Bukowski: Totalna opozycja w totalnej rozsypce - zdjęcie
07.07.19, 09:29

Bukowski: Totalna opozycja w totalnej rozsypce

5

Totalna opozycja w totalnej rozsypce

Jeżeli ten pójdzie z tamtym, to obraża się ci, którzy chcieli tylko albo z pierwszym, albo z drugim. Gdyby dwóch dogadało się z trzecim, to czwarty nie będzie chciał mieć z nimi nic wspólnego. Jeśli troje z nieskrytym obrzydzeniem porozumie się ze sobą, to układ przeciw nim zawrą nie mogący do tej pory patrzeć na siebie wszyscy pozostali.

Taka jest obecnie kondycja polskiej opozycji. Zabawa w politycznej piaskownicy trwa w najlepsze, a tymczasem obóz rządzący występuje z konkretnymi propozycjami dla wyborców i prezentuje jedność oraz zwartość, która musi zaimponować nawet jego największym wrogom.

A jutro znowu usłyszymy, że deklarująca od dawna potrzebę połączenia sił opozycja dokonała kolejnych podziałów, oczywiście dla dobra Polski i w celu odsunięcia Zjednoczonej Prawicy od władzy.

Jerzy Bukowski

Komentarze (5):

Mirek2019.07.7 14:00
Fundamentem obecnej totalnej opozycji gdy była jeszcze u władzy było : ZŁODZIEJSTWO I ŁGARSTWO . Dzisiaj zostało im już tylko łgarstwo a tym się kieszeni napełnić nie da . I dlatego wyczyniają różne karkołomne sztuczki "żeby było tak jak było " czyli żeby mogli znowu kraść . Dlatego ja będę głosował na PiS .
bezlitosny internauta2019.07.7 10:07
Czy coś już wiadomo w kwestii wypłaty 13 emerytury w roku 2020?
anonim2019.07.7 9:51
Katolskie, zakłamane nasienie!
edi2019.07.7 9:47
BRAWO PiS - BRAWO POLSKA - BRAWO POLACY - NA NIC LEWACKIE PODRYGI - POLACY JUŻ NIE POPEŁNIĄ BŁĘDÓW Z PRZESZŁOŚCI - Prawo i Sprawiedliwość WYGRAŁO wybory do UE i następne wybory TEŻ WYGRA gdyż OPATRZNOŚĆ MA TAKI PLAN - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !!!!!
Moni2019.07.7 9:42
"Totalni" już wiedzą, że czeka ich zasłużona klęska. Nieważne jakby się łączyli czy dzielili. Tlen już jest odcięty.