicę i zboków,Dzięki takim jak ty.
abc2020.08.8 16:58
LGBT czują się podle, a ideolodzy wmawiają im, że to przez prześladowanie. Ale oni czują się podle z powodu swojego sposobu życia, z powodu swojej miernoty moralnej, duchowej i intelektualnej. I chcą ściągnąć normalnych ludzi do swojego poziomu, żeby więcej było takich jak oni - wtydy nie będą odstawać w dół.
Suweren2020.08.8 22:42
Myślę, że czują się dużo bardziej podle z powodu odrazy, pogardy i poniżenia, okazywanych przez wyznawców "religii miłości".
***** ***2020.08.8 16:55
Hitler był w 1/4 Żydem i swoje życie poświecił na leczenie Europy z żydowskiej zarazy. Kaczyński w 100% jest tęczowy i teraz swoją nienawiść kieruje wobec środowiska do którego oficjalnie, nigdy się nie odważył zbliżyć.
anty kwariusz2020.08.8 17:09
Hitler był nazywany "chłoptasiem Röhma"
Suweren2020.08.8 17:19
A Kaczyński jest nazywany kotofilem. Mówi się też, że bardziej kocha swojego kota iż ludzi. A skoro tak mówią to tak musi własnie być.
JS2020.08.8 16:48
Trzeba z tym skończyć ! Trzeba skończyć z tymi biedroniami śmiszkami, rabiejami i innymi, bo zaczną włazić nam do domów ! Rabiej i jego stocowy Michał Cessanis opublikowali ich zdjęcie roznegliżowanych, ochydnych zboków w łóżku, bezpośrednio po ich homo-seksie. Ten widok i smród ze stolca, który przedostał się przez kabel internetowy wywołał u mnie natychmiastowy odruch wymiotny i zarzygałem cały monitor, pokój i łazienkę. WON, WON od nas !!!! Mój dom wraz z jego obejściem i ogrodem , to miejsce gdzie wszelkiego typu zboczeńcy mają ścisły i bezterminowy zakaz wstępu !!! Bo – nie życzę sobie w moim domu smrodu ze stolców , bo nie życzę sobie w moim domu tych, którzy profanują moje symbole religijne, tych przebranych za idiotów, tych zacietrzewionych , nienawistnych i podłych, tych homoterrorystów, tych, którzy pod pozorem tolerancji są skrajnie nietolerancyji wobec innych ludzi i tych, którzy są pedofilami i zoofilami ! No access – never !!!
Krzysztof2020.08.8 20:16
Piszesz jak typowy nazista :) Co proponujesz dla takich "tęczowych" ? Obozy zagłady czy eksterminację?
Leszek2020.08.8 16:46
Żeby was, zboczeńcy tolerować i uznawać za równych ze mną, proszę rozwjać moje wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania: - co robi dwóch homosów, żeby podczas ich seksu nie śmierdziało ze stolca ? - po jakim okresie czasu mięsień zwieracza (atakowanego, czyli homocioty) jest tak rozregulowany, że przestaje spełniać jego funkcję zaworu. Czy wtedy taki zboczeniec musi permanentnie używać pampersów ? - po co zboczeńcy noszą weginy na patykach podczas ich marszów równości, skoro akurat tych części ciała nie używają ani lesbijki ani geje podczas uprawiania seksu ? - jak lesbijki uprawiają seks bez panisa ? Czekam na odpowiedzi.
Krzysztof2020.08.8 22:12
Szkoda że tak piszesz o księżach wśród których 80% to homosie.Księża to naprawdę dobrzy ludzi pomimo takiej orientacji seksualnej.A propos ,dlaczego seks obcych ci ludzi jest dla ciebie taki ważny?
Topek2020.08.8 16:45
Domagacie się równości i tolerancji, będąc nierównymi i nietolerancyjnymi ?! Przecież tym co wy wyprawiacie, utwierdzacie nas normalnych ludzi w przekonaniu, że jesteście nie tylko zboczeńcami, ale również tęczową zarazą nie do zaakceptowania !!! Wygląda na to, ze wasz ruch testuje, na ile może się posunąć (sic) w deptaniu symboliki grupy przeciwnej, bo stanęliście jako wrogowie wobec Boga, Kościoła i wiary, i sprawdzaniu reakcji drugiej strony. Uznajecie, jako wynaturzeńcy, tylko własne ustanowione samemu zasady. LGBTQ+ , tutaj znak plus oznacza np zoofili. Ci zboczeńcy dup-czą samice zwierząt – nazywając to seksem . Boże co za smród !!! Wy macie totalnie przestawiony system wartości, a jednocześnie wykazujecie potężne zaburzenia osobowości - co widać po koszmarach(!) na tzw paradach, które obiektywnie są obrzydliwe! Nie macie poczucia gustu i jakiejkolwiek estetyki, że faceci prowadzący się jak psy, ludzie traktujący się jak bydło itp. są w porządku?? Gdzie wasza godność.? Do tego nie trzeba wroga, żebyście się sami upadlali jak zwierzaki. Jesteście za aborcją na życzenie, czyli za mordowaniem nienarodzonych dzieci ! Takich zajobów nikt normalny nie zaakceptuje !!! Przecież dobrze wiecie, że tak samo jak wy robili komuniści po wojnie nienawidząc ludzi o innych poglądach i ludzi przeciwnych komunizmowi ! Czy wy będąc zboczeńcami seksualnymi jesteście również homowirusami i komunistami ?!?
Papież Franciszek:2020.08.8 16:56
"Jak rozpoczął? Bardzo prostym sformułowaniem: „Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie". To jest podstawa wszystkich jego mów: powiedzieć nam, że bliskie jest królestwo niebieskie. Co to oznacza? .....Przez królestwo niebieskie rozumiemy królestwo Boga, czyli Jego sposób panowania, Jego sposób stawania wobec nas. Teraz Jezus mówi nam, że królestwo niebieskie jest blisko, że Bóg jest blisko. Oto nowość, pierwsze przesłanie: Bóg nie jest daleko, On, który mieszka w niebie, zstąpił na ziemię, stał się człowiekiem. Usunął przeszkody, zniwelował dystanse. Nie zasłużyliśmy na to. On zstąpił, wyszedł nam na spotkanie. Ta bliskość Boga względem swojego ludu to jego zwyczaj, od początku, także od Starego Testamentu. Mówią On do ludu: „któryż naród wielki ma bogów tak bliskich, jak Bóg nasz”. Ta bliskość w Jezusie stała się ciałem."
Szybka Randka2020.08.8 16:45
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
AAAtomek2020.08.8 16:25
Gdyby faszyści nie organizowali łapanek znanych z programów historycznych, ludzie LGBT nie potrzebowali by organizować pomocy prawników etc.
Ty Woleński,2020.08.8 16:41
jakiś ty K*RWA letki! A teraz zmierz sobie ciśnienie parchu!
AAAtomek2020.08.8 16:43
Sp...aj pisdowaty faszysto!
Kawałek2020.08.8 16:51
Czemu ideolog LGBT cieszy się, że ułożył puzzle w 4 miesiące? Bo na pudełku napisano – "Od 2 do 5 lat".
było na Dziadka2020.08.8 16:15
teraz na Puszkę - na tym etapie rozwoju dziejów
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.8 16:04
Czyli wsparcie dla faszystowskiego Ordo Iuris to też biznes?
Suweren2020.08.8 22:44
Manus manum levat. Dziś na to wpadłeś?
mordechaj2020.08.8 16:01
Oczywiście, że chodzi o kasę. Ale nie tylko. To UBECKA PROWOKA. Ten "projekt" ubecji ma za zadanie odwrócić uwagę od realnych problemów Polaków (ograniczanie praw obywatelskich pod pozorem walki z pandemią, kryzys ekonomiczny, bezrobocie, zamykanie kopalń). Chodzi też o to, aby wywoływać zamęt społeczny, a w tym zamęcie społecznym nikt się nie zapyta o kolejne 300 milionów na respiratory-widmo, maseczki, prywatyzacje Lotosu czy inne przewały.Ta UBECKA PROWOKA ma również na celu przekierowanie gniewu społecznego z rządzącego PiS, na LGBT i opozycję. Tak to zostało ustalone i tak jest realizowane. Także przy pomocy konfidentów w środowisku LGBT.
AAAtomek2020.08.8 16:26
Jak kasy zabraknie, to pisdowaty suweren sam przepędzi okupanta faszystowskiego?
a_l2020.08.8 15:56
To nie ma prawników, którzy "dla idei" będą bronić za darmo?