Były dyrektor w warszawskim ratuszu zatrzymany przez CBA! - zdjęcie
03.04.19, 08:15screenshot Youtube

Były dyrektor w warszawskim ratuszu zatrzymany przez CBA!

3

Dzisiaj na polecenie Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu zatrzymano 3 osoby w sprawie związanej z tzw. dziką reprywatyzacją” - poinformowała dziś Prokuratura Krajowa.

Radio ZET informuje, że jedną z zatrzymanych osób jest były dyrektor warszawskiego ratusza:

CBA na zlecenie Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu zatrzymało trzy kolejne osoby związane z nieprawidłowościami przy warszawskich reprywatyzacjach. Rzecznik Prokuratury Krajowej informuje, że jednym z zatrzymanych jest b. dyrektor w warszawskim ratuszu”.

Rzecznik Ewa Bialik poinformowała, że dwóm pozostałym osobom mają zostać postawione zarzuty „[…] podejmowania działań mających na celu utrudnienia postępowania przygotowawczego, aby jeden z podejrzanych uniknął odpowiedzialności karnej”.

Byłemu dyrektorowi w warszawskim urzędzie miasta zarzuca się z kolei przyjęcie korzyści majątkowej w zamian za wydanie decyzji odszkodowawczych dot. nieruchomości w Warszawie.

dam/PAP,twitter

Komentarze (3):

Agnieszka2019.04.3 12:27
A dlaczego jeszcze nie siedzi Gronkiewicz-Waltz i jej pomagierzy? Prokuratura czeka aż wyrodne sądy orzekną, że komisja Jakiego to konfabulanci i unieważni ich decyzje jak to już się zaczęło w dwóch przypadkach?
Grizzly2019.04.3 9:21
Kiedy główna macherka?
JR2019.04.3 8:50
Czesać, czesać i za kraty, złodziei i łapówkarzy.