Budka atakuje Hołownię: Nie sztuką jest płakać nad Konstytucją - zdjęcie
15.05.20, 21:13Borys Budka, lider PO/YT/Super Express

Budka atakuje Hołownię: Nie sztuką jest płakać nad Konstytucją

20

Po zmianie kandydata PO w wyborach prezydenckich na Rafała Trzaskowskiego, wstąpił większy animusz jak się wydaje w polityków tego ugrupowania. Dzisiaj w TVN24 gościem Moniki Olejnik był lider PO Borys Budka, który oprócz rozważań nad wspaniałością swojej formacji i znakomitych relacji z Donaldem Tuskiem, zaatakował Szymona Hołownię.

Powiedział:

- Szymon Hołownia do niedawna chciał brać udział w wyborach, które były farsą, które były niekonstytucyjne. Nie sztuką jest płakać nad konstytucją, tylko przestrzegać konstytucji


Stwierdził również, że oprócz wygranej w wyborach prezydenckich PO wygra również w Warszawie i ją odbije z rąk komisarza.

O kontaktach z Tuskiem dodał:

- Kilka razy w tygodniu rozmawiam z Donaldem Tuskiem. Podjął decyzję w grudniu, jego ocena rzeczywistości nie zmieniła się. Kibicuje PO, KO. Rozumie decyzję Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i bardzo mocno będzie wspierał Rafała Trzaskowskiego

 

mp/tvn24

Komentarze (20):

Jan Radziszewski 2020.05.17 8:11
orędzia 10.05.2020r. Godzina 16:49 Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło? Czas już ostatni i na ten czas dałem wam Różaniec, dałem wam Maryję, dałem wam Jej płaszcz. Każdy mężczyzna powinien wiedzieć jak ma bronić swoją rodzinę i jest to czas dla odważnych mężów co obronią swą rodzinę. Nikt kto ma rozum wroga nie wpuszcza do swego domu, pierwej sam zginie.
gośka2020.05.16 23:29
zrobili z tego Buski jakiegoś superbohatera...a mnie nawet trudno się na niego gapić bez odrazy....urodziwy nie jest...bardziej straszy...do tego elokwentny też nie jest...więc o co tutaj chodzi?
poPO=kurw... i zlodzieje=tusku2020.05.16 23:10
Panie łysa Brzydka budka !!! sztuka jest w końcu zrozumieć że takich fałszywców , NIEUDACZNIKÓW, złodziei, zdrajców , wojujących pederastów, aborterów, szmalcowników,,donosicieli,poparańców, miernot, my POLACY nie chcemy na żadnym nawet najnizszym stanowisku , ale w wiezieniach i po kasacjach ukradzionych Polsce majątków , tam PARSZYWCU jest wasze miejsce!!!!
gość2020.05.16 12:18
Za kimś: Czy ktoś w Warszawie robi statystyki odnośnie poparcia dla partii politycznych? Jakim cudem tyłu zdrajców tam cały czas mieszka? Jakim Polakiem trzeba być, żeby głosować na ludzi, którzy gardzą Polską i Polska historią!? W głowie się nie mieści, że ludzie gŁosujĄ na tych „wieprzy" (za posłanką PO- Leszczyną) . Nie lubisz PIS, to siedzieć w domu a nie głosują na zdrajców ojczyzny, żeby na złość zrobić. W żadnym innym kraju na świecie nie ma takiej sytuacji, gdzie opozycja to zwykli oszuści i zdrajcy ojczyzny. Gdzie w innym kraju politycy opluwają własny kraj i obywateli, byle do koryta się dobrać!?
Japa2020.05.16 7:31
"Decyzja pani Kidawy " ha ha ha ha ha ha ... Popłakałem się jak pan Hołownia .tyle ,że ze śmiechu. I tak se myslę ;Kaczyński ma kotka .zaś her Tusk ma Pana ,nawet z budką .
KOCHAM POLSKE MOJA OJCZYZNE GLOSUJE NA PIS2020.05.16 5:52
Icek trzeba bylo Rafalka przetestowac najwpierw na plytkiej wodzie tj przeplyniecie wisly wtrakcie spuszczania fekali w towarzystwie zbokow i genderowcow a pozniej puscic go na gleboka wode.Krotko mowiac wystawiliscie czlowieka niesprawdzonego i co znowu bedzie klapa kretynie.
JANOSIK2020.05.15 23:39
No nie wiem czy wy tu wszycy na FRONDZIE piszecie to tak na serio czy tak dla jaj, bo tak dla jaj to kogut z kura chodzil.Dobrej nocy
Potr Nowak2020.05.15 23:23
To, że jesteście pośmiewiskiem świata i najgłupszą opozycją na świecie - to pewne !!! Ale ponadto wy jesteście opozycją hańby, pasożytami żerującymi na naszej Ojczyźnie, obłąkanymi degeneratami, profesjonalnymi kłamcami, zajobami, przygłupami, histerykami, antypolakami, PO-myleńcami, sabotażystami, patologicznymi nienawistnikami do PIS - po prostu: Czerwone potworki !!! My Polacy będziemy was sukcesywnie usuwać z życia politycznego i publicznego !!!
Leszek2020.05.15 23:22
Szaleńcy ! Nie mają programu i nic do zaoferowania Polakom, ale chcą rządzić Polską – chcą być przy korycie ! Wyborów nie potrafią wygrać w sposób demokratyczny, to wypowiedzieli wojnę polityczną przeciwko wybranemu rządowi, sejmowi i przeciwko zwolennikom ZP. Do EP wysłali zdrajców, którzy jłtrzą permanentnie i domagają się sankcji przeciwko Polsce i karania Polski. Organizują bojówki, farmy troli, nienawistne portale lub strony internetowe. Mają swoje media GW, TVN, Onet, i bluzgają jadem, sieją nienawiść, niepokój, strach i dezinformacje. Kłamią i manipulują, destabilizują Państwo, blokują wybory bo ich kandydatka ma jedynie 2 % poparcia. Polacy, nie zapraszajmy tych wrogów, sabotażystów i zdrajców do dyskusji w programach telewizyjnych, nie pozwólmy im wybierać swoich do parlamentu i usuwajmy ich z życia publicznego !!!
Ktos2020.05.15 23:00
Bardzo proszę każdego człowieka dobrej woli o jakąkolwiek pomoc materialną. Nawet o 1zł. Znalazłam się w tragicznej sytuacji bez wyjścia. Na dzień dzisiejszy mogę ofiarować tylko codzienną modlitwę za każdego ofiarodawcę. Niech Bóg błogosławi każdemu czytającemu ten komentarz. 57 1020 2528 0000 0502 0466 3227
Glaudiusman2020.05.15 22:01
Wiadomo, że dzieciak hołotnia kompletnie nie nadaje się do tak poważnej misji. A u niego wszystko jest nie poważne, i nazwisko, i gęba dwunastolatka i brak intelektu, kompletny brak wiedzy. I do tego moczy się i ryczy po nocach. Ale pan budka jest również niepoważny nie tylko z postury, braku rezonu i rozumu, ale i z zachowania. Najpierw wybrał niemrawą, kiwającą się ciotkę Klotkę, która od dawna w polityce nie powinna niczego szukać, podobnie jak ta zgaga kopaczowa. I piał z zachwytu jak ciotka głosami elektorów powaliła na deski czerwonego komunistycznego poznańskiego smrodziarza. A teraz zostawił samą ciotkę przed kamerami, aby sama przyznała się do porażki, już bez niego ani machera schetyny. Taka to ci zgraja aferałów, popierdywaczy akustycznych.
Czarek2020.05.15 21:44
Ci ludzie z PO to jakaś p o rażka. Trzaskowski musi uciekać z fotela prezydenta Warszawy bo lemingi mu nie mogą wybaczyć że sobie nie radzi i ich ośmieszył. A taki fotel prezydenta Polski to dla niego pięć lat bezpieczeństwa. Hanka W. nie wybaczy mu tego. Wiele osób pójdzie siedzieć bo SN już nie uchroni aferzystów tak jak to było dotychczas.
Japa2020.05.16 7:48
Czyli co , panie " Czarku " Z tresci Pana wpisu wynika ,ze wierzy Pan w wygraną pana Trzaskowskiego. ? Założyłbym i druga teorię .PO czy KO , ten sam pieron, powtarza numer z panią Kidawą . Pozbyli się strupa ,bo strup " sam zrezygnował Z Warszawą podobnie . Trzaskowski z Rabiejem strzelali w kolana nie tylko sobie Budce też. A i całej Obywatelskiej również .Zakładam się o dropsy w czekoladzie ,że pan Trzaskowski na stolec warszawski nie wróci. A pod żyrandol? ,Zobaczymy . Polaków obecnie stać nie na takie numery.
Waingrow2020.05.15 21:36
WYBORÓW nie było....i NIE będzie j a k długo Opozycja będzie w sondażach przegrywać. . tyle
Japa2020.05.16 7:57
Pewno tak . Pali mnie ciekawość na dalsze Pana przewidywania .Mianowicie . Spodziewa się Pan wygranych sondaży ? A tak dodatkowo . Gdzie Pan wypatrzył tą " Opozycję " ?
katolicka kretynizacja polski2020.05.15 21:30
Trzaskowski sobie poradzi z PADalcem jak nikt inny, rozgniecie go butem a później rozmaże po chodniku. Także należy iść, zagłosować na Rafała i patrzeć PiSiorom na łapy żeby nie mieli możliwości fałszowania wyniku!
JANOSIK2020.05.15 23:43
Jak by za marzenia karali ,to pewne dozywocie.Ciesz sie wolnoscia .pozdro
ZYDOWSKA KRETYNIZACJA POLSKI2020.05.16 5:43
no coz kretyn koszerny zawsze bedzie kretynem
KOCHAM POLSKE MOJA OJCZYZNE GLOSUJE NA PIS2020.05.16 5:58
Wy icek jako targowica to jestescie zwierzetami bezmuzgowcami tj miski, tygryski, padalce jaszczurry, sszczury.
Trzaskowski TO TYLKO PANICZNA PRÓBA UCIECZKI PO 2020.05.15 21:21
Trzaskowski jako kandydat na prezydenta RP to tylko pokrętna próba desperackiej ucieczki PO z Warszawy przed nieuniknionymi i tak rządami komisarza w upadającej ekonomicznie stolicy. Warszawa już jest w dramatycznej sytuacji finansowej i obłąkańcy z PO dobrze wiedzą, że rządowy komisarz w Warszawie to tylko kwestia czasu. Stosunkowo rychłego czasu. Zrobili więc - a zwłaszcza przerażony Czaskoski - niby-ucieczkę do przodu przed kompromitacja na skalę większą niż tylko warszawska. Ale nic im to nie da, "papiery" z lat rządów HGW i Czaskoskiego czekają na organy ścigania. No i to przerażenie HGW.... Wymowne.