Celebryta krytykuje show biznes: „Wszystko co robią kręci się wokół seksu” - zdjęcie
07.07.11, 06:34

Celebryta krytykuje show biznes: „Wszystko co robią kręci się wokół seksu”

1

Schwimmer udzielił wywiadu brytyjskiemu „The Telegraph”, w którym powiedział, że: „ W naszym społeczeństwie istnieje wielka hipokryzja; zawsze lamentujemy jak nieodpowiedni jest widok starszego mężczyzny z młodą dziewczyną, ale w tym samym czasie  budujemy całą reklamę na tym”. Według aktora dziś wysyła się do młodych wiadomość, że muszą być zawsze młodzi i seksowni. Jego zdaniem działa to szczególnie na młode dziewczyny. „ Spójrz na największe gwiazdy popu. Wszystko co robią kręci się wokół seksu”- dodaje aktor.


Schwimmer zawarł związek małżeński dopiero rok temu. Posiadanie dziecka i ustabilizowane życie rodzinne pchnęło go w stronę pomocy bliźnim. Porzucił styl życia znany z Hollywood i zaangażował się w pomoc ofiarom gwałtów. Został nawet dyrektorem  „Santa Monica Rape Treatment Centre” w Los Angeles, w którym pomaga osobom przeżywającym traumę po doświadczeniu molestowania seksualnego bądź gwałtu. Niedawno ukończył również  pracę nad filmem „Trust”, w którym opowiada historię 14 letniej dziewczyny, która zostaje zgwałcona przez osobę, która ją uwiodła w Internecie.  


Przesłaniem filmu, wyreżyserowanego przez Schwimmera, jest właśnie ochrona niewinności i szacunek dla własnego ciała. Schwimmer podkreśla, że kręcąc film o tak drażliwym temacie, młoda aktorka do ostatniego dnia zdjęć nie była narażona na epatowaniem seksualnością.  Aktor przy okazji wyjawił, że boi się o wpływ Internetu i kultury seksu na jego córeczkę.  „Gdy moja córeczka dorośnie, gra będzie wyglądała inaczej. Jak każdy rodzic, chcę ją ochronić od tego co tam się czai”- podkreśla aktor.


Ł.A/ LifeSiteNews 

Komentarze (1):

anonim2011.07.7 9:59
<p>Może nie jest za p&oacute;źno, ale trudno będzie to odkręcić, zwłaszcza pojedyńczym osobom.</p>