CBA zatrzymało dziennikarza. Miał żądać 4 mln za odstąpienie od publikacji - zdjęcie
28.09.20, 14:23fot. cba.gov.pl

CBA zatrzymało dziennikarza. Miał żądać 4 mln za odstąpienie od publikacji

4

Jak poinformował na Twitterze redaktor Cezary Gmyz, CBA zatrzymało dziennikarza Pawła M., który miał żądać od przedsiębiorstwa 4 mln złotych za odstąpienie od publikowania materiału.

Dziennikarzowi mają zostać postawione zarzuty szantażu w powiązaniu z przygotowywanym materiałem prasowym na temat jednego z przedsiębiorstw mlecznych. Za odstąpienie od publikowania materiału dziennikarz Paweł M. związany z "Gazetą Warszawską" żądał od przedsiębiorstwa kwotę 4 mln złotych.

Gmyz na Twitterze pisze:

- Pod pozorem przygotowywania materiału prasowego on oraz dwie inne osoby zażądały od przedsiębiorstwa mleczarskiego czterech milionów złotych za odstąpienie od publikacji

Wraz z dziennikarzem Pawłem M. zostało zatrzymanych także kilka innych osób, które mają wspólnie usłyszeć zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej.

mp/dorzeczy.pl/twitter

Komentarze (4):

Po 11 ...2020.09.28 18:59
To niezły bajzel musi być w tym przedsiębiorstwie mleczarskim, że milczenie było warte az 4 mln. Co to mogło być? Hmmm. Obstawiam, że do produkcji serków doili zarówno krowy jak i byki. To właśnie była tajemnica aksamitnego, jedwabistego smaku :)
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.28 16:41
Jak ja nienawidzę tej katolickiej Polski! Jak ja nienawidzę Kościoła, Krzyża, Eucharystii, Bożego Miłosierdzia! Nie dziwcie mi się, nie oburzajcie. To mój pan, szatan, przegrany na całą wieczność anioł zła i kłamstwa, który nie chciał służyć Bogu, tak mi każe... Dzięki Kościołowi tyle dusz unika w Polsce piekła! A ja tak się staram… I wszystko to na nic!
jula2020.09.28 14:41
Wysokość kwoty zależała od wielkości mleczarni czy rzeszy współpracowników?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.28 16:42
Zależała od IV Rzeszy czyli Unii Ojropejskiej.