Państwo ją ukarało, bo chciała nawracać na wiarę w Chrystusa - zdjęcie
05.07.14, 09:18fot. sxc hu

Państwo ją ukarało, bo chciała nawracać na wiarę w Chrystusa

7

Terapeutka Vicotira Wasteney została dyscyplinarnie ukarana przez swoich pracodawców, bo zachęcała swoją koleżankę z pracy do wiary chrześcijańskiej. Wszystkie rozmowy na temat religii dokonywały się za pełną zgodą muzułmanki. Ukaranie Wasteney wygląda po prostu na celowe działanie antychrześcijańskie.

Co konkretnie zrobiła chrześcijanka? Zaproponowała muzułmance, że pomodli się razem z nią za jej zdrowie, na co ta wyraziła swoją zgodę. Następnie zaprosiła ją do kościoła, a wreszcie podarowała jej książkę o nawróceniu z islamu na chrześcijaństow.

W efekcie muzułmanka złożyła na swoją koleżankę skargę, którą pracodawca uwzględnił i ukarał Wasteney dziewięciomiesięcznym zawieszeniem. Tymczasem muzułmanka nigdy nie narzekał na prowadzone z Wasteney rozmowy ani na zabiegi tejże, celem zbliżenia jej do wiary chrześcijańskiej.

Pracodawca uznał, że chrześcijanka jest winna trzech przewinień: modlenia się w intencji swojej koleżanki, zaproszenia jej do kościoła oraz podarowania jej książki o nawróceniu.

Wasteney twierdzi, że w brytyjskiej służbie zdrowia muzułmanie są traktowani lepiej niż chrześcijanie. Pozwala im się pięć razy dziennie przerywać pracę ze względu na modlitwę, co Wasteney uważa za dobre rozwiązanie. Jednak chrześcijanie nie mogą otrzymać ze względu na wiarę wolnej niedzieli, nie pozwala im się także na przerwy w pracy celem modlitwy.

W związku ze swoim zawieszeniem Wasteney złożyła pozew, oskarżając zatrudniającą ją placówkę o dyskryminację na tle religijnym.

pac/charismanews

Komentarze (7):

anonim2014.07.5 9:25
"chrześcijaństow." Nie pierwszy raz spotykam się na frondzie coś takiego, ale liczyłem, że w końcu redakcja sama zauważy.
anonim2014.07.5 9:49
Głupi angole sami na siebie kręcą muzułmański bicz! A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów. Ta muzułmanka doniosła na chrześcijankę CELOWO. Taki miała plan od samego początku. To był jej mały krok do zniszczenia niewiernej. ISLAMISTOM SIĘ NIGDY NIE UFA!!!!!!!!!!!!!!!
anonim2014.07.5 10:15
@Kefas1277 Myślisz,że za tym wszystkim,za tą antychrześcijańską wścieklizną kryją się tylko muzułmanie?..Gdzie się dwóch bije,tam trzeci korzysta-mówi stare przysłowie.
anonim2014.07.5 10:47
ALE KABEL ta muslimka, fałszywa baba
anonim2014.07.6 9:26
Pozwalanie muzułmanom przerywania pracy 5 razy w ciągu dnia jest złe! Jak ktoś jest w pracy to ma pracować, a nie modlić się. Można pomodlić się w duchu bez przerywania pracy. Nie zatrudniłabym takiego pracownika.
anonim2014.07.6 9:29
Chory system! Wychodzi na to, że ta tolerancja w stosunku do muślinów wynika ze strachu przed nimi. A ta muzułmanka z artykułu zachowała się jak typowa muślinka czyli najpierw udała, że jest przychylna chrześcijance, a potem na niej się zemściła. Muzułmanin może kłamać, pozwala mu na to "święty" Koran...
anonim2014.07.6 9:32
@Piano Nie jest fałszywa, wszystko zgodne z Koranem. Obejrzyj film na utube "O czym Zachód powinien wiedzieć" https://www.youtube.com/results?search_query=o+czym+zach%C3%B3d+powinien+wiedzie%C4%87