Cameron: Najbardziej jestem dumny z redefinicji małżeństwa - zdjęcie
16.01.15, 08:17

Cameron: Najbardziej jestem dumny z redefinicji małżeństwa

23

Premier David Cameron powiedział, że legalizacja homoseksualnych „małżeństw” jest jednym z tych jego dokonań, z których jest najbardziej dumny!

Cameron został na jednej z konferencji zapytany, co uważa za swoje najwybitniejsze osiągnięcia. Odparł, że będzie to między innymi poprawa sytuacji ekonomicznej Wielkiej Brytanii. Jednak nawet to musi ustąpić innemu wiekopomnemu czynowi: doprowadzeniu do redefinicji małżeństwa!

„Dostałem mnóstwo listów od ludzi, którzy pisali, że dzięki zmianom jakie wprowadziłem, byli mogli poślubić ukochaną osobę. To było wspaniałe” – powiedział Cameron.

Dodał, że otrzymał już bardzo wiele zaproszeń na homoseksualne „śluby”. Nie był jeszcze na żadnym, ale jest przekonany, że wkrótce to się zmieni.

Oto parodia współczesności. Premier Wielkiej Brytanii nieustannie narzeka na imigrantów i jest świadom, że muzułmańscy przybysze stanowią dla Wysp poważne zagrożenie. Jednocześnie robi wiele, by zniszczyć chrześcijańską tożsamość swojego kraju i poprzez to doprowadzić go do nędznego stanu, którym muzułmanie słusznie gardzą jako głęboko zdemoralizowanym. Gdzie tu logika, panie Cameron? 

pac/lifesitenews

Komentarze (23):

anonim2015.01.16 8:39
Prawdopodobnie dokonał nie tylko redefinicji małżeństwa, ale i konserwatyzmu.... Może teraz konserwatyzm oznacza dla niego człowieka, który nie lubi swieżego jedzenia, za to przepada za jedzeniem z puszek tzn. konserw...;-)
anonim2015.01.16 8:40
Szatan ma już prawie cały świat, z coraz większym utęsknieniem wyczekujmy przyjścia Pana Jezusa.
anonim2015.01.16 9:27
@AnitaF Współczuję Ci... Cała zgnilizna Zachodu z demokracją na czele, jest traktowana przez mahometan jako najczystsze Zło i będą bronić siebie i swoich dzieci do ostatniej kropli krwi. To jest oczywiste dla każdego, kto potrafi się posługiwać mózgiem.
anonim2015.01.16 9:55
@nieMy Nie wstyd mi. Ty też masz problemy z logiką? "traktowana PRZEZ mahometan" To, że akurat w tej sprawie podzielam ich diagnozę, nie zmienia faktu, że cytuję ICH !!! postrzeganie naszej postmodernistyczno - neopogańskiej cywilizacji...
anonim2015.01.16 9:56
Największym "sukcesem" następnego premiera UK będzie z pewnością wprowadzenie instytucji małżeństwa dla psów i kotów.
anonim2015.01.16 10:11
@AnitaF No, ściana... Słów mi brak... Naukowy dowód na to , że kobiety nie powinny się zajmować filozofią, a co za tym idzie logiką... Zresztą w historii filozofii poza Edytą Stein, brak wybitnych osiągnięć płci przepięknej w tej dziedzinie. I niech tak zostanie.
anonim2015.01.16 10:38
@AnitaF Poddaję się. Może kto inny jest w stanie Ci pomóc...Gandalf jest lepszy.
anonim2015.01.16 10:43
@nieMy Po pierwsze, transcendencja nie uznaje próżni... Sorki, ale tak jest skonstruowany człowiek i nic tego nie zmieni... Nawet procedury demokratyczne, które, na marginesie, w dużym skrócie wyglądają tak, jakby dwa wilki i owca głosowały nad tym, co będą jutro jeść na obiad...
anonim2015.01.16 11:11
@marekwu: "Współczuję Ci... Cała zgnilizna Zachodu z demokracją na czele, jest traktowana przez mahometan jako najczystsze Zło i będą bronić siebie i swoich dzieci do ostatniej kropli krwi. To jest oczywiste dla każdego, kto potrafi się posługiwać mózgiem." Tak, tak, na pewno... Bo to jest zupełnie inny gatunek człowieka, który nie ma potrzeb, jak zwykli ludzie. Doskonale współgra z tym zdjęcie pani Boumeddiene na plaży. ;>
anonim2015.01.16 11:17
[email protected] "Figa z makiem, bo demokracja jest właśnie wtedy, kiedy jeden z drugim się nie zgadzają, ale obaj mają te same prawa" - To chyba Twoja prywatna definicja.Demokracja to rządy większości, a rządy większości nie gwarantują nikomu takich samych praw, bo to jest niemożliwe. Pedał z pedałem nie tworzą rodziny, bo nie są w stanie. Mogą tworzyć związek, ale nie małżeński. Poza tym jest jeszcze konstutucja, także uchwalana przez większość. jest prawo naturalne, które jest podstawą prawa stanowionego. Więc, demagogu pomyśl czasem co piszesz. Twoje homoseksualne chciejstwo zamula ci myślenie i stajesz się antydemokratą
anonim2015.01.16 11:24
Możecie oczywiście się nie zgadzać. Wolna wola. Ja tylko powtarzam, że człowiek jest ISTOTĄ RELIGIJNĄ i nic tego nie zmieni... Nigdy nie znaleziono w historii antropologii jakiejkolwiek grupy społecznej, która nie byłaby religijna. To fakt. Nawet prowodyrzy ohydnej manipulacji, znanej w historii jako rewolucja we Francji stworzyli Kult Rozumu, ponieważ doskonale zdawali sobie sprawę z ludzkiej natury... Do tej pory wszystkie próby budowania ładu społecznego bez religii, okazywały się barbarzyńskim pogaństwem, niezwykle podatnym na okultyzm... Tak to działa.
anonim2015.01.16 11:27
"Po prostu nie masz nic do przekazania poza garścią hasełek, zadanie kilku prostych pytań obnaża pustkę pod nimi. C.b.d.o." - [email protected] Ty chyba w szkole byłaś prymuską i pogardzałaś resztą uczniów, podlizując się nauczycielom. Gratulacje, z powodu wykrycia pustki u makawu, teraz zajmij się swoją..
anonim2015.01.16 11:43
@nieMy To dlaczego we Francy, "kolebce demokracji" cokolwiek by to miało oznaczać, policja wlepia mandaty za "nielegalne" koszulki z nadrukiem promującym normalną rodzinę? Widzisz? Tak właśnie wygląda poszanowanie praw mniejszości... Demokracja próbuje od lat redukować godność osoby ludzkiej i jego wolność, której fundamentem jest prawda... Prawda zaś, jak uczy filozofia scholastyczna (skądinąd celowo wtłoczona w ramy ciemnogrodu i absurdalnie wyszydzana, co akurat jest zrozumiałe) jest OBIEKTYWNA i POZNAWALNA !. Człowiek posiada nieusuwalny program operacyjny, który ZMUSZA go do poszukiwania prawdy o swojej egzystencji. Nic na świecie nie jest w stanie tego zmienić. Można wprowadzić wirusy...
anonim2015.01.16 11:55
@nieMy Ostatnie pytanie, bo widzę, że mówimy innymi językami. Czy uważasz, że muzułmanów można oswoić i ucywilizować tym, co ma do zaoferowania współczesna Zachodnia Cywilizacja?
anonim2015.01.16 11:57
@NieMY "Prawo do poszukiwania swojej tożsamości nie daje nikomu przyzwolenia do narzucenia innym swoich przekonań." Zacznij czytać to, co piszesz. Właśnie sam sobie zaprzeczyłeś...
anonim2015.01.16 12:54
@NieMy Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem. "Do tej pory wszystkie próby budowania ładu społecznego bez religii, okazywały się barbarzyńskim pogaństwem, niezwykle podatnym na okultyzm". Dodam jeszcze dla uzupełnienia - Lub wypartym przez inną, obcą formę ładu społecznego... Jak sądzisz będą paradne parady? Dalej nie ogarniasz związku? No to już nic więcej nie umiem dodać. Widać, jestem za tępy.
anonim2015.01.16 13:48
Do:nieMy żal czytać twoje wypociny wymyślone naprędce ,tolerancja to nie słowo oznaczające bezwarunkową akceptację potrzeb mniejszości. "Nie można sobie uzurpować prawa do swobód kosztem czyjeś wolności " Abstrahując od tego cytatu a bardziej praktycznie to mniejszość powinna dostosować do norm społecznych w danym kraju ,regionie itp .Każdy kto tego nie uznaje i daje "paliwo" do tego co widzimy obecnie tzn. perfidnemu szantażowi ze strony LGTB a w przyszłości pozostałe dziwactwa liczy na destabilizację i zwrócenie ludzi pomiędzy sobą czyli chaos .
anonim2015.01.16 13:58
@NieMy Z bardzo prostego powodu. Nie mogę z kilku egzemplarzy mojej Biblii wyrwać tych stron, które jednoznacznie i nie powodujący żadnych wątpliwości sposób, określają to, co Ty stawiasz na podium zwycięstwa współczesnej kultury Zachodu. Usiłuję wykazać, że jest to stopniowe samobójstwo i zbliża się czas chaosu...Historia się powtarza... Nie będę ukrywał, że termin - Eschatologia ma tu również ogromne znaczenie, ponieważ mahometanie akurat w to wierzą. Zdeterminowana armia wierzących zawsze pokonuje wątpiących. Potężna Ameryka spieprzała z maciupkiego Wietnamu, z podkulonym ogonkiem... Warto o tym pamiętać.
anonim2015.01.16 15:02
@existenZ Jak mówiłem. Wolna wola. Jednak ostrzegam, ze już pojawiła się inna opcja, z inną księgą, której kartki też możesz uważać za papier toaletowy, co nie zmienia faktu, iż ta inna opcja kompletnie nie rozumie znaczenia słów. takich jak - tolerancja, miłosierdzie, współczucie itp., w taki sposób, jak rozumie to kultura w której żyjemy. Odcinanie się od wartości z których powstaliśmy spowoduje, że kto inny uzna "nasze pole" jako ziemię niczyją, którą zgodnie z nakazem świata swoich wartości należy zagospodarować... I to się stanie prędzej niż się spodziewasz. W bardzo demokratyczny sposób. Ponad miliard muzułmanów... Ekspresowo wykona się sto zamachów (już się ślinią na myśl o 72 hurysach i pociągnięciu 70 członków swoich rodzin do raju) a parlament europejski przegłosuje wszystko, czego chcą...
anonim2015.01.16 18:04
U niego co pozostało z konserwatyzmu brytyjskiego to five o'clock i to też nie wiadomo
anonim2015.01.17 2:31
sara za te przekleństwo to kiedyś odpowiesz przed Chrystusem. Zal mi ciebie biedne ty stworzenie
anonim2015.01.17 11:35
Sara. Pa, pa wariacie. To miłej zabawy życzę
anonim2015.01.17 13:24
Pa, pa. W poniedziałek odwiedź lekarza jakiego chcesz, ale nie psychiatrę bo już za późno.