Bunt przedsiębiorców. Siłownie zapowiadają otwarcie - zdjęcie
29.01.21, 15:21Fot. via: Pixabay

Bunt przedsiębiorców. Siłownie zapowiadają otwarcie

7

Mimo trwania obostrzeń, siłownie i kluby fitness w całej Polsce zapowiadają otwarcie swoich lokali w najbliższy poniedziałek w ramach akcji #otwieraMY.

- „W poniedziałek, 1 lutego, większość klubów, ma wznowić działalność” – donosi „Rzeczpospolita”.

Według założyciela koordynującej akcję Polskiej Federacji Fitness Tomasza Napiórkowskiego w poniedziałek działalność ma wznowić w kraju ok. 1700 siłowni i klubów fitness.

Przedstawiciele branży przekonują, że jest to dla nich jedyny sposób na przetrwanie.

- „PFF ma umowy z 30 kancelariami prawnymi, które są gotowe wspierać przedsiębiorców otwierających siłownie i kluby fitness w razie problemów z kontrolami policji i sanepidu” – podaje „RP”.

W otwieranych obiektach maja zostać zachowane zasady sanitarne opracowane przez branżę. Ma to być m.in. obowiązkowy pomiar temperatury czy limit 12 mkw. na osobę.

kak/Rzeczpospolita, nczas.com

Komentarze (7):

Anonim2021.01.29 17:09
I słusznie. Tylko w kupie mości panowie możemy postawić się mafii państwa Platona.
o feminiźmie część 82021.01.29 16:32
Przez podejście z punktu 7 prawicowego feministę zawsze pokonuje instynkt stadny, łatwo go zaczadzić wszelkimi hasłami, tak żeby służył feministom lewicowym. Prawicowy feminista popiera karanie antyfeministów nie tylko ze względu że uważa ich za słabszych godnych pogardy, ale ma podświadomą nadzieję na zasługi w umacnianiu sztandarów wspólnotowych przy ewentualnym, przeciąganiu lub nawracaniu feministek i feministów lewicowych. Ludzka podświadoma potrzeba przyjaciół, posiadania kobiet chęć uchodzenia za mądrego przed wspólnotą to potęguje.
PiS ***** Polaków2021.01.29 16:16
Co trzeci członek partii rządzącej miał koronawirusa, ponadto zakażone ok 11 milionów Polaków ze szczytem w święto niepodległości, a jedyna strategia PiS od wiosny to zamykanie szpitale i rujnowanie gospodarkę oraz szkolnictwo. Nie uważam że RFN zmarło dużo bo w Polsce przez hucpy covidowe zmarło ponad normę 3 razy tyle. Gdyby bandyci z PIS leczyli ludzi zamiast ich prześladować Polska nie była na pierwszym miejscu w rankingach nadmiernej śmiertelności.
PiS kocha Berlin i ***** Polaków2021.01.29 16:29
O święcie niepodległości pisane przeze mnie w ciemno na podstawie danych nieoficjalnych. Po sprawdzeniu źródeł covidowych okazuje się że było to zgodne z faktami. 2,5 miesiąca temu było najgorsze jako konsekwekwencja zbyt szybkiego uwolnienia szkół a PiS teraz słucha tylko rozkazów z Berlina wycofując się z własnego podziału na strefy zielone, zółte, czerwone, czarne.
Anonim2021.01.29 16:49
Won za Don, agencie!
jurek2021.01.29 15:57
Robotę niech zmienią
kibic2021.01.29 15:36
Karać klientów, to nie będą się pchać do siłowni i problem się sam rozwiąże !!!