Chciał się umówić z 12-latką. UWAGA! Domniemany pedofil nadal na wolności - zdjęcie
08.03.19, 09:15Fot. Pixabay, CC 0

Chciał się umówić z 12-latką. UWAGA! Domniemany pedofil nadal na wolności

13

Reporterzy programu „Alarm!” TVP1 zrelacjonowali skandaliczną sprawę wypuszczonego na wolność pedofila. Nawiązał on przez Internet kontakt z dwunastoletnią dziewczynką, wysyłał jej zdjęcia swoich genitaliów, i nawet nie krył się z tym, że chce się z nią umówić „na seks” .

Na szczęście odpowiednio zareagował ojciec dwunastolatki, który zastawił pułapkę na „adoratora” córki, schwytał go i przekazał policji. Pedofil jednak szybko znalazł się na wolności. Prokuratura bowiem, nie znalazła podstaw do jego aresztowania. Kaucja zaś, którą musiał wpłacić, wyniosła tylko 2 tys. zł.

Z powodu uwolnienia pedofila molestującego dziewczynkę, jej ojciec nadal się o nią boi i wzywa rodziców do tego, aby zawsze sprawdzali, z kim ich dzieci nawiązują internetowe kontakty. Jak mówi: „Zagrożeń jest multum”.

Pamiętajmy o tej dobrej radzie. Zwłaszcza, jeśli mamy dzieci w wieku szkolnym.

erl/TVP.Info

 

Komentarze (13):

Azazel2019.03.8 18:26
Piotr Nowak Właśnie zbieram różne wypowiedzi tej prostaczki i chamki o pseudonimie "słowiczek poznański". Z przyjemnością je Panu udostępnię - a są to obrzydliwe i wulgarne antysemickie przekleństwa, często w j. niemieckim (ponoć kiepskiej jakości). Nie wiem, skąd wie Pan, że to coś jest prawnikiem - może coś więcej o tym indywiduum jest Panu wiadome? Pozdrawiam
Piotr Nowak2019.03.8 20:29
Tak napisało. Poza tym nic nie wiem. Sądzę że to nowa osoba na frondzie. (przynajmniej jak był FB to jestem pewien że jej nie było) Poza tym że robi tu syf idiotycznymi infantylnymi komentarzami i udaje że zna języki to ja nic nie wiem. Szczerze? Wydaje mi się że nie zasługuje na jakąkolwiek reakcję - nie warto (przynajmniej na tą chwilę). Po prostu. Niech się buja. I tak widzę poprawę w porównaniu do tego co się działo zaraz po wprowadzeniu "frondowego systemu komentarzy"... Ale to jest tylko moje zdanie. Reasumując. Wk..wia mnie durnymi wpisami, ale nie mam pojęcia kim jest, a tym bardziej o czym bredzi. Nie wiem kim jest Keller-Krawczyk i jaki kto ma problem. Nie pomogę. Sorry.
Azazel2019.03.9 10:51
To raczej ja chciałem pomóc w razie procesu. A tak sam skompletuję skriny jej (?) obrzydliwych bluzgów i przekażę tam gdzie trzeba. A potem się pośmieję :).
eeej Dummy geeej2019.03.8 14:45
Już dawno mówiłem że masowe przyjmowanie gejów do seminariów to będzie katastrofa dla ministrantów Gej w sutannie jest takim samym pedofilem jak gej bez sutanny.
słowiczek poznański2019.03.8 12:19
Musi to być dumny gej 100% pedofil, lesiu keller, nowak albo inne odchody po-bolszewickie.
Piotr Nowak2019.03.8 15:05
Gdybym nie wiedział że jesteś upośledzone "coś" - to uwierz mi. Za nazwanie mnie pedofilem bym cię łajno pozwał. Wiesz... To jest bardzo proste. Prawnik występuje do frondy z prośbą o udostępnienie ip z powodu pomówienia. Jeśli to nie skutkuje - to pozywa frondę. Potem jest ugoda. ... Po pewnym czasie policja wjeżdża ci do nory. Spisuje notatkę. Po czym dostajesz wezwanie z powództwa cywilnego. Następnie wyrzygujesz tą swoją marną emeryturkę co miesiąc na rzecz odszkodowania ... I żresz śmieci ze śmietnika. Przecież jesteś prawnikiem ;P - powinnoś to wiedzieć i zdawać sobie z tego sprawę. :) A mam przyjaciół w dziale prawnym - zrobią to śmieciuuu "dla sportu".... rozumiesz? Wanna bet? Aha ty jesteś też amerykaninem... :) Zapomniałem. :P Daję ci ostatnią szansę - wypieerdalaj! Bo się na tobie powieszę tak, że te wywody o wydzielinach będziesz mogło sobie na czole wytatuować. Czaisz?
Mateusz2019.03.8 11:41
Spokojnie przeniosą go do innej parafii, aż sprawa ucichnie.
DzieciNieZbliżajcieSięDoPomnikaPrałata2019.03.8 10:15
Prałat kapelan Jankowski pedofiluje pozagrobowo? To mnie praktycznie przekonuje do wiary w życie wieczne.
Wojtek Polak2019.03.8 10:45
słuchaj pederasto ks Jankowski nie żyje więc nie wycieraj sobie nim brudnej gęby. najwięcej pedofilów jest w śród pedderastów więc pilnuj swoich
anonim2019.03.8 10:11
No właśnie. Czy w takim razie możemy i księdza Jankowskiego nazywać "domniemanym pedofilem" ?
Wojtek Polak2019.03.8 10:46
tak jak i każdego sodomitę
Torchwood2019.03.8 9:50
ks. Jankowski?
Wojtek Polak2019.03.8 10:41
s Jankowski nie żyje pederasto a więc to któryś z was