CBOS: Premier Morawiecki drugi raz z rzędu politykiem roku! - zdjęcie
04.01.22, 20:08Fot. via: Flickr/PiS

CBOS: Premier Morawiecki drugi raz z rzędu politykiem roku!

31

CBOS zapytał Polaków, kto ich zdaniem zasłużył na miano polityka roku rozumianego jako osobę, kto działa na rzecz interesu społecznego i kraju. Uczestnicy badania nie otrzymali propozycji nazwisk i sami musieli wskazać kandydata. Drugi raz z rzędu na pierwszym miejscu uplasował się premier Mateusz Morawiecki.

Za polityka roku Mateusza Morawieckiego uważa 10 proc. respondentów. Drugie miejsce należy do prezydenta Andrzeja Dudy, na którego wskazało 8 proc. badanych. Trzecie miejsce ex aequo zajęli: Rafał Trzaskowski, Donald Tusk, Szymon Hołownia i Jarosław Kaczyński. Wskazało na nich po 4 proc. badanych.

Aż 27 proc. ankietowanych stwierdziło, że żaden z polskich polityków nie zasłużył na miano polityka roku. 29 proc. uczestników badania nie potrafiło natomiast wskazać żadnego nazwiska. W kategorii polityków międzynarodowych zwyciężyła Angela Merkel, na którą wskazało 10 proc. badanych.

kak/Twitter, DoRzeczy.pl

Komentarze (31):

matis982022.01.5 15:26
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
WIKTOR2022.01.5 15:18
Gratulacje.
Anonim2022.01.5 14:32
Walka nie o medale ale o życie ............................................................................................... https://anthony.neon24.pl/post/166022,walka-nie-o-medale-ale-o-zycie
ak2022.01.5 13:42
No nie. Nie wierzę. taki sukces !
matis892022.01.5 12:35
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam buce PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam baranki PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Trzeba o tym przypominać codziennie...2022.01.5 12:11
Mateusz Morawiecki w restauracji Sowa i Przyjaciele : - "Ludziom się wydawało że zawsze będzie lepiej, służba zdrowia będzie za darmo kur*wa” . "Trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania maja zapie*rdalać za miskę ryżu” --- Plan realizowany w 100%....
gracz2022.01.5 11:44
Chodzi zapewne o polityka roku RFN?.
Anonim2022.01.5 11:13
Nadchodzi Armagedon - Alexis Bugnolo z Rzymu Franciszkanin z Rzymu ostrzega !!! Lektor PL ...................................... https://www.cda.pl/video/9379581ab
Tom2022.01.5 10:57
Czy Wy w tej Frondzie potraficie coś innego oprócz pieprzenia głupot?! Morawiecki dostał 10%!!! To jest tak żenujący wynik, że należy go ukryć a nie się nim chwalić.
matis892022.01.5 10:47
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam buce PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam baranki PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to ZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to ZASZCZEPIENI. Robicie nam debile PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
kefas2022.01.5 9:47
pinokio, zwany premierem pissowieckiego (nie)rządu spełnia oczekiwania narodu, który będzie zap.....ł za miskę ryżu.
julek2022.01.5 9:39
chyba kłamca roku
Anonim2022.01.5 9:20
Brawo! Szczególnie za wyszczepienie polskiego Narodu? W tym, nic nikomu nie winnych, nie chorujących na wirusa dzieci? Nie można tego nie wiedzieć? ................................ Nadchodzi Armagedon - Alexis Bugnolo z Rzymu Franciszkanin z Rzymu ostrzega !!! Lektor PL ...................................... https://www.cda.pl/video/9379581ab
Z dziejów pislandii...2022.01.5 9:14
Wąsik powiedział kilka godzin temu, że Polska ma być krajem jednolitym etnicznie. Tak mówił Hitler o Niemczech i Milosevic o Serbii. Potem były Holocaust i czystki etniczne w byłej Jugosławii. Każdy dyktator najwyraźniej ma swój "wąsik".
Andrzej Duda2022.01.5 8:47
O ile pamiętam CBOS jest instytucją podległą rządowi
Tego we Frondzie nie ma.2022.01.4 23:44
Afera e-mailowa. Doradca premiera prosi Kurskiego i szefa "Wiadomości" o "ładny atak w TVP" na sędziego. Wypłynęły kolejne e-maile pochodzące ze skrzynki szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka. Tym razem wiadomości wskazują na to, że nieformalny doradca premiera Mariusz Chłopik wysyłał instrukcje do prezesa TVP Jacka Kurskiego i ówczesnego redaktora naczelnego "Wiadomości" Jarosława Olechowskiego. Zaufany człowiek Mateusza Morawieckiego zwrócił się do nich o przygotowanie ataków w TVP na sędziego Przemysława Kurzawę, który wydał niekorzystny wyrok dla szefa rządu.
Krakus2022.01.4 23:06
CBOS to instytucja państwowa, podległa PiSowi.
Fumfel2022.01.4 22:40
Pytali tylko Kaczyńskiego ?
Hahaha2022.01.4 22:34
Zapewne chodzi tu o przekrętasa działkowego roku.
Skrzypek na dachu2022.01.4 21:36
Brawo Pan Prezydent Putin ! Niestraszony przywodca najpotezniejszego kraju na swiecie ! Nie dal sie zaszczepic trucizna Gatesa mRNA ! Wot gieroj !
Detonator2022.01.4 21:31
To czemu wyprzedaje nieruchomości? Tak, tak wiem - to taki skromny człowiek, nadmiar popularności go peszy więc wyjeżdża do Tel-Avivu.
Po 11 ...2022.01.4 21:18
Czemu kłamiecie? Wygrał polityk: "Inny Trudno Powiedzieć". Ten bohater dostał 56% głosów. A drugi, Morawiecki miał tylko 10%. To dużo mówi o Polakach.
katolik in statu nascendi2022.01.4 21:09
jedliście pasztet wegański z selera? mówię wam — sam cymes. i całkiem tanio wychodzi.
Olej2022.01.4 21:07
Ile standardowych misek ryżu Mateusza (300 g) może kupić pani Iwona Morawiecka za działkę we Wrocławiu, którą sprzedała z dużą przebitką? Poza tym sprzedała też pod koniec 2021 dwie inne działki, o których już nie było tak głośno.
Skrzypek na dachu2022.01.4 20:52
Brawo Pan Prezydent Putin ! Niestraszony przywodca najpotezniejszego kraju na swiecie ! Nie dal sie zaszczepic trucizna Gatesa mRNA ! Wot gieroj !
Maciej2022.01.4 20:52
Pinokio czlowiekiem roku. Sprzedal wloscie w PL zwinie kasiurke i szykuje sie do lotu jak ruscy najada. aaa przepraszam przecierz wszystko jest na zone. wybacz pinokio.
Ajliajloajla2022.01.4 20:52
A pan od niemieckiego i pan od poezji Miłosza to kim został roku?
Szczeptasie2022.01.4 20:41
Kolej na nastepny wariant covidka, tym razem nazywac sie bedzie IHU.
um canto2022.01.4 20:39
A Przemysław Czarnek z Lublina 𝗗𝘇𝗯𝗮𝗻𝗲𝗺 𝗥𝗼𝗸𝘂!
No tak2022.01.4 20:25
cel już będzie osiągnięty w tym roku. Polacy będą za... za miskę ryżu. Na ogrzewanie w zimie 2022/23 nie będzie stać ok. 70% Polaków. Brawo "człowiek" roku. Prawdą jest, że sąd dwukrotnie ogłosił go kłamcą.
No tak, przykre to2022.01.4 20:37
"Na ogrzewanie w zimie 2022/23 nie będzie stać ok. 70% Polaków." . . . . Tak! Niestety to jest przykra prawda. Polaków na Białorusi nie stać nie tylko na ogrzewanie zimą, ale ich nie stać nawet na najtańszy kawior.